Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Draiveriai. Neaptinka kietojo disko.


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.596 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Labas. Parsivežiau kompiuterį iš techninio centro ir sakėm jog pakeitė kietąjį diską. Įsijungus kompiuterį ir nuėjus į PC, rodo, kad nėra kietojo disko. Sako gal atsinaujink draiverius ir t.t., bet aš esu kaušas ir nemoku. Paaiškinkit, kur man daug tuos draiverius ir ką daryt, step by step, nes apsiverksiu :) 

 

https://imgur.com/a/2U25lvP


  • 0


#2
sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

sʜᴀᴡɴ ᴄᴏᴄᴀɪɴᴇ

  • Garbės moderatorius
  • 4.880 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, 429nr
  • Darbas:viešojo saugumo tarnyba
  • Laimėjo konkursą:1x1

Blem, reliai youtubei galėjai, arba pagooglint, pats nenusimanau, bet gal kažkas padės tau :D


  • 0

#3
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

Kas tau čia sakė atnaujinti driverius? Prašau pasakyk :D :D . Visų pirmą, naujas hardas, neaptinka, tikriausiai dėl to, kad nesuformatuotas arba neassigninta disko raidė, tai iškart nueik į Disk Management, paspaudęs ant search knopkes taskbare įsivedi: Disk management, matysi atsirado tokia lentele searche: Create and format hard disk partitions. Nueini ten ir pamatysi unallocated space arba panašų pavadinimą.

new-simple-volume.jpg

Kažką panašaus į tokį rasį, paspausi dešinį pėlės klavišą ant Unallocated ir spausi new simple volume, ir jei anglų kalbą įkerti, viskas bus aišku, jei nesupranti ką toliau daryti, numesi čia ss ir aš tau toliau paaiškinsiu step by step.


  • 1

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#4
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.596 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Kas tau čia sakė atnaujinti driverius? Prašau pasakyk :D :D . Visų pirmą, naujas hardas, neaptinka, tikriausiai dėl to, kad nesuformatuotas arba neassigninta disko raidė, tai iškart nueik į Disk Management, paspaudęs ant search knopkes taskbare įsivedi: Disk management, matysi atsirado tokia lentele searche: Create and format hard disk partitions. Nueini ten ir pamatysi unallocated space arba panašų pavadinimą.

new-simple-volume.jpg

Kažką panašaus į tokį rasį, paspausi dešinį pėlės klavišą ant Unallocated ir spausi new simple volume, ir jei anglų kalbą įkerti, viskas bus aišku, jei nesupranti ką toliau daryti, numesi čia ss ir aš tau toliau paaiškinsiu step by step.

Lietuviškai pas mane čia viskas. Būtų angliškai, lyg ir suprasčiau, dabar nesiklijuoja

 

https://imgur.com/a/iRHQkys

 

Paskaudžiau Disko valdymas(Disc management) Ką toliau?


  • 0


#5
Zygis Garys

Zygis Garys

    Velnias

  • Veteranas
  • 2.218 Pranešimai
  • _zygis
  • Darbas:Dushmanas
  • VIP:Yra
  • XP:50k
  • Zygis_Garys
  • Geriausias 2018 metų:2017 metų administratorius. 2017 metų baneris.
  • 2017 Metų Direktorius:Medikų
  • ?

a0327b1d25fc56bcc69072bd9cd3b9c0.png

Karoče spaudi ant Šis kompiuteris, paspaudi tada ten kur manage, tik kad lietuviskai kas parasyta, spaudi tame lange Disk Management, toje pačioje vietoje tik lietuviškai bus parašyta


  • 1

[url=""%20title=""]style="color:#ff0000;">Geriausias LSG ivykis[/url]


#6
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.596 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

OMFG Ačiū Žygi, susitvarkiau. Blagadarių, kad debilui padėjai, myliu :heart:  :wub:


  • 1





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)