Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Visiskai nusispjauti ant visko!


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
19 atsakymai į šią temą

#1
Ernestas_Hockey

Ernestas_Hockey

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai

Sveiki LSG žaidėjai.

Taigi pamačiau tokį dalyką per tiek metų, kad projekto savininkui, ir kitiems serverio administratoriams yra nusispjauti visiškai ant šio projekto. Kiek galėdamas stengiuosi padėti Bėnui, kad viską sutvarkytu visus būgus viską, bet matau jam neįdomu visiškai šio projekto būgai, ar kokie nors scriptai kur gali sužlugdyti projektą visiškai.

Aš esu visiškai paprastas žaidėjas, ir stengiuosi ieškoti serverio klaidų, bugų ir tt...
Bet klausimas kodėl aš tai turiu daryti??? Kodėl administratoriai serverio tuo neužsijema?? Tegu jie testuoja visa kita, kodėl aš turiu? Ir už tai kad stengiuosi padėti projektui, mane dar šmeižia visi už tai, kad noriu padėti tobulinti serveri?? Yra LSG ANTI CHEAT nariai tegu jie ieško tokių visokių scriptų bando, ir pasako Bėnui, kad kiti serverio žaidėjai negalėtų būginti NB/MIN/PINIGŲ IR TT..

Nes jau tikrai atsibodo gauti free ban už gerus darbus serveriui, ir laukti po 20valandų, kol atblokuos....

Kaip galvojate jūs žaidėjai, ar verta stengsis dėl projekto, kuris nerodo jokio progreso žaidėjams?




 


  • 0

#2
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Užcičiaupk visu pirma! o visu antra tavęs, kažkas prašo kad testintum? per savo testinimus gauni banus ir verki forume bei taip geda sau daraisi kai kažkaz randa buga praneša normaliai tada atsakingi asmenys ir istestuoja be tavo nesamoningu testavimu nepadedi serveriui nei kiek tik kitus juokini ir vsio


  • 0

#3
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1

Čia irgi testinai ane xd


  • 1

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#4
Ernestas_Hockey

Ernestas_Hockey

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai

Užcičiaupk visu pirma! o visu antra tavęs, kažkas prašo kad testintum? per savo testinimus gauni banus ir verki forume bei taip geda sau daraisi kai kažkaz randa buga praneša normaliai tada atsakingi asmenys ir istestuoja be tavo nesamoningu testavimu nepadedi serveriui nei kiek tik kitus juokini ir vsio

Kiek kartų pranešiau atsakingiems asmenims, bet vis tiek Benas pats prašė Aldo, kad mane pakviestų į serverį ir parodyčiau, tad gal pats užsičiaupk su savo nesamoningais komentarais.... Tai jai toks protingas, tai kodėl tavęs Bėnas neprašė ateiti į serverį 24h Naktį, ir parodyti, kas kaip veikia?? O aš iškarto pranešu radęs Aldui, Kamiharai, Antonesui ir net pačiam Bėnui....... Bet visi prašo padaryt video, kas kaip veikia, arba net pats Benas prašo parodyti....

Matau labai protingu vaizduoji, bet naudos jokios iš tavęs matau.


  • 0

#5
Ernestas_Hockey

Ernestas_Hockey

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 43 Pranešimai

Čia irgi testinai ane xd

Prieš 3 Metus šitas visas buvo, ir šį scripta iškarto buvau padavęs Antonesui, bet Bėnas visus 3metus nesuprato kaip kas cia vyksta, ir tik prieš kelias dienas bandėm sutvarkyti, bet ir tai pilnai nesutvarkė šio scripto, kad neveiktu.


  • 0

#6
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

Debilai jus adminai esat(ne visi aisku) :D Kritikos priimt negalit, visiska tiesa zmogus sako, nevaidinkit kad nesedit bybio isverte, pats adminas budamas, kad ir niekada nesikeikiu dejes buvau, bet supratau, kad problemu daxuja tarp adminu, tarp serverio tobulejimo, taisykles durnos, kazkada bandziau det pastangu, kad jas pakeist, bet viceprezidentui visiskai niekada nesikeikiu aisku, iskart apsimyzt ir grasint, kad ismes is adminu, visokiais savo nepatinka iseik. Vienu zodziu, cia nieko nebus, visi toliau realiai sedes siknas surauke


Šį pranešimą redagavo Žygis Garys: 12 kovo 2019 - 14:25

  • 3

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#7
Valdas Stonkus :3

Valdas Stonkus :3

    ••Auksarankis.••

  • Elitas
  • 11.184 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Valdas Stokus
  • Darbas:Laisvo oro direktorius
  • VIP:Yra.
  • ADMIN:Taip.
  • XP:810.000
  • Valdas_Stonkus
  • 2023 Metų direktorius:Meras!
  • 2023 Metų geriausias:Baneris
  • 2022 Metų geriausias:Nolaiferis
  • 2021 Metų Direktorius:Nekilnojamojo turto agentų
  • Geriausias 2021 metų:Baneris/Noliferis
  • Geriausias 2018 metų:Naujokų Verbuotojas
  • Laimėjo konkursą:Mechaniku
  • Rekordų savininkas:Administratoriaus minutės, Narkobaronas (Sėklos)
  • Valdas Stonkus

