Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Sąmone? aišku nesąmone.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
20 atsakymai į šią temą

#1
Artūrka

Artūrka

    𝑊𝐼𝑁𝐶𝐻𝐸𝑆𝑇𝐸𝑅

  • Veteranas
  • 8.137 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • ROOKIZSHOW#7460
  • Darbas:Kobra 11
  • VIP:Yra
  • ADMIN:Yra
  • XP:184000
  • Rookie_Dust
  • 2022 Metų geriausias:Žvejys
  • Geriausias 2017 Metų:Administratorius
  • Geriausias 2016 metų:Lenkas
  • Laimėjo konkursą:Gražiausiai užmodintas sampas 2016
  • rookizshow
  • @arturka.1
  • arturas.1

https://lsgyvenimas....4-regis-tupac/ Tai nuo kada tai nesiskaito kaip relog?

 

31. Mušti / šaudyti galima tik tada, jeigu: (1/1 + įtraukiamas į juodajį sarašą)

31.1. Asmuo priešinasi suėmimui (įtariamasis turi būti nesurakintas);

 

Pasipriešinimas suėmimui:

  • Bėgimas nuo pareigūno;
  • Pareigūno mušimas;
  • Šaudymas į pareigūną;
  • ESC laikymas / spaudinėjimas siekiant išvengti bausmės ar pabėgti nuo pareigūno;
  • Persijungimas (relog).

Tai jau aišku kad yra gaudomas jeigu šaudo ir bėga nes priešinasi būti suimtas. gl hf

TAI PADARYKIT TADA KAI PEŠKOM VAIKŠTAI GALI "H" SPAUDINĖT KAIP MAŠINOJE. XDDDD ir nebus problemų.

 

 

Už tai buvo nubausti žaidėjai(gi žinot buvo ir daugiau tokių);

 


  • 0

Aš bendraujantis, tiesiog su kai kuriais žmonėmis, aš neturiu apie ką šnekėti.

Prisistatymas: http://lsgyvenimas.l...rookie-dust-xa/


#2
Aakjaer

Aakjaer

    nu va

  • Gaujų prižiūrėtojas
  • 7.451 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Aurimas#9073
  • 2023 Metų moderatorius:Vaizdo medžiagos&Filmai
  • 2023 Metų geriausias:Eventų rengėjas
  • Geriausias 2020 metų:Administratorius
  • 2017 Metų Direktorius:Autoklubo

Pats dustai turbūt supranti, kad jeigu ten būtų ne klimas viskas būtų čia okey, bet dabar XD


  • 1

#3
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Tipo ir jus nenoretumet unban?
  • 0

#4
Guest_Lukas_Maja_*

Guest_Lukas_Maja_*
  • Svečias

nu jo, bet jeigu ziurint is salies ir vilkas ta baikeri apsaude, kai jis dar nieko nebuvo padares. Tai teoriskai abu turejo ban gaut :D

O pirmajam tavo video turejai gaut ban uz saudyma nuo vaziuojancio transporto, tai nemanau ar yra tolkas cia tiesos ieskot, kai visi uz save kovoja ir bando savo tiesa parodyt


Šį pranešimą redagavo Lukas_Maja: 18 vasario 2019 - 03:12

  • 0

#5
• Daumantas •

• Daumantas •

    Senas vilkas

  • Meras
  • 6.846 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠiauliai
  • Klimas#6635
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Taip
  • ADMIN:Taip
  • XP:150.000
  • 2023 Metų geriausias:Verslininkas
  • 2020 Metų direktorius:Meras!
  • Geriausias 2016 metų:Meras!

https://lsgyvenimas....8/#entry1120775

 

Ir kiek čia diskutuosit ta tema? :D Atsibodot jau man tiek Karinute tiek dar kiti su savo teorijom nors sako, kad aš jas išgalvoju logiškai pažiūrėkit į mano situacija, kaip ten buvo ir suprasit, kad aš teisus, o jeigu nesuprantat aš nieko padaryt negaliu kelkit toliau savo teorijas samokslo. 


  • 0

e9cf897d490dd702d54c863ec29c24aa832.jpg

7df5cd91b75eb32b2aa9a7bfad9b263684.png

32dc77532ef5fb8a0f07c05bb7800089559.png


#6
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas
Kai nori išlipt iš balos sausas, tai rasi prie ko prisipist, net dėl kelių žodžių taisyklėje
  • 0

#7
Tucka

Tucka

    Nutrenktas Hunterio

  • Veteranas
  • 990 Pranešimai

https://lsgyvenimas....8/#entry1120775

Ir kiek čia diskutuosit ta tema? :D Atsibodot jau man tiek Karinute tiek dar kiti su savo teorijom nors sako, kad aš jas išgalvoju logiškai pažiūrėkit į mano situacija, kaip ten buvo ir suprasit, kad aš teisus, o jeigu nesuprantat aš nieko padaryt negaliu kelkit toliau savo teorijas samokslo.


