Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Vėl aš bandau gauti administratorių Vaidaz Wingstonz.


 • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
47 atsakymai į šią temą

Apklausa: Naujas adminas? (86 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar duodam jau?

 1. Tai jo faktas reikia jau (66 balsai(-ų) [76.74%] - rodyti)

  Balso procentinis santykis: 76.74%

 2. Neee (20 balsai(-ų) [23.26%] - rodyti)

  Balso procentinis santykis: 23.26%

Balsuoti

#1
ヴァイダス

ヴァイダス

  Moderatorius./Direktorius.

 • Autoklubo direktorius
 • 2.116 Pranešimai
 • Gyv. vietaMažeikiai da best
 • Žinomas kaip:Vaidaz_Wingstonz
 • Darbas:Gaisrininkas.
 • VIP:Turiu
 • XP:169000
 • @Shaco420

KAUs4Sr.png

Vaidaz Wingstonz vėl bando administracijos link.

Po daug atmestų ir užrakintų anketų nesiruošiu pasiduoti ir nuleisti rankų. 

Sveiki, taigi bandau vėl pretenduoti į administraciją būtu smagu prisijungti prie administracijos kolektyvo. Dabartinis mano slapyvardis yra Vaidaz_Wingstonz, kiek anksčiau dar buvau žinomas kaip David_Morello, ir Mark_Noteberg, Denzel_White,Mark_Wingstonz, Denzel_Wingtonz, Vaidaz_Tujamo Arturas_Klimas, Ajukas_Jokubauskas ir dar daug kitokių nicku. 
Šiame projekte esu sukaupęs jau apie 161 000xp, bei žaidžiu čia nuo 2015metų tai panašiai apie 4 metus.

KAUs4Sr.png 

Nuveikti darbai serveryje/forume..

°★. Autoklubo direktorius- čia pakeičiau taisyklę, susipažinau su Autoklubo direktoriaus komandomis.
★Medikų direktorius- sukūriau konkursą piešimo, vedžiau atrankas, mokėjau algas, pakeičiau pora taisyklių buvau aktyvus direktorius ir sekėsi čia puikiai.
★ Visi tie smulkūs darbeliai : RageOut, United-Drivers
Radijos DJ 2x ts moderatorius ir panašiai.
★ Mechanikų direktorius. Šitas pirmas buvo direktorius. Per kelias dienas sakyčiau normaliai tvarkiausi vedžiau atrankas ir dariau aktyviai akcijas.
★Baikerių direktorius 3x- tai buvo mano pirmas nelegalus direktorius ir čia gerai susitvarkiau, bet čia negalėjo nieko pakeisti nes tai nelegalus darbas tik priimti išmesti galima.
★ Dealerių Direktorius- Pardavinėjau pakvietimus į darbą, prižiūrėjau raciją išmetinėjau darbuotojus už pažeistas darbo taisyklės.
★3x Vagių Direktorius- jame taip pat viskas kaip ir kituose nelegalių direktorių postuose.
★Daugkartinis naujokų verbuotojas- verbavau naujokus, jiems padėjau, aprodžiau miestą, bei supažindinau su serverio sandėliais ir pnš.
★Teamspeak moderatorius nuo 2018.08.13 iki 2018.11.27
★ Transporto direktorius  Sukuriau konkursa pakeiciau kelias taisykles buvo aktyvi firma 
★ Dabartinis naujoku verbuotoju moderatorius. Na sekasi puikiai renku naujoku verbuotojus pats dirbu su naujokais. Realiai daug naujo ar inešiu nes prieš išeidama rimante is moderatoriu puikiai sutvarke viska.

KAUs4Sr.png


 

Tai ką veiksiu būdamas administratoriumi/pažadai.

