Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Illenium_Karizma antrą kartą bando į ugniagesių direktoriaus postą

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
13 atsakymai į šią temą

Apklausa: Illenium_Karizma antrą kartą bando į ugniagesių direktoriaus postą (15 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar verta suteikti šansą?

1. Taip (argumentuosiu komentaruose) (15 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 100.00%

2. Ne (argumentuosiu komentaruose) (0 balsai(-ų) [0.00%])

Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

James_Sodas

James_Sodas

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 196 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Illenium_Karizma
  • Darbas:Gaisrininkas
  • VIP:Yra
  • XP:~ 135.000

Labas, jei skaitai šią temą, tai noriu tau labai padėkoti, kad nusprendei tai paskaityti!

Taigi, nusprendžiau vėl pabandyti pretenduoti į šias pareigas. Ši anketa yra labai panaši į praeitą, tačiau po praėjusio karto gimė daugiau įdėjų,bei pasikeitė vienas direktorius. Taigi papildžiau anketą. Linkiu malonaus skaitymo :)

Apie save

Šiame serveryje žaidžiu apie 3 - 4 metus, na bet galiu drąsiai sakyti, kad normaliai žaidžiu daugiau nei pusę metų, nes tik nesenai supratau, kad užtenka š malt reikia pradėti normaliai žaisti. Esu surinkęs kiek daugiau kaip ~130.000 x.p. Žaidimo vardą turėjęs tik vieną ir esu pasivadinęs Illenium_Karizma , daug kas klausia, kaip dėl tų vardo pirmų raidžių, tai iš kart pasakau, kad pirma raidė yra i , kitos dvi L. Man yra 16 metų, esu tikrai subrendęs, perspektyvus, draugiškas, ryžtingas, kūribingas, linksmas jaunuolis. Kas bendravo turbūt tai pastebėjo :)

Nuveikti darbai žaidime

Žaidime per šiuos trejus metus labai daug pasiekimų neturiu :/ Bet šį tą galiu pasakyti :)

2x Naujokų verbuotojas - manau, kad daugelis iš mūsų yra buvęs, taip, kad tuščiažodžiauti neverta.

Vagių direktorius - tai buvo pirmasis mano direktoriaus postas :D aišku jis yra nelegalus, tai jį nėra labai sunku užsitarnauti, bet jau šis tas.

LSG radijos dj - na, šios pareigos buvo iš ties šaunios, gali dalintis savo muzika su kitais, geras kolektyvas, šauni atmosfera, tikrai rekomenduočiau tiems, kurie dar ten nebuvę.

Daugiau pasiekimų kaip ir neturiu, nes tik nesenai supratau, kad užtenka tiesiog žaisti serveryje, bet reikia ir pareigų turėti!

Aktyvumas

Na, aktyvumu tikrai galiu pasigirti, tai yra, galiu sakyti, mano stiprioji pusė. Aktyvus esu tiek forume, tiek žaidime. Forume, dabar kai dirbu gaisrinėje, pildau iškvietimų ataskaitas, laimingąsias, retąsias mašinas, aktyviai vykdau misijas. Direktoriai tikrai manau tą pastebėjo, kad iš gaisrinės darbuotojų esu vienas aktyviausių forume. Žaidime taipogi esu gan aktyvus. Serveryje darbo dienomis praleidžiu apie 2 - 3 valandas, o savaitgaliais apie 5 valandas. Mano manymu tai yra nemažai.

Patirtis darbe

Gaisrinės firmoje dirbu jau beveik 2 mėnesius. Esu garbės saraše. Visą laiką esu aktyvus. Dažnai pildau retąją, laimingąją mašinas. Vygdau misijas, gesinu miško gaisrus. Taigi už kitus esu pranašesnis savo patirtimi šiame darbe, bei apskritai aktyvumu.

Santykiai su direktoriais bei patirtis darbe

Jurgis Carpetas - nesenai gavai direktoriu. Kiek bendravom tai esi aktyvus, draugiškas taigi manau labai gerai sutartumėm.

