Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Yoshida_Taishu


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Guest_nerka12_*

Guest_nerka12_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Nerijus_Lmu
2. Užblokavimo priežastis. Aim
3. Tikslus laikas ir data. 2019-05-14
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://imgur.com/a/JS5fgwX
5. Situacijos aprašymas: Evente viskas nutiko isejau 1x1 laimejau su lagu, tuomet Kamiharos paprasiau, kad atimtu gunus ir as padaryciau /grizti bet neateme ir galvoju tesiu eventa paprasiau draugelio kad pamestu atvaziavo pamete iki gaisrininku sakau einu as greit pavalgyti, ateinu ziurau uzbanintas uz Aim? Prisipazystu seniau naudodavau ta cheata, bet apsiramines su sitomis visomis nesamonemis, nes kiek jau galima banus gauti + pretenduoju i direktorius ir eventu budu naudosiu aima kad galeciau pasiimti 3k? Neverta prasyciau isitikinti, kad as tikrai cheatinau, pasitarti su merais ar dar kazkuo ir tik tuomet baninti.. Noreciau UNBANO...

 

EDIT: Jeigul tikrai turi visus video kur as saudziausi turetum pirmam video pamatyt kad man lagas buvo + chat logus gali paziuret, kad parase: "Mazink pinga" ar "Baisus pingas pas tave" Mitcheal_Smith ar kaip ten jis kaip Kamihara mane su juo suleido.


Šį pranešimą redagavo nerka12: 14 gegužės 2019 - 20:36

  • 0

#2
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

Grozekis savo uzlockinimu. Pirma karta uzlockinai bet neisovei matos pagal ginkla kad nusitaikei i steve bet nusukai i savo priesa. Bet tau ir nepasiseke.... Uzlockinai 2 kart vel ne i ten kur reikia ir isovei kulka. Apeliaciju adminam siulyciau pasiletint vaizda. O tu kaip ir pats sakei, seniau naudojau, nu tai zalingu iprociu sunku atsikratyt matau....

 


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas


#3
Guest_nerka12_*

Guest_nerka12_*
  • Svečias
Įdomu man jeigul aš čheatinau kudėl jo 5/5 nepadariau video matosi, kad kulkų dauguma nepataikau. Pasižiūrėk, man buvo sukiles pingas Kamiharai iškarto sakiau. Pripažįstu naudojau cheatus bet taip buvo seniau dabar nenaudoju dėl vieno dalyko, kad mažiau banų būtų ir galėčiau serveryje kažko pasiekti,
  • 0

#4
Kobė

Kobė

    Aulys

  • Veteranas
  • 1.721 Pranešimai
  • Darbas:Pasalpa
  • VIP:Turbut
  • XP:Biski
  • Geriausias 2019 metų:Šaulys
  • Geriausias 2018 metų:Šaulys
  • Preisass

Atmesta!

Aiskiai matosi kaip uzlockinai Steve_Marley :)


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)