Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Shawnas Cocainas į glob moderatorių.

• Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
13 atsakymai į šią temą

Apklausa: Shawnas Cocainas į glob moderatorių. (24 nariai(-ių) jau prabalsavo)

glob modas shawnas?

1. yess (19 balsai(-ų) [79.17%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 79.17%

2. no (5 balsai(-ų) [20.83%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 20.83%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.748 Pranešimai

Anketos šablonas:

Spoiler

Sveiki visi, nusprendžiau išbandyti jėgas gan aukštose pareigose. Forume esu užsivadinęs Shawn Cocaine, o žaidime kaip ir visi mane žinote - Shawnas Cocainas. Serveryje esu sukaupęs apie 100k xp, na nematau tolko juos toliau kaupti, jeigu darau save, tai kai pakeliu 100xp ar daugiau. Pradėkime nuo šablono antro klausimo. Žinios mano tarp forumo moderatoriaus yra tikrai gan geros, turėjau keturis kartus moderatorių, trejuose sekėsi gan puikiai, manau darba atlikau tikrai pagal viską gerai.
Gatvės lenktynių moderatorius - Čia buvo rengiamos lenktynės, tvarkomas forumas, daromas konkursas, bandoma pritrauki daugiau žaidėjų į šią numirusę skiltį, po manęs ši skiltis man rodos buvo tiesiog ištrinta.
G/K statistikos moderatorius - Sekėsi gan pukiai, Valiukas mane pasieme kaip kolega, pradžioje buvo tikrai gan sunku, nes buvo ilgai lauktas moderatorius, ir po ilgos pertraukos. Tuo metu buvo problemu su kompiuteriu, tad pasilikau tvarkyti foruma, viskas tvarkėsi pukiai, grįžau į žaidimą, ir datesiau veiklą, tada buvo paliktos pareigos savo noru.
Naujokų verbuotojų moderatorius - Šiame moderatoriaus poste nepabuvau gan ilgai, kadangi gavau moderatorių, ir pasirodo nebuvau užpildęs laiku, spėjau patvarkyti forumą, bei pora detalių.
Apie viską skilties moderatorius - Labai patiko ši skiltis, kažkada tikrai grįšiu, ir datęsiu. Įšėjau iš pareigų su procentais, kurie buvo gauti tikrai durnai, mano klaidos, bet manau iš jų pasimokiau ir jų nebekartosiu, išėjau savo noru.
Tikrai moku užbaninti žaidėją forume, manau būtų išmokstama užblokuoti, visada banuose buvo pateikiami įrodymai, buvo keli skubėjimai nuo manęs, ir tai prisiimiau viską ant savęs, kadangi kartais iš klaidų pasimokyt galima. Šį postą pasirinkau, kadangi esu aktyvesnis forume, dažnai savo noru žiūriu skiltis, stebiu pažeidėjus, bei pranešu skilties moderatoriams. Forume bana turėjau tikrai gan senai, todėl pažįstu visas forumo taisyklės gan gerai. Pareigas pasirinkau šias, kadangi buvo noras užsiimti kažko forume, manau labiausiai man patiko šios pareigos, nors reikės laukti gan ilgai, palauksiu. Visi kandidatai lygus, turime tiek pat šansų, gal turėčiau pranašumą, kad stebiu foruma kas dien, ir nubaust nusižengėjus būtų tikrai nesunku. Mano tikslai būtų tokie:
Su forumo valdžia išrinkti patikimus/aktyvius moderatorius.
Stebėti kiekvieną skiltį, bei moderatorių darbą.
Baninti kiekvieną pažeidėją forume.
Surengti kokį nors konkursą tarp forumo lankytojų arba forumo moderatorių, kad būtų motyvacijos jiems dirbi, tai būtų kaip paskatinimas.
Rašyti daug nesiruošiu, kadangi įdėjos visada atsiranda, kai pareigos būna užimtos, dabar daug nežadėsiu. Karjera prasidėjo, kad atsikraustęs gyventi į užmiesti suradau draugą, kuris pasiūlė šitą serverį, ir jį žaidžiu nuo 8/9 metų, arba 6/7 metus. Serveris tikrai mane sudomino savo darbais, sandelių sistema, pokeriu, bei eventais, pasilikau čia žaisti, nors ir buvo gan didelių pertraukų, po ilgo leavo atsiranda noro pažaisti sampą, o renkuosi tai tik šitą serverį, kadangi manęs kiti nedomina. Reliai sakant niekad nesu žaidęs kito serverio apart lsg. Manau čia būtų viskas, litanijų nerašysiu, daug nežadėsiu, nes poto nieko nepadarysiu. Lauksiu jūsų nuomonių draugai! x)

Šį pranešimą redagavo Shawn Cocaine: 10 gegužės 2019 - 23:00

• 0

HAGUE

HAGUE

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 204 Pranešimai

Jo niekada nesikeikiu už ką žinau niekada nesikeikiu vpš :D

• 0

KAS ČIA, KAS ČIA ?!?!

