Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Shawnas Cocainas K.T Let's goo!

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
28 atsakymai į šią temą

Apklausa: Shawnas Cocainas K.T Let's goo! (35 nariai(-ių) jau prabalsavo)

imam?

1. Už. (29 balsai(-ų) [82.86%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 82.86%

2. Prieš. (6 balsai(-ų) [17.14%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 17.14%

Balsuoti

S h a w n a s

S h a w n a s

1 3 3 7

• Forumo dalyvis
  • 635 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, Lietuva.
  • Darbas:Ledų pardavėjas.
  • VIP:Yra
  • XP:
  • Snep - Erikas008

Anketa parašyta pagal šį šabloną:

Spoiler

Sveiki visi, šio serverio žaidėjai. Apmastęs viska, apgalvojęs savo galimus varijantus, nusprendžiau pildyt į krovinių transporto direktoriaus gretas, pildau čia, mane pastumėjo šios firmos direktorius, bei labai geras draugas - David_Cocaine. Turbūt daugelis mane pažįstat, esu slapyvardžiu Shawnas Cocainas, ir turiu sukaupęs ~ 50.000 patirties taškų, na pakalbėkim apie mano perma. Prieš mėnesi, ar kelias savaites, buvau gavęs perma bana, aiškus jis pagal daugeli buvo per daug sureikšmintas, nes nieko blogo kaip ir nepadariau. Esmė tame, kad paskyra prarasta buvo su 95.000 patirties taškais, ir ant šios paskyros slapyvardis buvo - Shawn Cocaine, skiriasi labai mažai, nuo dabartinio, tik pridėti keli galiniai skiemenys. Seni mano slapyvardžiai yra: Splinter Cell, Torres Carter, Edga Angler, Nedas Blue, šie slapyvardžiai yra labai seni, su kuriais žaidžiau prieš porą metu, nes prieš metus grįžęs iš leavo, žaidžiau su vienu nicku - Shawn Cocaine, Shawnas Cocainas. Pradėkime nuo to, ką per šiuos nuostabius žaidimo metus, šiame projekte spėjau nuveikti. Beto šiame projekte gyvuoju šešerius metelius, su petraukomis, ir per tris žaidimo metus, niekur nepasižymėjau. Po trijų metų žaidimo šiame projekte, pradėjau normalei elgtis, ir štai gavau savo pirmą legalų direktoriu, o dabar plačiau apie mano turėtus direktorius, bei moderatorius: Mechanikų direktorius, Transporto Direktorius, Autoklubo direktorius - šiuose postuose sekėsi puikiai, iš neivieno direktoriaus posto nebuvau išmestas, išėjau savo noru, na pareigas atlikau kaip reikiant, tikrai stengiausi dėl firmos, bei gero koefeciento. Turėti moderatoriai: Gatvės lenktynių moderatorius, Gaujų/Kovos statistikos moderatorius, Naujokų verbuotojų moderatorius - čia sekėsi irgi gan gerai, vienintelis naujokų verbuotojų moderatorius buvo, kur man tikrai nepasisekė, ir praradau pareigas, labai greitai, todėl, bandau sugrįžti vėl ten pat, ir atlikti, to, ko nespėjau, kitaip sakant, ką pradėjau, tą ir užbaigsiu. Na pakalbėkime apie mano tikslus: Kiekvieną alga būna daromi race iš pakvietimo į Furistus; Korupcija firmoi neegzistuos, nebus kaip su kitais direktoriais, kad vieni patenka į fūras, kiti ne, visi bus lygus, visiem vietu užteks; Kiekvieną alga keistis misijas, daryti jas įmanomas, bei kuo lengvesnias, kas darbuotojai jas vykdytų; Kiekvieną alga, iš savo kišenės, kiščiau į darbo fonda pinigų, taip skatinčiau darbuotojus čia dirbti aktyviai, ir kalti minutes, kad koefecientas būtų tikrai gan padorus; Čia kaip ir pareiga, tai nuo firmos nenuleisčiau akių, esu aktyvus, todėl ji būtų prižiūrima 24/7; Skatinčiau darbuotojus dirbi komandini darbą, kaip ir rašė direktorius Davidas savo anketoje, kad darys bulių kautynes, eis į futbola, na o jeigu nebus noro, gal pradės vežioti krovinius po du, taip bus linksmiau ir įdomiau dirbti; Nauja tema - '' Efektyviausias Kurjeris/Furistas '' visa savaitę stebėčiau kas kaip dirba, kas kaip veža, bendravima, pagalba, na visą darbą, ir savaitės gale, būtų išrenkami po viena iš kurjeriu ir furistu, jiems būtų skiriamos premijos po 15.000. Mano manymu taip darydamas, skatinčiau darbuotojus stengtis dėl papildomu pinigų, beje jie toi temoje su data ir išliktu. Kas alga būtų renkami nauji, nebent tiepatys visados ir dirbu taip, kaip aš ir