Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Didysis nusikaltėlis Tadas_Bum Į mehus

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
41 atsakymai į šią temą

Apklausa: Didysis nusikaltėlis Tadas_Bum Į mehus (42 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Duodam šansą?

1. Taip, komentuosiu (31 balsai(-ų) [73.81%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 73.81%

2. Ne, komentuosiu (11 balsai(-ų) [26.19%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 26.19%

Balsuoti

Eilinis

Eilinis

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 256 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Tadukas-Eilinis
  • Darbas:valytojas
  • VIP:Admin
  • XP:0
1. Zdarof pacany, ka gi žinomas kaip Tadas_Bum(Eilinis) Xp(Patirties taskų) esu sukaupęs per 4 metelius netgi 41000xp(41k), Tadas_Bum yra buves ir dabar esamas tik vienintelis slapyvardis mano "LSG" istorijoje, serveryje praleistas laikas gan geras(Važinejau iš kampo i kampa, bėgiojau nuo mentų, šaudžiau gaudžiau ir taip slinko visas lsg laikas), gal labiau ts(teamspeak) malonesne atmosfera, tarp savu pajuokaut ir pns, taigi mėginsim užsiimti mechaninkyste su Gerb. Nasir'u didžiuoju mechaniku ir tuo pačiu mėginsim jo atsikratyti, kad nesikartotų klaidos ;).

2. Nuveikti darbai, Nelegaliu darbų drk: Vagiai, Baikeriai. - Legaliu darbu direktoriai: Skelbėjai. Juose nuveikiau: Nelegaliu darbu poste, kaip ir visada, daug nenuveiksi, prižiurejau racijoje tvarka, mokėjau algas, bei palaikiau tvarka tarp darbuotoju. Legaliu direktoriu poste: Per 12 išbutu dienu nuveikiau nemažai, Sukuriau taisykle, bei akcija "Auksine skelbeju akcija", ja sugalvojau bei tariausi su Juze_Lomani, poto atsiklauseme meru ir jas itvirtinome tarp kitu nusisedejusiu taisyklių bei akciju, taigi manau man sekesi neblogai, bet žiurint kitu atžvilgiu bus visokiu nuomoniu, kažkam neitikau kažkam kažką blogo padariau, taip ir išsireiškia visokiausios nuomones.

3. Idėjos mano bus tokios, tradiciškai keisim misijas, bei jas įvairinsim, stengsimės nestovėt vietoj ir vis prigalvot naujovių, mėginsim daryti panašias misijas kurias sugalvojom taipogi su. Gerb. Juozu Lomani "Papildomos Extra Misijos" kurios yra naudingos darbuotojam, jie galėjo išlošti(Jas dariau be meru ar direktoriaus prievartos, savo noru, kad bent kažką padaryti dėl darbo), visko iškarto neprigalvosi, bėgant laikui ir priprantant prie direktoriavimo, idėjos pradės byrėti vis dažniau, nes prikaupsim patirties, bei lengviau jas bus sugalvoti naujas taisykles, akcijas.

4. Veikla bus ivairi, naujos misijos, papildomos misijos, akcijos kurių prigalvosim šiame darbe galima prigalvoti daug įdomios bei efektyvios veiklos, bei event'ai kurie labai patinka darbuotojams, event'a spejau padaryti tik viena, kuris labai patiko darbuotojams, bus matyt begant laikui, nes kaip minejau visko iškart ne išsakysi.

5. Idėjos kuriomis didinsim koef'a bus tokios: Šiek tiek įmesiu iš savu lėšų į darbo fondą, darysim misijas, kurios bus susijusios pilnai su darbu, kad keltu koef'a, papildomos misijos, kurias minėjau prieš tai, irgi bus susiję su darbu, vienas neprigalvosiu gal kažkiek sulauksim nuomonės iš darbuotojų, kurias galėsim įgyvendinti.

6. Geresnis esu, net nežinau kuo, juokas ima pagalvojus ką rašyt ir norisi po kiekvieno sakinio rašyt ---> ( :D), jei rašau tai bus kaip ir visu, esu draugiškas(Ne visiem, galiu buti kerštingas ir panašiai, bet pykčiai manyje ilgai neišbūna, taigi aš atlaidus žmogus, geros dušios, kaip sakoma), bendraut mėgstu, labai dažnai būnu ts(teamspeak- pas juze chaneli ką domina) :D

7. Darbe patirties turiu, ne pirmas kartas, kaip būnu "Mechaniku" darbuotoju ir padedu žmonėms su mašinomis, darbas tikrai nėra iš tų, kurie užknisa, darbas įdomus yra veiklos, bei manau nėra sunku ką daugiau prigalvoti, nes darbe yra visokiu dalykėlių prichimičinta ir dėl jų galima visko primąstyti. Sąsajos su direktoriais Tony_D šitas čiuvelis nelabai man patinka, užpildė į šias pareigas vien tam, kad užimti vietą, aš dirbau pas jį ir kaip pas jį kažko paklausi, jis visad sako aš už tai neatsakingas ir pnš, Klay_T mldc čiuvelis kažkiek gal ir sueinu su juo jis tikrai daug daugiau atlieka pareigų, nei tas kits čiuvas, manau jog jis vienas viską ir atlieka, gal šiek tiek ir sulauksiu palaikymo.

