Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Vaidaz Wingstonz 2 kadencijai į autokluba.

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
20 atsakymai į šią temą

Apklausa: Duodame 2 kadencija? (29 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Didelis klausimas šaika.

1. Taip parodyk vėl ką gali. (25 balsai(-ų) [86.21%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 86.21%

2. ne parašysiu (4 balsai(-ų) [13.79%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 13.79%

Balsuoti

ヴァイダス

ヴァイダス

Leave

• Vaizdo medžiagos
  • 2.221 Pranešimai

cOaCYz8.png

0hNIW6V.png

Sveiki visi turbūt dauguma mane pažystat, o kas nepažystat tai - žaidime žaidžiu šiuo vardu: Vaidaz_Wingstonz galvojate kodėl vėl aš rašau į direktoriaus postą?  Kaip visi žinome neįdomu lošti kak neturi pareigų žaidime nėra veiklos o tas minutės kartais nusibosta. Tai dėl to užpildysiu į Autoklubo 2 kadenciją. Nors atsiras veiklos serveryje. Turiu apie 175.000 xp. Ankščiau teko turėti šiuos nick'us: David_Morello, ir Mark_Noteberg,Denzel_White,Mark_Wingstonz, Denzel_Wingtonz, Vaidaz_Tujamo Arturas_Klimas, Ajukas_Jokubauskas ir dar daug slapyvardžių
Šiame serveryje, žaidžiu apie 4 metus su daug pertraukų.
Kuri ilgiausia truko 11 mėnesių.

cOaCYz8.png
JgcSffl.png
Mechanikų direktorius. Tai buvo pirmasis mano direktorius, pravedžiau kelias akcijas. Pakeičiau misijas bet kaip sakant tada buvau dar naujokas nežinojau forumo taisyklių netinkamai pacitavau pagirima ir praradau direktorių. 

Autoklubo direktorius. Čia pakeičiau taisyklę, susipažinau su Autoklubo direktoriaus komandomis. 
Vedžiau aktyviai kelionės žadėjau atsistatydinti bet taip gavosi kad daviau ne tiems žmonėms į motomanus tai nušalino paskutine bandomojo dienos laikotarpyje. 

Naujoku moderatorius. Ten daug dar nieko nenuveikiau, apart naujoku verbuotoju rinkimo ir ataskaitų pildymo ir biški biski kažką pakeičiau. Nes Rimantė tikrai gerai buvo sutvarkius. 

MEDIKŲ DIREKTORIUS sukūriau konkursą piešimo, vedžiau atrankas, mokėjau algas, pakeičiau pora taisyklių buvau aktyvus direktorius ir sekėsi čia puikiai tai manau buvo įdomiausias direktorius šitas. 

Visi tie smulkūs darbeliai : RageOut, United-Drivers
Radijos DJ 2x ts moderatorius ir panašiai.

Baikerių direktorius 3x- tai buvo mano pirmas nelegalus direktorius ir čia gerai susitvarkiau, bet čia negalėjo nieko pakeisti nes tai nelegalus darbas tik priimti išmesti galima.

Dealerių Direktorius- Pardavinėjau pakvietimus į darbą, prižiūrėjau raciją išmetinėjau darbuotojus už pažeistas darbo taisyklės.

3x Vagių Direktorius- jame taip pat viskas kaip ir kituose nelegalių direktorių postuose.

Transporto direktorius Sukuriau konkursa pakeiciau kelias taisykles buvo aktyvi firma. Vedeme su kolegomis akcijas ir manau nusiskundimų nebuvo. Teko atsistatydinti dėl asmeninių priežasčių. 

Daugkartinis Naujokų verbuotojas. Tikrai buvo įdomu padėti naujokams apsiprasti serveryje. Padėti su pasiekimais ir kas keisčiausia už tai dar mokoma pinigai tik žmonės labai tingi. Geras būdas padėti naujokams ir užsidirbti pinigų. 

Gaisrinės direktorius. Pakeičiau kelias taisyklės. Pagerinau su kolegomis 3 rekordus. 
Vedžiau atrankas. Darėme kelis kartus akcijas. Vadovavome firmai darbuotojai tikrai buvo aktyvus. 
Pabaigiau kolegos konkursą. Ir firma buvo aktyvi padariau manau viską ką galėjau ir atsistatydinau merai žinojo dėl ko. 

