Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Jeppe_Aakjaer (Atnaujinta anketa - 2019.01.25)

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
105 atsakymai į šią temą

Apklausa: Jeppe_Aakjaer (Atnaujinta anketa - 2019.01.25) (129 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar vėl grįžtam?

1. Prabalsavo Taip, parašysiu nuomonę komentaruose. (101 balsai(-ų) [78.29%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 78.29%

2. Ne, parašysiu nuomonę komentaruose. (28 balsai(-ų) [21.71%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 21.71%

Balsuoti

Dzipas

Dzipas

That’s my next mission, that’s why I can’t quit.

• Ban apeliacijos
  • 3.777 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.

Labas, mane žinot kaip Jeppe_Aakjaer ir turiu sukaupęs ~106.500xp, senesni nick: Boryc_Piotrovic ir t.t. Serveryje žaidžiu jau ~5 metai, bet jau taip rimtai pradėjau žaist ~4 metai arba ~3.5 metai atgal. 

Mano pasiekimai per ~3.5 metus:

Serverio Administratorius

Turėta Ban Apeliacijos, Aukcionai.

Forumo Administratorius.

Žaidimo pagalbos moderatorius.

Forumo Moderatorius.

GFX moderatorius

Filmų moderatorius

Mokslo moderatorius

Sporto moderatorius

3x Teisėsaugos direktorius

NTA direktorius

Autoklubo direktorius

Gaisrines direktorius

Transporto direktorius

Skelbeju direktorius

Ir taip paprasti darbeliai.

Grįžimas į pareigas viskas nuo 0?

Būdamas adminu tikrai buvau prisidirbęs ne viena karta, to neneigiu, tačiau pagalbos iš manęs sulaukti galėdavo kiekvienas, būdamas Forumo Adminu, padėdavau visiem, į visu žmoniu problemų klausimus dėl forumo atsakydavau. Per tuos 8 netrumpus mėnesius, nuveikęs adminuose buvau gal nepakankamai. Būdamas Forumo Adminu dirbau savo darbą gerai (aš taip manau, nežinau dėl aukštesnės valdžios nuomones), kaip ir minėjau padėdavau visiem su moderatoriai buvo tvarka ir forumas buvo prižiūrimas, gal but nepadariau kažko labai įspūdingo, o kodėl nenuveikiau, nes mano galva man truko patirties, tačiau dabar aš ja turiu ir problemų nekiltų. Paskutini mėnesi būdamas Administratoriumi, pridirbau tiek pat nesąmonių kiek per tuos visus 8 mėnesiu sudėjus. Prisiminus mano tas klaidas, tiesiog asmeniškai suskausta širdį ir pagalvojus dabar, galėjau daryti kitaip ir elgtis kitaip, tačiau laiko nesugrąžinsi(šnekant apie kvailus nusižengimus). O dabar šnekant apie idėjas/tikslus vėl grižus į admin.

Pokerio turnyras - Tikrai dauguma žaidėju žino kas tai yra, Saulius_Skvernelis dažnai tai darydavo. Tai noriu šita veikla tęsti, nes ji yra tikrai įdomu ir smagu.

Eventai - Aišku galim sakyti, kad tai atsibodę, tačiau 80% žaidėju vis prašo eventų ir aš noriu tuos eventus žaidėjams vėl suteikti, o kokie tie eventai. Kas prisimena ta Aldo ir dar kažko sugalvoto eventą ir mano dažnai daryto tai MASS DM tik kaip (PUBG, Fortnite)(Tikslaus evento pavadinimo nebepamenu). Kaip vyksta? Visi skrenda į kažkokį miestą, iššoka iš lėktuvo ore ir nusileidę susišaudo kaip įprastam MASS DM. Manau viskas labai paprasta ir aišku.

Pagalba žaidėjams/Čyterių gaudymas - Manau viskas kaip ir aišku ir nereikia nieko pasakoti.

Konvojus - Realiai labai retai matomas dalykas, tačiau visiem labai smagus. Tai yra nemažas veiksmas tiek Gaujoms tiek Teisėsaugai. Tai manau jeigu Antonesas leistu tai daryčiau kas mėnesi arba kas 2 mėnesius(Viskas priklausytu nuo Antoneso)

Konkursai - Pirmoj kadencijoj darau keletą konkursu, bet vienas nepavyko, bet nelabai ir noriu apie pasakoti. Tačiau apie pavykusi galiu pasakyti, koks jis buvo ir koks buvo prizas. O tai buvo Motokrosas ir jo prizas buvo 1 milijonas euru, kiek pamenu ji laimėjo Paul_Pogba, aišku buvo gaila, kad dalyviu nebuvo per daugiausia, nors prizas buvo labai didelis. O antroj kadencijoje, norėčiau vėl jū surengti, kokiu su laiku sužinosit.

