Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai - Nuomonės

Nauseda Simonyte rinkimai2019 prezidentas

19 atsakymai į šią temą

Apklausa: Lietuvos Respublikos Prezidento rinkimai - Nuomonės (43 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Už ką balsavai Lietuvos Respublikos Prezindeto rinkimuose?

1. G.Nausėda (25 balsai(-ų) [58.14%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 58.14%

2. I.� imonyte (5 balsai(-ų) [11.63%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 11.63%

3. Prabalsavo Nebalsavau, neturiu 18 metų. Turiu savo favoritą, parašysiu kas jis toks. (9 balsai(-ų) [20.93%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 20.93%

4. Nebalsavau, nes man nesvarbi Lietuvos ateitis. Emigruosiu :) (4 balsai(-ų) [9.30%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 9.30%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

*Serverio Kritikas*

• Elitas
  • 2.063 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Yra

8U8JZcz.jpg

Labas visiems, 

labai seniai su Jumis bendravau jau. :)

Norėčiau paklausti, kokios Jūsų nuomonės yra/buvo apie prezidento rinkimus? Tie kas, turite 18 metų ir daugiau už ką balsavote? 

Tiek kas dar neturite, ar turėjote savo favoritą? O gal nebuvo įdomu kas ten laimės? Gal tėvai minėjo už ką jie balsuoja? 

Pasidalinkite prašau su manim. 

P.s nenorite viešai, galite man AŽ parašyti. :) 

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Mark Jager

Mark Jager

Antras planas neidomus

• Forumo dalyvis
  • 568 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys
  • Darbas:Nera informacijos
  • XP:uztektinai

stephenas curi mano faworitas krc dq curry mldc

• 0

88b420cbc587b24ea0fb8ead0b503226551.gif

A u r i m a s

A u r i m a s

That’s my next mission, that’s why I can’t quit.

• Ban apeliacijos
  • 4.440 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.

Niekaip nesuprantu kaip žmonės galėjo balsuoti už Šimonytę, baisu, o šeip Nausėda, daugiau net geresniu kandidatu nebuvo nei iš 1 etapo, o apie antra etapa net nėra kalbėt.

• 0

nnBlADg.png
34iYv4t.gif

Renzo!

Renzo!

Esu toks koks esu, sėkmės. Leavinęs.

• Forumo dalyvis
  • 2.114 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda.
  • Darbas:Bedarbis.
  • VIP:Nėra.
  • XP:100000
  • 8artj

Pirmame etape balsavau uz Skverneli nes jis buvo trecias kandidatas galintis patekti i antra etapa, vien del to, kad nepraeitu simonyte.

Antram etape balsavau uz Nauseda, kodel?

1. Nelabai girdejau Simonyte buvo gerai atidirbus finansu ministre taip sakant :D

2. Neturi seimos, reiskia net nesuvokia ka tai reiskia

3. Buvo uz tai, kad merginos butu saukiamos i kariomene, tai didziausias niekada nesikeikiu

4. Nauseda nori susitikti su Rusijos prezidentu ir susvelninti santykius, nes ta durnele per daug i subine lindo visiem europoj

5. nu ir svarbiausia prezastis, prezidente kuri turi tanka tarp dantu, nejuokinkit :D

uz ka balsavai ruzai, nes atsimenu kazkoks politinis veikejas esi

Šį pranešimą redagavo Renzo!: 27 gegužės 2019 - 15:24

• 1

Tim Anthony

Tim Anthony

continuum transfunctioner

• Forumo dalyvis
  • 867 Pranešimai

Niekaip nesuprantu kaip žmonės galėjo balsuoti už Šimonytę, baisu, o šeip Nausėda, daugiau net geresniu kandidatu nebuvo nei iš 1 etapo, o apie antra etapa net nėra kalbėt.