kolega matytumem; Sukurčiau dar papildoma tema, kurioje galėtum dar užsidirbti papildomu pinigų - Laimingasis verslas/degalinė. Apie tai: kiekviena alga jis būtų keičiamas, nuvažiuočiau prie random degalinės ir verslo, ir jeigu būtų užsakymas į tą versla, tiesiog jie pasidarytu mažą video, arba nuotraukas, kaip į jį pristatė krovini, įkeltu nuotrauka, ir būtų galima laimėti dar 7.000 arba bonu; Dažniau stebėčiau fūrų gold listo narius, neaktyvius išmesčiau, kad atsirastu vietos, kitam ir aktyviasniam darbuotojui; Su darbuotojais būtų bandoma pagerinti naujus firmos rekordus, už tai jiems būtų mokama dosniai, iš mano kišenės; Manau kurjeriuose/furistuose reikia aktyvumo, todėl padaryčiau - 200min minimumas, jeigu ne- išmesiu, nes čia darbas, kuriame reikia sukti minutes, o ne sedėt pokeryje, ar lošimu biure, todėl būtų pakeistos minutės. Skatinčiau darbuotojus rinktis teamspeak 3 programėlėje. Su šios firmos direktoriumi sutariu tikrai gan gerai, manau viska išduoda pavardė - Cocaine, esame tikrai seni bei geri draugai, šios firmos direktorius niekada nepalieka bėdoje, visad užtaria, bei padeda, yra atsakingas, nuoširdus, žmogus ant bajrio, su juo visad būna linksma, na galiu pasakyt viena, nesu turėjęs dar tokio draugo šiame serveryje, kuris toks būtų kiec, beto su juo smagu pašnekėt ts, jo žvengas yra labai juokingas, tai karočia nuostabus žmogus, ką galiu daugiau pasakyt, tai su juo būtų tikras malonumas direktoriauti, bei valdyti firma kartu, na ir manau mūsų norai išsipildytu vadovauti vienai firmai kartu, todėl merai manau į tai atsižvelgs, kad gerai sutariam, ir esam labai geri friends. Su firmos direktoriu santykiai geri yra, ir tai sutapimas manau, nes vardai irgi vieno in real. Su firmos darbuotojais sutariu gan puikiai, tie kurie tarnauja firmai, tikrai su jais sutariu gerai, o tie kurie ateina dėl 100 min ir išmesk su alga ir eina į pokeri, tai tokių neapkenčių, gal esu pats kartą taip padaręs, tik nesuprantu koks tolkas, dirbt firmai, ir eiti į pokeri. Firmai reikia kaip suprantu aktyvaus, bei gabančio valdyti didelią firmą direktoriaus, prieš čia pildydamas, pildžiau į teisėsaugos pareigas, jų labai norėjau, bet po mėnesio laiko, kažkaip norai dingo, norėjau atrasti kažką naujo, įdomesnio, o tada sugrįžti ten, prie savo ankstesnių noru, todėl pasirinkau krovinių transporto firma, nes čia patinka efektyvus darbas, racijoje visada būna veiksmo, visi draugiškai elgiasi, paveža kai reikia, na dabar tikrai geras, fanieros užkalt irgi gali tikrai normalei. Pakalbėkime apie mano aktyvumą, na kompiuterui tikrai skiriu gan daug laiko, savaitgaliais tikrai būnų dažnai on, beveik visą diena, nes orai nekokie, man žiema neprieširdies ir nelabai patinka tas sniegas, ir visa kita, todėl sėdžiu namie, prie kompiuteriu, ir leidžiu taip savo laisvalaikį. Darbo dienomis, kaip visada einu į mokykla, grįžęs prisėdu prie kompiuterio, poto keliauju į treniruotes, ir grįžęs vėl skiriu laiko kompiuteriui, tai manau mano aktyvumas yra geras, ir čia praversiu, firmai skirsiu tikrai gan didelį dėmesi, stebėsiu, kas gauna banus, ar nusižengia firmos taisyklėm, iškarto mesiu, nebus korupcijos. Dabar apie mane: Esu Erikas, esu klaipedietis, turiu 14 metų, neužkalnų sukaks ir 15, bet kaip sakoma, metuose neproblema, įrodžiau jau daug kartų, kad galiu suvaldyti direktoriaus pareigas, jas išlaikyti, ir jų neprarasti. Mėgstu sporta, pats lankau muay thay t.y tailando boksa, ir tuo esu patenkintas, esu labai draugiškas, nesiveliu į konfliktus, nebent jų apieit neįmanoma, tada jau kaip gi neisikiši. Pastaruoju metu darau labai daug klaidų, bet manau klaidas darome tik todėl, kad iš jų pasimokyt. Na manau su anketa, tikslais, padirbėjau, paplušėjau, jeigu kam įdomu, anketa rašiau 1 valanda, bet dėl šio direktoriaus posto, buvo verta stengtis, o dabar telieka padėkot jum, kad skaitėte šią anketa, o nežiūrėjote tarpais, kas gero parašyta, todėl lauksiu jūsų nuomonių, o ypač savo priešų šioje anketoje =)

