Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Bradley Beal cheat


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
13 atsakymai į šią temą

#1
don't be so cynical-.-

don't be so cynical-.-

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 101 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė:Auris Yagami
2. Komentaras (neprivalomas):Bosas esu, kaip tu dar dristi prieš mane čheatint?
3. Data:2019 03 15 laikas matosi video!
4. Foto/Video įrodymas:


Šį pranešimą redagavo Changretta ツ: 15 kovo 2019 - 20:03

  • 0

#2
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

Sveikut, sveikutėlis. numečiau irodymus žemiau


Šį pranešimą redagavo Bradley Beal: 15 kovo 2019 - 20:38

  • 0

#3
don't be so cynical-.-

don't be so cynical-.-

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 101 Pranešimai

Ok, turi irodymus - pateik juos cia.


  • 0

#4
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

Naudoji niekam tikusį dalyką, atsisiusk kažką naujesnio. Jei reiks irodymų, kad su silent aimu iš tokio atstumo dažniausiai nelimpa, kreipkites

 

e247e42df0c8e4a88b028ef724cbc0aa848.png


  • 0

#5
don't be so cynical-.-

don't be so cynical-.-

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 101 Pranešimai

Ok, pats turiu šitą dalyką, ir jei nežinai kaip jis veikai - tai labai sad tau.Pataikai daugiau negu 5 kulkas iš eilės tau iškarto išmes warning'a.O jei naudočiau silent aim'a, tai turbūt būčiau video jį parodęs? Ar netaip ponas Beal!.


  • 0

#6
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

o tu žinai kaip silent aimas veikia? Tau gal parodyt? Klausiau matteo, ar jam irgi išmetė warningus, sakė taip, nes jis tą patį turi. Vakar per sandelius, šaudei su awp, tai gavai warningu dar daugiau. 

O dėl to, kad man nelipo, tai čia pirma nuo savęs reikia pradėt, be reikalo warningu nemestų, + dar ir modus naudoji, kad net aklas gali palikt, tokioj situacijoj galėtų ir lagas prisidėt


Šį pranešimą redagavo Bradley Beal: 15 kovo 2019 - 20:28

  • 0

#7
don't be so cynical-.-

don't be so cynical-.-

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 101 Pranešimai

Gerai, patylek, laukiam Regio

 

btw, sakai išpradžiu, kad naudoju silent aim'a - dėl to, nekimba kulkos.Poto sakai, kad naudoju mod'us ir tai sukelia lag'a.Gerai, gali sukelt minimalų lag'a, bet kad 7 kulkos neliptų, tai čia insane yra.

Ir dar vienas dalykas, mano efektai yra gan geri, tai matosi, kaip aš tau pataikiau į pasirodo kraujas, kas tikrai žinom nesibugina, kai būna kraujas, turi ir nusiimt hp, gaila, bet pas tavęs to nėra.


Šį pranešimą redagavo Changretta ツ: 15 kovo 2019 - 20:40

  • 0

#8
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas
Aš pasakiau galimus variantus, KAS JEIGU nenaudojai silento(maža tikimybė), t.y. kodėl galėjo man nelipt.

Panašiai nelipo, patvirtinau, o poto buvo liepta tave atbanint https://lsgyvenimas....3-auris-yagami/

Šį pranešimą redagavo Bradley Beal: 15 kovo 2019 - 21:02

  • 0

#9
don't be so cynical-.-

don't be so cynical-.-

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 101 Pranešimai

Aš pasakiau galimus variantus, KAS JEIGU nenaudojai silento(maža tikimybė), t.y. kodėl galėjo man nelipt.

Panašiai nelipo, patvirtinau, o poto buvo liepta tave atbanint https://lsgyvenimas....3-auris-yagami/

Ph, tu pažiūrėk čia 3 kulkos nelipo, o pas tave 8 kulkos nelipo??? + Čia nesimato kraujo , kad pataikytu kobe =))

 

btw, aš čia buvau įmetęs savo video, t.y dėl šito skundo į ban apeliacijas, dėl to mane atbanino, o tu tokio neturi kaip suprantu.


Šį pranešimą redagavo Changretta ツ: 15 kovo 2019 - 21:06

  • 0

#10
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

Tikriausiai žinot, kad su silent aimu kraujas bėga tik iš vienos vietos ir šiek tiek gali svyruoti tik į šonus. Labiausiai atrkeipti dėmesį į 1:45min, 1:55 ir 2:05 berods.



Verta paminėt faktą, kad tai dažnas svečias cheat liste

pažiūrim iki galo, kad būtų aiškiau
IŠVADA: tavo silent aimas susibugino, todėl man nelipo tiek kulkų.


Šį pranešimą redagavo Bradley Beal: 16 kovo 2019 - 15:31

  • 0

#11
⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧

⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧

    ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧ ⁧⁧

  • Užblokuotas
  • 946 Pranešimai

o tu žinai kaip silent aimas veikia? Tau gal parodyt? Klausiau matteo, ar jam irgi išmetė warningus, sakė taip, nes jis tą patį turi. Vakar per sandelius, šaudei su awp, tai gavai warningu dar daugiau. 

O dėl to, kad man nelipo, tai čia pirma nuo savęs reikia pradėt, be reikalo warningu nemestų, + dar ir modus naudoji, kad net aklas gali palikt, tokioj situacijoj galėtų ir lagas prisidėt

Matau as ir cia esu pamynetas tai del Yagami tada taip pat man mete 3 ar 4warningus per video matosi kur tavo taikiklis nusitaikes ir visitek girdisi saund kad pataikai ir seip tokiu kaip Yagami maziausia tiketi reiktu ;)


  • 0

#12
don't be so cynical-.-

don't be so cynical-.-

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 101 Pranešimai

Matau as ir cia esu pamynetas tai del Yagami tada taip pat man mete 3 ar 4warningus per video matosi kur tavo taikiklis nusitaikes ir visitek girdisi saund kad pataikai ir seip tokiu kaip Yagami maziausia tiketi reiktu ;)

 

Prakalbo tas, kuris yra anticheat pavaduotojas komandos, o nežino kas antibikefall.cs XD.Tavo čia trigrašio mažiausiai reikia, tai savo tu palevu niftemu gali net nerašyt, narkata tu.

 

 

O dabar lauk naujienų, ir žiūrėk kaip galėsi išsimazint jaunėli Beal'ai ;')))))

 

http://prntscr.com/myp3v8


  • 0

#13
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.189 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas

Biče gali nieko nebeįrodinet, pasirodėi jau apeliacijoj visu gražumu kai video su aimu įsikėlei https://lsgyvenimas....mani/?hl=yagami


  • 0

#14
Regis

Regis

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.385 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!

Atmesta.


  • 0




1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)