Argumentuok kodėl nesupranti?
žodžio šeip nėra, yra tik šiaip, jeigu bandai rašyti taisyklingai, tai rašyk
  • 2
toks esu

Zard

Zard

xDkms

• Forumo dalyvis
  • 2.331 Pranešimai

Nauseda bet siaip galvojau uz simonyte, nes palaiko zoles legalizavima

• 0

Анджей

Анджей

Senbuvis

• Teisėsaugos direktorius
  • 806 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:C
  • VIP:C
  • XP:P

Tiesa pasakus, balsavimo diena buvo paprasta, tiesiog to visiems reikejo , atsinaujinimo stabilumo. Todel Pasirinkau Nauseda.

Šį pranešimą redagavo Анджей: 06 rugpjūčio 2019 - 21:38

• 0

Brownas

Brownas

Kiesa VapeNation

• Forumo administratorius
  • 1.890 Pranešimai
  • Gyv. vietaGinkunai
  • Darbas:Gyvenu is pasalpos
  • XP:Naujoks
Nebalsavau uz nieka, vistiek gyvenimas cia nepageres
  • 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

asite

asite

neturinti ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.704 Pranešimai

neturi seimos, net nesuvokia, ka tai reiskia :D kas cia per niekada nesikeikiu. praskippino vaikyste, nebuvo seimoj, neturejo nei tevo, nei motinos, neturi jokio supratimo apie vertybes? ir vis tiek simonytes poziuris siuolaikiskesnis. nauseda issilavines, sovietiniu paziuriu diedukas, tai toks vaizdas, kad saunieji lietuvos patriotai nenori issikapstyt is to sovietinio poziurio, nesidomet trendais, ir toliau netoleruot tu dalyku, kuriu kitu valstybiu zmones jau prate toleruot, NU BET CIA KIEKVIENO NUOMONE! vote for skvernelis, nes prezidentas pensijas kels

• 1

fOM06jD.png

Tim Anthony

Tim Anthony

continuum transfunctioner

• Forumo dalyvis
  • 867 Pranešimai

neturi seimos, net nesuvokia, ka tai reiskia :D kas cia per niekada nesikeikiu. praskippino vaikyste, nebuvo seimoj, neturejo nei tevo, nei motinos, neturi jokio supratimo apie vertybes? ir vis tiek simonytes poziuris siuolaikiskesnis. nauseda issilavines, sovietiniu paziuriu diedukas, tai toks vaizdas, kad saunieji lietuvos patriotai nenori issikapstyt is to sovietinio poziurio, nesidomet trendais, ir toliau netoleruot tu dalyku, kuriu kitu valstybiu zmones jau prate toleruot, NU BET CIA KIEKVIENO NUOMONE! vote for skvernelis, nes prezidentas pensijas kels

love love love, bent viena serveryje kuri ne kaimo japis kulchoznikas.
Šiaip visiems draugiškai siūlyčiau pasidomėti politika, prieš kalbant populistines nesąmones, ir nebalsuot, nes girdėjot, vieną ar kitą blogą dalyką apie kažkurį kandidatą, domėtis reikia, o ne brukti išmatas visiems, kurias per Lnk ir delfi komentarus pamatėt. Domėkitės visada, o ne prieš rinkimus įsivaizduokit esą viską žinantys. Jūsų nuomonė net nėra nuomonė kol ji būna buka, tai negalavimas. Iškeikčiau visus, bet pareigos neleidžia, o gaila.
  • 2
toks esu

Hail Mary

Hail Mary

Oldschoolas

• Forumo dalyvis
  • 1.144 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Turiu dar neišsakyta nuomonę apie balsavimą ir politiką, bet neturiu noro čia ,,pizdėlint''. Teko nemažai domėtis apie kitų sričių daug pasiekusių bei protingų žmonių nuomones apie politiką, kuriems pritariu, bet pastebėjau, kad juos sieja bendras dalykas. Gan dažnai susimąstau, ar taip būna ir tarp mūsų amžiaus žmonių, mano aplinkoj. Nesu linkes snekėt apie politiką, nes yra idomesnių temų, tačiau, žinau, kad kai kurie, išsakę nuomonę, kažka studijuojat, man idomu, ką ar bent kokią sritį? Aišku, jei nėra noro skelbtis, all good

