Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Įrodimu turėjimas direktoriams

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

Apklausa: Įrodimu turėjimas direktoriams (28 nariai(-ių) jau prabalsavo)

KEICIAM?

1. TAIP (19 balsai(-ų) [67.86%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 67.86%

2. NE (9 balsai(-ų) [32.14%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 32.14%

Balsuoti

.l.

.l.

aš draugiškas

• Forumo dalyvis
  • 2.472 Pranešimai
  • Gyv. vietaNetoli Vilniaus
  • Žinomas kaip:Tavo Mama
  • Darbas:$$$$$$
  • VIP:.l.
  • XP:82k

1. Vardas_Pavardė

Jan_Saikowski
2. Visa informacija apie tavo pateikiamą pasiūlymą.

KRC visu firmų direktoriai privalo laikyt įrodimus 7 dienas. Teisėsaugos direktoriai bausdami už koki KET-N ar Chuliganizmą irgi privalo laikyt įrodimus už tuos įtarimus. Bet kai filmuoji kiekviena žaidimo akimirka kad veliau gavės skundą galėtum laisvai pateikt įrodimus kompe ima stigt vietos ir nežinai ką daryt. Siūlyčiau sukurt išimti ,,Norint Teisėsaugos direktoriuj įkelt skundą už kažkokį įtarimą privalot tai padaryt per 48h nuo įtarimo, kitaip jūsų skundas bus atmestas''  Žinoma galit skundą dėl pažeistų darbo taisyklių kelt per 7 dienas, nū bet dėl kažkokio įtarimo tai siūlyčiau trumpint laiką. Nū vienų žodžių jus mane supratot ko aš norių.
3. Kokius matai pliusus ir minusus savo pateiktame pasiūlyme?

+Ramia galvą po 48h galėčiau trint video

+ Kompe bus daugiau vietos

-Tektu keist taisyklės

- ir būtų kažkokia neligybė maybe

1abd473753ec7564aaf30fda0471a66a913.jpg

8d4ed0ad1513d77d3328b33a83468781815.jpg

:heart:  :heart:    Dw jūsų nuomonė man labai svarbi šia temą   :heart: :heart:

Šį pranešimą redagavo JanSaikowski: 26 sausio 2019 - 23:25

• 0

Spoiler

Kiekviena jūsų nuomonė man yra svarbi iki pat širdies gelmių :heart:

тraυмυoтaѕιѕ

тraυмυoтaѕιѕ

𝚜𝚒𝚖𝚙𝚕𝚎 𝚘𝚋𝚜𝚎𝚛𝚟𝚎𝚛

• Forumo dalyvis
  • 2.031 Pranešimai
  • Gyv. vietaᴋᴀᴛᴛᴇɢᴀᴛ.
  • Žinomas kaip:ᴍᴀᴛᴛ_ʟᴇᴡɪs
  • Darbas:ᴋᴀšᴛᴏɴᴜs ʀᴇɴᴋᴜ
  • VIP:ʏʀᴀ ᴋᴀʀᴛᴜ sᴜ ʙᴀʟᴛᴜ ʙɪʟɪᴇᴛᴜ
  • XP:𝟘.𝟟
  • @JovitasPacevic

Aisku, kad uz ir aciu dievui kad paprastiems darbuotojams nera viskas taip suvarzyta, nes kai pisdavau i diena po 100-150gb trint tai zinot.

jokauju komentoju del lygaus pranesimu skaiceus

Šį pranešimą redagavo тraυмυoтaѕιѕ: 26 sausio 2019 - 23:26

• 0

mane kaime grebliu vadina kuri nusienaut nh :)

vP8lJaW.png
V5wyFd8.gif
ғᴀɪʟᴜʀᴇ ᴡɪʟʟ ɴᴇᴠᴇʀ ᴏᴠᴇʀᴛᴀᴋᴇ ᴍᴇ ɪғ ᴍʏ ᴅᴇᴛᴇʀᴍɪɴᴀᴛɪᴏɴ ᴛᴏ sᴜᴄᴄᴇᴇᴅ ɪs sᴛʀᴏɴɢ ᴇɴᴏᴜɢʜ.  :rolleyes:

Subbota

Subbota

Ekspertas

• Forumo dalyvis
  • 1.278 Pranešimai
  • Gyv. vietacyprus
  • Žinomas kaip:arnold stary
  • Darbas:.

