Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Artiss_Dayz ir Todis_Collins


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

#1
dekas

dekas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 365 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Dyleris
  • VIP:Yra
  • XP:20k
  • Nenaudoju

Pavadinimas - Vardas_Pavardė (žaidėjo, kuris čytino) Artiss_Dayz ir Todis_Collins
1. Jūsų Vardas_Pavardė: Dekas_Octopus
2. Komentaras (neprivalomas): Abudu cytino.. Prisiliecia prie masinos jinai uzsidega, nereikedavo, kad prisiliestu atbega arciau ir jau dega.. pavizdys HP.. Ten saugi zona susaudyti masinos neymanoma.. Atvazevo prisiliete uzsidege. Kaip pagavau Artiss_Dayz ir palikau surakinta ir kol nubegau masinos pasimti, kad galeciau isvesti.Atvazeves jo jau neradau.. Zaidime buvom 3se tai yra (Artiss_Dayz ,Todis_Collins ir as Dekas_Octopus) video matosi.  Tediss_Collins tuo tarpu sedejo kaleime. (foto) Todel Todis_Collins negalejo isvesti Artiss_Dayz.  Todel vienintelis budas tik tas, kad Artiss_Dayz cytino. Cia yra mano nuomone. Sukeliu video foto, ir spresti jum administratoriai. Ar tegul zaidzia tokie serverio niokotojai nenubausti, ar nubausti ir jie pasimokys. Arba ne. 
3. Data: 2019-05-08 ~03:00

4. Foto/Video įrodymas:

1.Video-  

2. Video- 

3. Video- 

4. Foto- https://www.part.lt/...719df150601.jpg


  • 0

In Game Deivis_Dekas


#2
LSG1

LSG1

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 66 Pranešimai

vaikeli vaikeli :DDDDDDDDDD juokini mane ziauria jei nezinojai ./aaa komandos nemano bedos :DDDDDDDddd  gali tikrint chat log :DDDDD jug surakintas dejau realoga ir po to pabegima dariau gali cia manes  nekisti del cytu :DDDDDDDD  jei cytinciau benui servas uzlinktu gali readigot arba lock tema :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDD  ir beto uzmirsai dar buvo deivukas_deivas on kodel tu cia kalbi kad todis mane pajame :DDDDDD  ka tu cia per nesamunes darai :D  dar foto padariai kai deivukas_deivas off isejo :DDDDDD


  • 0

f85175467107ff696d9dd924f6b31897457.gifc8ddde37a77082428842288a80dffd6d727.png


#3
dekas

dekas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 365 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Dyleris
  • VIP:Yra
  • XP:20k
  • Nenaudoju

Yrodymai yra yrodymai. tegul perziuri administratoriai viska :)  paziurek y laika.. plius video matosi kaip as begau nuo taves kaip surakinau ir buvom 3se, tai gali nepasakot pasaku savo kaip uzsuktas vaikeli.. Uzlinktu servas, ziurek nuo to game pats neuzsilenk, nes smegenu vingiai senai jau issitiesine ir neprotauji  :D  Galvoji yzeidinedamas visa vakara kietas pasirodysi? parodai tik savo issiauklejimo zema lygy, ir vaikiskuma.. 


Šį pranešimą redagavo dekas: 08 gegužės 2019 - 03:10

  • 0

In Game Deivis_Dekas


#4
LSG1

LSG1

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 66 Pranešimai
yra chatlogai ir matysi 💯 kad buvau atsijunges surakintas tu manes nenervink o pagaves tave atsisveikins su gyvenimu 🤣🤣🤣
  • 0

f85175467107ff696d9dd924f6b31897457.gifc8ddde37a77082428842288a80dffd6d727.png


#5
dekas

dekas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 365 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Dyleris
  • VIP:Yra
  • XP:20k
  • Nenaudoju

yra chatlogai ir matysi kad buvau atsijunges surakintas tu manes nenervink o pagaves tave atsisveikins su gyvenimu

vaikas tu vaikas.. vartykis tu kaip nori.. paziures administraija ir nuspres.. o tu cia plesykis draskykis kiek  tik nori.. plius jai butum relog padares surakintas.. man btu ismete, kad padarei bet deja.. bet jau cia antras tavo vartymasis :D sakei,kad paeme dbr sakai, kad relog.. jai meluoji tai nesimetyk.. nes dbr susimetei ir tik yrodei,kad tavo teorema yra melas..


