Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Aaron Washington GFX


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
ᴡᴀʀʀᴇɴ

ᴡᴀʀʀᴇɴ

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 170 Pranešimai
  • Gyv. vietaСкуодас
  • Darbas:Lenku gaudytojas
  • XP:55.000

Sveiki !

 

Sveiki skaitytojai, žaidime vadinuosi slapyvardžiu Aaron_Washington. Pretenduoju i GFX nes noriu užimti pareigas forume, kadangi žaidime nėra ką ir veikti. Serveryje žaidžiu 3 metus su pertraukomis, esu sukaupęs 44.500 patirties taškų. Be abejo turėjau ir kitų nick ( Darkning_Playz, Joshua_Freedom, James_Bruyere ) .

 

Serveryje esu užėmęs tik vienas pareigas t.y. LSG Radijos DJ. Būdamas dj daug nenuveikiau, todėl nes man ir ne kažką sekėsi, bet man labai patiko.

 

Atėjus į GFX moderatorių, norėčiau pratęsti aktyvumą, sukurti draugiška kolektyvą ir be abejo dirbti savo darbą.

Norėčiau gerinti savo įgudžius ir taip po truputi tobulėti.

 

Kadangi esu aktyvus forume bei žaidime, manau man šios pareigos būtų kaip gera pradžia, kadangi aš noriu viską išbandyti. Atsakingai prižiūrėčiau savo skiltį ir dirbčiau savo darbą.

 

Ačiū kas skaitėt, labai norėčiau kad paliktumėt nuomone komentaruose. Iki :)

 

 

 


  • 0

>> Pretenduoju į  [ Nuotraukų & GFX moderatorių ]. Nuomone galite išreikšti paspaudę ant užrašo  :lol: 

 

 

 nCE61mc.png

 


#2
young dagger d1ck

young dagger d1ck

    あなたのお父さん

  • Veteranas
  • 2.140 Pranešimai

sv, parodyk savo gfx darbų, tada žmonės geriau susidarys nuomonę, ar tinki šiom pareigom.

aš kolkas be nuomonės


  • 0

z3vtVPS.gif
 


#3
ᴡᴀʀʀᴇɴ

ᴡᴀʀʀᴇɴ

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 170 Pranešimai
  • Gyv. vietaСкуодас
  • Darbas:Lenku gaudytojas
  • XP:55.000
Vienas iš mano darbų yra ant mano parašo.
  • 0

>> Pretenduoju į  [ Nuotraukų & GFX moderatorių ]. Nuomone galite išreikšti paspaudę ant užrašo  :lol: 

 

 

 nCE61mc.png

 


#4
ᴡᴀʀʀᴇɴ

ᴡᴀʀʀᴇɴ

    Pažengęs

  • Senbuvis
  • 170 Pranešimai
  • Gyv. vietaСкуодас
  • Darbas:Lenku gaudytojas
  • XP:55.000
Ahh, rakinu pabandysim vėliau.
  • 0

>> Pretenduoju į  [ Nuotraukų & GFX moderatorių ]. Nuomone galite išreikšti paspaudę ant užrašo  :lol: 

 

 

 nCE61mc.png

 





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)