Šį pranešimą redagavo Shawn Cocaine: 21 gruodžio 2018 - 20:54

• 0

0VOXKyz.jpg

Mos_Def

Mos_Def

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 193 Pranešimai
  • Gyv. vietavilkaviskis
  • Darbas:ziema verhai nedirba
  • VIP:yra
  • XP:142000

tikrai pries neapsisprendes tai viena diena vienur pildo kita karta i admin kita karta vel kitur tikrai pries nedraugiskas

• 0

Dellas

Dellas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 492 Pranešimai
  • Gyv. vietaPas Kalėdų senelį gyvenu :)
  • Darbas:Fūristas
  • VIP:O taip
  • XP:99999

Pries , nes gavo perma ir girdejau nepasimoko vstk :D Ne ne juokauju gi neimk i sirdi taip giliai , o sjp esi draugiskas , aktyvus ciuvas

• 0

Regis

Regis

1337

• Forumo dalyvis
  • 3.097 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • XP:130000
Už, draugiškas žmogelus, rimtai žiūrėtu į direktoriaus postą.
  • 1

khadira

khadira

• Forumo dalyvis
  • 891 Pranešimai

UHHH, čia DIDĖSNĖ anketa nei rašo žmonės į adminus, beto už nes draugiškas. 

• 0

Poškė

Poškė

neprakaituok

• Teisėsaugos direktorius
  • 1.782 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Darbas:korumpuotas policajus
  • VIP:T41P
  • XP:virš 75k

vaikėze, žinoma prieš, nevykėlis esi, nieko nesugebi apart paahuielint, dar iš curio fotke nupisai vpš graudus

• 0

Xi7EtxQ.png

TppX4YX.png

UJwiICH.png

James Versace

James Versace

Senbuvis

• K.T. direktorius
  • 658 Pranešimai
  • Gyv. vietaNorvegija
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Turiu
  • XP:43k xp.

uz, cocainas aisku, draugiskas, bendraujantis, - Sekmes pretenduojant.

Šį pranešimą redagavo David Cocaine: 21 gruodžio 2018 - 21:59

• 0

JMkkCOv.jpg

OniiChan

OniiChan

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 149 Pranešimai
  • Darbas:Viceprezidentas

Stiprus už, tikrai esi draugiškas,linksmas,malonus sėkmės

• 0

:rolleyes: Pasiekimai   B)  

Baikeriu direktorius 

Vagių direktorius

Naujokų verbuotojas  

𝓢𝓲𝓵𝓿𝓪

𝓢𝓲𝓵𝓿𝓪

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 226 Pranešimai
Uz! Draugiskas,linksmas,aktyvus. Susitvarke su anksciau turetom pareigom,todel ir cia nekils bedu. Sekmes!
  • 2

Kobė

Kobė

Cytas

• Forumo dalyvis
  • 1.042 Pranešimai
  • Darbas:Labai geras
  • VIP:Turbut
  • XP:Biski

Nu ka zn sjp gal draugiskas bsk, labai aktyvus net permos nesulaiko jo ir krc jo. Sekmes!