Biški nepagaunu tos naujos taisyklės esmės. Tipo dabar bus galima gaut bana tik tokiu atveju jeigu buvai surakintas bet dar neįtartas???????
  • 1

#8
Valiuks

Valiuks

    0x7061736F6C206E780D0A

  • Gaujų kovos/statistika
  • 4.506 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Valiuks#6596
  • Tankas_Komandoras
  • 2023 Metų moderatorius:Gaujų kovos/statistika
  • 2017 Metų Direktorius:Mechanikų
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • Geriausias 2016 metų:Šaulys

man tai patinka dvigubi standartai :D nepamirskit kad dustas irgi jailino ir kitaip kenke aferiugom ne palei baudziamaji kodeksa. ismeskit sau is galvos teigini kad visi zaidejai lygus


  • 1

mKXz97q.png


#9
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas
Kaip pasakė benas, mentas turėjo parašyt stok, arba su sirenom palakstyt, kad klimas galėtų suprast jog yra gaudomas. Įsijunk sirenas besišaudymas, bet prieš tai mašiną reikia atsivaryt

Šį pranešimą redagavo Bradley Beal: 18 vasario 2019 - 11:10

  • 0

#10
Tucka

Tucka

    Nutrenktas Hunterio

  • Veteranas
  • 990 Pranešimai

Kaip informavo benas, mentas turėjo parašyt stok, arba su sirenom palakstyt, kad klimas galėtų suprast jog yra gaudomas. Įsijunk sirenas besišaudymas, bet prieš tai mašiną reikia atsivaryt


“Galėtu suprast jog yra gaudomas” :D

Ai tai pom pašaudysiu pašaudysiu, O Ir jis pašaudė! Nu va kaip fainai pasišaudėm, tai nieko jis manes negaudo, mes tik pasišaudėm, jokio nusikaltimo nepadariau tai dėsiu relog nes daug šaibų turiu, oj kaip gerai viskas čia išėjo :)
  • 1

#11
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Kaip mane informavo auksciausioji serverio taryba tai jog saudymas nera susijes su gaudymu, todel dabar padare jog bausmes isvengimas, o bausme yra:
Susaudymas
Itarimas
Sunaikinimas

Šį pranešimą redagavo Sethas: 18 vasario 2019 - 10:15

  • 0

#12
Tucka

Tucka

    Nutrenktas Hunterio

  • Veteranas
  • 990 Pranešimai

Kaip mane informavo auksciausioji serverio taryba tai jog saudymas nera susijes su gaudymu, todel dabar padare jog bausmes isvengimas, o bausme yra:
Susaudymas
Itarimas
Sunaikinimas


O tai kartais jis ten tipo jo nebaudė šaudymu?
  • 1

#13
Jaysonas

Jaysonas

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 263 Pranešimai

Mano nuomonė.: Klimas norėjo išsisukt ir seniuk neslėpk. 1. Relog gaudomam yra kai gaudo , klimas sako jog nematė kad gaudo? bet taisyklė yra - saudyti galima beganti žmogu arba kai tave šaudo (bet kuriuo atveju jis yra gaudomas , nes yra nusikaltelis) ir jai jis relogino besisaudant ,tai jis tikrai kaltas:DDD bet nenoriu kenkt niekam, tiesiog aiški situacija.


  • 0

#14
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

O tai kartais jis ten tipo jo nebaudė šaudymu?


Tai dabar ir padare kad skaitysis banas net jeigu tave ir saudo
  • 0

#15
Tucka

Tucka

    Nutrenktas Hunterio

  • Veteranas
  • 990 Pranešimai

Tai dabar ir padare kad skaitysis banas net jeigu tave ir saudo


Tai, kad jam ir taip galioja banas, nes jis šaudė, kas gaunasi, kad jis nusikaltėlis, o visi nusikaltėlii automatiškai yra gaudomi nes šalia yra policininkas kuris matė kaip tą nusikaltimą padarė. Tai nors ir neperspėjo pd su mirgalkėm (nes tiesiog to neįmanoma buvo padaryt), klimas buvo gaudomas už šaudymą, o jis relogino nes nenorėjo gaut starų arba būt nušautas.
  • 0

#16
Cesar Cielo

Cesar Cielo

    GNF

  • Veteranas
  • 2.379 Pranešimai
nezinau kaip jums bet man kyla noras pradet piknaudziaut situ dalyku ir remtis sia situacija kaip atmazu, kad negauciau bano
  • 0

rpSPkaH.png

pPCBeB9.png


#17
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

Nieko nebepakeisit, nes čia viskas užglaistyta , kaip priklauso su Antoneso ir Beno pagalba , kad tik Klimas nenukentėtų. Jeigu būtų apeliacija įkėles , koks paprastas niekam nežinomas serveryje žaidėjas jo apeliacija tiesiog būtų atmesta  ir niekas taip nesigilintu :D O čia gi Klimas serverio ,,elitas''  besislepiantis už Antones ir Beno nugarų, kaip mergaitė su mažu pimpalu. 

