Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Programeles testinimas

- - - - -

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
16 atsakymai į šią temą

#1
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

LSG: 


  • 0

wJwDrYb.gif


#2
Rytis_Silent

Rytis_Silent

    MĖSU NAIKINTOJAS

  • Ban apeliacijos
  • 5.810 Pranešimai
  • Recka
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
  • 2023 Metų geriausias:Verksnys
  • 2022 Metų geriausias:Verksnys
Neužpisa tie lempiniai soundai tavęs ir visa kita?
  • 0
Paveiksliukas


„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

#3
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

garsai yra dvipusiai kai pataiko i mane ir kai as pataikau kaip matai programa pasirode ganetinai gera nes apsisike bana uzmete nes 3 cheatus pagavau kur admin tesugebejo snd per sandeli mamba uzbaninti ...


  • 0

wJwDrYb.gif


#4
Arnas.

Arnas.

    ...

  • Senbuvis
  • 1.131 Pranešimai
Ei Space tu perkaitai smegenis? =Dddddd Dako per diena naudodamas programeles pagavo 3 cheaterius, tu adminas kad cheaterius gaudai pats tokiu budamas? Čia wallhackas panašiai pataiko parodo kas pataiko ir atstuma, tu eik i kita serva pagaudyk cheateriu ir nubeges pas mama pasigirk kad pagavai. Tu tikras šaunuolis
  • 0

#5
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Nzn as per 5min 4zmones uzbaninu, prastai space
  • 0

#6
Ryder_Wyatt

Ryder_Wyatt

    Rimtas patarėjas

  • Užblokuotas
  • 560 Pranešimai
  • Gyv. vietaIreland
  • Darbas:Inkasatoriu
  • VIP:Taip
  • XP:100k

Ei Space tu perkaitai smegenis? =Dddddd Dako per diena naudodamas programeles pagavo 3 cheaterius, tu adminas kad cheaterius gaudai pats tokiu budamas? Čia wallhackas panašiai pataiko parodo kas pataiko ir atstuma, tu eik i kita serva pagaudyk cheateriu ir nubeges pas mama pasigirk kad pagavai. Tu tikras šaunuolis

Kaip pastebejai man nereikia admin kad sugebeciau atlikti ju darba vakar susiduriau su 3 cheatais jau zinodamas kad jie cheatina 100 procentu ir be programu. Ir judos pagavau ka manau adminai tuo Metu veikia? Vienas / pzu abra kitas /pzu mamba ir Cj mane priziurejo 100. Beto Setai sutinku jog galetum kiti adminai irgi galetu pro 10 uzbaninti per diena bet kaip cheateriai ju gaujoje ka cia jau ir beuzbaninsi Nebent Mamba. 3 pagauti vyrai yra is GSF viskas tuo pasakyta

Šį pranešimą redagavo Space_Dead: 05 gegužės 2019 - 10:48

  • 0

wJwDrYb.gif


#7
shkai

shkai

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 20 Pranešimai

;DDd go home, pavelavai jau gaudyt cytus senai seniukas :DDd


  • 0

#8
Arnas.

Arnas.

    ...

  • Senbuvis
  • 1.131 Pranešimai
Ka tu čia verki Spacei? https://lsgyvenimas....v/#entry1143459

Kad nušove rai aimas? :Dddddddddddddddd niekada nesikeikiu kai pamačiau niekada nesikeikiu pramuše, kad tave nušove kai tryniais vietoj iš šono tai aimas? Bandis pataike i galina padanga irgi padangu aimas? Jei tu važiuotum pataikyčiau į tave tai aš aimas? Nu jei butum žaides kai valiuksas šaudydavo mieste kekviena diena jam skundus detum del visokių cheatu net neabejoju,trink tas temas Bandziui ir Olegui nejuokines
  • 1

#9
Carl Cox

Carl Cox

    rembo rembo sūnus

  • Veteranas
  • 593 Pranešimai
  • Gyv. vietaSaudi Arabia
  • ADMIN:yes men
  • Geriausias 2020 metų:Metų karjera

Space rimtai perkaitęs smegeninę biški esi.. :D Ta prasme, niekada tokių vėjų nedarei, kol neprisitarmozinai pats su savo aimu ir negavai bano. 


