Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Shawnas Cocainas

• Prašome prisijungti, kad atsakytumėte
144 atsakymai į šią temą

Apklausa: Shawnas Cocainas (198 nariai(-ių) jau prabalsavo)

nu duodam pasireikšti?

1. Prabalsavo Už. (135 balsai(-ų) [68.18%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 68.18%

2. Prabalsavo Prieš. (63 balsai(-ų) [31.82%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 31.82%

Balsuoti Svečiai balsuoti negali

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.728 Pranešimai

Sveiki visi, žaidime esu vardu Shawnas ir pavarde Cocainas. Projekte per visa savo žaidima turiu sukaupęs gan daugiau nei 200.000 tūkstančių patirties taškų, bet ant savo accounto turiu tik 80.000 tūkstančių, kadangi buvau gavęs perma, už savo šioka tokia klaida, kuri tikrai nepakenkė serveriui. Esu turėjęs nemažai slapyvardžių, bet nemanau, kad juos visus išvardinsiu, nes neatsiminsiu. Vienas iš pirmūjų spalyvardžių - Eri Gabsis, pradėjau savo karjera serveryje kartu su broliu, žaidėme ant vienos paskyros, kadangi buvo mažai metų, ir prie kompiuterio sedėdavome kartu, tad ir kūrėm vieną paskyra. Kiti nickai kaip Torres Carter, Edd Sheeran, Edga Angler, Erikas Manor, Shawn Versace, Shawn Cocaine. Kadangi serveryje žaidžiu ne mažą laiko tarpa, manau būtų verta išbandyti jėgas administratoriaus poste. Kodėl šios pareigos mane taip sudomino? Pareigoms tikrai reikia aktyvumo, nusiteikimo bet kokiom situacijom, bei aukštom pareigom, todėl manau, kad atitinku į visus kriterijus, ir galiu čia pretenduoti. Nors man nėra daug metų, nešiojuosi galva ant pečių, ir tikrai moku pasielgti teisingai tam tikromis situacijomis. Kaip žmogus esu lengvai prieinamas, lengvai įkalbamas, čia mano minusai, už tai esu praradęs teisėsaugos direktorių, tad manau padariau didžiulę klaida pasikliaunantis kitais asmenimis. Klaidos yra skirtos, kad iš jų pasimokytumeme, tad manau, čia buvo man didžiulė pamoka, kad nereikia lengvai apsileisti kitų žmonių rate, jų apkalbom, bei melagystėm. Pakalbant apie perma, tai manau, kad ten buvo nesusipratimas, tiesiog Benas skyrė per didele bausmę man, prieš kelias dienas buvo nuolaidžiavęs kitam žaidėjui, to nesupratau, bet tarkim, šita perma galėjo pakeisti mano žaidimo karjera, gal dėl to dabar pretenduodamas 4 mėnesius negaunu šio posto, gal dėl permos viskas čia atsitiko, bet atsižvelgus, kad esu tikrai geras žmogus, stengiuosi serverio labui, nesukčiauju, bandau kažką gero, siekiu tikslų iki galo, tad manau nepasiduosiu, kad ir reiktu laukti puse metų, kad ir metų, tikslai užbrėžti pas mane ir lieka užbrėžti, nekeičiu dažnai nuomonės, pasilieku ją sau, esu paprastas vaikinukas. Turiu vardą - Erikas, turiu nedaug metų, t.y 14, bet neužkalnų 15, smegenų turiu, ir tikrai esu gan gudresnis, bei įdomesnis nei kiti serverio žaidėjai. Mėgstu pasportuoti, lengvai sukalbamas žmogus. Na dabar parašysiu savo nuveiktus darbus, taipogi bus surašyta, ką veiksiu pareigose.

Nuveikti darbai žaidime:

Domis_Bandolero (Mechanikų) - Atsistatydino.

Empacc_Shakoo (Autoklubas) - Atsistatydino bandomajame laikotarpyje.

Shawn_Cocaine (Transportas) - Atsistatydino.

