Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Louis_Walter - administracija

• Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
49 atsakymai į šią temą

Apklausa: Louis_Walter - administracija (71 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar norite vėl pamatyti Louis_Walter administratoriuose?

1. Prabalsavo Už, nes... (64 balsai(-ų) [90.14%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 90.14%

2. Prieš, nes... (7 balsai(-ų) [9.86%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 9.86%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

Louis Walter

Louis Walter

Burtininkas

• Teisėsaugos direktorius
  • 1.129 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai, Pietinis
  • Žinomas kaip:Louis_Walter
  • Darbas:Teisėsauga
  • VIP:Taip
  • XP:160000
  • whwolf666

40314_man_512x512.png

Louis_Walter

Anketa į administraciją

Sveiki, susitikom ir vėl. Taigi, esu Louis_Walter, seniau vadinausi Alyosha_Klitcko, Jezus_Christ, Harry_Lafferrio, Jokas_Vendetta, Jokas_Baldokas. Serveryje turiu apie 150.000XP patirties, turint ką veikt esu labai aktyvus, esu ir linksmas, draugiškas, turintis savo nuomonę. Nežinau kodėl, bet dažnai šauna visokiausių įdėjų, kurios yra tikrai unikalios. Kartais darau kažką kitaip, nei kiti, dėl to man atrodo, kad išsiskiriu iš kitų. Na, nesvarbu, kodėl noriu administratoriaus? Jau jį turėjau, su komandom susipažinau, tik bijojau kažką daryti, nors galėjau ir nebijoti, nebuvo ko prarasti, kai labai ilgą laiką turėjau 0 procentų iki kol tapau neaktyvus. Primenu, buvau išmestas vien dėl to, jog nebuvau aktyvus. Cheatinau, bet tai buvo dėl aktyvumo, man jo labai reikėjo, tai rinkau, nes neturėjau daug laiko. Buvau išskirtinis administratorius. Buvau labai aktyvus, prižiūrėjau žmones, darydavau naujus, įdomius, bei unikalius event'us, kuriems turiu dar vieną naują idėją, kurią įgyvendinsiu, jei tapsiu administratorius. Daugeliui administratoriams įtikau ir jiems patiko mano darbas, na, bet kaip kuriems kitiems, su kuriais nebendravau, mano darbas atrodė ne tiek ir geras. Na, tokių administratorių nebuvo daug, gal vienas, du ar trys. Jiems neįtikau, jie manė, jog nedažnai tikrinu cheat'us, ką dariau, ir kaip sakiau, ban'inti bijojau, tai pasitikslindavau su kitais administratoriais. Man sakė, jog galiu kreiptis į tris žmones, kurie išmano apie cheat'us, tad jiems ir rašiau prieš ban'indamas. Dabar, nebijočiau ban'inti, nes jei ir patvirtinta apeliacija, aš procentų negausiu ir nubaustas nebūsiu. Administratoriaus siekiu, dėl to, nes man patinka padėti žmonėms, tą "ačiū" žodį žiauriai linksma išgirst, ir padėdavau tikrai daug žmonių. Man patiko būti administratoriumi, kad ir kiek būdavo tų nepatenkintų, kuriuos nubaudi, ir panašiai. Labai norėčiau grįžti, nes manau buvau vienas iš tų, kurie pareigas laikė ne šiaip sau, ir bandė žmonėms padaryti serverį geresnį, pakelti nuotaiką, daryti visokius įvairius event'us, jog rutina nebūtų ta pati. Administratoriu būdamas ir vėl bandysiu padėti kitiems kuo labiau. Beveik niekada, kai matydavau pagalbos šaukimą nebuvau padėjęs tam žmogui, visada stengdavausi, nebuvau gavęs skundo, jog kai aš prisijungęs, nepadėjau. Išmestas buvau, gavęs 50 procentų už cheat'inimą, kurį sakiau naudojau kaip "speed", jog gaučiau minutes ir prabūčiau serveryje kiek reikia, 2x 35 procentus gavau už N nesurinkimą, kas yra kvaila, nes prabuvau serveryje kiek reikia, bet iš to neaktyvumo ir sedėjimo pas kitą G buvau išmestas. Nieko nemeluoju, sakau tiesą, nes stengiausi, tik tuo metu buvau neaktyvus, per visą tą laikotarpį daugiau jokių cheat'ų nenaudojau, ir nerinkau minučių pas kažką sedėdamas G. Taigi, bandysiu neužsitęsti ir parašysiu savo pasiekimus dabar:

