Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[Pd Piknaudžiavimas] Goran_Dragic


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
Ougis

Ougis

    HOW ARE U ?

  • Inkasatorių direktorius
  • 1.297 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrienai
  • Darbas:Lobiu ieškotojas
  • VIP:Yra
  • XP:100k
  • Ougis Hague

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Riki_Redsum
2. Data. 2019-02-21 14:33
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) 6. Policijos darbo privilegijų piktnaudžiavimas = BAN
4. Foto / video įrodymas. https://youtu.be/NB3wiv0DI3o
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Nu jie nei gaudė nei ką, pradėjo lest krč, atvažiave surakino, pastovėjo pora min ir paleido. Poto jau sėstis į mašina Goran vėl pradėjo lesti į mašiną ir vos jos neuždegė. Kadangi filmuoju visą žaidimą ir video karpyt nenoriu tai PATARIMAS jį žiūrėti nuo 5 min 40sekundžių.


  • 0

#2
Ougis

Ougis

    HOW ARE U ?

  • Inkasatorių direktorius
  • 1.297 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrienai
  • Darbas:Lobiu ieškotojas
  • VIP:Yra
  • XP:100k
  • Ougis Hague

Gavau pranešimą į asmeninį Gmail, kad buvo vaizdo įrašas užblokuotas dėl Autorių teisių pažeidimo, tai jei nerodys galėsiu per naują kažkaip įkelti ar užtildyti tą muziką kad leistu žiūrėti. 

 

 

 

EDIT: ką tik išsiaiškinau kad Goran yra mano bendradarbis, o aš dirbu taksi fimoje, o Hector leido jam šaudyt iš jo mašinos ir nieko dėl to nedarė, todėl Banas priklauso Hectorui

 

 

  perfilmuota vaizdo medžiaga, dėl techinių nesklandumų.   


Šį pranešimą redagavo Redsumas: 21 vasario 2019 - 16:02

  • 0

#3
Teodor_Hart

Teodor_Hart

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 153 Pranešimai

Gavau pranešimą į asmeninį Gmail, kad buvo vaizdo įrašas užblokuotas dėl Autorių teisių pažeidimo, tai jei nerodys galėsiu per naują kažkaip įkelti ar užtildyti tą muziką kad leistu žiūrėti. 

 

 

 

EDIT: ką tik išsiaiškinau kad Goran yra mano bendradarbis, o aš dirbu taksi fimoje, o Hector leido jam šaudyt iš jo mašinos ir nieko dėl to nedarė, todėl Banas priklauso Hectorui

 

 

  perfilmuota vaizdo medžiaga, dėl techinių nesklandumų.   

As jam leidimo nedaviau : 32. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/2)


  • 0

#4
Ougis

Ougis

    HOW ARE U ?

  • Inkasatorių direktorius
  • 1.297 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrienai
  • Darbas:Lobiu ieškotojas
  • VIP:Yra
  • XP:100k
  • Ougis Hague

As jam leidimo nedaviau : 32. Privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus, kitaip gavę skundą būsite nušalinti nuo pareigų (įrodymuose turi matytis pažeidėjo Vardas_Pavardė, jei įrodymuose nesimatys pažeidėjo Vardo ir Pavardes, į jūsų pateiktus įrodymus nebus atsižvelgta). (1/2)

Ką tu čia nesąmones man rodai ?? :D matosi žmogus nesigaudo kas vyksta, tai tuoj paaiškinsiu, pradedam nuo to kad tu su Goran kažką gaudėt, jis viliki PD uniformą kurios vilkėti paprastas žmogus negali, o jis yra civilis nes dirba Taksi firmoje, kartu su manim yra bendradarbis, BET ne su tavim jis bendradarbis, ir šaudyt jis teisės jokios neturi, o jei šaudo iš tavo mašinos o tu jokių veiksmų nesiimi, net jo nesurakinai, net neįtarei, ir visu antra kad tu jo neįtarei už PD uni vilkėjima joje nedirbant. Aš tau daugiau nieko neaiškinsiu, nes kaip matau taisyklių nežinai ir kažkokias pievas čia man keli kad privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. Taip privaloma turėti, bet ne man juos šiuo atveju reikėjo turėti, o tau. Aš padariau įrodymus kaip tu tik nusižengi Policininko taisyklėm ir už tai atsakyti turėsi pagal taisykles. Good luck.

 

Edit: https://lsgyvenimas....rry-bonventre/ 

 

Va tau puikus pavyzdys už ką tu būsi nubaustas.


