Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

„Dailiausias forumo profilis 2019“


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

Apklausa: „Dailiausias forumo profilis 2019“ (21 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar norėtumėte tokio konkurso?

  1. Prabalsavo taip (21 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. ne, aš leavinęs ir man neidomūs tie jūsų konkursai (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
Carl Cox

Carl Cox

    rembo rembo sūnus

  • Veteranas
  • 593 Pranešimai
  • Gyv. vietaSaudi Arabia
  • ADMIN:yes men
  • Geriausias 2020 metų:Metų karjera

Anketos šablonas:

Spoiler
Mano vardas žaidime yra Carl_Cox, o forume piju7. Konkurso pavadinimas, kaip supratote bus - „Dailiausias forumo profilis 2019“. Konkurso eiga kaip ir visų prasidės nuo registracijos dalyvių, tuomet dalyviai turės iki tam tikros datos gražintis ir puoštis savo forumo profilius. Balsavimo laikas už gražiausia profilį bus nuspręstas, kuomet matysime kaip aktyviai balsuoja serverio žaidėjai, bet manau turėtų būti ne ilgiau nei 4-5 dienas. Konkurso trukmė 2sav. Prizas, kurį suteiksiu aš asmeniškai, bus namas (koks tiksliai namas neatskleisiu, kad būtų įdomiau dalyvauti). Pageidaujama pinigė ir kita parama iš administracijos:
  • Pirmosios vietos prizasForume nominacija, nario rangas „Dailiausias forumo profilis“, bei steigiamasis prizas nuo manęs - namas;
  • Antrosios vietos prizas: mašina „Turismo“ su vardiniais numeriais LSG;
  • Trečiosios vietos prizas: mašina „Sultan“ su vardiniais numeriais LSG;

pavyzdys, kaip turėtų atrodyti forumo nominacija profilyje:

Spoiler

Čia galite rasti šį konkursą rengta taipogi manęs - https://lsgyvenimas....orumo-profilis/

Prie to pačio pridėsiu balsavimą viršuje ar būtų norinčių tokio konkurso, prašau visų aktyviai balsuoti ir apačioje papildyti konkurso idėja, ar pasisakyti apie prizus ir t.t Ačiū.

 


  • 0

#2
Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*

Guest_ᴊᴏᴋūʙᴀs ʙᴜɢᴀᴛᴛɪᴢ_*
  • Svečias

Kadangi, Antones sakė, mes su Juozu atsakingi už šią skiltį, tai mes nusprendėme, kad atmesta, nes nesupratom kaip tu čia vertinsi, kur tas "dailumas" ir nemanom, kad jis bus tinkamas, beto ir prizai iš administracijos labai jau didoki kaip už tokį dalyką :D


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)