Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Į administraciją Vaidaz Wingstonz

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
87 atsakymai į šią temą

Apklausa: Duodam jau gal? (108 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Tai bandom suteikti sansa?

1. Prabalsavo Taip nes daug kartu bandai vertas cj (83 balsai(-ų) [76.85%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 76.85%

2. Pries tiesiog (25 balsai(-ų) [23.15%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 23.15%

Balsuoti

ヴァイダス

ヴァイダス

Leave

• Vaizdo medžiagos
  • 2.221 Pranešimai

*
Populiarus

KAUs4Sr.png

Vaidaz Wingstonz vėl bando administracijos link.

Hey, Hey sugalvojau paskutinį kartą bandyti į administracijos posta, manau gal dabar pavyks patekti į administraciją ir Mindaugas pasitikės. Būtu smagu prisijungti prie administracijos kolektyvo
Pradėsiu nuo savo slapyvardžio – Vaidaz_Wingstonz. Seniau naudojau tokias paskyras
kaip David_Morello, ir
Mark_Noteberg, Denzel_White,Mark_Wingstonz, Denzel_Wingtonz, Vaidaz_Tujamo Arturas_Klimas, Ajukas_Jokubauskas ir dar daug slapyvardžių. Šiame serveryje praleidau jau 4 metus. Per šį laiko tarpą surinkau 175.000XP.

KAUs4Sr.png

Nuveikti darbai serveryje/forume..

°Mechanikų direktorius. Tai buvo pirmasis mano direktorius, pravedžiau kelias akcijas. Pakeičiau misijas bet kaip sakant tada buvau dar naujokas nežinojau forumo taisyklių netinkamai pacitavau pagirima ir praradau direktorių.
2. Autoklubo direktorius. Čia pakeičiau taisyklę, susipažinau su Autoklubo direktoriaus komandomis.
Vedžiau aktyviai kelionės žadėjau atsistatydinti bet taip gavosi kad daviau ne tiems žmonėms į motomanus tai nušalino paskutine bandomojo dienos laikotarpyje.

Naujoku moderatorius. Ten daug dar nieko nenuveikiau, apart naujoku verbuotoju rinkimo ir ataskaitų pildymo ir biški biski kažką pakeičiau. Nes Rimantė tikrai gerai buvo sutvarkius.

MEDIKŲ DIREKTORIUS sukūriau konkursą piešimo, vedžiau atrankas, mokėjau algas, pakeičiau pora taisyklių buvau aktyvus direktorius ir sekėsi čia puikiai tai manau buvo įdomiausias direktorius šitas.

Visi tie smulkūs darbeliai : RageOut, United-Drivers
Radijos DJ 2x ts moderatorius ir panašiai.

Baikerių direktorius 3x- tai buvo mano pirmas nelegalus direktorius ir čia gerai susitvarkiau, bet čia negalėjo nieko pakeisti nes tai nelegalus darbas tik priimti išmesti galima.

4. Dealerių Direktorius- Pardavinėjau pakvietimus į darbą, prižiūrėjau raciją išmetinėjau darbuotojus už pažeistas darbo taisyklės.

3x Vagių Direktorius- jame taip pat viskas kaip ir kituose nelegalių direktorių postuose.

Transporto direktorius Sukuriau konkursa pakeiciau kelias taisykles buvo aktyvi firma. Vedeme su kolegomis akcijas ir manau nusiskundimų nebuvo. Teko atsistatydinti dėl asmeninių priežasčių.

Daugkartinis Naujokų verbuotojas. Tikrai buvo įdomu padėti naujokams apsiprasti serveryje. Padėti su pasiekimais ir kas keisčiausia už tai dar mokoma pinigai tik žmonės labai tingi. Geras būdas padėti naujokams ir užsidirbti pinigų.

Gaisrinės direktorius. Pakeičiau kelias taisyklės. Pagerinau su kolegomis 3 rekordus. 

Vedžiau atrankas. Darėme kelis kartus akcijas. Vadovavome firmai darbuotojai tikrai buvo aktyvus. 
Pabaigiau kolegos konkursą. Ir firma buvo aktyvi padariau manau viską ką galėjau ir atsistatydinau merai žinojo dėl ko. 