8. Kuo aš jus galiu sudominti skaitytojus?  Skaitytojus niekuo xdd, nebent darbuotojus ;), buvau direktoriumi trumpai ir to užteko, nemažai spaudimo sulaukiau iš darbuotoju, maniau nueisiu viskas bus ok ez, bet taip nebuvo prie jų spaudimo reikia priprasti ir poto nebūna jokiu problemų.

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai.
2. Nuveikti darbai serveryje, forume. Papasakok plačiau, ką būtent juose nuveikei naudingo?
3. Tavo idėjos, kurias privalėsi įgyvendinti atėjus į direktoriaus postą.
4. Kokią veiklą pasiūlysi savo firmos darbuotojams? (Be konkursų).
5. Idėjos, kuriomis didinsi savo darbo koeficientą, darbo kokybę ir palaikysi gerą atmosferą darbe.
6. Įrodyk, kodėl esi geresnis už kitus kandidatus. Kodėl pasirinkai būtent šią firmą?
7. Patirtis darbe. Kokie jūsų santykiai su dabartiniais šios firmos direktoriais, darbuotojais?
8. Papildoma, vertinga informacija, kuri, jūsų manymu, sudomins merą ir anketos skaitytojus.

Šį pranešimą redagavo Tadiz: 04 vasario 2019 - 19:47

• 2

t3rwzYB.jpg

U96i2KJ.jpg

Bandau į MEHUS nuomones galite išreikšti čia

https://lsgyvenimas....as-bum-į-mehus/

Kavalas

Kavalas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 416 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytaus r.
  • XP:150.000
Uz, draugiskas malonus bahuras gal so karta su blogai zmonem nebendraus !! Sekmes
  • 2

7f9fe430aedec8b7a8734acd1afa48b7460.gif

I've been trying too long with too dull of a knife. But tonight I made sure, that I sharpened it twice.

bakuras

bakuras

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 257 Pranešimai

Tikrai uz nuosirdus zmogus geras padeda visiem mldc vps tinki

• 0

gerio isikunijimas esu

❌Y-O-M💔A-T-A❌

❌Y-O-M💔A-T-A❌

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 245 Pranešimai
  • Gyv. vietaLos Angeles, California
  • Žinomas kaip:J.Williams
  • Darbas:ARAS
  • VIP:No
  • XP:42.000
  • 🖇

Už !

• 0

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.719 Pranešimai

Draugiškas, aktyvus, atsakingas, už.

• 0

Braxttonas

Braxttonas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 265 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Gwestona
  • Žinomas kaip:Braxas
  • Darbas:Namu seimininke
  • XP:Visi

Oj Tadukai, zinoma, kad uz. Sitas linksmas, bendraujantis ir padedantis ciuvelis easy susitvarkys su pareigom. Sekmes vyruti.

• 0

nPz054E.png?1

Erelis_Vanagas

Erelis_Vanagas

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 178 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Erelis_Vanagas
  • Darbas:Šokėja
  • VIP:Taip
  • XP:50'000

Nors ir didysis nusikaltėlis, tačiau vis tiek palaikau tave! Manau, kad tokių klaidų tikrai nekartosi ir pasimokei. Iki to karto kiek pamenu jokių problemų su tavimi nebuvo, todėl nemanau, kad ir dabar bus kitaip. Esi vertas šių pareigų, neatsiskleidei iki galo skelbėjuose, todėl čia tau šansas tikrai turi būti suteiktas. Linkiu didžiausios sėkmės, eilini!

• 0

f86c71e7a8a505c99afc2be59c144f8d766.jpg

4fc6b790fe208aeb7c49ae68e7e65ac7488.png

T.Beckett

T.Beckett

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 460 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠ.Airija
  • Žinomas kaip:Salvatrucha
  • Darbas:Keičias žinokit mhm.
  • VIP:Yra
  • XP:51000

už, maladec čiuvas gangsteris su gangsterišku parašu.

• 0

Mano pasiekimai serveryje

Naujokų verbuotojas 1x.
                                                                                  Baikerių direktorius 1x.

PN9pCod.jpg   

Eilinis

Eilinis

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 256 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Tadukas-Eilinis
  • Darbas:valytojas
  • VIP:Admin
  • XP:0

Nors ir didysis nusikaltėlis, tačiau vis tiek palaikau tave! Manau, kad tokių klaidų tikrai nekartosi ir pasimokei. Iki to karto kiek pamenu jokių problemų su tavimi nebuvo, todėl nemanau, kad ir dabar bus kitaip. Esi vertas šių pareigų, neatsiskleidei iki galo skelbėjuose, todėl čia tau šansas tikrai turi būti suteiktas. Linkiu didžiausios sėkmės, eilini!