Shawnas_Cocainas (Teisėsauga) - 100% netinkamai išgarinėtas skundas, neapdairumas.

Shawnas_Cocainas (Medikai) - 0% atsistatydino.

Manau tai būtų pagirtina, kad visose pareigose atsistatydinau, teisėsaugoje kaip ir sakiau nepavyko, nes padariau apmaudžias klaidas, to neneigsiu, nes turiu minusą - lengvai apeinamas. Manau administratoriaus pareigose taip nebūtų, ir tokių klaidų nepasikartos.

Forume nuveikti darbai:

Domis_Bandolero ( Gatvės lenktynių moderatorius) - Atsistatydino.

Shawn_Cocaine ( G/K statistikos moderatorius ) - Atsistatydino.

Shawnas_Cocainas (Apie viską) - 70% Atsistatydino.

Shawnas_Cocainas ( Naujokų verbuotojų moderatorius ) - Netinkamai uždėtas moderatorius ( Pažeistos taisyklės ).

Iš visų moderatorių buvo išeita, išskyrus Naujokų verbuotojų, juos praradau vėl su apmaudžia klaida - užpildžiau ankščiau nei galėjau, manau čia menka klaida, kuri dabar nesikartoja, nes iš jos buvo pasimokyta daugybę kartų.

Na o dabar surašysiu viską, ką darysiu atėjęs į administratoriaus pareigas:

Pokerio Turnyras - Na manau jį dabar yra apsiieme adminai, prisidėčiau prie jų, ir jį daryčiau kiekvieną penktadienį, kad būtų įdomesnis vakaras žaidėjams.

Cheaterių gaudymas - Na manau čia jau nebūtų sunku, tikrai atskiriu aima ir neaima, speada, ir kitus cheatus, tad manau čia man bėdų nekiltu, prižiūrėčiau eventuose dažniausiai žaidėjus, kad jie necheatintu, nes eventuose papuola daugiausiai cheaterių. Aktyviai per savo budėjima stebėčiau sandelius, nesvarbu savas ar ne savas, būtų užblokuoti.

Pagalba naujokams/serveriui - Čia būtų mano pagrindinis darbas, kurį atlikčiau, būdamas administratorių, pamatęs pagalbos šauksma spausčiau n raidę, nesvarbu priešas, ar dar kažkas, visada būtų iš manęs suteikta pagalba, ar tai būtų eventas, būtų sufreezinti žmonės, ir lauktu, kol padėčiau žaidėjui.

Serverio konkursai - Mano manymų, nesvarbu ar turėčiau procentu, ar ne, rengčiau įdomesnius konkursus, manau jau esu vieną sugalvojęs - Drag race. Plačiau apie jį - Dalyvių susirinktu apie 20/25/30, priklausytų ar daug dalyvautų, būtų privaloma filmuoti, ir į dieną vyktu po 2 etapus, laimėjus kovą, reikėtu kelti į forumą, ir sumuotusi taškus, gausiu pareigas, pamatysite daugiau.

Eventai - Žaidėjams tai svarbiausia, daryčiau jūsų norimus dm eventus, pakurčiau pora įdomių race, nes šiuo metu pradėjo labiau patikt race eventai, bet tai nereiškia, jog nedarysiu kitų eventu, bus gapa eventai, sok ant he, dm visokie, tenisas, prikelsiu senus eventukus, kurie būdavo daromi senais laikais.

Pretenduoju į šį postą jau kaip 6 mėnesiai, tai yra puse metų, ir pretenduodamas nepadariau jokio nusižengimo forume/žaidime, negavau teisingo bano/kicko. Kaip žaidėjas išsiskiriu sąžiningumu, niekados nesu apgavęs žmogaus, visada viska darau pagal taisykles, kartais būna klaidų, bet iš jų mokausi ir darau išvadas, todėl antro karto nebebūna.