Dabartinis filmų ir vaizdo medžiagų moderatorius. 
Sukuriau kelius konkursus atspėk filmą ir parašiau viena filmo aprašyma. Užrakinau senas temas nubaudžiau kurie nesilaikė skilties taisyklių nū žodžiu.  Sukuriau keleta konkursu dar pareigu nezadu palikti.

KAUs4Sr.png

Tai ką veiksiu būdamas administratoriumi/pažadai.

Visų pirma kaip ir daugelis žaidėjų esu susipažinęs su daug "žaidimą palengvinančių" programų ir moku jas atpažinti, nes pats ne kartą naudojęs, todėl manyčiau, kad susitvarkysiu su vieną didelę problemą serveryje tai - cheatinimu. Esu aktyvus
asmuo tiek rytais tiek diena, o jaučiu tikrai atsiranda kurie sugalvoja iš ryto pačytinti.
Palaikoma tvarka, didelis indelis bei atsakingumas ties pagalbos prašymais, kitų žmonių stebėjimais bei aišku LSG konstitucijos / vip kodekso pažeidėjais. Padėti naujokams susipažinti su serveriu, supažindinti ko negalima naudoti serveryje ir t.t.
Didesnis aktyvumas, naudos serveriui siekimas, naujovių ieškojimas, nes realiai pabodusi ta pati rutina norisi naujovių, o ne vien tas minutes virinti.
Viską išmokęs bei apsipratęs su administratoriaus komandomis pradėčiau dirbti būtų vykdomi eventai, o eventai būtų tokie: 1x1, tm dm, na kaip ir visi adminai 2x2, stunt, race, šuolis su parašiutu, laivų lenktynės ir futbolą bėgimas bulių kautynės ir pan. bus vykdomi jei tik bus norinčių dalyvauti.
Laisvu laiku ieškoti serverio klaidų/bugų, kad būtų įdomiau žaisti ir žaidėjais nesiskųstu serverių.
Žinau dėl šito sakysit gali ir be admin ieškoti.
Manau galėčiau prižiūrėti kokia skiltį, na manau daug nereikia čia prižadėti,
manau dar su laiku tikiuosi, kad atsiras stulbinančių tikslų, bet dabar pagrindinis tikslas yra tik gauti šias pareigas ir jose apsiprasti, sužinoti kas kaip veikia, kokios sistemos ir panašiai. Kaip sakoma viskas su laiku.

nusprendžiau imtis šių serverio pareigų dėl trūkumo veiklos serveryje.

KAUs4Sr.png

Sutarimai su serverio žaidėjais administratoriais.

Aišku yra priešų , bet manau, kad su dauguma žmonių serveryje bendrauju gerai ir draugiškai, nemanau ar yra labai daug pykčių. Nes su administratoriais labai daug dabar nebendrauju, bet manau, kad jie nėra nieko blogo nusiteikę prieš mane . Na aišku yra ir pykčiu su kai kuriais adminais, manau patys žinote tiesiog visiems neitiksi.

KAUs4Sr.png

Mano pastebėjimas apie administratorius.

Tikrai yra tokių administratorių kurie tesėdi užpakalius padėję ant pareigų ir neužleidžia kitiems vietos.

Mano pastebėjimai yra tokie, jog daugelis iš administratorių ne per labiausiai nori komunikuotis su paprastais žaidėjais. Būna tokių administratorių kurie gauna pareigas ir save iškelia į dausas, čia žaidimas nereikia tiek iškelti ir dažnai skiria admino laiką tik savo linksmybėms, naudoja adminų inventorių.

KAUs4Sr.png

Pranašumas kodėl aš vertas administratoriaus.