Tu testini visad,kodel ana diena prie poker po zeme palindai ir uzgedei mano masina,mane saudei,kitus zaidejus,cia testinimas? Tai testink bet tu kitiems blogiau nedaryk,bet tu daugiau kitiems blogiau darai,visus apgaidineji kad atbuokoja tave visi,kad tikrai necheatini tu.


  • 0

6c53831d35b9dd978091eb849e4387a1323.png

d616e0ad17a367b3be97a67c2270a240905.png


#8
karinutte

karinutte

    Teta Karina

  • Elitas
  • 1.686 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Darbas:Nekilnojamo Turto Agentė
  • VIP:YRA
  • XP:150.000
  • Geriausias 2018 metų:Serverio Mergina!
  • Geriausias 2017 Metų:Serverio Mergina!
  • Geriausias 2016 metų:Serverio Mergina!

Visų pirma, tavęs niekas neprašo testinti ir stengtis dėl kažko, tu esi savanoris, kuris laisvalaikiu užsiima savo vadinamu 'testinimu'. Tavęs Benas to neprašė ir tu jokio leidimo negavai, tam, kad kažką testuoti. Nes jeigu taip būtų, Benas asmeniškai visiems administratoriams būtų pranešęs, ko pasekoje su kiekvienu tavo testu, turėtų būti administratorius, kuris tave prižiūrėtų. O dabar tu su kiekvienu banu vis rašai, kad čia testas ir atblokuokit kuo greičiau. Tai dabar tegu visi žaidėjai cheatina ir rašo, jog 'oi čia testinom, unaban'. Ne vienas yra tavo banas, kur net akivaizdžiai matėsi kaip pakenkei kitam žaidėjui, o vadini tai testinimu.

Ir priedo tavo tie testinimai, kai nematai anticheat warningų yra nieko verti, todėl nebevaidink čia baisiai išmanančio.


  • 1

#9
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

as ne admin, priziuriu rageout kluba su walteriu, lsg radijos dj'ejus. ir ka, nesiskundziu. nenoreciau, nedaryciau nieko. tai jeigu tu manai, kad visiem nusispjaut, tai mesk viska ir judek kitur. kam cia rata isradineti, jis jau senai israstas.


  • 1

z3vtVPS.gif
 


#10
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

sutinku kad adminam p..x tokie dalykai, as asmeniskai tingiu eit ir ieskot tu scriptu, kas turi daugiau laiko tegul tai ir dar jei netingi. Kadangi Benui rupi projektas tiek kiek ir man (man tai kaip ir sakiau kad nerupi), todel daugumai adminu nera motyvacijos kazka stengtis, padet, tobulint. Kazkada bandziau ale kazka padet, ieskot klaidu, sakyt ta ir ana reikia tvarkyt, bet faktas kol nepaviesinai sito scripto viesai ir visi zaidejai nenaudoja tol jo nesutvarkys. Padalink ta race scripta, ta darbu scripta iskart sutvarkys.


  • 2

#11
Jonce_Quizzee

Jonce_Quizzee

    Pažengęs

  • Pažengęs
  • 117 Pranešimai
  • Darbas:Gaisrine dabar ir Gaisrine amziams :P
  • VIP:Jep
  • XP:Beveik 76k

Jei adminai negali priimt tiesos Tai net nevaarke tau ir padet ir but Smeiziamam :D Svarbu Eurai plaukia benui ir plbm jam to pakanka :D bet kai zmones supras kai niekada nesikeikiu tie servo restartai 3 dienas atgal bus :D


  • 0

#12
BoksoKriause

BoksoKriause

    Naujokas

  • Senbuvis
  • 24 Pranešimai

Visiškai sutinku su Žygis Garys


  • 0

#13
Ernestas_Versaci

Ernestas_Versaci

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 23 Pranešimai

 

Tu testini visad,kodel ana diena prie poker po zeme palindai ir uzgedei mano masina,mane saudei,kitus zaidejus,cia testinimas? Tai testink bet tu kitiems blogiau nedaryk,bet tu daugiau kitiems blogiau darai,visus apgaidineji kad atbuokoja tave visi,kad tikrai necheatini tu.