Šį pranešimą redagavo Hail Mary: 27 gegužės 2019 - 19:13

• 0

Hate it or love it

L.Nos

L.Nos

Autoklubo tėvas

• Serverio administratorius
  • 2.652 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000

tai zinoma, kad uz Nauseda - zmogus, vairuojantis bmw

ne, o jei rimtai tai politikoj beveik nieko nenusimanau, bet bent jau man jis atrode protingesnis ir geresnis kandidatas, bei drasesnis ir labiau suprantantis gyvenima. (cia ofc mano nuomone bereiksme, nes as dar nepilnametis :( )

• 0

giphy.gif

u73G0Lb.png

mi3IOaB.png

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.

ジョニー・デーグル

ジョニー・デーグル

Balamutas

• Auto/moto
  • 2.633 Pranešimai
  • Gyv. vieta450 hata
  • Darbas:Eyoooo
  • VIP:Jo :D
  • XP:150
Tiek pirmame, tiek antrame ture balsavau už Gitaną Nausėdą. Simple reason. Gana bobom senmergėm valdyt Lietuvą.
  • 2

jKlojNX.png

Valdas Stonkus

Valdas Stonkus

••Auksarankis.••

• Teisėsaugos direktorius
  • 5.382 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius the best miestas,visad buvo ir bus! Tai tiek
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Zinoma yra!
  • XP:45.000
  • Valdas_Stonkus
Nauseda. Nes boba jau buvo suda male nieko nepadare,prezidentas turi but vyras o ne boba.
  • 0
0fe09b19eec9e507e6cf13cb47196096265.jpg

TS moderatorius.
Mastancio rango narys
NTA direktorius.
Skelbeju direktorius.
Transporto direktorius.
Mechaniku direktorius.
Gaisirines direktorius.
Teisesaugos direktorius nuo 2019.07.27 iki xxx
Kroviniu Transporto du kartus direktorius.
Administratorius.
Naujoku verbetuojas daug kartu.
Naujoku verbetuoju moderatorius.
Gidu moderatorius.
Prisistatymu moderatorius nuo 2019.06.18 iki xxx
Geriausias 2018 metu naujoku verbuotojas.

Roy_Cantes

Roy_Cantes

Rimtas

• Gaisrinės direktorius
  • 362 Pranešimai
  • Gyv. vietaPukioKiemas
  • Darbas:PukioVertė
  • VIP:SuPukiu
  • XP:PasPuki
  • Roy_Cantes

Nauseda. Nes boba jau buvo suda male nieko nepadare,prezidentas turi but vyras o ne boba.

Švelnus seksizmo proveržis. Leisk atspėsiu dar ir homofobas esi? :D
  • 1

Baikerių Direktorius Nuo 2019/05/18 iki 2019/05/22
Baikerių Direktorius Nuo 2019/06/08 iki 2019/06/15
Dylerių/Kontros Direktorius Nuo 2019/06/15 iki 2019/06/20
Dylerių/Kontros Direktorius Nuo 2019/06/25 iki 2019/06/29
Vagių Direktorius Nuo 2019/08/09 iki 2019/08/10
Naujokų Verbuotojas Nuo 2019/06/09 iki 2019/07/01

Gaisrinės Direktorius Nuo 2019/08/12 iki xxx/xx/xx

Maroozas

Maroozas

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 65 Pranešimai

Švelnus seksizmo proveržis. Leisk atspėsiu dar ir homofobas esi? :D

O tu cia norejai primest ale "visus palaikanti" ir kazka aiskini, apie foba kazka? Tegu tie parado zygiuotojai toliau b*** ciulpia ir aids su hepatitais serga :) Zmogus savo nuomone turi, o tu jam sveikatos problemu pripaisai :)))

• 0

nesikeikiam, nes nubaus forume

Roy_Cantes

Roy_Cantes

Rimtas

• Gaisrinės direktorius
  • 362 Pranešimai
  • Gyv. vietaPukioKiemas
  • Darbas:PukioVertė
  • VIP:SuPukiu
  • XP:PasPuki
  • Roy_Cantes

