Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Papeikimas Vlad/Egis teamspeak


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Prancuzass

Prancuzass

    PokerioLaureatas

  • Veteranas
  • 1.661 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:Pilotas
  • VIP:0
  • XP:0

1. Jūsų Vardas_Pavardė/TS nickas. Prancuzas/Nedas
2. Data. 02.10
3. Kokią taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių) Būtina įrašyti taisyklę, kurią moderatorius / administratorius pažeidė, kitaip skundas bus atmestas. 

  1. 21. Buginimas (30min ban)

4. Foto / video įrodymas. https://imgur.com/a/c5dHWkm
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ). Sveiki, dar kartą aš, nebenoriu atrakinėti praeito skundo, bet esu nepatenkintas teamspeak 21. taisykle, kuri ir sako jog kažkoks Buginimas (30min ban). Norėčiau kad ši taisyklė būtų apibrėžta, ar kažkaip paaiškinta teamspeak taisyklių skiltyje, nesuprantu, kur yra griežtai parašyta, jog negalima vaikščioti po kanalus ar šiaip įeiti į juos be jokios priežasties, na mano priežastis buvo surasti Ivan_Weed, nes norėjau su juo detaliau pakalbėti dėl mane kamuojančios problemos. Norėčiau, kad ši taisyklė būtų labiau apibrėžta, nes tokiam, nesupratingam kaip aš, jinai yra sunkiai suprantama, aš asmeniškai, "buginima" suprantu visiškai kitaip. Jei ne čia įkėliau papeikimą prašyčiau jog jis būtų perkeltas į tinkamą temą. Ačiū už supratingumą.


  • 0

#2
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Labas, 

 

Na matau, kad nesupranti kas yra Buginimas - tai vaiksčiojimas per kanalus be perstojimo.

 

norint atrasti bent viena moderatorių ar administratorių, gali parašyti per forumą, ir klausimas tau, kokia teise turi vaiksčioti i kanalus privačius? ar taip ar taip butum nušalintas už taisyklių nemokėjima.


  • 0

#3
Prancuzass

Prancuzass

    PokerioLaureatas

  • Veteranas
  • 1.661 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:Pilotas
  • VIP:0
  • XP:0

Labas, 

 

Na matau, kad nesupranti kas yra Buginimas - tai vaiksčiojimas per kanalus be perstojimo.

 

norint atrasti bent viena moderatorių ar administratorių, gali parašyti per forumą, ir klausimas tau, kokia teise turi vaiksčioti i kanalus privačius? ar taip ar taip butum nušalintas už taisyklių nemokėjima.

Kaip matai mano skunde taip, as nesuprantu kas yra Buginimas. Tai gerai, jei jau taip parasei ka reiskia buginimas tai norėčiau papildymo taisyklėse, nieko blogo jums nelinkiu.


  • 0

#4
Egis.

Egis.

    Kulinaras

  • Elitas
  • 1.941 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Egis Boo
  • Darbas:Chef
  • VIP:Turiu
  • XP:Visi
  • Laimėjo konkursą:LSG Kulinaras 2014

Pakeista taisyklė, kad supratumėt. rakinu.

 

 

P.s Jei dar kažko nesupranti ir turi pastebejimų lauksiu privačiai parašytum arba į šitą tema https://lsgyvenimas....eak-pasiūlymai/


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)