Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Johnny Gweston


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
krossy

krossy

    Rimtas

  • Skelbėjų direktorius
  • 332 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Saguaro Szensav
2. Komentaras (neprivalomas): .
3. Data:snd
4. Foto/Video įrodymas:


  • 1

#2
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

Gerai, kad sugalvojau ft pasidaryt, kaip tave šaudau, nes parašei kažką , jog "cheatinu" :D  https://imgur.com/a/ZAqrKpMMan rodė moca nuvirtusi aš paspaudžiau g , kad jis atsistotu ir galėčiau jį stumt vėl , bet ant jo neatsisėdau tik jį pakėliau , o tau pasibugino syncas nuo šito ir rodė , kad šaudau nuo sėdinčios, nors taip nebuvo. Try next time. 

 

P.S. pats matai video gale , kad aš tau iš oro dingstu nuo moco ir šaudau tave atsistojęs, nors pagal viska turėjo būt nulipimo animacija.


Šį pranešimą redagavo vistienos kepsnys: 26 balandžio 2019 - 11:35

  • 0

#3
krossy

krossy

    Rimtas

  • Skelbėjų direktorius
  • 332 Pranešimai

Gerai, kad sugalvojau ft pasidaryt, kaip tave šaudau, nes parašei kažką , jog "cheatinu" :D https://imgur.com/a/ZAqrKpMMan rodė moca nuvirtusi aš paspaudžiau g , kad jis atsistotu ir galėčiau jį stumt vėl , bet ant jo neatsisėdau tik jį pakėliau , o tau pasibugino syncas nuo šito ir rodė , kad šaudau nuo sėdinčios, nors taip nebuvo. Try next time.

P.S. pats matai video gale , kad aš tau iš oro dingstu nuo moco ir šaudau tave atsistojęs, nors pagal viska turėjo būt nulipimo animacija.

cior snim tas tavo saudymas, pasiurek kaip stumi moca. Pagal viska tu jo net nepaatumtum nes tu per virsu prqsoktum. O cia tu buginies i ji ir stumi.
  • 0

#4
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

cior snim tas tavo saudymas, pasiurek kaip stumi moca. Pagal viska tu jo net nepaatumtum nes tu per virsu prqsoktum. O cia tu buginies i ji ir stumi.

"pasiurek" , "nepaatumtum", "prqsoktum" . Tikiuos po atostogu sugrįžęs į mokyklą susiimsi ir pradėsi mokytis lietuvių kalbos, o ne sampa žaisi :D Ajajai pagal tavo argumentus tavo IQ toks mažas, kad man gėda diskutuot su tavim, bet privalau atrašyt.. :D 1. Mocas yra užkurtas. 2. Užkurtame moce negali būti užtrauktas rankinis.       


  • 0

#5
Regis

Regis

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.385 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!

Atmesta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)