 

Prieš taisyklės pakeitima Klimas kaltas, nes jis bandė padėt surakintam žmogui šaudydamas policininka , kas jį automatiškai pavertė gaudomu + policininkui pradėjus jį vytis ir gaudyt pėsčiomis jis relogino ir tu jūs čia nesvaikit, kad policininkas turi rašyt stok tam žmogui su kuriuo jis šaudosi, nes tam nėra laiko, kadangi nusikaltelis gali pasinaudot situacija ir pabėgt ar nušaut policininka.

 

Po taisyklės pakeitimo ir durnam aišku, kad jis taip pat kaltas.

 

Gėda turėtų būt Antonesui , nes ir kiti administracijos nariai supranta už ką Klimas turėjo būt užbanintas ( Regis už teisybę 35proc gavo , kas yra graudu ) Na bent jau žaidėjai pamato , kad čia jokios tvarkos ir lygybės nėra, kaip ir daugelis pastebėjo ir išvadas pasidarys patys.


  • 2

#18
Lioshis

Lioshis

    Pažengęs

  • Forumo dalyvis
  • 140 Pranešimai
  • Darbas:Pokeris
  • VIP:Always
  • XP:1337

realiai sad, kad taip akivaizdziai viena zmogu gina, gadina serverio kokybe, bet man niekada nesikeikiu


  • 0

aj kzn

BtVd6fL.png


#19
siurblys

siurblys

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Užblokuotas
  • 7.372 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metų kritikas
  • Geriausias 2017 Metų:Metu kritikas
  • Laimėjo konkursą:Serverio sportininkas

Apgailetina klimai, net nerasysiu tavo vardo is didziosios, nes neturiu tau pagarbos visiskai. ciuvakui virs 20 metu ir megina kaip vaikas padares nesamone islyst is sudu bliudo svarbus auksinis vaikutis. nu as kaip supratau, kad treningas cia bana gavo. apgailetina :D :D :D kaip jus dar sugebat zaisti kai tiek neasmoniu cia vyksta. niekada nebuvo tokiu bespridelu. pripazink savo kalte, o ne ieskok kokiu tai nesamoniu, kad butum atblokuotas. juokinga ziuret, kai bandai gintis ir meluoji, antras intelis, tik tu ne atlepausis.

 

edit

 

bandej isvegti kalejimo, star, arba buti nusautam. 100 proc pac benas tau himicina i s*kna todel ir buvau unbaned. apgailetina, net nesugebi normalej argumentuot, kodel tu nekaltas. per 2 minutes issaiskinau, kad kaltas niekada nesikeikiu tu.

 

Atsijungimas bandant išvengti policijos pareigūnų bausmės


Šį pranešimą redagavo Doctor Cocktor: 18 vasario 2019 - 22:43

  • 0

#20
Vilkutis

Vilkutis

    Rimtas

  • Veteranas
  • 260 Pranešimai
  • Gyv. vietaLsg
  • Darbas:Suku Rida
  • VIP:Tep
  • XP:444k

Bet Kokiu atvejus Klimas Turejo Buti Nusautas arba Suimtas, atvazevo vienas dar nieko nebuvo su juo sustojo is awapo palese nesvarbu pataike ar ne tai yra saudymas tai yra nusikaltimas ir as turejau 15min ji ytart uz saudyma, bet nepraejo nei 5min jis relogino. :D . Kiti Maciau verke o kaip per sandelius buna kad relogini :D :D :D Sandeliai lieka sandeliai nes negalima jokiu pd komandu Naudot. O dar apie tuos baikerius Mano situacija tokia kas be yvaziuoja ten visi nori pakenkti man arba nusauti arba pagrobti nusikalteli dar blogiau suristi mane :D ka man daryt?? Su tais baikeriais irgi kaskoks durnizmas Tu puikiai matai kad jis paskui tave bega nori surist o tu negali jam nieko daryt nei surakint nei saudyt nors tu puikiai zinai kad nori suristi. Snd Situacija buvo tokia pagavo baikeris suriso nuveze uzdejo bombu ant manes atriso ir susprogdino nemiriau, ir as jo negaliu ytart nei uz surisima nei uz sprogstamu uztaisu naudojima nes as esu be darbinio Transporto :D :D isvada bejegis pries baikeri kai surisa :D Ir vel Apie klima PASTEBEKIT VIDEO NUO 2:08 Kai kubas nukreipia demesi o klimas lesa visas hp suede :D


Šį pranešimą redagavo Vilkutis: 19 vasario 2019 - 00:23

  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)