Kodėl sugalvojau pasirinkti būtent Administratoriaus pareigas? Dėl veiklos serveryje. Tai manyčiau, jog administratoriuose man nebūtų per daug sunku kai apsiprasčiau, bet manau būtų daug įdomiau žaisti serveryje turint administratoriaus pareigas, nes dabar minutes, chat, dm, ir stunt'ai, tiek ir tedarau, bet jau kartais atsibosta po 1k min varyt. Darbą bandyčiau atlikti, atsakingai. Bandyčiau atsakyti į kuo daugiau žaidėju klausimų, į pagalbos prašymą. Daug kas sako, jog turėčiau pirmiau pabūti teisėsaugos direktoriumi, bet what? Prieš 5 mėnesius ir man buvo įdomu, kur sunkiau, ar teisėsaugoje, ar administratoriuose? 60/40 žmonių sakydavo, kad arba ten sunkiau, arba panašiai, žodžiu. Koks administratoriaus darbas, administratoriumi, pačiam būtų įdomu, kaip kas ten vyksta.

Daugiau nėra ir ką sakyt čia tik Mindaugui Antones rinktis ar leisti pasireikšti naujam veidui ar suteikti šansą toliau lipti karjeros laipteliais jau buvusiam administratoriaus poste.

KAUs4Sr.png

Papildoma vertinga informacija.
Kartais aš tiesą pasakius galiu būti tikrai įkyrus, viskas dažniausiai būna ne šiaip sau, tiesiog aš esu žmogus toks kuris sau nusibrėžia ribas iki kurių nori nueiti, ta prasme aš nemanau jog įkyrumas yra blogas dalykas, įkyrūs žmonės manau jog yra sumanūs žmonės, per įkyrumą tu gali paveikti kitą savo naudai ir visą kitą, nors dažniausiai mano ribos nebūna labai užsimojamos per didelės jog kitiems jos pasimatytų kiek neigiamai, tad daug kivirčų su aplinkiniais neturiu.
Esu žmogus mėgstantis pabendrauti, draugiškas, malonus bei paslaugus. Niekada nemėgstu žmonių kurie ignoruoja, todėl pats toks nesu linkęs ignoruoti, manau mane retai pamatysite išjungus telefoną nebent kai esu afk būsenoje. Tačiau mano blogoji charakterio savybė yra ta, jog mane labai nervina, kai žmogus nesupranta labai elementaraus dalyko, kuris man atrodo paprastai suprantamas. Augau ir gyvenu- Mažeikiuose esu Andrius, dabar man 18 metų.

KAUs4Sr.png

Pagarbiai: Vaidaz_Wingstonz.

Nepamirškite, kad kiekvieno jūsų nuomonė man yra svarbi! Komentaruose laukiu argumentuotų nuomonių, o jei neturi ką pridurti, tai prabalsuokapklausoje.

Ačiū už dėmesį ir nuomonės.

Šį pranešimą redagavo ヴァイダス: 05 birželio 2019 - 08:04

• 6

pretenduoju i administracija nuomone gali isreiksti paspaudes >> CIA<<< uz nuomone +rep

Arquette

Arquette

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 95 Pranešimai

Manau esi vertas admino nes daug sitame projete nuveikes sekmes!

• 1

ᴛʏʟᴇʀ ғɪᴀʟᴋᴏ

ᴛʏʟᴇʀ ғɪᴀʟᴋᴏ

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 178 Pranešimai
  • Darbas:#Gaisrinė
  • VIP:Yepp
  • XP:Idk
Oooo senyzaii, Už ir tik už, malonus, bendraujantis, mldc pacukas, sėkmėsss!!
  • 1
to6uG2v.gif
eb4gn1Q.gif

Олег Монгол

Олег Монгол

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 282 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссья, Баькал
  • Darbas:Офьсе
  • VIP:Да
  • XP:Все
  • oleg__mongol

Atsibodo tuos uz visur rasineti :D Tai joa ilgai pretenduoji manau suteiks sansa, siaip esi atsakingas darbstus, sekmes

• 1

Transporto firmos direktorius nuo: 2018-09-20 iki:2018-11-20

7eeb6aadea4da8ca20b2f820baacdc46754.png

Mediku firmos direktorius nuo: 2019-01-05 iki:2019-01-14

932fcc630ae4cb11ddebc5d9f55a2c76526.png

Keylor

Keylor

#fryban

• Serverio administratorius
  • 657 Pranešimai
  • Darbas:NTA
Labai daug kartų bandai, esi aktyvus, draugiskas, protingas. Manau jau reikėtų suteikti šansą. Uz
  • 1

[18.08.31-19.05.15] Keylor_Winston (Neklinojimo turto agentai) - 0% atsistatydino.