Stafkės - Labai senas darytas dalykas, bet kiek mačiau ji norėjo daryti Lauris_Zard, bet kažkodėl jam nepavyko ar kas ten buvo aš nežinau, tačiau norėčiau šita dalyką daryti kas kažkiek laiko.

Kassavaitiniai eventai - Pirmoj kadencijoje bandžiau tai gražinti, tačiau iš direktorių nebuvo jokios iniciatyvos į tai. Tačiau si karta norėčiau tai pratęsti ir mėginti vėl tai padaryti gyva veikla.

Gal anketa ir nėra pati tobuliausia, tačiau norėčiau sulaukti jūsų nuomonių komentaruose.

Ačiū, kad skaitėte anketą, aš tai tikrai vertinu.

Pagarbiai - Jeppe_Aakjaer

Šį pranešimą redagavo Ningen no jinsei: 13 balandžio 2019 - 17:08

• 1

S h a w n a s

S h a w n a s

1 3 3 7

• Forumo dalyvis
  • 635 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, Lietuva.
  • Darbas:Ledų pardavėjas.
  • VIP:Yra
  • XP:
  • Snep - Erikas008

Kodėl gi ne? Esi draugiškas, bendraujantis, bet pagal mane, neduočia tau admino, pirma suteikčiau šansą naujiems veidams, tada žiūrėčiau į senesnius t,y tave ir kitus :)

• 1

0VOXKyz.jpg

anauhiram

anauhiram

pats sau bosas

• Forumo dalyvis
  • 2.458 Pranešimai

tau visada uz, aktyvus, draugiskas jauonulis.

ISMOK LOLA LOST

• 0

👐 Pretenduoju į administratoriaus postą, nuomonę gali išreikšti paspaudęs čia 👐

Subbota

Subbota

Ekspertas

• Forumo dalyvis
  • 1.320 Pranešimai
  • Gyv. vietacyprus
  • Darbas:.

is manes palaikyma visad turesi, uz sekmes

• 0

ヴァイダス

ヴァイダス

Leave

• Vaizdo medžiagos
  • 2.221 Pranešimai
Pirmiau tikrai užknisdavai ts kartu su mariuku :D bet kad pas kamihara gaujoje buvai tai pasirodei normalus tik neberekauk ts sėkmės už
  • 0

pretenduoju i administracija nuomone gali isreiksti paspaudes >> CIA<<< uz nuomone +rep

ʙᴜᴍʙʟᴇ ʙᴇᴇ ♫

ʙᴜᴍʙʟᴇ ʙᴇᴇ ♫

Auksakojis

• Autoklubo direktorius
  • 1.713 Pranešimai
  • Darbas:motoloveris
  • VIP:jusu vip dar galios 675d.
  • XP:100k
  • ivanefirov

labai save iskeli galvoji ce bosas esi nors zinai puikiai kad as bosas, draugiskas uz

• 3

p19fOpX.png

Keylor

Keylor

#fryban

• Serverio administratorius
  • 657 Pranešimai
  • Darbas:NTA

Aš rašau už, draugiškas, bendraujantis, padedantis, sukalbamas. sėkmės.

• 0

[18.08.31-19.05.15] Keylor_Winston (Neklinojimo turto agentai) - 0% atsistatydino.

Dzipas

Dzipas

• Ban apeliacijos
  • 3.777 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.

labai save iskeli galvoji ce bosas esi nors zinai puikiai kad as bosas, draugiskas uz

ok sr zinosiu kita karta. aciu

Aš rašau už, draugiškas, bendraujantis, padedantis, sukalbamas. sėkmės.

nu ir raides mazos vos matosi, bet labia aciu.

aciu ir kitiems uz palaikyma, bet manau musu reikia daugiau!? todel laukiu daugiau nuomoniu.

• 0

S.Brook.

S.Brook.

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 540 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Armija.
  • VIP:Nėra:/
  • XP:47200

aš už nes jis jeppe aakjer ir yra draugiškas

• 0

Valdas Stonkus

Valdas Stonkus

••Auksarankis.••

• Prisistatymai
  • 4.827 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius the best miestas,visad buvo ir bus! Tai tiek
  • Darbas:Statybininkas
  • VIP:Zinoma yra!
  • XP:9999999
  • Valdas_Stonkus

Uz,aktyvus ,draugiskas,anketa trumpa ir aiski,susitvarkys.