Reiks suveikt bana nasirui ts pasnekesim xddd(Juoko forma, kas nesuprantat arba noresit pakenkti ar pns, su nasiru sueinu puikiai, stengsiuosi ji pataisyti, kad nebecytintu, nes seip ans mldc ciuvakas yra ir klaidinga perma gavo, kas labai gaila :/ )

Šį pranešimą redagavo Tadiz: 04 vasario 2019 - 20:57

• 0

t3rwzYB.jpg

U96i2KJ.jpg

Bandau į MEHUS nuomones galite išreikšti čia

https://lsgyvenimas....as-bum-į-mehus/

*VEGA*

*VEGA*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 285 Pranešimai
  • Gyv. vietaPgr hotel.
  • Žinomas kaip:Mantas_Vega
  • Darbas:Kontra
  • VIP:yra
  • XP:34000

Seni senai laikas, palaikau už.

• 0

Barmenas

Barmenas

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 935 Pranešimai

Uz tikrai fainas padeda bedoja visa laika didelis uz

• 3

Sw dbr as blogas

*ッッッ*

*ッッッ*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 280 Pranešimai
  • Gyv. vieta227Nr namas
  • VIP:YO
  • XP:420

Aš už puikus žmogus prie prikolu, aktyvus, draugiškas. Sėkmės taip ir toliau, bei sėkmės pretenduojant ;)

• 0

*Pasiekimai*

1x Autoklubo direktorius

4x Vagių direktorius

4x Baikeriu direktorius

3x Dyleriu direktorius

2x Naujoku verbuotojas

-Orungz*

-Orungz*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 323 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Žinomas kaip:Orungz
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Tipo
  • XP:šešdešim

uz draugiskas aktyvus labai sekmes susitvarkysi

• 0

cc08d4789ff6b6590e2410418c34e65a823.gif

Kubikas420

Kubikas420

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 172 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Žinomas kaip:Aviukas_Sonas
  • Darbas:Kebabine
  • VIP:Vice
  • adomaviciusmatas
Uz aisku draugiskas smaikstus visaik padedantis gausi tu ta dyrika ramiai
  • 0

Zuegas

Zuegas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 460 Pranešimai
  • Gyv. vietakaunas
  • Žinomas kaip:S_Zueg
  • Darbas:bomžas
  • VIP:Kaip gi be vip.
  • XP:unlimite
  • ugniuss2
Nors ir dydysis nusikaltelis,bet vistiek draugiškas,bendraujantis už xD
  • 0

The winner is creating accurate and loser excuses

Pasekimai:

3xBaikeriu drk.
1x Nta Drk 2019-02-02iki2019-03-02.
1xRageout narys.
1xTs Modas.

Subbota

Subbota

Ekspertas

• Forumo dalyvis
  • 1.304 Pranešimai
  • Gyv. vietacyprus
  • Žinomas kaip:arnold stary
  • Darbas:.

rasau tau uz, nes esi zajbys zmogus, ir neignorini ir padedi ir bendraujantis ir dar turintis humoro jausma. wtf uz sekmes

• 0

Олег Монгол

Олег Монгол

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 273 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссья, Баькал
  • Žinomas kaip:Олег
  • Darbas:Офьсе
  • VIP:Да
  • XP:Все
  • oleg__mongol
Uoj nežinau nežinau, šaudai be priežasties, bet bent jau duodi veiklos už tai ačiū, bet tesiant apie nuomone nesi man nieko blogo padares, nesu bendravęs bet atrodai linksmas žmogus manau pasimokei ir nekartosi klaidų tad už ir didžiausios sėkmės pretenduojant :)
  • 0

Transporto firmos direktorius nuo: 2018-09-20 iki:2018-11-20

7eeb6aadea4da8ca20b2f820baacdc46754.png

Mediku firmos direktorius nuo: 2019-01-05 iki:2019-01-14

932fcc630ae4cb11ddebc5d9f55a2c76526.png

Klay_Tomson

Klay_Tomson

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 534 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Klay_Tomson
Už geras žmogus visad padėdavo, mandagus, norėčiau tavęs į kolektyvą
  • 0

c8d7a0df0a6cf32b0d7943d47058535c401.png

,

Rytis_Silent

Rytis_Silent

MĖSU NAIKINTOJAS

• Serverio administratorius
  • 3.563 Pranešimai
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp
Aktyvus, draugiškas, protingas. Už
  • 0
Paveiksliukas

„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

Boyką

Boyką

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 38 Pranešimai
  • Gyv. vietaNetoli Kybartų!
  • Žinomas kaip:Boyka Hayden
  • Darbas:Visur Dirbu!
  • VIP:Visada!
  • XP:52.000xp
  • Nenaudoju!
Prieš,Nemandagus,Nepantinki man.Ne tau šios pareigos,nes per daug save iškeli!
  • 0

b75e411816ff6906288a632ca692484e668.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)