 

Taigi prie pokerio, aš testavau viena scripta, ir tikrai pripažistu pažaudžiau i kai kuriuos žmones, kad sužinoti ar Meta warning, ar nė..  O, kad  unban padarė daug kartų tai tiesa, gali ta patvirtinti ir Lukas_Maja, ir Aldas_W ir Kamihara! Net kelius kartus Lukas_Maja pats prašė Kamiharos, ar Kipro, kad atblokuotu mane, daug kartu su Lukas_Maja testavom kartu!

 

Visų pirma, tavęs niekas neprašo testinti ir stengtis dėl kažko, tu esi savanoris, kuris laisvalaikiu užsiima savo vadinamu 'testinimu'. Tavęs Benas to neprašė ir tu jokio leidimo negavai, tam, kad kažką testuoti. Nes jeigu taip būtų, Benas asmeniškai visiems administratoriams būtų pranešęs, ko pasekoje su kiekvienu tavo testu, turėtų būti administratorius, kuris tave prižiūrėtų. O dabar tu su kiekvienu banu vis rašai, kad čia testas ir atblokuokit kuo greičiau. Tai dabar tegu visi žaidėjai cheatina ir rašo, jog 'oi čia testinom, unaban'. Ne vienas yra tavo banas, kur net akivaizdžiai matėsi kaip pakenkei kitam žaidėjui, o vadini tai testinimu.

Ir priedo tavo tie testinimai, kai nematai anticheat warningų yra nieko verti, todėl nebevaidink čia baisiai išmanančio.

Taigi gerbemoji serverio moteriske, aš dauguma testavau su administratoriais, o Benas tam laiko neturi pranešinėti atskirai, kodėl kai Benas prisijungė į serveri, Aldo prašė, kad mane pakviestu naktį į serverį, ir parodyčiau jam?  Nes Benas žino, kad turiu labai labai daug scriptu, kuriuos išbandau, ir jai jie veikia, iškarto pranešu Antonesui, arba Bėnui, ir netgi paprastiems serverio administratoriams!

 

sutinku kad adminam p..x tokie dalykai, as asmeniskai tingiu eit ir ieskot tu scriptu, kas turi daugiau laiko tegul tai ir dar jei netingi. Kadangi Benui rupi projektas tiek kiek ir man (man tai kaip ir sakiau kad nerupi), todel daugumai adminu nera motyvacijos kazka stengtis, padet, tobulint. Kazkada bandziau ale kazka padet, ieskot klaidu, sakyt ta ir ana reikia tvarkyt, bet faktas kol nepaviesinai sito scripto viesai ir visi zaidejai nenaudoja tol jo nesutvarkys. Padalink ta race scripta, ta darbu scripta iskart sutvarkys.

Aš nenoriu platinti, ir nenoriu griauti serverio, nes jai visus scriptus paplatinčiau, tai iškarto būtų žlugęs serveris, visi viską bugintu, ir nebespėtų pats Bėnas sutvarkyti visų būgų.


  • 0

#14
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

Taigi prie pokerio, aš testavau viena scripta, ir tikrai pripažistu pažaudžiau i kai kuriuos žmones, kad sužinoti ar Meta warning, ar nė..  O, kad  unban padarė daug kartų tai tiesa, gali ta patvirtinti ir Lukas_Maja, ir Aldas_W ir Kamihara! Net kelius kartus Lukas_Maja pats prašė Kamiharos, ar Kipro, kad atblokuotu mane, daug kartu su Lukas_Maja testavom kartu!

 

Taigi gerbemoji serverio moteriske, aš dauguma testavau su administratoriais, o Benas tam laiko neturi pranešinėti atskirai, kodėl kai Benas prisijungė į serveri, Aldo prašė, kad mane pakviestu naktį į serverį, ir parodyčiau jam?  Nes Benas žino, kad turiu labai labai daug scriptu, kuriuos išbandau, ir jai jie veikia, iškarto pranešu Antonesui, arba Bėnui, ir netgi paprastiems serverio administratoriams!

 

Aš nenoriu platinti, ir nenoriu griauti serverio, nes jai visus scriptus paplatinčiau, tai iškarto būtų žlugęs serveris, visi viską bugintu, ir nebespėtų pats Bėnas sutvarkyti visų būgų.

kiek zinau visus gerus scriptus kuriuos paplatino platesniai servo auditorijai del ju buvo anticheatas patobulintas kad isvengt tu scriptu naudojimo. Pavyzdziui visi /ant ir /suristi scriptai buvo sutvarkyti, veliau aisku juos perdare valiukas bet nebeplatino.

Daugiau niekas nesauna i galva, bet kol masiskai nebuna naudojami kokie tai scriptai tol del ju dideliu problemu nera ir nieko netvarko, ar bent neskuba to daryt, nes faktas jog sita suda sutvarkys po keliu menesiu, nebent visi prades naudot.


