Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

[mafia] Kipras_easy

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

Apklausa: [mafia] Kipras_easy (3 nariai(-ių) jau prabalsavo)

kripas easy izdavikas

1. taip (0 balsai(-ų) [0.00%])

Balso procentinis santykis: 0.00%

2. meskit is gaujos ji kol nepridare bedu (3 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 100.00%

Balsuoti

Lioshis

Lioshis

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 140 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Stephenas Curry
  • Darbas:Pokeris
  • VIP:Always
  • XP:1337

*
Populiarus

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Stephenas Curry

2. Situacija apie gaujos narį: zodziu as vla naris, ir pamaciau bendradarbaujant kipra easy admin jis, su alak azam, jis vla vadas. jie bendradarbiavo, ozins jums sandelius, tokiu nariu cia negali buti, nes cia rimta gauja, ismeskit ir mane primkit, sake ozins dar sandelius tik ss nepasidariau. + noreciau ban kad uzdetumet jam. tokie ir gadina serverio kokibe

3. Įrodymai: https://imgur.com/a/d8rtKPP

va ziurekit visi irodimai tikios taip nepasikartos

ir dar skiscio pirkau nesiunte 3 savaites, atsiunte tepalu bakeli kazinau

Šį pranešimą redagavo Lioshis: 19 kovo 2019 - 00:39

• 7

aj kzn

BtVd6fL.png

Kamihara

Kamihara

Piktas

• Meras
  • 3.897 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Žinomas kaip:Kamihara

kiprai, laukiu pasiaiškinimo

• 0

wQHYhl6.gif

Kipras Easy

Kipras Easy

Auksarankis

• Elitas
  • 4.580 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t

net nezinau ka cia aiskint. man tai konkretus irodymu trukumas, kad as su jais bunu, nes man patinka, nereiskia kad tai kazkokiu budu mano gaujai gali kenkt
as tikrai prisiekiu nesakiau jiems musu slaptu planu ir taktiku kurias aptariame prie apvalaus stalo, is viso lempinis kazkoks skundas beje ne pagal sablona nera citatos is taisykliu, tikiuosi  i tai vadai atsizvelgs. 
Aciu, su pagarba The Mafia gaujos narys Kipras_Easy

• 0

1906d0b896544da13b9250bd946dc43a.png

Lioshis

Lioshis

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 140 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Stephenas Curry
  • Darbas:Pokeris
  • VIP:Always
  • XP:1337

net nezinau ka cia aiskint. man tai konkretus irodymu trukumas, kad as su jais bunu, nes man patinka, nereiskia kad tai kazkokiu budu mano gaujai gali kenkt
as tikrai prisiekiu nesakiau jiems musu slaptu planu ir taktiku kurias aptariame prie apvalaus stalo, is viso lempinis kazkoks skundas beje ne pagal sablona nera citatos is taisykliu, tikiuosi  i tai vadai atsizvelgs. 
Aciu, su pagarba The Mafia gaujos narys Kipras_Easy

visiskai viska issigalvoji, maciau kaip praeita kart per sandelius pikotes, o dabar jau tipo draugelei.. nusisneka visiskai nematot jus gal? jei bus skundas atmestas tikrai negaliu zaisti siame nesaziningam serve ce nesamone tikrai.

su pagarba lievos gaujos narys Stephenas_Curry

+ gavau siokios tokios informacijos, kad sis zaidejes turi susikures antra paskira, ten dirba policininku tai ir jiems skundzia viska.

Šį pranešimą redagavo Lioshis: 19 kovo 2019 - 00:51

• 0

aj kzn

BtVd6fL.png

Kamihara

Kamihara

Piktas

• Meras
  • 3.897 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Žinomas kaip:Kamihara

Peržiūrėjęs dar kartą skundą matosi, kad tikrai trūksta įrodymų, ir ,kad tik bandai pakišti jį čia, kaip Kipras minėjo skundo šablonas netinkamas, citatos iš taisyklių irgi nematyti, dar pridedu, kad  ilgai jau mūsų gange kipras ir nemanau, kad išduotu mūsų planus, nes yra svarbus gaujos narys ir mes juo pasitikim, skundas atmetamas. o dėl skysčio nemeluok, nes anksčiau sakei, kad viską gavai, ir pristatymas buvo pristatytas laiku.....

Šį pranešimą redagavo Kamihara: 19 kovo 2019 - 01:46

• 0

wQHYhl6.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)