 

Visų pirma kaip ir daugelis žaidėjų esu susipažinęs su daug "žaidimą palengvinančių" programų ir moku jas atpažinti, nes pats ne kartą naudojęs, todėl manyčiau, kad susitvarkysiu su vieną didelę problemą serveryje tai - cheatinimu. Esu aktyvus
asmuo tiek rytais tiek diena, o jaučiu tikrai atsiranda kurie sugalvoja iš ryto pačytinti.
Palaikoma tvarka, didelis indelis bei atsakingumas ties pagalbos prašymais, kitų žmonių stebėjimais bei aišku LSG konstitucijos / vip kodekso pažeidėjais. Padėti naujokams susipažinti su serveriu, supažindinti ko negalima naudoti serveryje ir t.t.
Didesnis aktyvumas, naudos serveriui siekimas, naujovių ieškojimas, nes realiai pabodusi ta pati rutina norisi naujovių, o ne vien tas minutes virinti.
Viską išmokęs bei apsipratęs su administratoriaus komandomis pradėčiau dirbti būtų vykdomi eventai, o eventai būtų tokie: 1x1, tm dm, na kaip ir visi adminai 2x2, stunt, race, šuolis su parašiutu, laivų lenktynės ir futbolą bėgimas bulių kautynės ir pan. bus vykdomi jei tik bus norinčių dalyvauti.
Laisvu laiku ieškoti serverio klaidų/bugų, kad būtų įdomiau žaisti ir žaidėjais nesiskųstu serverių.
Žinau dėl šito sakysit gali ir be admin ieškoti.
Manau galėčiau prižiūrėti kokia skiltį, na manau daug nereikia čia prižadėti,
manau dar su laiku tikiuosi, kad atsiras stulbinančių tikslų, bet dabar pagrindinis tikslas yra tik gauti šias pareigas ir jose apsiprasti, sužinoti kas kaip veikia, kokios sistemos ir panašiai. Kaip sakoma viskas su laiku.

 

nusprendžiau imtis šių serverio pareigų dėl trūkumo veiklos serveryje.

KAUs4Sr.png


 

Sutarimai su serverio žaidėjais administratoriais.

 

Aišku yra priešų , bet manau, kad su dauguma žmonių serveryje bendrauju gerai ir draugiškai, nemanau ar yra labai daug pykčių. Nes su administratoriais labai daug dabar nebendrauju, bet manau, kad jie nėra nieko blogo nusiteikę prieš mane . Na aišku yra ir pykčiu su kai kuriais adminais, manau patys žinote tiesiog visiems neitiksi.

 

KAUs4Sr.png

 

Mano pastebėjimas apie administratorius.

 

Tikrai yra tokių administratorių kurie tesėdi užpakalius padėję ant pareigų ir neužleidžia kitiems vietos.

Mano pastebėjimai yra tokie, jog daugelis iš administratorių ne per labiausiai nori komunikuotis su paprastais žaidėjais. Būna tokių administratorių kurie gauna pareigas ir save iškelia į dausas, čia žaidimas nereikia tiek iškelti ir dažnai skiria admino laiką tik savo linksmybėms, naudoja adminų inventorių.


 

KAUs4Sr.png

 

Pranašumas kodėl aš vertas administratoriaus.

 

Kodėl sugalvojau pasirinkti būtent Administratoriaus pareigas? Dėl veiklos serveryje. Tai manyčiau, jog administratoriuose man nebūtų per daug sunku kai apsiprasčiau, bet manau būtų daug įdomiau žaisti serveryje turint administratoriaus pareigas, nes dabar minutes, chat, dm, ir stunt'ai, tiek ir tedarau, bet jau kartais atsibosta po 1k min varyt. Darbą bandyčiau atlikti, atsakingai. Bandyčiau atsakyti į kuo daugiau žaidėju klausimų, į pagalbos prašymą. Daug kas sako, jog turėčiau pirmiau pabūti teisėsaugos direktoriumi, bet what? Prieš 5 mėnesius ir man buvo įdomu, kur sunkiau, ar teisėsaugoje, ar administratoriuose? 60/40 žmonių sakydavo, kad arba ten sunkiau, arba panašiai, žodžiu. Koks administratoriaus darbas, administratoriumi, pačiam būtų įdomu, kaip kas ten vyksta.

Daugiau nėra ir ką sakyt čia tik Mindaugui Antones rinktis ar leisti pasireikšti naujam veidui ar suteikti šansą toliau lipti karjeros laipteliais jau buvusiam administratoriaus poste.