• 0

Frank_Costellan

Frank_Costellan

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 100 Pranešimai
  • Gyv. vietaRutkiškių kaimas
  • Darbas:Vagys.
  • VIP:Ne
  • XP:20000

Už, geras esi žmogus padedantis sėkmės pretenduojant y direktorių.

• 0

Lars_Matvello

Lars_Matvello

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 174 Pranešimai
  • Gyv. vietaRutkiškių kaimas
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Ne.
  • XP:15000

Tokia anketą seniai mačiau :D tikrai už mokantis vadovaut ir tikrai susitvarkysi.Už.

• 0

Žmogus per gyvenimą mokos, išmoksta,  kai nebereikia gyvent

Igoris*

Igoris*

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 124 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Dylas
  • VIP:nebera
  • XP:62k

už, davė eurų.

• 0

f4f3d9522cf397ee69d2ded7686ee07a872.png

Cesar Cielo

Cesar Cielo

palikes

• Forumo dalyvis
  • 2.100 Pranešimai
uz, paslaugus, draugiskas, aktyvus, puikiai cia isipaisytum
  • 0

Swimming is my SPORT

The pool is my HOME

The water is my FRIEND

Pretenduoju tapti serverio administratorium 2 karta, savo nuomone gali isreiksti cia

https://www.youtube....h?v=9LSyWM2CL-U

LOCKDOWN

LOCKDOWN

We all work for someone!

• Forumo dalyvis
  • 808 Pranešimai

uz, malonus bendravimas iš tavo puses sėkmės skinti šias pareigas :)

• 0

Sahmural l ズエガス

Sahmural l ズエガス

Rasistas

• Forumo dalyvis
  • 501 Pranešimai
  • Gyv. vietakaunas
  • Darbas:bomžas
  • VIP:Kaip gi be vip.
  • XP:unlimite
  • ugniuss2

Už,draugiškas,malonus susitvarkysi.

• 0

The winner is creating accurate and loser excuses

Sahmural link admin?:https://lsgyvenimas.lt/forum/index.php/topic/150459-suingu-zueg-link-admin/

Sahmural link mediku?:https://lsgyvenimas.lt/forum/index.php/topic/150427-suingu-zueg-link-mediku/

Pasekimai:

3xBaikeriu drk.
1x Nta Drk 2019-02-02iki2019-03-02.
1xRageout narys.
1xTs Modas.

Bravo

Bravo

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 35 Pranešimai

UZ draugiskas, bendraujantis mldc bahuras

• 0

Tatum

Tatum

ganjaman

• Forumo dalyvis
  • 654 Pranešimai
  • Gyv. vietaTelše
  • Darbas:Baryga
  • VIP:Neu
  • XP:696969

uzhj prashe labj balkso ir kjo virai graudiskas ir lyksmas viras uzhj

• 0

Timati_Robinson

Timati_Robinson

Prarastas pasitikėjimas XDD

• Forumo dalyvis
  • 1.796 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:SKELBEJAI
  • VIP:Jo dar 20d liko
  • XP:1
"įrodžiau jau daug kartų, kad galiu suvaldyti direktoriaus pareigas, jas išlaikyti, ir jų neprarasti."
[18.08.21] Empac_Shakoo (Autoklubas) - netinkamai suteikti wlistai, nepasiteisinęs bandomasis laikotarpis.

Nu zinai Shawnai nereik meluot visiem kad moki islaikyti posta ir jo neprarasti :D, seip uz, bet maziau niekada nesikeikiu prota anketoj, nes melageliu nieks nemegsta
  • 0

vL0ux45.png
:( 2019/05/22 - 2019/06/13 :(

anauhiram

anauhiram

pats sau bosas

• Forumo dalyvis
  • 2.458 Pranešimai

"įrodžiau jau daug kartų, kad galiu suvaldyti direktoriaus pareigas, jas išlaikyti, ir jų neprarasti."
[18.08.21] Empac_Shakoo (Autoklubas) - netinkamai suteikti wlistai, nepasiteisinęs bandomasis laikotarpis.

Nu zinai Shawnai nereik meluot visiem kad moki islaikyti posta ir jo neprarasti :D, seip uz, bet maziau niekada nesikeikiu prota anketoj, nes melageliu nieks nemegsta

Timati, cia tas pasalintas drk tai as :D tada buvo mano toks nickas, o siaip tai tu draugiskas, aktyvus, sekmes tau!

• 0

👐 Pretenduoju į administratoriaus postą, nuomonę gali išreikšti paspaudęs čia 👐

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)