Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

BUGATIZ SUSPARDE MAN GALVELE (VIDEO)

#best #gang #boss #taishu

  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
21 atsakymai į šią temą

Apklausa: BUGATIZ SUSPARDE MAN GALVELE (VIDEO) (39 nariai(-ių) jau prabalsavo)

CLICK SOMETHIN' DOWN HERE

  1. MAN NERA SKIRTUMO KUR DEDAMI GAUJU UZDIRBTI PINIGAI. (6 balsai(-ų) [15.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 15.00%

  2. Prabalsavo FUK THOSE JAUCIUOSI SIEK TIEK ISNAUDOTAS. (4 balsai(-ų) [10.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 10.00%

  3. NORECIAU GAUTI KAPEIKU UZ KIEKVIENA UZDIRBTA TUKSTANTI GAUJOSE. (5 balsai(-ų) [12.50%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 12.50%

  4. Prabalsavo MAN VIENODAI IKI KOL DUODA ITEMU ATEINU TIK DEL VEIKSMO. (21 balsai(-ų) [52.50%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 52.50%

  5. AS ESU MENTAS MAN NUSISPJAUT. (4 balsai(-ų) [10.00%] - rodyti)

    Balso procentinis santykis: 10.00%

Balsuoti

#21
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

visiems patariu jokiais budais neit i nang.

Ir dar bandziui niekad admino neduot pamirsai pasakyt


  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas


#22
Kevin Garnet.

Kevin Garnet.

    Visų galų meistras.

  • Veteranas
  • 4.472 Pranešimai
  • Gyv. vietaKas į Kuršėnus?
  • Darbas:Kariuomenė
  • VIP:30
  • XP:250k
  • Geriausias 2016 metų:Teisėsaugos direktorius!

Duokite man pinigų aš taip pat stengiuosi ir esu pilnai vertas uždirbtų gaujos pinigų, sąskaitos Nr.  Kevin_Garnet 100000

 

 

O realiai mano nuomonė tokia, gal jau bus kažka panašią pasakęs, bet nieko neskaičiau, nieko nežinau. Tai yra taip, kad gauja priklauso nuo Vado, kiek jis yra pasižymėjes serveryje, bet labiausiai priklauso nuo turimų draugų serveryje, kurie nemala šūdo, o visi sandėlių užėmimai, pinigų pervežimai ir t.t yra gaujos NARIŲ nuopelnas, kiekvienas stengiasi, gi vadas be gaujos narių nieko nepadarytu, tik su surinkta gera gaujos narių narnija gali kažką padaryti. Aš nieko prieš, kad gaujos vadas nuperka ginklų, nark ir t.t tiesiog nereikia pačiam rūpintis ir tikrai žinai, kad būsi apšarvuotas, apginkluotas per sandėlius, bet gi ne visi pinigai tam reikalui išleidžiami ir kodėl visus likusius pinigus turi pasiimti gaujos vadas? Kad tipo gauja priklauso jam? Vien dėl to? Nemanau, kad čia pasiteisinimas, jog jam tie pinigai priklauso, nariai ir manau norėtų to kasnelio nuo pelno, bet čia ir kitas klausimas, nemažai pinigų reikia prikaupti, kad padalintum gaujos nariams ir jiems jaustusi, kad gavo tų pinigų, o ne po 10k. Pamenu Kipras buvo padaręs, kad padėjom Vagosam dėti bomba ir žinoma mes nupisome ją ir parsivežėm pinigus į savo gaują ir jis po kažkokią dalį tie kurie dalyvavo davė pinigų, žinoma jam didesnis navaras buvo nei mums, bet mes tą ir turėtume suprasti, kad mums tereikia kažkiek tos dalies nuo sumos ant savo dalykų kurių gal norime, bet neturime pinigų. 


  • 1




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)