Marich_Ostrom - uoj, čia turiu daugiau ką pasakyti. Su juo mes esame labai geri draugai, turim bendrą kalbą, gerai sutariam, dažnai šnekames team speake, esam iš to pačio miesto. Daug kas nepritaria, kad jis turėjo patekti į ugniegesių direktorius, bet aš manau, kad metai yra tik skaičius. Nesvarbu kiek žmogui metų, svarbu kas yra jo viduje ir kaip jis galvoja. Taip, kad tikrai jis yra protingas, jaunas žmogus!

Įdėjos firmai

Na, įdėjų turiu nemažai, dauguma yra jų yra mini įdėjos tokios kaip:

• Manau reiktų padaryti, kad ispėjimus galima būtu nusiimti ne tik už 10.000 serverio valiutos, bet ir už 20 taškų. Tai būtu didesnė motyvacija rinkti taškus ugniagesių darbuotojams.
  • Dar viena įdėja yra tokia, kad būtu naudinga surengti konkursą " Greičiausias gaisrininkas " , kuriame ugniagesiai varžytusi , kas greičiau nuvažiuos iš taško A į tašką B. Taip į firmą pritraukčiau daugiau darbuotojų, o pats greičiausias gaisrininkas gautų piniginį prizą.
  • Dirbdamas firmoje bei aktyviai dalyvaudamas forume pastebėjau, kad žmonių iškvietimų ataskaitų niekas nepildo. Aš manau, kad tai yra dėl to, kad premija už 15 priimtų žmonių iškvietimų nėra tam atitinkama. Taigi, įdėja būtu tokia, kad vertėtų padidinti tą sumą už 15 priimtų žmonių iškvietimų
  • Norėčiau su merais pasitarti, kad per ateinančius atnaujinimus iš miško gaisro gautum ne 1 n.b. , o 2 n.b. ir 600 lt . Mano nuomone tai būtu normalu, nes vien gesindamas miško gaisrą vienas tu sugaišti maždaug 8 min ir gauni tik 1 nb...

Aišku taisyklėse/forumo temose yra mini klaidelių kurias mano galva reiktų pakeisti. Perskaitęs didelę dalį gaisrinės forumo, pamatai tai.

Koeficientas bei darbo atmosfera

Na, čia šiek tiek norėčiau pasakyti apie koeficientą bei darbo atmosferą.

Manau, kad pakelti firmos koeficientą reiktų bent kartą į LSG savaitę surengti gaisrininkų akcijų, tokių kaip " Baltasis rancher " , ko aš ir pasigedau dirbdamas firmoje. Per pastaruosius 2 mėnesius aktyviai dirbdamas gaisrinės firmoje mačiau tik vieną kartą akciją... Ir tai kai tik Jurgis atėjo i firmą. Darbo racijoje nepakenčiu įžeidinėjimų, bereikalingų žinučių. Palaikyčiau gerą, šiltą ryši tarp darbuotojų.

Papildoma informacija

Na, manau, kad merai teigiamai atsižvelgs į šią anketą. Taigi, dar karta ačiū jei skaitei šią anketą iki galo!

SIEKIAU IR SIEKSIU PIRMOJO DIREKTORIAUS TAI YRA - UGNIAGESIŲ DIREKTORIAUS

Pagarbiai, Illenium_Karizma

Šį pranešimą redagavo James_Sodas: 08 gegužės 2019 - 18:04

• 1

STERLING

STERLING

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 292 Pranešimai
  • Gyv. vietapo tavo lova
  • Žinomas kaip:Minde_Maroz
  • Darbas:Mentas
  • VIP:/varmour
  • XP:Nera
Už, linksmas, draugiškas
  • 1
Anketa į transporto direktorių>>>https://lsgyvenimas....-bando-2-karta/

(Marich)

(Marich)

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 593 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Marich

Už draugiškas,aktyvus,malonus sekmes.