 

KAUs4Sr.png

 

Papildoma vertinga informacija.
Kartais aš tiesą pasakius galiu būti tikrai įkyrus, viskas dažniausiai būna ne šiaip sau, tiesiog aš esu žmogus toks kuris sau nusibrėžia ribas iki kurių nori nueiti, ta prasme aš nemanau jog įkyrumas yra blogas dalykas, įkyrūs žmonės manau jog yra sumanūs žmonės, per įkyrumą tu gali paveikti kitą savo naudai ir visą kitą, nors dažniausiai mano ribos nebūna labai užsimojamos per didelės jog kitiems jos pasimatytų kiek neigiamai, tad daug kivirčų su aplinkiniais neturiu.
Esu žmogus mėgstantis pabendrauti, draugiškas, malonus bei paslaugus. Niekada nemėgstu žmonių kurie ignoruoja, todėl pats toks nesu linkęs ignoruoti, manau mane retai pamatysite išjungus telefoną nebent kai esu afk būsenoje. Tačiau mano blogoji charakterio savybė yra ta, jog mane labai nervina, kai žmogus nesupranta labai elementaraus dalyko, kuris man atrodo paprastai suprantamas. Augau ir gyvenu- Mažeikiuose esu Andrius, dabar man 18 metų. 

 

KAUs4Sr.png

 


Pagarbiai: Vaidaz_Wingstonz.

Nepamirškite, kad kiekvieno jūsų nuomonė man yra svarbi! Komentaruose laukiu argumentuotų nuomonių, o jei neturi ką pridurti, tai prabalsuokapklausoje.

 

 

 

Ačiū už dėmesį ir nuomonės.


Šį pranešimą redagavo Vaidaz Wingstonz: 06 vasario 2019 - 16:05

 • 0

pretenduoju i administracija nuomone gali isreiksti paspaudes >> CIA<<< uz nuomone +rep

 

 

 


#2
*EivE*

*EivE*

  Juventus

 • Prisistatymai
 • 846 Pranešimai
 • Gyv. vietaBiržai
 • Žinomas kaip:Ne Tavo Ir Ne Reikalas
 • Darbas:Skėlbėjas

nu parašysiu už deto, nes kiek bendravom buvai draugiškas, bei buni aktyvus, bei nepasiduodi, sekmes. 


Šį pranešimą redagavo *Eive*: 06 vasario 2019 - 16:07

 • 1


#3
Zard

Zard

  xDkms

 • Forumo dalyvis
 • 2.317 Pranešimai
 • Gyv. vietaPanevezys
 • Žinomas kaip:Kundre
 • @xdkms

Pamenu praeita karta atmete tavo anketa, nubegai apsiverkes visiem pries isspaudynet, ne tau dar pareigos, pirma subresk, tuomet gal ir nuomone pakeisiu, pries, gl


 • 1

#4
Timati_Robinson

Timati_Robinson

  Cepelinai be bulviu

 • Serverio administratorius
 • 1.671 Pranešimai
 • Gyv. vietaPanevėžys
 • Žinomas kaip:Nežinomas vapše
 • Darbas:SKELBEJAI
 • VIP:Jo dar 20d liko
 • XP:1
Visada palaikysiu nors ir ka pridirbo seniau su savo tom nesamonem, nereiskia kad visa gyvenima negales gaut admino, antonesai sudo nemalk ir pagaliau duok tu jam ta admina negi taip sunku gi cia ne bandis koks XDDDDDDD, o Vaidukai vien del to kad nepasiduodi esi vertas sito posto. Manau si karta turetu buti patvirtinta nebent vel koki suda sumalsi kicka gausi ar dar kokia pieva XD, karoce uzkniso rasyt, gl siaaani. Ai dar i asmenines zinutes ateik siaaani.