Na manau anketa perrašęs, tikrai sugaišau daug laiko, nepagailėjau jo, tikiuosi kažkam ji bus įdomi, kažkas ją skaitys, ir nepagailės laiko. Mano tikslai manau būtų aiškus į šias pareigas, esu tvirtai pasiruošęs jas užimti, tad belieka palinkėti man sekmės, ir laukti jūsų daugiau palaikymo, nors jo yra nemažai!! =)

Šį pranešimą redagavo Shawn Cocaine: Vakar, 20:37

• 1

Menoss.

Menoss.

Praridenęs kamuoliukų...

• Forumo dalyvis
  • 1.733 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Žinomas kaip:čyteris
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000
  • saidas.menoss

uzh, geras žmogus, perka gfx, malonus

• 0

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

F U K S A S

F U K S A S

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 338 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Fuksas

Už, nes visu pirma yra gan draugiškas ir paslaugus, bet yra pora minusu su tavim kaip pvz: Kai neturi pinigu esi draugiškas paslaugus visalaik varai padimint, o kai turi pinigu sedi savo tam pokeri. Bet šeip butum gavęs tą adminą bet nubas esi. Tikrai geda

• 0

carlos

carlos

pats sau bosas

• Forumo dalyvis
  • 2.439 Pranešimai
  • Žinomas kaip:carlos

tipo krc brolis, bet labai lievas, draugiskas, 24/7 kapoja sampa, sekmes negaunant admino.

• 0

Mantas_Kore

Mantas_Kore

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 84 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Hank_Azaria
  • Darbas:Zvejys
  • VIP:YEA
  • XP:Kyla

Uz draugiskas ciuvas

• 0

Tatum

Tatum

ganjaman

• Forumo dalyvis
  • 649 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelše
  • Žinomas kaip:Aimas
  • Darbas:Baryga
  • VIP:Neu
  • XP:696969

ta tavo anketa tingu skaityt bet uz kaimieti iz klaipedos

• 0

Timati_Robinson

Timati_Robinson

Prarastas pasitikėjimas XDD

• Forumo dalyvis
  • 1.784 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Žinomas kaip:Nežinomas vapše
  • Darbas:SKELBEJAI
  • VIP:Jo dar 20d liko
  • XP:1

sudo prirase i anketa bet kzn duosiu ta uz vien del to kad as noriu o jei nenoreciau pries rasyciau o jei noreciau tai dabar ir tau rasau uz nes nezinau kodel del to kad pavalgdini mane pinigais, kreditais, draugiskumu ir savo maloniu malonumu, tiesiog sekmes tau shawnai neprasyk balsu kaip carlosas susimove, sudo neberasysiu nes speju dabar sudo prirasiau kurio nenoreciau dabar skaityti karoce sekmes ir gal gausi ( GAL GAL GAL) ta admina ir uzvaldysi serveri

• 0

vL0ux45.png
:( 2019/05/22 - 2019/06/13 :(

Zuegas

Zuegas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 460 Pranešimai
  • Gyv. vietakaunas
  • Žinomas kaip:S_Zueg
  • Darbas:bomžas
  • VIP:Kaip gi be vip.
  • XP:unlimite
  • ugniuss2

Už,nes draugiškas,bendraujantis beto net atsibodo skaityti :/ matuos kad labai stengeisi kurti anketa ir esi pasirengęs.

• 1

The winner is creating accurate and loser excuses

Pasekimai:

3xBaikeriu drk.
1x Nta Drk 2019-02-02iki2019-03-02.
1xRageout narys.
1xTs Modas.

Mos_Def

Mos_Def

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 193 Pranešimai
  • Gyv. vietavilkaviskis
  • Žinomas kaip:M.def
  • Darbas:ziema verhai nedirba
  • VIP:yra
  • XP:142000

tikrai tikrai pries

• 0

Kavalas

Kavalas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 416 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytaus r.
  • XP:150.000
Uz, normalus zmogus, draugiskas kuris turi pabandyti Tai 😊
  • 0

7f9fe430aedec8b7a8734acd1afa48b7460.gif

I've been trying too long with too dull of a knife. But tonight I made sure, that I sharpened it twice.