• 1

Viciokas

Viciokas

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 47 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Viciokas_Bmw
Už,draugiškas,Mldc,sekmės
  • 1

Victor_Oladipo

Victor_Oladipo

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 218 Pranešimai
  • Gyv. vietaTen kažkur Lietuvoj
  • Žinomas kaip:Victor_Oladipo
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra
  • XP:82k
Už žiauriai geras gaisrininkas, aktyviai ima iškvietimus.
  • 0

Rytis_Silent

Rytis_Silent

MĖSU NAIKINTOJAS

• Serverio administratorius
  • 3.563 Pranešimai
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
Su anketa padirbeta, matau dažnai serve būni. Aktyvus, daugiau nepažįstu, bet prie anketos padirbeta. Už
  • 0
Paveiksliukas

„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

*ッッッ*

*ッッッ*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 280 Pranešimai
  • Gyv. vieta227Nr namas
  • VIP:YO
  • XP:420

už mldc draugiškas.

• 0

*Pasiekimai*

1x Autoklubo direktorius

4x Vagių direktorius

4x Baikeriu direktorius

3x Dyleriu direktorius

2x Naujoku verbuotojas

Poškė

Poškė

neprakaituok

• Teisėsaugos direktorius
  • 1.741 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Darbas:korumpuotas policajus
  • VIP:T41P
  • XP:virš 75k

už, draugiškas, bendraujantis

• 0

Xi7EtxQ.png

TppX4YX.png

UJwiICH.png

ProstoNyva

ProstoNyva

Nyvantas Driftantas

• Forumo dalyvis
  • 539 Pranešimai

Už,draugiškas,aktyvus ,supranta daug ką.

• 0

Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas jų gyvenimas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kiekviena diena kupina pamokų ir paslėptų dovanų.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
87268017dba228820455a2b9d690af48339.gif

James Versace

James Versace

Senbuvis

• K.T. direktorius
  • 634 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Žinomas kaip:James Versace
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Turiu
  • XP:43k xp.

uz, draugiskas gaisrininkas. sekmes.

• 0

JMkkCOv.jpg

#6Diallo

#6Diallo

Pažengęs

• NTA direktorius
  • 229 Pranešimai
  • Gyv. vieta231nr.
  • Žinomas kaip:Hamidou_Diallo
  • Darbas:Nekilnojamo Turto Agentas
  • VIP:Turiu
  • XP:73286

Už, aktyvus, draugiškas, linksmas žmogus. Sėkmės!

• 0

Romelu Lukaku Llukas SIamkashi Hamidou Diallo

Nekilnojamo turto agentų direktorius [2019.05.18] - [xxxx.xx.xx]

FB96B60C-210A-4360-8AD1-BDE1C0469F43.png

*L.Preston*

*L.Preston*

Pokeristas

• Medikų direktorius
  • 1.324 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Žinomas kaip:Laris Prestons
  • Darbas:Kontroliuoti naujokų verbuotojus
  • VIP:Jou
  • XP:Not bad
  • jonasdom111

Aktyvus, draugiškas žmogus. Palaikau tave sėkmės!

• 0

Nuveiktų darbų rinkinys:

Spoiler

bfe6ea93713e888f49e6a6ae1fc0301f.gif

nerka12

nerka12

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 298 Pranešimai
  • Gyv. vietaMarijampole
  • Žinomas kaip:Gary_Ridgway
  • Darbas:Baudejas
  • VIP:No:/
  • XP:2200XP
Už draugiškas,aktyvus sekmės.
  • 0
  • Buve slapyvardziai: Nerijus_Lmu, dabartinis Gary_Ridgway.
  • Apie save: Esu draugiskas, aktyvus bendraujantis, uzjauciantis, nepaliksiu bedoje.

Kamihara

Kamihara

Piktas

• Meras
  • 3.948 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Žinomas kaip:Kamihara

Atmesta, forumo taisyklių nesilaikymas.

• 0

wQHYhl6.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)