Serverio administratorius

NTa direktorius

3/4x Autoklubo direktorius

Autoklubo garbės direktorius

Teisėsaugos direktorius (dar esu)

4x LSG korespondentas

2x LSG fotografas

2x Naujokų verbuotojas

Naujokų verbuotojų moderatorius (dar esu)

LSG Radijos DJ'us

RageOut klubo įkurėjas (dar esu)

United Drivers klubo narys

Apie viską skilties moderatorius

2x LSG Fotografų administratorius (dar esu)

Kiti, nelegalūs direktoriai 

Gavęs Teisėsaugos direktorių, pastebėjau, kad čia yra labai sunku, kai direktoriauji, o ne esi paprastas teisėsaugininkas, nes žmonės visą laiką bando pagauti ir įdėti skundą, nuo visokiausių MINI nusižengimų, kurių aš tikrai padarau. Na, bet atėjau į Teisėsaugą ne padirbti, o padaryti kažką gero ir naujų pakeitimų, tad noriu būti neišmestas ir kažką pakeisti čia. Jei kam įdomu, ką padariau gero kituose direktoriuose, ar per mažai pasakiau, ką padariau praeitą kartą būdamas administratoriumi, galite nueiti į mano senesnes anketas, ir ten persižiūrėti, žinau, jog atsiras tų, kurie rašys prieš, o kurie rašo prieš, dažniausiai atrašau, ir paaiškinu savo nuomonę. Praeitą kartą parašęs anketą, surinkau 77 balsus už, bei 7 balsus prieš. Turėjau ir 2500 peržiūrų, tad manau, esu serveryje žinomas. Kai buvau patvirtintas į administraciją, balsai buvo 41 už ir 1 prieš, jei atsimenu gerai, tai manau turiu tikrai stiprų palaikymą iš daugelio žmonių, ir manau tie žmonės žino, jog aš noriu grįžti, tad nepamirškit pabalsuot, o jei kaip žmogus nepatinku, ar kažką padariau blogai spauskit prieš, arba paaiškinkit ką darau blogai, ir kaip turiu pasikeisti komentaruose, tikrai visus perskaitysiu, ir visą laiką pagalvoju, kodėl jums kažkas nepatiko ir ką jums galėjau padaryt blogo, tad tikrai ačiū jog skaitėt, ir noriu iš jūsų sulaukti nuomonių balsuojant bei komentaruose. Atsiprašau, jei anketoj nusišnekėjau, nes manau, kad nusišnekėjau. Iki kito karto, ir kaip visada, sėkmės!

Praeita kadencija administratoriuose

VV                VV

https://www.youtube....v=4fx_cZTMR4Q

Serverį noriu padaryti įdomesnį, noriu, jog mažiau žmonių vis leave'intų, noriu jiems suteikti daugiau džiaugsmo serveryje ir padaryti jį įdomesnį, tai sugalvojom su Cesar_Cielo tokį projektą, kur darom jūsų pasiūlytus iššūkius, bet niekas netapo populiaru, siūlykit daugiau iššūkių, gal ir pratęsim visą tai, o čia vienas iš dviejų iššūkių, kai bėgau, antrasis buvo, kai Cesar'is plaukė aplink žemėlapį.

https://www.youtube....h?v=swYGO1kyjJc

UŽ?             PRIEŠ?

Balsuokit viršuje ir palikit komentarą apačioje!

PAPILDYTA 22/04/2019

Šį pranešimą redagavo Louis Walter: 25 gegužės 2019 - 12:19

• 1

Jokas_Baldokas, Jokas_Vendetta, Harry_Lafferrio, Jezus_Christ, Alyosha_Klitcko, Louis_Walter.

