Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Tim_Anthony


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Timati_Robinson
2. Užblokavimo priežastis. cheat
3. Tikslus laikas ir data. 2019/05/17 19:20
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/qcGhpLB 

5. Situacijos aprašymas: Ne nu jum rimtai kad tik pakenkt as matau, specialiai viska tik darot. Jeigu tu itari invula kurio net nenaudoju tai sekmes daeisiu iki pat galo su tokiais banais


Šį pranešimą redagavo Timati_Robinson: 17 gegužės 2019 - 18:26

  • 1

#2
tim anthony

tim anthony

    geja

  • Veteranas
  • 1.015 Pranešimai

Laba diena.

 

 Situacija buvo tokia: gavau iš žmogaus pranešimą, kad nušovei jį, ar jūs šaudėtės ir tau nesiėmė gyvybės. Aš kadangi nieko nemačiau, nieko padaryti negalėjau, bet tą apskundimą atsiminiau. Tada į /admin pagalbą kreipėsi dar vienas žmogus ir aš spėjau /pzu padaryti, taip labai akivaizdžiai tau būnant su 3hp nelipo dvi Desert Eagle kulkos. Apačioje patalpintame video matysite kaip žmogui rašiau jog prieitų arčiau šaudyti, nes galvojau, gal neneša atstumas, ar kulkas užstoja medis, nors gan daug buvai išlindęs iš jo. To pasekoje neskubėjau baninti. Kai toje vietoje nurimo veiksmas, aš su kitu žmogumi nulėkiau patestinti, buvau daug labiau užlindęs už medžio ir mane šaudė iš to pačio atstumo ar net toliau, ir man ėmėsi gyvybės. Vieta bus matoma video medžiagoje, ban apeliacijų adminisratoriai galės tai patys patestinti. Pakenkti nieko tikrai nenoriu, bet yra kaip yra. Tik atsiprašau dėl ban reasono, turėjo būti cheat/lag išnaudojimas. Jeigu aš neteisus, nuoširdžiai atsiprašysiu. Geros dienos. 

 


  • 1
Nostalgia is truly one of the great human weaknesses. Second only to the neck

#3
Timati

Timati

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.310 Pranešimai
  • ADMIN:N3ra
  • 2019 Metų Direktorius:Skelbėjų.

Laba diena.

 

 Situacija buvo tokia: gavau iš žmogaus pranešimą, kad nušovei jį, ar jūs šaudėtės ir tau nesiėmė gyvybės. Aš kadangi nieko nemačiau, nieko padaryti negalėjau, bet tą apskundimą atsiminiau. Tada į /admin pagalbą kreipėsi dar vienas žmogus ir aš spėjau /pzu padaryti, taip labai akivaizdžiai tau būnant su 3hp nelipo dvi Desert Eagle kulkos. Apačioje patalpintame video matysite kaip žmogui rašiau jog prieitų arčiau šaudyti, nes galvojau, gal neneša atstumas, ar kulkas užstoja medis, nors gan daug buvai išlindęs iš jo. To pasekoje neskubėjau baninti. Kai toje vietoje nurimo veiksmas, aš su kitu žmogumi nulėkiau patestinti, buvau daug labiau užlindęs už medžio ir mane šaudė iš to pačio atstumo ar net toliau, ir man ėmėsi gyvybės. Vieta bus matoma video medžiagoje, ban apeliacijų adminisratoriai galės tai patys patestinti. Pakenkti nieko tikrai nenoriu, bet yra kaip yra. Tik atsiprašau dėl ban reasono, turėjo būti cheat/lag išnaudojimas. Jeigu aš neteisus, nuoširdžiai atsiprašysiu. Geros dienos. 

 

Lauksim atsakingo zmogaus :) bei duok pridursiu kelis dalykus, gerai 1 hitas nekibo nu ka as galiu padaryti tuom ? 2 hit'as jei nesupratai net kraujo nebuvo del to gal ir rode tau kad pataike, nes man jokio stun'o nerode. Nafik man ta invula naudot kai esu pavaduotojas, direktorius, pretenduojantis i admin ? jus mastykit, nu as nieko negaliu padaryt kad cia sitie mesgaliski objektai buginasi kaip minejo Rytis apacioj.


Šį pranešimą redagavo Timati_Robinson: 17 gegužės 2019 - 19:06

  • 0

#4
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.847 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys
Buginasi su tais objektais kai šalia kokio esi, žmogus negauna nieko, o per pzu rodo, kad viską vos nesuleidžia. Labai dažni atvejai jei ir už mašinos stovi irgi rodo, kad gauna, o iš tikruju tai ne. Antra kulka net kraujo jokios animacijos nerodė. Nematau jokių nelegalių programų
  • 1
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#5
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.468 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo
Tai kad buginasi labai dažnai jeigu už objektų vis slėpias ne vienam ir ne dviem šitaip buvo, būtų jis atviroj vietoj tada jo galima būtų sakyt, kad tai invulas, dabar tikria ne. Tai jokiu cyt čia nėra.
  • 0

#6
tim anthony

tim anthony

    geja

  • Veteranas
  • 1.015 Pranešimai

Buginasi su tais objektais kai šalia kokio esi, žmogus negauna nieko, o per pzu rodo, kad viską vos nesuleidžia. Labai dažni atvejai jei ir už mašinos stovi irgi rodo, kad gauna, o iš tikruju tai ne. Antra kulka net kraujo jokios animacijos nerodė. Nematau jokių nelegalių programų

 

Tai kad buginasi labai dažnai jeigu už objektų vis slėpias ne vienam ir ne dviem šitaip buvo, būtų jis atviroj vietoj tada jo galima būtų sakyt, kad tai invulas, dabar tikria ne. Tai jokiu cyt čia nėra

 

Okay, gal ir nieko, my bad. Bet ar jūs skaitot ką aš rašau? ŽMOGUS RAŠĖ, KAD JAM NESIIMA GYVYBĖS IR PRIEŠ TAI, KAI JIS NEBUVO UŽ JOKIŲ OBJEKTŲ. gynėjai mielieji, neprakaituokit taip gi


  • 0
Nostalgia is truly one of the great human weaknesses. Second only to the neck

#7
Kobė

Kobė

    Aulys

  • Veteranas
  • 1.721 Pranešimai
  • Darbas:Pasalpa
  • VIP:Turbut
  • XP:Biski
  • Geriausias 2019 metų:Šaulys
  • Geriausias 2018 metų:Šaulys
  • Preisass

Kaip ir mieli kolegos pasakė, kad kai slepiesi už objektų būna buginasi!

Patvirtinta! Būsi atblokuotas! 


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)