Dabartinis filmų ir vaizdo medžiagų moderatorius. 
Sukuriau kelius konkursus atspėk filmą ir parašiau viena filmo aprašyma. Užrakinau senas temas nubaudžiau kurie nesilaikė skilties taisyklių nū žodžiu. 

cOaCYz8.png
qFSjfPI.png

Pakeisti/pakorekuoti keletą taisyklių pasitaręs su kolegomis,bei merais

Siekti kuo didesnio koeficiento
Būti aktyvus tiek forume tiek žaidime.
Surinkti kuo puikesnį kolektyvą.
Sukurti stunt kelionių.
Toliau tęsti premijų ataskaitas
Tęsti koeficiento suvestines.
Sugalvoti kuo įdomesnių w-list misijų.

Peržiūrėti visas keliones ko nėra surašyti čia

Tęsti kelionė  Impossible Journey nes jau ji neaktyvi nuo vasario mėnėsio.

Tęsti savaitini eventa autoklubui.

cOaCYz8.png

pkDiQnC.png

Firmos darbuotojams siūlysiu visas įmanomas veiklas, kurios jau yra įdiegtos  AUTOKLUBO firmoje . Elementariausia veikla tai misijos.

Trumpai ir aiškiai:

Vykdai misijas → gauni taškų → taškus išsikeiti į pinigus.

Šiek tiek plačiau:

Vykdydamas misijas tu gausi taškus, už taškus galėsi pasiimti piniginius prizus. 

•1 taškas - 500€ (pinigų nebūtų galima atsiimti, jeigu darbuotojas  išėjo iš firmos  )

Papildomą veiklą užimtų tokie dalykai kaip race eventai (tik AUTOKLUBO  darbui ), arba pravažiuok tokia kelione ar kažkas panašaus ir gauk 5k.

cOaCYz8.png

b3iAVLl.png
Patirties šiame darbe turiu iš ties nemažai esu dirbęs ne kartą, ir buvęs jau čia direktorius tai žinau kas kaip čia vyksta.
Renkuosi būtent šią firma, nes kartais įdomu važinėti keliones ir kofas neblogas.

O su direktoriais santykiai.

Su JAMES. Esame kažkada bendravę visai rimtas bacuras padeda kai kažko paklausi neatsuka nugaros atsako i klausimus ir manau bėdų nebūtu.

Su KEVIN. Na naujas veidas daug nėra tęke bendrauti. kiek buvome kolegos gaisrinėje ir manau gerai tvarkysis pareigose.
cOaCYz8.png
0OdUwuu.png

Na, kiti kandidatai, varžovai, aišku, jie yra tikrai labai stiprūs, kai kurie pasiekę daugiau, kai kurie mažiau, kai kurie yra nauji veidai, kai kurie – seni vilkai. Niekada negalima nuvertinti varžovo, nors ir atrodo, kad tu esi visa galva pranašesnis už jį. Nenoriu aš lyginti, ar esu geresnis, ar prastesnis, bet šiame serveryje esu praleidęs tikrai didelį laiko tarpą.  Atmosferą palaikysiu pats važiuodamas keliones  ir juos motyvuosiu labiau dirbti firmoje ir užsitarnauti whlistus. Ir stengsiuosi vis kilti auksčiau. Dažniau bendrausiu su jais ir daug dėmesio skirsiu užsitarnauti tam tikrą firmos dalies pasitikėjimą. Man nepatinka lygintis su kitais, visi kažkiek esame lygus vieni geri, o kiti geresni. Mano savybės yra tokios - visados ieškau veiklos, . 

cOaCYz8.png

eH4ymJL.png

Kartais aš tiesą pasakius galiu būti tikrai įkyrus, viskas dažniausiai būna ne šiaip sau, tiesiog aš esu žmogus toks kuris sau nusibrėžia ribas iki kurių nori nueiti, ta prasme aš nemanau jog įkyrumas yra blogas dalykas, įkyrūs žmonės manau jog yra sumanūs žmonės, per įkyrumą tu gali paveikti kitą savo naudai ir visą kitą, nors dažniausiai mano ribos nebūna labai užsimojamos per didelės jog kitiems jos pasimatytų kiek neigiamai, tad daug kivirčų su aplinkiniais neturiu.