Šį pranešimą redagavo Timati_Robinson: 06 vasario 2019 - 16:21

 • 1

oiUSTf2.png

PILDAU I ADMINISTRACIJOS POSTA, NOREDAMI ISREIKSTI NUOMONE, SPAUSKITE >>>>>>>>>>>>>>>> ČIA


#5
Bradley Beal

Bradley Beal

  Turintis ką pasakyti

 • Forumo dalyvis
 • 2.005 Pranešimai
 • Gyv. vietaPGR. hotelis
 • XP:111000

XD tikiuosi paskutinį kartą rašau tau už, vienas iš nedaugelio, gal net išvis vienintelis žmogus, kuris tiek anketų į vienas pareigas yra pateikęs ir visos jos buvo atmestos :D Po tų nesamonių jau tiek laiko praėjo, pastangos akivaizdžios, noras yra, aktyvumas yra, manau galima jau suteikt tą šansą. Už


 • 1

31d287fa005cf934fa54b02fb93a2e97902.pngPretenduoju tapti serverio administratoriumi, nuomonę išreikšti gali ČIA


#6
LOCKDOWN

LOCKDOWN

  We all work for someone!

 • Forumo dalyvis
 • 794 Pranešimai
 • Žinomas kaip:kobra 11
 • VIP:Yra
 • XP:Nebepamenu
Nežinau kiek čia rašysi, bet nu tu niekada nesikeikiu stengėsi jei vistiek atmes? Už niekada nesikeikiu

Šį pranešimą redagavo LOCKDOWN: 07 vasario 2019 - 19:50

 • 1

#7
4Perma

4Perma

  Naujokas

 • Forumo dalyvis
 • 23 Pranešimai
 • Gyv. vietašiauliai
 • Žinomas kaip:Permininks:x
 • Darbas:ner
 • VIP:ner
 • XP:6969

as uz seni :D beleka tu mldc zmogus visad padedi <3


 • 1

#8
Kipras Easy

Kipras Easy

  Auksarankis

 • Elitas
 • 4.580 Pranešimai
 • Gyv. vietaKaunas
 • Darbas:b
 • VIP:t

man net verkt norisi ziurint i tavo dvidesimt astunta anketa, vien del to uz paspausiu, nes jau taves gaila, bet jei ir sita atmes tai visos kitose ateinanciose pries nuo manes turesi :D


 • 3

1906d0b896544da13b9250bd946dc43a.png


#9
Keylor

Keylor

  #fryban

 • Serverio administratorius
 • 619 Pranešimai
 • Žinomas kaip:Keylor
 • Darbas:NTA

Uz, draugiskas, aktyvus, padedantis, manau si karta gausi! Sekmes.


 • 1

446dc4b4085bf0d3525c2efb39a0ea2429.png


 

 

 


#10
Ningen no jinsei

Ningen no jinsei

  That’s my next mission, that’s why I can’t quit.

 • Serverio administratorius
 • 3.621 Pranešimai
 • Gyv. vietaOlandija.
 • Žinomas kaip:Aurimas

Paskutinis kartas kai rašau tau už, taip tu esi draugiškas, linksmas ir t.t. Buvo daug blogesniu žmonių kurie gavo adminus ir susitvarkė gerai, gal būt taip bus ir su tavim gal būt ne, aš nežinau. Šį kartą linkiu gauti admin'ą ir nebedaryk klaidų.


 • 1

#11
Fredo Santana

Fredo Santana

  20cm

 • Forumo dalyvis
 • 950 Pranešimai

tu man visiskai neaiskus zmogus, tai busiu pries, buvau paspaudes pries paziuret ka darysi, nu ir nuejai i mano anketa irgi pries paspaust, nors vapshe nesam bendrave, tai man atrodai nerimtas isvis, dar nelaikas tau i adminus. 50 kartas bus sekmingesnis manau


 • 2

:) 

 

 

fcafc4708e6c2a3b54526fc0380d93c7582.gif


#12
Kavalas

Kavalas

  Rimtas

 • Forumo dalyvis
 • 416 Pranešimai
 • Gyv. vietaAlytaus r.
 • XP:150.000

Už, draugiškas malonus. sėkmės


 • 3

7f9fe430aedec8b7a8734acd1afa48b7460.gif

 

I've been trying too long with too dull of a knife. But tonight I made sure, that I sharpened it twice.