O tu cia norejai primest ale "visus palaikanti" ir kazka aiskini, apie foba kazka? Tegu tie parado zygiuotojai toliau b*** ciulpia ir aids su hepatitais serga :) Zmogus savo nuomone turi, o tu jam sveikatos problemu pripaisai :)))

Misteri tikrai neįsivaizduoju kur aš jam pripaišiau sveikatos problemų (abu mano paminėti dalykai psichologiniai sutrikimai bet tikrai nesunku apsirikti) visi turime savo nuomonę tikrai jo nuomonės nesmerkiu tik paklausiau, ir jūs klystat aš nevadinu "visus palaikantį", aš toks esu, nes skirtingai nei jūs ponai pažįstu skirtingų pažiūrų žmonių. Daugiau į konfliktus nebesivelsiu ir nebeatsakinėsiu. Sėkmės!
  • 0

Baikerių Direktorius Nuo 2019/05/18 iki 2019/05/22
Baikerių Direktorius Nuo 2019/06/08 iki 2019/06/15
Dylerių/Kontros Direktorius Nuo 2019/06/15 iki 2019/06/20
Dylerių/Kontros Direktorius Nuo 2019/06/25 iki 2019/06/29
Vagių Direktorius Nuo 2019/08/09 iki 2019/08/10
Naujokų Verbuotojas Nuo 2019/06/09 iki 2019/07/01

Gaisrinės Direktorius Nuo 2019/08/12 iki xxx/xx/xx

Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

*Serverio Kritikas*

• Elitas
  • 2.063 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Furistas

Pirmame etape balsavau uz Skverneli nes jis buvo trecias kandidatas galintis patekti i antra etapa, vien del to, kad nepraeitu simonyte.

Antram etape balsavau uz Nauseda, kodel?

1. Nelabai girdejau Simonyte buvo gerai atidirbus finansu ministre taip sakant :D

2. Neturi seimos, reiskia net nesuvokia ka tai reiskia

3. Buvo uz tai, kad merginos butu saukiamos i kariomene, tai didziausias niekada nesikeikiu

4. Nauseda nori susitikti su Rusijos prezidentu ir susvelninti santykius, nes ta durnele per daug i subine lindo visiem europoj

5. nu ir svarbiausia prezastis, prezidente kuri turi tanka tarp dantu, nejuokinkit :D

uz ka balsavai ruzai, nes atsimenu kazkoks politinis veikejas esi

Aš asmeniškai buvau už Nausėda :) Manau, tikrai geras kandidatas, naujas veidas, pažiūrėsime ką parodys, ką padarys. Manau, po 1 metu galima bus daryti, jau išvadas. :) 

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Bebras

Bebras

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 81 Pranešimai

Aš asmeniškai buvau už Nausėda :) Manau, tikrai geras kandidatas, naujas veidas, pažiūrėsime ką parodys, ką padarys. Manau, po 1 metu galima bus daryti, jau išvadas. :)

net nejau balsuot nes nebuvo uz ka, nauseda jau realiai suklydo, kai buvau jo paskaitoje 2018m pabaigoje sake, jog 2019 metai bus pragariski, krize didziausia istiks, todel taupykit pinigus - kazkaip nelabai matosi jog ta krize butu labai isisiubavus.

Seip labai norejau jog Matijosaitis eitu i kandidatus, gaila.

• 0

Australas

Australas

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 68 Pranešimai

Žinoma kad nauseda nes šimonyte prieš nes už kubiliu pasake eitu kuris pridare labai žalos lietuvai mano mama tai už šimonyte aš nauseda ir taškas arba mindauga puidoka vo mindaugas maladiec yra ir trečias kandidatas saulius vo mindaugas pats geriausias buvo puidoka rinkičiaus 

Šį pranešimą redagavo Karolis_Audi: 04 liepos 2019 - 22:22

• 0

Atsakyti

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)