Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[MOD] Lucas_Bono


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
1 reply to this topic

Apklausa: Lucas_Bono į MOD? (1 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Jūsų nuomonė:

  1. Už, parašysiu kodėl. (1 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Prieš, parašysiu kodėl. (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
L e o C u r r y

L e o C u r r y

    Mero Patarėjas

  • Veteranas
  • 2.707 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė, patirties taškai žaidime, metai. Lucas_Bono, 61.000 patirties taškų, 15 metų.

2. Turėtos pareigos žaidime/forume? 2 kartus mechanikų direktorius, teisėsaugos direktorius, 2 kartus radijos DJ, 4 kartus naujokų verbuotojas, LSG naujienų redakcijos korespondentas, nuotraukų skilties moderatorius, LSG teamspeak moderatorius.

3. Kiek laiko žaidžiate šiame serveryje? 3 metus

4. Tavo idėjos/pasiūlymai/pastebėjimai LSG radijai? Atgaivinti radijos misijas, padėti viceprezidentui su veiklomis ir pnš.

5. Ar esi aktyvus, ir ar galėsi tam skirti daug laiko? Taip, esu gana aktyvus ir tikrai skirsiu savo laiką radijai.

6. Tavo pliusai, minusai, charakterio savybės? Pliusai: esu atsakingas, padedantis. Minusų savyje neįžvelgiu. Esu draugiškas, bendraujantis žmogus.

7. Ar esi buvęs DJ? Taip, 2 kartus.

7. Skype kontaktai. (Būtina nurodyti, jei anketa bus patvirtinama, kad su jumis būtų galimybė susisiekti) Leo Curry


  • 0


#2
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Patvirtinta


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)