Cesar Cielo

Cesar Cielo

palikes

• Forumo dalyvis
  • 2.100 Pranešimai
as nesuprantu, tau atmeta tas anketas su tuo paciu reasonu visada ir vistiek po 2 savaiciu skubi ta anketa rasyt, tau aiskiai antonesas pasake, kad reikia laiko, kad tavim kiti pasitiketu, is savo patirties galiu pasakyt, kad tavim visiskai negalima pasitiket, nes esi kenkejas, kad ir ne viesai tai darai kaip anksciau,dabar bandai nusislept kai kenki, o tai yra dar blogiau, puikiai pats zinai apie ka as kalbu, nesuprantu ant kiek reik buti tokiu neisilavinusiu, kad po zodziu reikia laiko tu iskart puoli pildyt toliau, tas zodziu junginys nereiskia 2 savaites, o kur kas daugiau, zinoma matosi, kad bent kazkiek gero darai, bet vistiek, nesupranti elementariu 2 zodziu, negaliu pries rasyt, todel lieku be nuomones, susiprotek pagaliau
  • 1

Swimming is my SPORT

The pool is my HOME

The water is my FRIEND

Pretenduoju tapti serverio administratorium 2 karta, savo nuomone gali isreiksti cia

https://www.youtube....h?v=9LSyWM2CL-U

anauhiram

anauhiram

pats sau bosas

• Forumo dalyvis
  • 2.458 Pranešimai

jaigu tikrai paskutinis, tai uz, draugiskas, aktyvus.

• 2

👐 Pretenduoju į administratoriaus postą, nuomonę gali išreikšti paspaudęs čia 👐

Valdas Stonkus

Valdas Stonkus

••Auksarankis.••

• Prisistatymai
  • 4.827 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius the best miestas,visad buvo ir bus! Tai tiek
  • Darbas:Statybininkas
  • VIP:Zinoma yra!
  • XP:9999999
  • Valdas_Stonkus
Ikaziolinai merams limore todel parasysiu pries,geriau nebepildyk tu anketu,merams/Antonesui ozini visus,bet tas vistiek islenda po bsk viskas,tiesa parasiau suprask

Šį pranešimą redagavo Valdas Stonkus: 02 balandžio 2019 - 17:30

• 0

A r n a z O r u n g z*

A r n a z O r u n g z*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 333 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Tipo
  • XP:šešdešim
Vertas esi tikrai, draugiškas, aktyvus, mandagus galim tipo taip pasakyt, bet kai cesar sake kad reikia laiko tai tikrai gerai pasake, palukek kad bišk nu neskubek pildyt anketos visada po jos atmetimo tinkamo laikotarpio, tuo dar daugiau nepasitikes tavimi del to nes nesupranti žodžio, bet vistiek paspausiu už nes esi vertas to admino nors pabandyt, ir netikiu kad tavo čia paskutine anketa, peace
  • 1

cc08d4789ff6b6590e2410418c34e65a823.gif

ヴァイダス

ヴァイダス

Leave

• Vaizdo medžiagos
  • 2.221 Pranešimai

Ikaziolinai merams linore todel parasysiu pries,geriau nebepikdyk tu anketu,merams/Antonesui ozini visus,bet tas vistiek islenda po bsk viskas,tiesa parasiau suprask

Linore vps tokio zmogaus nepazytu kazka gal maisai merams nesu rases vps del kazko nebent jokubui.

Vertas esi tikrai, draugiškas, aktyvus, mandagus galim tipo taip pasakyt, bet kai cesar sake kad reikia laiko tai tikrai gerai pasake, palukek kad bišk nu neskubek pildyt anketos visada po jos atmetimo tinkamo laikotarpio, tuo dar daugiau nepasitikes tavimi del to nes nesupranti žodžio, bet vistiek paspausiu už nes esi vertas to admino nors pabandyt, ir netikiu kad tavo čia paskutine anketa, peace

Taip as ir nesitikiu dabar gauti admina tai kai duos tada duos lai ta anketa buna gi niekam nemaiso jinai.

o del paskutinio karto taip paskutinis. jai nepavyks tiesiog leavinsiu ilgesniam laikui.