  • 0

#10
Dead_Space1

Dead_Space1

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 58 Pranešimai

Ka tu čia verki Spacei? https://lsgyvenimas....v/#entry1143459

Kad nušove rai aimas? :Dddddddddddddddd niekada nesikeikiu kai pamačiau niekada nesikeikiu pramuše, kad tave nušove kai tryniais vietoj iš šono tai aimas? Bandis pataike i galina padanga irgi padangu aimas? Jei tu važiuotum pataikyčiau į tave tai aš aimas? Nu jei butum žaides kai valiuksas šaudydavo mieste kekviena diena jam skundus detum del visokių cheatu net neabejoju,trink tas temas Bandziui ir Olegui nejuokines

klaune tu tas chiortas 2 banus gavo jau po mano to skundo ir aisku kai neviso proto esi nematai jog jo dgl turi 10 kulku apkaboje. Be tikrai ne cheats... Jog bandits naudoja Padangu aima visas servas zino nepamirskim ir sarvu su 10000dl o olegas besisukdamas ratu sukabino visas kulkas :D Nu kurgi tau cia cheatai...

Šį pranešimą redagavo Dead_Space1: 07 gegužės 2019 - 12:43

  • 0

#11
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai
e dead kadangi visad taip daug filmuoji , gali i savo apealecija ikelti filmavimo medziaga , unban gi tada gausi
  • 0

#12
Dead_Space1

Dead_Space1

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 58 Pranešimai

e dead kadangi visad taip daug filmuoji , gali i savo apealecija ikelti filmavimo medziaga , unban gi tada gausi

o kam as siaip noriu jog ji butu atmesta kadangi visas sitas keliaus pas bena bei ir daugelis kitu necheatu video kaip beje ir tavo video kai velgi taves pakirsti beina hp kyla kaip pas drambli ;D Garantuoju jog mane uzbanines admin irgi turi ta video bet nekele jo kadangi nenorejo taves uzpalinti;)

Šį pranešimą redagavo Dead_Space1: 07 gegužės 2019 - 13:43

  • 0

#13
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai
nz, serve eina pavalgyti iki 199 kiek zn , + forume yra parodyta kiek amfa duoda hp ir arm , o benas tau pis man atrodo blocka skypei , ir galesi keisti projekta
  • 0

#14
Dead_Space1

Dead_Space1

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 58 Pranešimai

nz, serve eina pavalgyti iki 199 kiek zn , + forume yra parodyta kiek amfa duoda hp ir arm , o benas tau pis man atrodo blocka skypei , ir galesi keisti projekta

teko girdeti apie 3D informer amfa tu? ;D jei taip tvarkingai ryjai ta amfa kdl nematau video is tavo draugelio? Kaip minejau zinau jog jis turi ta video bet kazkodel nekelia pasak ji ten kazkokie rimtesni irodymai pries mane...

Šį pranešimą redagavo Dead_Space1: 07 gegužės 2019 - 15:06

  • 0

#15
Bandis.

Bandis.

    Rimtas patarėjas

  • Senbuvis
  • 747 Pranešimai

tikriausiai nes ne parodytam video amfa vartojau :/ kam jam kelti kitus irodymus , kai uztenka vienu?


  • 0

#16
Dead_Space1

Dead_Space1

    Dažnas dalyvis

  • Senbuvis
  • 58 Pranešimai

tikriausiai nes ne parodytam video amfa vartojau :/ kam jam kelti kitus irodymus , kai uztenka vienu?

Gal todel kad nera cheateriu serveryje?
  • 0

#17
F.Martinez

F.Martinez

    Rimtas patarėjas

  • Veteranas
  • 894 Pranešimai
kam tu vpš čia ikelei ta beviltišką video
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)