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.728 Pranešimai

tikrai tikrai pries

Šitas pilietis, neturi nuomonės apie mane, ir rašo prieš, moderatoriams buvo nusiūsta, už neargumentuota nuomonę, bus banas, o kitiems ačiū už palaikymą, ir laukiu daugiau! =)

Šį pranešimą redagavo Shawn Cocaine: 28 gruodžio 2018 - 22:22

• 0

Faustaz

Faustaz

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 145 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevezys
  • Žinomas kaip:XD, UT <---
  • Darbas:Nežinoma
  • VIP:Yoa
  • XP:420

Tiesiai sviesiai sakant tu ziauriai man nepraeini kaip zmogus ir zaidejes, bet vst sakau uz.gl

• 0

C1HIeOc.png

evelinaa_gelyte

evelinaa_gelyte

Naujokas

• Forumo dalyvis
  • 13 Pranešimai
  • Žinomas kaip:evelina

as irgi parasysiu pries nes pasikeles nedraugiskas kazkoks keistas beto nesuprantu viena savaite i K.T  pildo kita savaite vel kazkur kitur pildai apsispresk zmogau kur tu nori but direktoriumi ar adminstratorium 

• 0

Mos_Def

Mos_Def

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 193 Pranešimai
  • Gyv. vietavilkaviskis
  • Žinomas kaip:M.def
  • Darbas:ziema verhai nedirba
  • VIP:yra
  • XP:142000

Šitas pilietis, neturi nuomonės apie mane, ir rašo prieš, moderatoriams buvo nusiūsta, už neargumentuota nuomonę, bus banas, o kitiems ačiū už palaikymą, ir laukiu daugiau! =)

ka tu cia nusisneki zmogau kiekvienas turi savo nuomone o mano nuomone yra pilnai argumentuota todel ir sakau pries nes esi pasikeles nebendraujantis   tau nelaikas admin but daugiau nebus mano komentaru

• 0

Foster'is

Foster'is

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 355 Pranešimai
Už draugiskas.

Šį pranešimą redagavo Foster'is: 11 sausio 2019 - 21:27

• 0
6603f7834c6b708ed71dad613c5d1d6187.png

2x Naujoku Verbuotojas
1x Vagiu Direktorius
1x Baikeriu Direktorius

khadira

khadira

• Forumo dalyvis
  • 887 Pranešimai

draugiskas, mandagus, sėkmės 

Šį pranešimą redagavo khadira: 04 birželio 2019 - 09:35

• 0

.l.

.l.

aš draugiškas

• Forumo dalyvis
  • 2.512 Pranešimai
  • Gyv. vietaNetoli Vilniaus
  • Žinomas kaip:Tavo Mama
  • Darbas:$$$$$$
  • VIP:.l.
  • XP:82k

mandagus ciuvelis, aktyvus ir reikalingas siam serveriui. UZ

• 0

Eilinis

Eilinis

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 256 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Tadukas-Eilinis
  • Darbas:valytojas
  • VIP:Admin
  • XP:0

Uz, mldc draugiskas aktyvus ciuvelis sekmes kandiduojant!:)

• 0

t3rwzYB.jpg

U96i2KJ.jpg

Bandau į MEHUS nuomones galite išreikšti čia

https://lsgyvenimas....as-bum-į-mehus/

James Versace

James Versace

Senbuvis

• K.T. direktorius
  • 641 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Žinomas kaip:James Versace
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Turiu
  • XP:43k xp.

Uz, gerai tvarkeis su visais direktoriais. Manau susitvarkytum ir su admin. SEKMES.

• 0

JMkkCOv.jpg

*ッッッ*

*ッッッ*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 283 Pranešimai

Krc tu nebesvaik 128uz tu maziau prasynek tu uz ir verk del ju tai sekmes negaunant :)

Šį pranešimą redagavo Vidas_Azteros: 20 gegužės 2019 - 16:44

• 0

*Pasiekimai*

1x Autoklubo direktorius

4x Vagių direktorius

4x Baikeriu direktorius

3x Dyleriu direktorius

2x Naujoku verbuotojas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)