  • 0

In Game Deivis_Dekas


#6
LSG1

LSG1

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 66 Pranešimai
man niekada nesikeikiu tik zn necytinau o vaikas tai tu nuo mamytes papuka pasitrauk dar sneka lupas nusivalyk nuo lupu 🤣🤣🤣 asile kai buvai afk dejau realoga niekada nesikeikiu atsigauk niekada nesikeikiu nuo pigiu narkotiku 🤣🤣🤣 as galiu beleka pist prota galiu melot bet chetlogai nemeluoja niekada nesikeikiu 🤣🤣🤣

Šį pranešimą redagavo LSG1: 08 gegužės 2019 - 13:30

  • 0

f85175467107ff696d9dd924f6b31897457.gifc8ddde37a77082428842288a80dffd6d727.png


#7
dekas

dekas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 365 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Dyleris
  • VIP:Yra
  • XP:20k
  • Nenaudoju

man niekada nesikeikiu tik zn necytinau o vaikas tai tu nuo mamytes papuka pasitrauk dar sneka lupas nusivalyk nuo lupu

jo jo valausi lupas nuo lupu :D ne nesikeiki :DDD burna gerai muilu reiketu isprausti.. kiek vakar tu ten keikeisi ir rasei.. gali ss padaryt chatlogo ir ymest.. 3melas kury girdziu.. vaike tu vaike.. mano mama lt as usa tai fiziskai neymanoma, kad as ta daryciau kaip tu sakai.. cia tu vaikas pas mama gyveni is mamos algos gyveni o ne as.. nes normalus ir kazkiek suaauge taip nesielge kaip jsu vakar abu klaunai.. cytai saudymai ir t.t.. ir buk zmogus nu jau nebesnekek eik atsipusi.. pailsesi.. paciulpk tu ta mamos papuka.. gal atleis tau ta galva nes dbr tai sutinus nieko nemastai ka sneki ir kaip matau uz savo veiksmus nelabai atsakai :)  tai eik jau eik pailsek.. 


  • 0

In Game Deivis_Dekas


#8
dekas

dekas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 365 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Dyleris
  • VIP:Yra
  • XP:20k
  • Nenaudoju

Ir leisk administracijai nuspresti o ne vis vartykis.. nes cia snekedamas ir bandydamas yrodyti savo nekaltuma tik yrodai savo kaltuma.. nes nekaltas zmogus net nereguotu y sy skunda, nes jam nebutu ko jaudintis nes jis neklatas.. o tu vat labai jau jaudiniesi ir vis cia vartaisi.. tai tik yrodai kad esi kaltas ir bijai atsaomybes kuri tau gali atsitikti uz tai.


  • 0

In Game Deivis_Dekas


#9
LSG1

LSG1

    Dažnas dalyvis

  • Užblokuotas
  • 66 Pranešimai
ka noriu ta ir meluoju 🤣🤣🤣 yra tam chatlogai 🤣🤣🤣🤣 galiu net pasakyt kad gal vakar ir su benu geriau gal ir su rusijos priezidentu geriau o gal vakar tau galva apmiziau niekada nesikeikiu 🤣🤣🤣
  • 0

f85175467107ff696d9dd924f6b31897457.gifc8ddde37a77082428842288a80dffd6d727.png


#10
dekas

dekas

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 365 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Dyleris
  • VIP:Yra
  • XP:20k
  • Nenaudoju

ka noriu ta ir meluoju yra tam chatlogai galiu net pasakyt kad gal vakar ir su benu geriau gal ir su rusijos priezidentu geriau o gal vakar tau galva apmiziau niekada nesikeikiu

neturiu ka atsakyti tau y sita vaikiska tavo samprotavima :)


  • 0

In Game Deivis_Dekas


#11
𝔖 𝔬𝔱𝔱 𝔬𝔦𝔩

𝔖 𝔬𝔱𝔱 𝔬𝔦𝔩

    Rimtas

  • Užblokuotas
  • 299 Pranešimai

Video sukarpes nepilni nieko jie neirodo masina hp dega :D vaziot pasimokink taprasme jei tu vst verki ir nieko negali padaryt nesireisk ir nieko tu cia negausi,pilna bereikalingu komentaru privares juokinga kad tokiu isvis atsiranda :D p.s mano nicka teisyklingai parasyk komentaruose...


Šį pranešimą redagavo iDY: 08 gegužės 2019 - 15:05

  • 0


#12
Tony_Martin

Tony_Martin

    Administratorius

  • Veteranas
  • 3.020 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • T.Martin#5370
  • Darbas:Traktoristas
  • VIP:aktyvuotas
  • XP:250.000xp
  • Geriausias 2016 metų:mechanikų direktorius!

Įrodymų trūkumas. Atmesta. kita kartą time logus įsijunk,kad aiškiau būtų. Šiame video nieko nematau,dėl ko turėčiau kažką bausti.


  • 0

Martin_parasas.png

Dabartines pareigos - Administratorius |  Golivefm Dj | Rageout narys.

Žvejys

 

qS6jvY3.png

unknown.png

 

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)