Esu žmogus mėgstantis pabendrauti, draugiškas, malonus bei paslaugus. Niekada nemėgstu žmonių kurie ignoruoja, todėl pats toks nesu linkęs ignoruoti, manau mane retai pamatysite išjungus telefoną nebent kai esu afk būsenoje. Tačiau mano blogoji charakterio savybė yra ta, jog mane labai nervina, kai žmogus nesupranta labai elementaraus dalyko, kuris man atrodo paprastai suprantamas. Augau ir gyvenu- Mažeikiuose esu Andrius, dabar man 18 metų.

cOaCYz8.png
Vaidaz Wingstonz 

Trumpai ir aiškiai.

Šį pranešimą redagavo Vaidaz Wingstonz: 14 gegužės 2019 - 10:26

• 0

pretenduoju i administracija nuomone gali isreiksti paspaudes >> CIA<<< uz nuomone +rep

K3NTA5

K3NTA5

• Forumo dalyvis
  • 1.103 Pranešimai
draugiškas, su pareigom susitvarko. už
  • 2

j2GhDvF.jpg

👐

admin

Valdas Stonkus

Valdas Stonkus

••Auksarankis.••

• Prisistatymai
  • 4.827 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius the best miestas,visad buvo ir bus! Tai tiek
  • Darbas:Statybininkas
  • VIP:Zinoma yra!
  • XP:9999999
  • Valdas_Stonkus
Gavau drk padariau viena konkursa ir palilau drk,i drk einu kad vt tik laikyt ir prie paraso parasysiu kad admin gaut,pries
  • 0

Tony Alenas

Tony Alenas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 289 Pranešimai
  • Gyv. vietaPasvalys
  • Darbas:Laisvo oro dirikas!
  • VIP:Ner ir nereik!!
  • XP:60k niekada nesikeikiu!

Palaikau tikrai. Žmogus ramus,Pagarbus. Sekmes gaunant!! ;)

• 1

Mila-Kunis-68433.gif             tumblr_mu7k4mJStU1s7zfs6o1_500.gif

Mark.M

Mark.M

Naujokas

• Forumo dalyvis
  • 8 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • XP:666
Už. draugiškas, maladec
  • 1

nerka12

nerka12

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 298 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarijampole
  • Darbas:Baudejas
  • VIP:No:/
  • XP:2200XP
Draugiškas,aktyvus,bendraujantis,atsakingas žmogus.
  • 1
  • Buve slapyvardziai: Nerijus_Lmu, dabartinis Gary_Ridgway.
  • Apie save: Esu draugiskas, aktyvus bendraujantis, uzjauciantis, nepaliksiu bedoje.

M.Blue

M.Blue

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 142 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:Aš nežinau kas yra darbas :(
  • VIP:Aš pats kaip VIP
  • XP:Belenkiek
  • Modis_Cameron
  • @
Kaip tau galiu nepadėt už. Draugiškas, aktyvus, malonus, bendraujantis savas mažeikietis, aišku palaikau, sekmės patekt.
  • 1
Tavęs nenuskriaudė. Tu leidai, kad tave nuskriaustų. (Menininkė Nomeda Marčėnaitė)Logika nuves nuo A iki B. Vaizduotė nuves visur. – Albert Einstein.Pretenduoju į apie viską moderatoriaus postą, nuomonę išreikšti gali paspaudęs ant teksto!
Nuomonė - +rep

(Marich)

(Marich)

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 618 Pranešimai

Už draugiškas,aktyvus,malonus sekmes.

• 0

James Versace

James Versace

Senbuvis

• K.T. direktorius
  • 658 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Turiu
  • XP:43k xp.

tikrai gan draugiskas zmogus, bendraujantis, manau vertas vel direktoriaus, sekmes.

• 0

JMkkCOv.jpg

Yeunas

Yeunas

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 135 Pranešimai
  • VIP:Jo
  • XP:46k

Už, pastaruoju metu nebebendraujam bet tikrai tave pažįstu ir žinau koks atsakingas esi todėl tikrai manau, kad susitvarkysi. Sekmės :)

• 0

Pretenduoju į autoklubo direktorius. Nuomonę gali išreikšti https://lsgyvenimas....bo-direktorius/

pranas_Greblaciov

pranas_Greblaciov

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 219 Pranešimai
  • Gyv. vietaplungeskis
  • VIP:Taip
  • XP:33.000
Prieš, esi nedraugiškas, nelabai aktyvus.
  • 0