Aciu visiems uz nuomones :)

• 0

pretenduoju i administracija nuomone gali isreiksti paspaudes >> CIA<<< uz nuomone +rep

Fuss

Fuss

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 436 Pranešimai

Nu jai paskutine tai palaikau jai neklystu tai jau cia 9 ar 10 anketa jo? :D sėkmės draugiškas, akatyvus

• 1

Apie viska Moderatorius nuo 2019-02-12 iki 2019-04-06

Autoklubo Direktorius nuo 2018-07-13 iki 2018-07-28

2x Team speak Moderatorius

Team speak SuperModeratorius

Edga Verchatore

Edga Verchatore

Verchatura

• Forumo dalyvis
  • 2.830 Pranešimai
  • Darbas:Verchas
  • VIP:Taip
  • XP:420

tada paskutini kart sakau ne, nes esi naras ir verki del kiekvieno pries gauto

• 0

piju7

piju7

Rimtas

• Inkasatorių direktorius
  • 493 Pranešimai

Anketoje vien pažadai ir pažadai.. Gaudysiu čyterius, ieškosių bugų, darysiu eventus. Nieko konkretaus, paaiškink kaip tu tai darysi? Kaip gaudysi čyterius? O dabar jų negaudo? 

Kaip ieškosi bugų? Ir žinok tikrai nereikia administratoriaus pareigų, kad juos galėtum testinti ir ieškoti, susirask administratorių ir jis tau padės išbandyti tam tikrą bugą. Kitas dalykas, vien temos pavadinimas atbaidė tau rašyti teigiamą balsą, nes tas "paskutinis bandymas" skamba žiauriai nieko gero, taip save nuvertini ir jei nepatvirtins nebepildysi? Come on, reiškias tu neesi pakankamai pasirengęs. Šį kartą susilaikysiu, tikiuosi atsižvelgsi į mano pastabas.

• 0

Rest in Peace

„Make it, Break it.“ - Tupac Amaru Shakur.

Fredo Santana

Fredo Santana

20cm

• Forumo dalyvis
  • 950 Pranešimai

tada paskutini kart sakau ne, nes esi naras ir verki del kiekvieno pries gauto

tapati nuomone

• 1

:) 

fcafc4708e6c2a3b54526fc0380d93c7582.gif

J.Armer

J.Armer

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 226 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
Praeity pasišiukšlinai, už tai prieštarauju
  • 0

Barmenas

Barmenas

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 935 Pranešimai

uz mldc fainas draugiskas sekmes

• 1

Sw dbr as blogas

Boyką

Boyką

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 38 Pranešimai
  • Gyv. vietaNetoli Kybartų!
  • Darbas:Visur Dirbu!
  • VIP:Visada!
  • XP:52.000xp
  • Nenaudoju!

Už,Padedantis mldc žmogus susitvarkys su pareigom!

• 1

b75e411816ff6906288a632ca692484e668.gif

Bandis.

Bandis.

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 744 Pranešimai

"ne nes cyteris esi" :DDDDD

Ne , tu cyteris neesi, tu paslednas zliumbikas esi, parase "paskutini karta pretenduoju admin" poto atkeicia atgal, tu surimtek karta gyvenime. Be viso sito, vienareiksmiskai pries, tu nors 100 kartu bandyk admin ,tau is gailescio net neduociau, nereikia kazkokiu migliu vol2 adminose, kurie uzims vieta, bet naudos prides 0

• 0

(Marich)

(Marich)

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 618 Pranešimai

Už draugiškas,aktyvus,malonus sekmes.

• 1

• Daumantas •

• Daumantas •

Leavines projekta!

• Elitas
  • 4.640 Pranešimai
  • Gyv. vietaDublin, Omagh, Šiauliai
  • Darbas:Bedarbis.
  • VIP:Yra

Geriau jau tau ta vieninteli šansa suteiktu į administracijos postą negu kokiam "Bradley_Beal" aš spaudžiu už ir linkių sėkmės kandidatuojant...  ;) 

• 3

a8f6269f08b91a7eb0ca2ddcfec6a722230.png

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)