#13
Zuegas

Zuegas

  Rimtas

 • Forumo dalyvis
 • 455 Pranešimai
 • Gyv. vietakaunas
 • Žinomas kaip:S_Zueg
 • Darbas:bomžas
 • VIP:Kaip gi be vip.
 • XP:unlimite
 • @ugniuss2
Už linksmas,draugiškas,bendraujantis.
 • 1

3xBaikeriu drk.
1x Nta Drk 2019-02-02iki2019-03-02.
Rageout narys.
Ts Modas.


#14
Rauf_Fai'k

Rauf_Fai'k

  Pažengęs

 • Forumo dalyvis
 • 112 Pranešimai
 • Gyv. vietaMažeikiai
 • Žinomas kaip:Raimis_Delavarez
 • Darbas:kurjeris
 • VIP:nera
 • XP:9500

Uz, draugiskas, aktyvus, padedantis, manau si karta gausi! Sekmes.


 • 1

#15
*Per*Greitai*Įsibėgėjau*

*Per*Greitai*Įsibėgėjau*

  Rimtas

 • Forumo dalyvis
 • 282 Pranešimai
 • Gyv. vietaAlytus <3
 • Žinomas kaip:Gamora *
 • Darbas:verslininkas
 • VIP:yra
 • XP:81000

Už draugiškas, maladec sianiukas


 • 1

ATEEEEEEEEEEEE


#16
Pazha_Langfordas

Pazha_Langfordas

  BAN

 • Forumo dalyvis
 • 152 Pranešimai

tu esi maximalus serverio kiausinis, todel ir noriu tave pasveikinti !!!!!! ,  bet noriu pamineti jog klounu i adminus nereik, todel pries, turbut visiem ir taip aisku 


 • 1

You can cooperate with the vision that LSD gives you.


#17
Tiger_Woods.

Tiger_Woods.

  Rimtas

 • Forumo dalyvis
 • 344 Pranešimai
 • Žinomas kaip:Tiger_Woods
 • Darbas:Gaisrininkas
 • XP:140000

Visiškas tešlagalvis. Neduok Dieve būtum adminas. Prieš


 • 0

#18
ヴァイダス

ヴァイダス

  Moderatorius./Direktorius.

 • Autoklubo direktorius
 • 2.116 Pranešimai
 • Gyv. vietaMažeikiai da best
 • Žinomas kaip:Vaidaz_Wingstonz
 • Darbas:Gaisrininkas.
 • VIP:Turiu
 • XP:169000
 • @Shaco420

Visiškas tešlagalvis. Neduok Dieve būtum adminas. Prieš


Sveikas viena diena mane senių vadini ir t.t kita diena jau taip mažiau negatyvos dėl to prieš Jėzau bet šiaip visiems ačiū už nuomonės laukiam daugiau :D
 • 0

pretenduoju i administracija nuomone gali isreiksti paspaudes >> CIA<<< uz nuomone +rep

 

 

 


#19
Tony Alenas

Tony Alenas

  Rimtas

 • Forumo dalyvis
 • 289 Pranešimai
 • Gyv. vietaPasvalys
 • Žinomas kaip:Tony_Alen
 • Darbas:Laisvo oro dirikas!
 • VIP:Ner ir nereik!!
 • XP:60k niekada nesikeikiu!

Palaikau,bendraujantis,malonus,malonus,laikantys žodžio.SEKMES!! :)


 • 1

                                            

 

                                                                                                                                                                                                                                            

Mila-Kunis-68433.gif             tumblr_mu7k4mJStU1s7zfs6o1_500.gif

 

 

 

                                          


#20
Tiger_Woods.

Tiger_Woods.

  Rimtas

 • Forumo dalyvis
 • 344 Pranešimai
 • Žinomas kaip:Tiger_Woods
 • Darbas:Gaisrininkas
 • XP:140000


Sveikas viena diena mane senių vadini ir t.t kita diena jau taip mažiau negatyvos dėl to prieš Jėzau bet šiaip visiems ačiū už nuomonės laukiam daugiau :D

Nebeverk. Pastoviai ašaroji. Siekdamas admino priimk kritiką. 

 

e4b755c21f2dc558c618130cced515c886.png


 • 0
0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)