geriau jau nesistengtum rasyt lt raidem nes nekazka seni. bet nu tegu buna uz, kas neturi vietos kompe tas verks

• 0

karinutte

karinutte

Teta Karina

• Elitas
  • 1.657 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lithuania
  • Žinomas kaip:Karinute_Purpp
  • Darbas:Nekilnojamo Turto Agentė
  • VIP:YRA
  • XP:100.000
  • @karinutte

Rasiau skypeje, parasysiu ir cia dar karta, jei tau sunkiai suprantama. Direktoriai ir adminai turi saugoti vaizdo medziagas 7 dienas ir teisesauga tikrai nebus niekuom isskirtine. Per visas imanomas kadencijas direktoriams del to nekildavo problemu. Turime puikiu pavyzdziu, kaip budavo asmuo ne tik direktorius, bet ir adminas ir kazkodel visiems viskas tilpdavo esant norui. Norint trumpint laika is 7 dienu i maziau, turime trumpinti visiems. Bukim biedni, bet teisingi.

• 3

Being a dick won't make yours any bigger. 

rIMF1HH.png

Matt Lewis

Matt Lewis

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 163 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • XP:49k

Arba tiesiog nustot filmuoti 4K raiska ir susideti normalias filmavimo programas ;)

Priedas  51018114_432456863959308_7663520239425945600_n.png   9,26K   0 Parsiųsta kartų

• 4

.l.

.l.

aš draugiškas

• Forumo dalyvis
  • 2.472 Pranešimai

Arba tiesiog nustot filmuoti 4K raiska ir susideti normalias filmavimo programas ;)

attachicon.gif51018114_432456863959308_7663520239425945600_n.png

Netraukia pas mane 4K

39ed183cf0de9e9e3eaa09f6907bfee3635.jpg

• 0

Spoiler

Matt Lewis

Matt Lewis

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 163 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • XP:49k

Tuomet programu kitu ieskok ;)

Netraukia pas mane 4K

39ed183cf0de9e9e3eaa09f6907bfee3635.jpg

• 0

.l.

.l.

aš draugiškas

• Forumo dalyvis
  • 2.472 Pranešimai

Tuomet programu kitu ieskok ;)

Visada naudojau ir naudosiu šia programa nes tai yra originali vaizdo plokštės programa. Kuri man nesukelia nei lagu nei dar ko. Niekad nebuvo su ja problemų.

• 0

Spoiler

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.674 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, Lietuva.
  • Žinomas kaip:Shawnas
  • @bendzius_
aš turbūt, kiek dirbęs teisesaugoje, video virš 1k ar daugiau, netruksta vietos, viskas zjbs, nezinau ko tau cia pritrunka, lyg kompas ir geras, bet tau lagina ar kaip?:D
  • 0

Pretenduoju į globalaus moderatoriaus postą, savo nuomones galite išreikšti paspaude čia.

Pretenduoju į serverio administratoriaus postą, savo nuomones galite išreikšti paspaude čia.

.l.

.l.

aš draugiškas

• Forumo dalyvis
  • 2.472 Pranešimai

aš turbūt, kiek dirbęs teisesaugoje, video virš 1k ar daugiau, netruksta vietos, viskas zjbs, nezinau ko tau cia pritrunka, lyg kompas ir geras, bet tau lagina ar kaip? :D

Asmeniškai toks kaip bandycamas man yra š, nes jo nusistatai nebloga kokybė tai žaisk su 30fps man to tikrai nereikia.

Gavės skundą kaip direktorius turiu pateikt puikiai įžiūrimus įrodimus todėl kokybe man yra labai svarbi bet už kokybe reikia mokėt kompo vieta :(

Šį pranešimą redagavo JanSaikowski: 26 sausio 2019 - 23:37

• 0

Spoiler

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.674 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, Lietuva.
  • Žinomas kaip:Shawnas
  • @bendzius_

Asmeniškai toks kaip bandycamas man yra š, nes jo nusistatai nebloga kokybė tai žaisk su 30fps man to tikrai nereikia.