• 0

Bradley Beal

Bradley Beal

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.048 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • XP:111000

Anketa parašyta per 5 minutes, kaip į nv, taip parodai, kaip neatsakingai žiūri į šias pareigas, o tai tu jau parodei būdamas adminu. Vien jau parašydamas elementarias admin pareigas, kaip cheat gaudymas, pagalba žaidėjams ir t.t. tu jau meluoji :D tau adminas reikalingas tik savo naudai, pavyzdžiui be baimės išnaudot savo gta papkes visus privalumus. Adios

Šį pranešimą redagavo Bradley Beal: 30 lapkričio 2018 - 17:43

• 0

Hardas

Hardas

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 90 Pranešimai
  • Darbas:Prezidentas
  • XP:2

Viska beal'as išaiškino tad prieš.

• 0

Timati_Robinson

Timati_Robinson

Prarastas pasitikėjimas XDD

• Forumo dalyvis
  • 1.796 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Darbas:SKELBEJAI
  • VIP:Jo dar 20d liko
  • XP:1

nuejo i gsf kad parasytu uz looooooool, seip uz jo nes kietas jo ir labai moka bendraut jo, gauk admina jo duosi hydra jo, ispisim visa serva joooooooo, ok sekmes jo, nepasiduok jo ir buk kietas jo

• 1

vL0ux45.png
:( 2019/05/22 - 2019/06/13 :(

*L.Preston*

*L.Preston*

Pokeristas

• Medikų direktorius
  • 1.341 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Darbas:Kontroliuoti naujokų verbuotojus
  • VIP:Jou
  • XP:Not bad
  • jonasdom111
Prieš, naudosi admin tik savo naudai, kaip jau esame mate, turejai galimybe but, nieko gero neirodei.
  • 0

Nuveiktų darbų rinkinys:

Spoiler

bfe6ea93713e888f49e6a6ae1fc0301f.gif

Dzipas

Dzipas

• Ban apeliacijos
  • 3.777 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.

Anketa parašyta per 5 minutes, kaip į nv, taip parodai, kaip neatsakingai žiūri į šias pareigas, o tai tu jau parodei būdamas adminu. Vien jau parašydamas elementarias admin pareigas, kaip cheat gaudymas, pagalba žaidėjams ir t.t. tu jau meluoji :D tau adminas reikalingas tik savo naudai, pavyzdžiui be baimės išnaudot savo gta papkes visus privalumus. Adios

Aisku man geriau primeluoti kaip tu savo anketoj, kad ten darysiu nuostabius dalykus ir kai gaunu admina padarau nieko, o tik baninu ka ir turi daryti adminas ir daugiau nieko nepadarau, nes negaliu, tai kokia cia nauda? Valdzia zino ka as padariau ko ne. Budamas admin pirmaja kadencija visada padedavau ir t.t, tai cia nori pasakyti, kad tik savo naudai naudojau? Bet vistiek aciu uz tokia rimta nuomone.

Noreciau sulaukti daugiau nuomoniu!?!?

• 0

Robis_Lomani

Robis_Lomani

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 30 Pranešimai

Uz,normalus vyrukas senas zaidejas,puikiai atliko admin pareigas anksciau puikiai atliks ir vel. Sekmes 

• 1

A r n a z O r u n g z*

A r n a z O r u n g z*

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 333 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Darbas:Šlavėjas
  • VIP:Tipo
  • XP:šešdešim
Kam tau tas adminas? Atsipeikek Aurimai gavęs pareigas vel šūda malsi,kaip ir prieš tai kai jas turejai,nieko blogo neturiu prieš tave,bet tu šiek tiek per daug save išsikeli i viršų,aišku kitiem atrodo kad buvai geras adminas,bet aš tai nemaćiau iš tavęs naudos,sekmės
  • 0

cc08d4789ff6b6590e2410418c34e65a823.gif

Bandiss

Bandiss

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 38 Pranešimai

Trumpai pasakius, zmogus yra paprastas bei nusimanantis cytus, nors truputi nesamoniu buvo pridares is esamu kandidatu yra vienas is verciausiu, sekmes Aurimai.

• 0

Petrucci

Petrucci

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 27 Pranešimai

Rimtas viras ,nekarta gaves I galva is manes, draugiskas sekmes seni uz

• 0

Nasir☆

Nasir☆

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 191 Pranešimai
Už necheateris draugiškas padedantis tt
  • 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)