2x Naujokų verbuotojas

1x Baikerių direktorius

1x RageOut

Romka_Bazaras

Romka_Bazaras

Bazaro Valdovas

• Gaujų kovos/statistika
  • 629 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Krovinių transportas
  • VIP:Taip
  • XP:108.000XP
Draugiskas, padedantis, tave visados palaikiau ir palaikysiu, nuostabi asmenybe, sekmes.
  • 0

From nothing to everything is a long way, from everything to nothing is one stop.”
Pretenduoju į Krovinių transporto direktoriaus postą, nuomonę galite išreikšti : https://lsgyvenimas....ka-bazaras-į-kt

Delas

Delas

Įsibegėjęs

• Modifikacijos
  • 81 Pranešimai
Už , aktyvus , draugiškas
  • 0

Pasiekimai - 

Autoklubo direktorius

Transporto direktorius

N.T.A direktorius

Medikų direktorius

Vagių , baikerių direktorius

Filmų moderatorius

Modifikacijų moderatorius ( 1 kadencija )

Esamas Modifikacijų moderatorius ( 2 kadencija )

TeamSpeak moderatorius

Spausk ant žodžio - Gaisrinė -

*L.Preston*

*L.Preston*

Pokeristas

• Medikų direktorius
  • 1.341 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Darbas:Kontroliuoti naujokų verbuotojus
  • VIP:Jou
  • XP:Not bad
  • jonasdom111
Aktyvus , draugiškas žmogus. Aš už
  • 0

Nuveiktų darbų rinkinys:

Spoiler

bfe6ea93713e888f49e6a6ae1fc0301f.gif

#6Diallo

#6Diallo

Rimtas

• NTA direktorius
  • 267 Pranešimai
  • Gyv. vieta231nr.
  • Darbas:Nekilnojamo Turto Agentas
  • VIP:Turiu
  • XP:73286

Didelis už, žiauriai draugiškas, žiauriai malonus, geros širdies vaikinas. Autoklube dirbant su tavimi budavo smagu, greitai ir linksmai pravažiuodavome keliones. Sėkmės tau!!!

• 0

Romelu Lukaku Llukas Siamkashi Hamidou Diallo

Nekilnojamo turto agentų direktorius [2019.05.18] - [xxxx.xx.xx]

FB96B60C-210A-4360-8AD1-BDE1C0469F43.png

Pildau į prisistatymų moderatoriaus postą. Nuomonę gali išreikšti čia.

Festas

Festas

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 104 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Santos
  • Darbas:Darbo birza
  • VIP:Yra
  • XP:Daug
  • matas_macius

as uz, tikrai manau susitvarkys, sekmes

• 1

Pretenduoju į skelbėjų direktorių, savo nuomonę galite išreikšti čia.

khadira

khadira

• Forumo dalyvis
  • 891 Pranešimai

Aišku už, draugiškas, aktyvus, vertas, sėkmės 

• 0

Hashh.

Hashh.

Pažengęs

• Serverio administratorius
  • 237 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra
  • XP:101.000

Aš tave palaikau,bet būkim "biedni bet teisingi" . Ar tikrai visus šiuos išvardintus tikslus galėtum įgyvendinti ? Nenoriu tikrai prisikabinti ar sumenkinti tavęs,bet pripažinkim karčią tiesą,jog autoklubas nėra populiarus darbas serveryje,beveik jokie konkursai ar įdomios kelionės bei premijos čia nepadės,nes beveik viskas buvo išbandyta,kai kas pasiteisono kai kas ir ne,tačiau nieks nepadarys šio darbo populiariu. Čia tiesiog reikia aktyvumo bei draugiškumo. Bet tikrai linkiu tau sėkmės,tikiuosi jei tapsim kolegomis,šios tavo idėjos suveiks.

• 0

Pretenduoju į administraciją,savo nuomonę gali išreikšti čia.

Rauf_Fai'k

Rauf_Fai'k

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 114 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • Darbas:kurjeris
  • VIP:nera
  • XP:9500

Palaikau ramus zaidejas buves jau viena karta direktorius ir zino kas kai vyksta sekmes

• 0

Steve_Santos

Steve_Santos

Naujokas

• Forumo dalyvis
  • 9 Pranešimai

Bam tau sako draugiškas, su pareigom susitvarko. už 

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)