Bandicam naudoju ir žaidžiu bei filmuoju ant 60/90 fps, lagu nebuna, viena bėda pas tave - keisk filmavimo programa. O del taves, kad tau lagina ar netelpa video, tai nemanau, kad kažka keis :D

Šį pranešimą redagavo Shawn Versace: 26 sausio 2019 - 23:37

• 0

Pretenduoju į globalaus moderatoriaus postą, savo nuomones galite išreikšti paspaude čia.

Pretenduoju į serverio administratoriaus postą, savo nuomones galite išreikšti paspaude čia.

Zard

Zard

xDkms

• Forumo dalyvis
  • 2.317 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys
  • Žinomas kaip:Kundre
  • @xdkms

720p filmuok ir vsio, https://prnt.sc/mcm8peobs naudoju ir niekad vietos netruksta

Šį pranešimą redagavo Zard: 26 sausio 2019 - 23:44

• 0

mulluani

mulluani

★ ★ ★ ★ ★

• Nuotraukos & GFX
  • 1.555 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Hanzo_Hasashi
  • Darbas:skolnikas
  • VIP:jusu vip dar galios 675d.
  • XP:100k
  • @ivanefirov

uz nes dirikai zaloja savo pc o to tikrai nereikia!

• 0

p19fOpX.png

Tucka

Tucka

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 499 Pranešimai
  • Gyv. vietanamai
  • Žinomas kaip:arbata
  • VIP:da
  • XP:virš 60k

Už, nes nematau tikslo laikyt 7d įrodymų už menkiausią įtarimą. Jeigu yra norima gaut įrodymus už savo nusižengimą tai ir reik kelt skundą per kelias dienas, o ne temt gumos nors ir visą savaitę ir sukelt direktoriams nerimą dėl kažkokio įrodymo už ketn ar pan. Suprantu tos taisyklės esmę, kad pvz tave direktorius išmetė iš darbo kai buvai užpildes NP, o pats buvai bahamų salose ir grįžes radai email, kad nepradirbai. Taip tokiu atveju pilnai suprantu, kam yra tos 7d dienos skirtos. Bet tikrai ne už tai tiek daug laiko skirta, kad kaupt 100 vaizdo klipų kaip kelių ereliai daužo stulpus ir paskiau nachališkai grasina, kad įdės skundą kurio tu lauksi 7d ir negalėsi dėl to ištrint video. Tada gal pasakysit: "tAi NeFiLmUoK vIsO žAiDiMo du-uh". NEDUOK DIEVE tau kas nors įtrenks į mašiną, nufilmuos tai ir įdės skundą, klykdamas "PD PIKNAUDZIAVIMAS!!!! NEĮTARĖ MANES!!!!!!".

Antras dalykas, visuose skunduose yra tos 7d, nu bet jūs pagalvokit, kur yra forumo skundai, kur tereikia ss pasidaryt ir kur yra įrodymai už įtarimus, kur turi būt normali kokybė, kad nickas matytusi ir iš toliau, ir tokių video dešimtys kurie užima šimtus GB. 

Karinute sakai būkim biedni, bet teisingi ir trumpint laiką visiem? Nu tai why not? Aš nematau reikalo kodėl negalėtume sutrumpint to laiko ir kitiem direktoriam, tik palengvintumėt tų įrodymų darymą ir turėjimą.

Argumentas su adminais - visiškas nulis. Adminai įtardami ką nors už cheat ar ką nors panašaus gali imt ir tuo momentu pradėt filmuot, bet tikrai nematau butinybės jiem filmuot viso žaidimo. Tuo labiau! Gavus baną, ban apeliacija turi būt užpildyta per 2h!!! gotcha!!!! Tai kuom direktoriai turi būt išskirtiniai ir laikyt tuos įrodymus už įtarimą 7d, kai adminai už baną vidosiuka gali palaikyti 2 valandikes.

Tai ką ten sakei? Būkim biedni, bet teisingi, bet kažkodėl adminai turi išimtį.

Vnžd galima ginčytis ir ginčytis, bet tikrai nematau butinybės teisėsaugos direktoriams laikyt įrodymų už įtarimus 7d, kai paprasti pareigūnai juos privalo laikyt 48h.