CgXw7y2.png

nuo 2018/08/06 iki 2018/11/14

Į administraciją pildau ir vėl, anketa čia

F U K S A S

F U K S A S

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 342 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Fuksas

Protingas supratingas, sekmes

• 0

anauhiram

anauhiram

pats sau bosas

• Forumo dalyvis
  • 2.457 Pranešimai
  • Žinomas kaip:carlos

draugiskas, suaktyvejas, manau nekiltu bedu, sekmes.

Šį pranešimą redagavo ᴄᴀʀʟᴏs: 25 balandžio 2019 - 13:08

• 0

👐 Pretenduoju į administratoriaus postą, nuomonę gali išreikšti paspaudęs čia 👐

𝓢𝓲𝓵𝓿𝓪

𝓢𝓲𝓵𝓿𝓪

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 226 Pranešimai

tikrai uz,labai draugiskas,maloniai bendrauji,padedi visuomet. Patikai man kaip adminas,tai manau antro sanso tikrai vertas ir busi aktyvesnis. Sekmes!

• 0

James_Sodas

James_Sodas

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 196 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Illenium_Karizma
  • Darbas:Gaisrininkas
  • VIP:Yra
  • XP:~ 135.000

Daug neteko bendrauti, bet kiek mačiau esi gan atsakingas, bendraujantis. Manau susitvarkytum su šiuo postu. Sekmės!

• 0

Versus

Versus

Instagram - Eitvynuardo

• Glob. moderatorius
  • 2.500 Pranešimai

Vienas iš maloniausių žmonių sutiktų serveryje. Su pareigomis visad susitvarko nepriekaištingai ir tai tikrai yra įrodęs tavo pareigų krepšelis. Kaip žmogus, su tavimi visada galima rasti bendrą kalbą, niekada nesikarščiuoji ir nebandai kišti savo tiesą kitiems žmonėms į akis, žinai kada patylėti, o kada pasireikšti. Būdamas antroje kadencijoje padaryk tai, ką nori padaryti. Sėkmės. :)  

• 0

Z-LOTO Moderatorius nuo 2016-09-10 iki 2016-11-10.

Naujokų verbuotojas 2x.

Mechanikų direktorius nuo 2016-12-18 iki 2017-03-11

Medikų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-08-03

Korespondentas nuo 2017-06-13 iki 2018.xx.xx

Fotografas nuo 2017-07-31 iki 2018.01.31

Nuotraukų Moderatorius nuo 2017-08-21 2018.01.31

Transporto direktorius nuo 2017-08-24 iki 2017.10.25

Lsg Redakcijos Administratorius nuo 2017-09-06 iki 2018.11.14

Serverio Administratorius nuo 2017.10.12 iki 2018.01.31

Pasiūlymų skiltis nuo 2017.10.30 iki 2018.01.31

Glob. Moderatorius nuo 2018.04.25 iki

LSG laikraščio administratorius nuo 2018.11.14 iki

Kviečiu paskaityti LSG Redakcijos laikraštį. ---> Laikraštis!

Regis

Regis

1337

• Forumo dalyvis
  • 3.090 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000

Taip, malonus žaidėjams, aktyvus, turintis nemažai idėjų ir nebijantis to daryti. Sėkmės ;)

• 0

Kobė

Kobė

Cytas

• Forumo dalyvis
  • 1.034 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Kobe_Wade
  • Darbas:Labai geras
  • VIP:Turbut
  • XP:Biski

Patiko kai buvai adminas, esi malonus, draugiškas, aktyvus turintis galvą žmogus. Sėkmės!

• 0

khadira

khadira

• Forumo dalyvis
  • 891 Pranešimai
Pritariu ponui versui, visalaika randi bendra kalba, neįrodinėji savo tiesos, sėkmės
  • 0

Timati_Robinson

Timati_Robinson

Prarastas pasitikėjimas XDD

• Forumo dalyvis
  • 1.791 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Žinomas kaip:Nežinomas vapše
  • Darbas:SKELBEJAI
  • VIP:Jo dar 20d liko
  • XP:1

labai draugiskas asmuo tikrai padeda kai buna beda iskyla ! tikrai sekmes

• 0

vL0ux45.png
:( 2019/05/22 - 2019/06/13 :(

Artis_Black

Artis_Black

Naujokas

• Forumo dalyvis
  • 12 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

už draugiškas palaikau ir sėkmes :)

