Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Yoshida_Taishu


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
6 atsakymai į šią temą

#1
Guest_Regina Bramanienė_*

Guest_Regina Bramanienė_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Coco_Rina
2. Užblokavimo priežastis. PD PIKTNAUDZIAVIMAS
3. Tikslus laikas ir data. 2019-05-15
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/V5VsMaP
5. Situacijos aprašymas Pranešė TS, jog užėmė armijos bazę GSF, pasiimiau hunterį išnešiau armijos bazę, reloginau ir prisijungus iš naujo ir davė ban'ą už PD piktnaudžiavimą. Ir po bano kažkas pasakė, jog Antones parašė jog aplamai negalima imti Hunterio. O konvojaus taisyklėse rašoma, jog draudžiama naudoti konvojuje Hunteri ir Hydra, o apie ginimus nieko nerašoma...


  • 0

#2
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

Kaip ir pats prisipazinai ,kad su Hunteriu istaskei baze, tai net nereikia video kelt. Taisykles ir pats teisingai supranti... Tai kodel keli apeliacija?


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas


#3
Guest_Regina Bramanienė_*

Guest_Regina Bramanienė_*
  • Svečias
52. Elitinius teisėsaugos ginklus galima imti ir juos naudoti tik: (1/1 + įtraukiamas į juodajį sarašą)
52.5. Vietovių gynime, bombų gynime;
52.7. Grupuotė kurią sudaro daugiau nei 5 nusikaltę asmenys
mieste užsiimantys nelegalia veikla.

Niekur nėra parašyta jog draudžiama. Aš su juo į konvojų nosies nekišau, o armijos bazė buvo užimta ir joje buvo daugiau nei 5 nusikaltę asmenys, tai turėjau pilną teisę ją užbombarduoti ir taipogi buvo atsiklausta direktorių. Tai gali čia man nepudrinti smegenų...
  • 0

#4
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

52. Elitinius teisėsaugos ginklus galima imti ir juos naudoti tik: (1/1 + įtraukiamas į juodajį sarašą)
52.5. Vietovių gynime, bombų gynime;
52.7. Grupuotė kurią sudaro daugiau nei 5 nusikaltę asmenys
mieste užsiimantys nelegalia veikla.

Niekur nėra parašyta jog draudžiama. Aš su juo į konvojų nosies nekišau, o armijos bazė buvo užimta ir joje buvo daugiau nei 5 nusikaltę asmenys, tai turėjau pilną teisę ją užbombarduoti ir taipogi buvo atsiklausta direktorių. Tai gali čia man nepudrinti smegenų...

Nezinau as taip pat atsiklausiau kitu adminu, matai greiciausiai gauja megino uzsiimti baze ,kad negaletu konvojaus vezti pro barikadas, o tu visus istaskei su hunteriu. Konvojaus metu visos taisykles taikomos kaip konvojaus ,o ne kaip paprasto bazes uzimimo.


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas


#5
Guest_Regina Bramanienė_*

Guest_Regina Bramanienė_*
  • Svečias

Nezinau as taip pat atsiklausiau kitu adminu, matai greiciausiai gauja megino uzsiimti baze ,kad negaletu konvojaus vezti pro barikadas, o tu visus istaskei su hunteriu. Konvojaus metu visos taisykles taikomos kaip konvojaus ,o ne kaip paprasto bazes uzimimo.

Nu matai, konvojus dar tik buvo nesenai isšvaževęs iš Los Santos tuo metu ir ką jie čia norėjo užsiimti ? Po kiek laiko per TS sakė, jog GSF gauja išsiskirstė ir buvo tušcia bazė, tai jie nieko čia ir nemegino ir jokių barikadų nebuvo matyti. Prašau man parodyk tokią taisyklę kaip tu parašei, jog konvojaus metu visos taisyklės taikomos, kaip konvojaus, o ne kaip paprasto bazės užėmimo. Tai čia tas pats gautųsi, jog surakinčiau mieste žmogų ir įtarčiau už šaudyma ir dėtumėt ban'ą už PD piktnaudžiavimą,nes ale vyksta konvojus ir taisyklės, kaip konvojaus, jog negaliu rakinti jo... Vis megini čia išmuilinti visa tai. Prašau pateik man savo filmuotą vaizdo medžiagą.
  • 0

#6
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

Apeliaciju adminai priims sprendima.

 

https://www.youtube....eature=youtu.be


Šį pranešimą redagavo 台州 Taishuu: 15 gegužės 2019 - 22:05

  • 1

PaveiksliukasPaveiksliukas


#7
Kobė

Kobė

    Aulys

  • Ban apeliacijos
  • 1.692 Pranešimai
  • Darbas:Pasalpa
  • VIP:Turbut
  • XP:Biski
  • Geriausias 2019 metų:Šaulys
  • Geriausias 2018 metų:Šaulys
  • Preisass

Atmesta!


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)