Daug žmonių sako, kad jiem vietos per akis užtenka ir t.t. Nu tai jeigu jūsų kompe yra tiktai sampas ir keli vidosiukai ten tų "dirty" dalykų, nu tai faktas, kad jum vietos per akis. Bet kaip jaustis žmonėms kurie yra studentai (kaip aš), pas kuriuos kompe virš 500gb užima su studijom susija dalykai, kurių negalima ištrint. Gal pasiūlysite nebežaisti sampo?

​Tad kaip Jan ir siūlė, pritariu, kad būtų pridėta išimtis, jog norint gaut iš pd direktoriaus įrodymus už įtarimą, tai reiktu padaryt per 48h.

• 3

Whait

Whait

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 52 Pranešimai

Uz, blem kad cia per savaite laikyt irodymus, cia reiktu pirkti isorini diska, arba fleshan :D

• 0

Paveiksliukas

Ben'Ocetter

Ben'Ocetter

Mapping

• Forumo dalyvis
  • 826 Pranešimai
  • XP:windows

Dude wtf, įsijunk InstaReplay ir viskas. Pasidaryk 15 min. laiko atsukimą ir viskas. Pamatai žmogų darantį nusikaltimą, spaudi InstaReplay ir tada įtari.

• 0

Mano mapp darbų galeriją gali pamatyti paspaudęs ant nuotraukos!
OD49kLR.png

Teikiu mappinimo paslaugas - spausk ant nuotraukos dėl tolimesnės informacijos!

Rytis_Silent

Rytis_Silent

MĖSU NAIKINTOJAS

• Serverio administratorius
  • 3.507 Pranešimai
  • Darbas:Mesu naikintojas
  • XP:Visos xp

Rasiau skypeje, parasysiu ir cia dar karta, jei tau sunkiai suprantama. Direktoriai ir adminai turi saugoti vaizdo medziagas 7 dienas ir teisesauga tikrai nebus niekuom isskirtine. Per visas imanomas kadencijas direktoriams del to nekildavo problemu. Turime puikiu pavyzdziu, kaip budavo asmuo ne tik direktorius, bet ir adminas ir kazkodel visiems viskas tilpdavo esant norui. Norint trumpint laika is 7 dienu i maziau, turime trumpinti visiems. Bukim biedni, bet teisingi.

Kažką mali. Adminui užbaninus žaidėją , žaidėjas turi pateikti apeliaciją per 2h arba atmesta. Simple. Max pusdienį pas tave video užsibūna. Tai apie kokia tu ligybe kalbi? Direktoriui dabar 7dienas del jobano ket-n laikyt vidosus ar dar kažkokio mini pažeidimo? Omg. Max 48h. Ir durnam man rodos daeina šitas ;)))
  • 1
Paveiksliukas

„Pasiduoti visada yra per anksti.“- Norman Vincent Peale

Niekuomet nelauk „tinkamo“ laiko, nes tokio niekada ir nebus.- Napoleon Hill

corleone

corleone

••Auksarankis.••

• Forumo dalyvis
  • 4.708 Pranešimai
Uz geras pasiulymas vertas demesio,tikrai kad keist reikia!!:)
  • 0

karinutte

karinutte

Teta Karina

• Elitas
  • 1.657 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lithuania
  • Žinomas kaip:Karinute_Purpp
  • Darbas:Nekilnojamo Turto Agentė
  • VIP:YRA
  • XP:100.000
  • @karinutte
 Administratorių papeikimų šablonas bei komentavimo taisyklės!

• Temą galima kurti praėjus ne daugiau kaip 7 dienoms nuo administratoriaus pažeidimo

O tai reiskia, kad mes lygiai taip pat privalome laikyti irodymus 7 dienas, nes niekada nezinai kada gausi papeikima uz nezinia ka, nors tau atrode, kad pasielgei tinkamai. 

Taigi oh well oh well 'Ir durnam man rodos daeina šitas  ;))) ' 

• 0

Being a dick won't make yours any bigger. 

rIMF1HH.png

skippєr

skippєr

コカインを食べる

• Forumo dalyvis
  • 1.811 Pranešimai

nu nžn, jei skundą deda direktoriui už tai, kad jis įtarė už ket n, tada taip, čia yra visiškai nelogiška video laikyti 7 dienas, bent jau tokia yra mano nuomonė, o jei nepatvirtins, filmuok žemesne kokybe ir viskas i guess..

Šį pranešimą redagavo вєиᴊєяg: 27 sausio 2019 - 02:56

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)