• 0

Анджей

Анджей

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 660 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:C
  • VIP:C
  • XP:P

Vienas iš maloniausių žmonių sutiktų serveryje. Su pareigomis visad susitvarko nepriekaištingai ir tai tikrai yra įrodęs tavo pareigų krepšelis. Kaip žmogus, su tavimi visada galima rasti bendrą kalbą, niekada nesikarščiuoji ir nebandai kišti savo tiesą kitiems žmonėms į akis, žinai kada patylėti, o kada pasireikšti. Būdamas antroje kadencijoje padaryk tai, ką nori padaryti. Sėkmės. :)  

Apsivemiau. Zmogus savanaudis ieskantis sau naudos. Pries

Louis_Vantez - Range komandos piktnaudžiavimas/ginklų buginimas, korupcija.

• 0

Louis Walter

Louis Walter

Burtininkas

• 1.129 Pranešimai
  • whwolf666

Apsivemiau. Zmogus savanaudis ieskantis sau naudos. Pries

Louis_Vantez - Range komandos piktnaudžiavimas/ginklų buginimas, korupcija.

:D prajuokino komentaras, žinojau ką sakysi, bet pasakyk pavyzdį, tipo dėl to, jog vchat'e paskelbiau jog prizas 2500, daviau 2475 ir paprašei 25lt? Neieškau sau naudos, tikrai pasiaukoju, kitiems labiau padedu nei sau, jei jiems to reikia. Ir čia ne aš, o Louis_Vantez -.- Pas mane už cheat'inimą ir nenaudingą darbą 2x, kur N nepaspaudžiau 50x, nes buvau neaktyvus, o cheat'us naudojau būt aktyviam, tik "speed'ą". Ai, ir tą prieš uždėk ant apklausos dar, nes neuždėjai

• 0

Jokas_Baldokas, Jokas_Vendetta, Harry_Lafferrio, Jezus_Christ, Alyosha_Klitcko, Louis_Walter.

CgXw7y2.png

Solid'as

Solid'as

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 996 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty
  • Žinomas kaip:Arte_Solid

Už draugiškas, paslaugus, senas žaidėjas kuris yra nusipelnęs šio posto GL

• 0

Pretenduoju į Teisėsaugos direktorius.
https://lsgyvenimas....gos-direktorių/

STERLING

STERLING

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 293 Pranešimai
  • Gyv. vietapo tavo lova
  • Žinomas kaip:Minde_Maroz
  • Darbas:Mentas
  • VIP:/varmour
  • XP:Nera

už, draugškas, malonus

• 0
Anketa į transporto direktorių>>>https://lsgyvenimas....-bando-2-karta/

James Versace

James Versace

Senbuvis

• K.T. direktorius
  • 656 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Žinomas kaip:James Versace
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Turiu
  • XP:43k xp.

uz, draugiskas, gerai tvarkes visuose drk ir admin. Sekmes,

• 0

JMkkCOv.jpg

Tim Anthony

Tim Anthony

continuum transfunctioner

• Forumo dalyvis
  • 863 Pranešimai
Už, nes geras draugas, draugiškas, buvęs geriausias administratorius!
  • 0
toks esu

Louis Walter

Louis Walter

Burtininkas

• 1.129 Pranešimai
  • whwolf666

Papildžiau anketą, paaiškinau daugiau apie savo projektus bei pridėjau video apie praeitą kadenciją administratoriuose. Ačiū visiems už nuomones, laukiu daugiau jų.

• 0

CgXw7y2.png

-Orungz*

-Orungz*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 328 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Žinomas kaip:Orungz
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Tipo
  • XP:šešdešim
Už belekoks šitas žmogus susitvarkys tikr draugiškas ir aktyvus savų čiuvas nebanins sake nene šjp jo didelis už ir sekmes
  • 0

cc08d4789ff6b6590e2410418c34e65a823.gif

Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Buvęs administratorius, šaunus žmogus, tik per savo durnus darbus prisidirbai ir buvai nubaustas, galbūt būsi pasimokes ir tokių nesąmonių nebedarysi, o serveryje dar reik truputėlį aktyvumo ir bus fantastika.

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)