Šį pranešimą redagavo Redsumas: 21 vasario 2019 - 17:36

  • 0

#5
Teodor_Hart

Teodor_Hart

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 153 Pranešimai

Ką tu čia nesąmones man rodai ?? :D matosi žmogus nesigaudo kas vyksta, tai tuoj paaiškinsiu, pradedam nuo to kad tu su Goran kažką gaudėt, jis viliki PD uniformą kurios vilkėti paprastas žmogus negali, o jis yra civilis nes dirba Taksi firmoje, kartu su manim yra bendradarbis, BET ne su tavim jis bendradarbis, ir šaudyt jis teisės jokios neturi, o jei šaudo iš tavo mašinos o tu jokių veiksmų nesiimi, net jo nesurakinai, net neįtarei, ir visu antra kad tu jo neįtarei už PD uni vilkėjima joje nedirbant. Aš tau daugiau nieko neaiškinsiu, nes kaip matau taisyklių nežinai ir kažkokias pievas čia man keli kad privaloma turėti įrodymus už visus įtarimus. Taip privaloma turėti, bet ne man juos šiuo atveju reikėjo turėti, o tau. Aš padariau įrodymus kaip tu tik nusižengi Policininko taisyklėm ir už tai atsakyti turėsi pagal taisykles. Good luck.

 

Edit: https://lsgyvenimas....rry-bonventre/ 

 

Va tau puikus pavyzdys už ką tu būsi nubaustas.

Ka čia mali ans sumanim nedirba tesiog ilipo i vaziuojancia auto ir pradejo lest kas dar neaisku o nesurakinau nes yrodimu neturejau o be yrodimy negali itarti jug. Pats matei kad abudu neitariau krc... Matosi kad kazkkas čia susitarinejo kad ismestu is pd nu zdz spresti nei man nei tau o tas kas tvarko situs reikalus.


Šį pranešimą redagavo Hector_Campazzo: 21 vasario 2019 - 20:32

  • 0

#6
Ougis

Ougis

    HOW ARE U ?

  • Inkasatorių direktorius
  • 1.297 Pranešimai
  • Gyv. vietaPrienai
  • Darbas:Lobiu ieškotojas
  • VIP:Yra
  • XP:100k
  • Ougis Hague

:D krč mane surakinai pastovėjot abudu sau tada atrakinai mane, ir toliau įsėdot abudu į mašiną ir važiavot toliau šaudydami :DDDDD, ir nerakinai, nieko nedarei jam, aš net galiu atpėt kiek tau metų dabar yra, stobaliai koki 12. Krč paliekam spręsti atsakingiem, bet aš atsakymą jau senai žinau ir suprantu, skirtingai nei tu.


  • 0

#7
Teodor_Hart

Teodor_Hart

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 153 Pranešimai

:D krč mane surakinai pastovėjot abudu sau tada atrakinai mane, ir toliau įsėdot abudu į mašiną ir važiavot toliau šaudydami :DDDDD, ir nerakinai, nieko nedarei jam, aš net galiu atpėt kiek tau metų dabar yra, stobaliai koki 12. Krč paliekam spręsti atsakingiem, bet aš atsakymą jau senai žinau ir suprantu, skirtingai nei tu.

43. Išteisinti galima: (1/1)

43.1Bendradarbius; (Išteisinimo priežastyje privaloma nurodyti jog tai Jūsų kolega/bendradarbis, o jei tai direktorius, priežastyje gali būti nurodyta tiesiog "Direktorius"); (Įrašant išteisinimo priežastį negali būti jokių papildomų žodžių) (1/2)

43.2. Civilį neteisingai jį įtarus;

43.3. Naujoką iki 1500 xp; (išimtis: naujokas nepagarbiai prašo išteisinimo)

Išteisinti negalima: (1/1)

43.4. Bendradarbio, kuris nedėvi darbinės uniformos ar važinėja nedarbiniu transportu;
43.5. Administratorių / direktorių (jei jie gavo star už savo padarytus nusikaltimus, jie baudžiami taip pat, kaip ir kiti serverio žaidėjai);

43.6. Dėl įrodymų trūkumo jums patiems įtarus civilį. (Jeigu nesate tikri, ar turite įrodymus, privalote pasitikrinti prieš įtariant)

 ždž nebeturiu ka ir besakyti


  • 0

#8
Regis

Regis

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 3.385 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000
  • Geriausias 2016 metų:Skelbėjų direktorius!

Patvirtinta.


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)