  • 0

#15
Ezra

Ezra

    AK#3

  • Elitas
  • 6.600 Pranešimai
  • Gyv. vieta-
  • Ezra#4959
  • Darbas:-
  • VIP:+
  • ADMIN:yee
  • XP:+300k
  • Geriausias 2021 metų:Meras
  • 2020 Metų moderatorius:Nuotraukos & GFX
  • 2017 Metų Direktorius:K.T
  • Laimėjo konkursą:Derby

Benas tavęs neprašė nieko ir nereik čia mulkint kitų, ne kartą Benas buvo kalbėjas apie tave ir tavo testinimus, administratoriams jokių nuolaidų tau neleido suteikt tad nesijausk svarbus. tu iš jo neturi jokių igaliojimų ir tt, gauni bana tai ir sėdėk ramus neverkes forume už scriptų nelegalių naudojimą banina tu leidimo jų naudot neturi ir negalvok kad tavęs nieks nebanins :D 

 

Žygį o tu kažką dariai rimto būdamas adminas? pats ieškojai bugu ir tt kažkaip man atrodo, kad ne labai lengva kritikuot kai pats esi nebe admin galbūt ir aš tavo vietoi tai daryčiau kai norėčiau pasireikšt


Šį pranešimą redagavo George_Ezra: 12 kovo 2019 - 15:31

  • 0

#16
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

trumpai i cia durna posta. Shudus darai-testuoji ir pisi prota adminam kad leido minde/benas, nors tau uzdrausta vapse kiek girdejau. Jei toks axjnas zaidejas esi kodel tu ne adminas, gi gautai bugu skilti cia toki darbai pas tave, leisk atsakyt uz tave-tu shudus darai, siunti teleportus kazkokius ten rusiskus kur pagaut gali net be pzu, lsg toks servas kur greitai viskas islenda, nu pabugink ten lemus kelis, pasakyk vienam kitam zek jau istaise, lemus ateme.


  • 2

#17
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

Benas tavęs neprašė nieko ir nereik čia mulkint kitų, ne kartą Benas buvo kalbėjas apie tave ir tavo testinimus, administratoriams jokių nuolaidų tau neleido suteikt tad nesijausk svarbus. tu iš jo neturi jokių igaliojimų ir tt, gauni bana tai ir sėdėk ramus neverkes forume už scriptų nelegalių naudojimą banina tu leidimo jų naudot neturi ir negalvok kad tavęs nieks nebanins :D

 

Žygį o tu kažką dariai rimto būdamas adminas? pats ieškojai bugu ir tt kažkaip man atrodo, kad ne labai lengva kritikuot kai pats esi nebe admin galbūt ir aš tavo vietoi tai daryčiau kai norėčiau pasireikšt

Tai daryk


  • 0

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#18
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Veteranas
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys
man tai patinka tokie "skripteriai" vaiksto po ruskiu forumus ir prasineja visko :D tik is kalbu girdejau kad tokie dead space kuria aimus, anticheatus, o is manes prasineja kitu paprastu skriptu praslysk :D

tiek laiko kenkiu serveriu scriptais, darausi saibas o benui niekada nesikeikiu. jei benui tikrai rupetu manau galejo parasyt ir rast kompromisa, o tada kai kuria anticheata ir tada nebeveikia scriptai, kuriuos apeinu ir vel parduodu.

sutinku hockey kad jam niekada nesikeikiu, o jei ka daryk tai savo naudai ir neguldyk savo galvos del servo
  • 1
Paveiksliukas

#19
Lioshis

Lioshis

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 140 Pranešimai
  • Darbas:Pokeris
  • VIP:Always
  • XP:1337

nesistenk cia ne tie laikai, aisku adminai rasys kad jie cia daug ka daro, bet paciam teko but adminu ir pamatyt ka jie daro :D uz bugus ir t.t gali admina lengviau gaut, ir pinigu, jeigu tikrai rastum geru bugu gautum atlyginima bet cju nieko nerandi


  • 0

aj kzn

BtVd6fL.png


#20
Dallu^^

Dallu^^

    Dievas

  • Veteranas
  • 2.571 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Darbas:Zvejys
  • VIP:turiu
  • XP:50
  • Geriausias 2021 metų:Gaujos vadas

Eiktu scriptu testintojau :DD naudoja 2010 metu aima ir raso testinu buga :DDDDDDDDD PRASLYSK SCRIPTERI TU :DDDDDDDDDD Tu graudus man asmeniskai nes tu bandydavai tik sau naudos gaaut iš beno rodydamas jam scriptus kurie visiškai nepakenkia serveriui ir jei kasnors toki panaudoja iškart bana gauna :DD pats „testindamas“ ta scripta tu gavai 100 banu tai ka tu spangsti testintojau :D niekada nesikeikiu jam kreipt dėmesi i scriptus kuriuos uzbanina paprastas adminas :DD 

 

NEBEJUOKINK :DDDDDDDDDD


  • 1

5ENnMGU.png

GSF DIOS





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)