Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Smoke_Purpp


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
5 atsakymai į šią temą

#1
Nasir☆

Nasir☆

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 274 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metu cheateris

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Nasir_Azuma
2. Užblokavimo priežastis. cheat
3. Tikslus laikas ir data. ft
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. https://www.part.lt/...58456dd1191.jpg
5. Situacijos aprašymas idomu kiek dar freebaninsi? gi jau sakiau kad nebepaeis free banai nes filmuoju visa žaidima


  • 0

#2
smokepurpp

smokepurpp

    pavargau

  • Senbuvis
  • 1.103 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Baneris!

https://gyazo.com/bd...21cb39df43bfa67


  • 1

Some niggas make millions, other niggas make memes


#3
Nasir☆

Nasir☆

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 274 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metu cheateris

ka žn pradejo laginti intikas tik priconnectinus prie servo pradedavo nesveikai laginti ir vel restartuodavos

 

tuoj dar ikelsiu video


Šį pranešimą redagavo Nasir☆: 22 lapkričio 2018 - 20:31

  • 0

#4
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.806 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

O tai ta server restarting kur ismete ant 8 sekundes, nori pasakyt kad ne su scriptu padarei? :D


  • 0

Paveiksliukas


#5
Nasir☆

Nasir☆

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 274 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metu cheateris

O tai ta server restarting kur ismete ant 8 sekundes, nori pasakyt kad ne su scriptu padarei? :D

va dar video

tarkim ir su scriptu bučiau padares tai ka aš cia blogo padariau? manau šitaip daryt tokioi situacijoi su scriptu nera draudžiama ar gi ne taip?
gi patys sakot geriau reloginti jeigu lagina žaidimas tai kad man nereiktu sampo 5kartus ijungti ir išjungti su recconecteriu tsg restartuoji serveri supraščiau as jy naudociau kitokioi situacijoi tai jo sutikčiau su banu bet čia aš restartuodavau serveri kai man prisijunginejant užlagina ir taip turiu aš recconecteri ir aš jy čia naudojau bet ne spiceliai naudojau kad kažkam pakenkčiau


Ai ir čia šitam video kur db ikėliau tai pirma kart pats serveris restartinos o ne aš su scriptu restartinau

 

tuoj ikelsiu dar video kad atitiktu laikas su smoke video

 

va ta vieta kur smoke logai rodė kad aš prisijungiu atsijungiu aš net nžn kodėl jam metė kad aš prisijungiu ir atsijungiu nes man tai metė lentele you are banned 

 

 

ždž spręskit jūs ar aš čia kažką nelegalaus dariau ar pakenkiau kažkam ar įgavau kažkokį pranašumą naudodamas recconecteri ar dar kažką nu manau iš mano išvardintu dalyku neivieno nepadariau/neigyjau


Šį pranešimą redagavo Nasir☆: 22 lapkričio 2018 - 21:14

  • 0

#6
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.806 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

Nu naudojai reconnectori, kuris yra nelegalus, net nesigilinu i tai, ar tai tuo metu suteike tau kazkokio pranasumo pries kitus zaidejus, bet apskritai zmones yra blokuojami net uz nelegaliu programu TUREJIMA (tarkim kai jungiantis matosi, kad yra nametagas pas zmogu)...

Atmesta.


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)