🅳🅾🅼🅰🆂🆂

🅳🅾🅼🅰🆂🆂

Senbuvis

• Mechanikų direktorius
  • 804 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys/Usenis
  • Darbas:ku
  • VIP:50/50
  • XP:Nesigylik

uz, draugiskas , aktyvus , zinantis ka daro ! 

• 0

Naujoku verbuotojas nuo 8/3/2018 iki 8/6/2018

Mechaniku direktorius nuo 11/06/2019 iki xx.xx.xxxx
xqFp4Oj.gif

Bradley Beal

Bradley Beal

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.048 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • XP:111000
Nieko neturiu prieš tave, nežinau kodėl, bet būnant modu, nenorėčiau, kad tu man "vadovautum", turiu omeny, daug buvo žmonių, užėmusių tokias pareigas ir buvusių moderatoriams tiesiog tuščia vieta. Direktorius < glob. Modas čia visai kitas dalykas. Tiesiog turi parodyt daugiau iniciatyvos. Nežinau, kaip paprasčiau paaiškint, gal ir suprasi ką turiu omenyje. Be nuomonės
  • 0

Romka_Bazaras

Romka_Bazaras

Bazaro Valdovas

• Gaujų kovos/statistika
  • 629 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Krovinių transportas
  • VIP:Taip
  • XP:108.000XP

Realiai prisiminus tave is senesniu laiku buvai tikrai paslaugus, draugiskas, gerai sutardavom, todel spaudziu uz.

• 0

From nothing to everything is a long way, from everything to nothing is one stop.”
Pretenduoju į Krovinių transporto direktoriaus postą, nuomonę galite išreikšti : https://lsgyvenimas....ka-bazaras-į-kt

F U K S A S

F U K S A S

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 342 Pranešimai

Jeppes bestukas šiuo metu tai manau gaus. Už draugiškas.

• 0

Rytis_Silent

Rytis_Silent

MĖSU NAIKINTOJAS

• Serverio administratorius
  • 3.616 Pranešimai
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
Na tau visada už, visada busi gan stiprus kandidatas.
  • 0
Paveiksliukas

„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

ProstoNyva

ProstoNyva

Nyvantas Driftantas

• Forumo dalyvis
  • 575 Pranešimai

Uz.draugiskas ,mane visada palaiko ,tai kodel gi taves nepalaikius,manau susitvarkysi.

• 0

Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas jų gyvenimas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kiekviena diena kupina pamokų ir paslėptų dovanų.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
87268017dba228820455a2b9d690af48339.gif

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.748 Pranešimai

Dėkui už palaikyma, norėčiau sulaukti daugiau! =)

• 0

*ッッッ*

*ッッッ*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 288 Pranešimai

nu tu nebepjauk su tai glob modais vps be nuomones aš esu palikes apie tave:).

• 0

*Pasiekimai*

1x Autoklubo direktorius

4x Vagių direktorius

4x Baikeriu direktorius

3x Dyleriu direktorius

2x Naujoku verbuotojas

khadira

khadira

• Forumo dalyvis
  • 891 Pranešimai

aktyvus forume, draugiškas, gal nenumirs forumas jei tu i globus pateksi :D sėkmės 

• 0

(Marich)

(Marich)

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 618 Pranešimai

Už draugiškas,aktyvus,malonus sekmes.

• 0

James Mclaren

James Mclaren

Fūrų Magnatas

• Forumo dalyvis
  • 2.168 Pranešimai
  • Gyv. vietaNaujasis rajonas
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra
  • XP:221.000

Atsakingas, labai draugiškas, manau, kad pareigos šios jam ne kliūtis.

• 0

Laikrodininkas

Laikrodininkas

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 234 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžio raj.
  • Darbas:Pakeleivis
  • VIP:Yup!
  • XP:26 000
  • Nope for insta
Už, pagalbus, aktyvus, draugiškas.
  • 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)