Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Lauris_Azteros i korespodentus. ? !


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

Apklausa: Lauris_Azteros i korespodentus. ? ! (3 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Imam?

  1. Taip! (3 balsai(-ų) [100.00%])

    Balso procentinis santykis: 100.00%

  2. Ne! (0 balsai(-ų) [0.00%])

    Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

#1
S.Brook.

S.Brook.

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 544 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Armija.
  • VIP:Nėra:/
  • XP:47200
1. Vardas_Pavardė žaidime ir patirtis serveryje (išvardinti visus turėtus): 
2. Kodėl nori prisijungti prie LSG Naujienų komandos? 
3. Nuveikti darbai serveryje (nevardinti valdytų gaujų, nes tai ne pasiekimas): 
4. Parašykite  trumpą straipsnį apie dabartines Los Santos Gyvenimo aktualijas: 
5. Jūsų skype kontaktiniai duomenys (galite pateikti tai į asmeninę žinutę):
Sveikas skaitytojau! Rašau norėdamas patikti tau tikiuosi nenusivilsi manimi! Jep esu Laurynas žaidime vadinuosi Lauris_Azteros buvau kažkadą Lauris_Toreto prieš savaitę buvau Special_Brook bet pasikeičiau vėl i savo dabartinį nickname tai Lauris_Azteros serveryje žaidžiu 4metus su viršum ir neturėjas pareigu ? Gaila.. :/ Turiu sukaupes 48000xp tai nėrą daug. ;)
Noriu prisijungti prie korespodentų nes 1. Noriu nuveikti kažka pagaliau forume. 2. Noriu atėjas i forumą parašyti kažką o netik šeip pažiurėti temas tai manau straipsnių tikrai bus daug!
Serveryje esu nuveikes nedaug. 1. Naujokų verbuotojas. 2. Dylerių direktorius. 3. Vagiu direktorius. 4. Baikerių direktorius.
Legendinis Straipsnis.
Sveikas mielas skaitytojau! Parašysiu trumpą tekstą apie dabartinius Los Santos Žaidėjus!
Los Santos mieste tyliai švilpauja vėjelis artėją trečiadienis ir 18 valanda! Gaujiškiai ruošiasi sandėliams. Atėjo 18:30 gaujos kovoja o Los Santos mieste tyliai girdisi šūvių garsai žaidėjai kaip žinodami slepiasi namuose. Gangsteris vardu Mindaugas užėjo i Los Santos žaidėjų bara ten buvo turtigiausias Los Santos baras Mindaugas užėme ta bara ir prašė išpirkos 1 milijono, bet policija nepasidavė! Jie bandė ir pro galini ir priekinį iėjimą atginti Los Santos turtingiausia bara bet jiems nepavygdavo. Tada The Mafia gaują susitarė su policija kad The Mafia gaują atgins barą už tai kad policijos darbuotojai nesikabintū prie The Mafios narių ir nedėtų jiems žvaigždučiu! Ačiu kad skaitei mielas skaitytojau tikiuosi tau patiko šitas straipsnis ir padėsi man pasiekti šio posto. ;)
Skype kontaktus parašysiu privačiai! 

Šį pranešimą redagavo S.Brook.: 02 gruodžio 2018 - 15:54

  • 0

#2
doškinas

doškinas

    8

  • Senbuvis
  • 1.413 Pranešimai
  • Gyv. vieta8nr
  • VIP:Ne

nežinau, paskutiniuoju metu buvai gana draugiškas, malonus, ankščiau buvai tikrai nedarugiškas. bet pasikeitei, tau už 


  • 0

:4xvim2p:


#3
Jared Mchale

Jared Mchale

    Dievas

  • Pasiūlymų asas
  • 2.890 Pranešimai
  • Rekordų savininkas:Patyręs.

Atmesta :(


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)