Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Smoke_Purpp


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Nasir☆

Nasir☆

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 274 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metu cheateris

1. Jūsų Vardas_Pavardė. Marcelo_Vieira
2. Užblokavimo priežastis. pd pikn
3. Tikslus laikas ir data. ft
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. http://www.part.lt/p...e79db593495.png
5. Situacijos aprašymas ka tu cia free banini? ;DDD kas man draudzia neskubant ir chatinant vezt nusikalteli i jaila? as veziau i jaila neskubedamas tuolabiau sava veziau nu ir neveltui pazejus tavo ban apeliacijas 70proc klaidingi banai tavo ;DDD

 

 

o cia kad tavo galvele protingoji suprastu uz ka baudziama pd pikn nei vieno is situ nepazeidziau 

40.   Už pd piktnaudžiavimą galima bausti:

          a. Kai teisėsaugininkas panaudoja šaunamąjį ginklą prieš nekaltą civilį;
          b. Kai teisėsaugininkas naudoja komandas, kurių nederėtų naudoti realioje sulaikymo operacijoje(pvz. tam tikrų žmonių
              atrakinimas, išteisinimas ar star sumažinimas;
          c. Kai buvęs teisėsaugininkas tebeturi tarnybinius ginklus ir juos naudoja;
          d. Kai pareigūnas yra "korumpuotas", atlikdamas darbą apsvarsto ar nesikerta su jo interesais(nebaudžia draugo ar pnš).

Šį pranešimą redagavo Nasir☆: 20 lapkričio 2018 - 22:23

  • 0

#2
smokepurpp

smokepurpp

    pavargau

  • Senbuvis
  • 1.103 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Baneris!

Surakini nusikalteli, važiuoji iki PD, kad priduoti jį ir staiga sugalvojai nuvažiuoti iki big jail'o, kuris yra daug toliau nei PD, važiuodamas kalbi su juo, erzini ir šneki visokias nesąmones, važinėji ratais ir bandai prastumti laiką, o poto tau kilo mintis paleisti jį, ką žinau, jeigu tu taip su visais žaidėjais darai, tai nemanau, kad tai yra normalu.



32.   Žaidime būna atveju, kai taisykles neaprašo, kaip elgtis tam tikroje situacijose ir baust žmogų. Tokioje situacijoje administratorius pats gali priimt sprendimą, žinoma proto ribose. Net jeigu jūs ir nebūsit visiškai teisus, tačiau viceprezidentui galėsit argumentuotai pasakyti, kodel ir už ką taip nubaudėt tą žmogų – jūsų tikrai nebaus. Pvz. Būna tokiu atveju kai vipai žaidžia su „start“ komanda. Neleiskit daryt balagano ir nubaskit;


  • 2

Some niggas make millions, other niggas make memes


#3
Nasir☆

Nasir☆

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 274 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Metu cheateris

Surakini nusikalteli, važiuoji iki PD, kad priduoti jį ir staiga sugalvojai nuvažiuoti iki big jail'o, kuris yra daug toliau nei PD, važiuodamas kalbi su juo, erzini ir šneki visokias nesąmones, važinėji ratais ir bandai prastumti laiką, o poto tau kilo mintis paleisti jį, ką žinau, jeigu tu taip su visais žaidėjais darai, tai nemanau, kad tai yra normalu.



32.   Žaidime būna atveju, kai taisykles neaprašo, kaip elgtis tam tikroje situacijose ir baust žmogų. Tokioje situacijoje administratorius pats gali priimt sprendimą, žinoma proto ribose. Net jeigu jūs ir nebūsit visiškai teisus, tačiau viceprezidentui galėsit argumentuotai pasakyti, kodel ir už ką taip nubaudėt tą žmogų – jūsų tikrai nebaus. Pvz. Būna tokiu atveju kai vipai žaidžia su „start“ komanda. Neleiskit daryt balagano ir nubaskit;

kažkas nepatinka tegul kelia jis skundą i pd skundus ir gal busiu išmestas jai tikrai nusižengiau kažkam o jeigu čia pagal tave pd pikn tai tavo iq 5 cj nu ir situacija parašysiu tiekto variau i maža jaila ir apsigalvojau ir pradėjau važiuot i bigą (dėl to kad galėjo ten būt baikeris o pas jy 10staru labai tikėtina kad baikeris lauks ten) dar tuo metu normaliai vežiau jį poto kai parašė kad jis relogins nu tai tada ir neskubėt vežt pradėjau kam man skubėt jeigu vistiek relogins? nu ir tarkim pasuk savo protingąja galva ir pagalvok kiek laiko aš jam sugaišinau taip važiuodamas 20-30sek? ;DDD p.zda žinok tikrai pd pikn protinguoli ;DDDD tu gal einšteinas ar kažkas panašaus ? :o

ir iš tavo video tik tempiau laiką nuo 22:14:00 iki 22:14:17 visur kitur chatinau su juo pačiu nes kalbino mane o ten kur sustojes buvau tai laukiau kol jis relogins nes jis pats sakė relogins nu ir dar katik šita taisykle man parodė 38. Privaloma surakinti žaidėją, kai norite jį įtarti. Surakintą jį galite laikyti neilgiau nei 10 min.

 

ir štai čia yra special for smoke paaiškinimas nes aš žinau kad ka aš čia parašiau jo smegenine nieko vps nesuprato

https://www.part.lt/...4d3e750f632.jpg

ai ir jeigu butu tai mokykla gautum 10 šaunuolis tu smoke! o visi kiti kas skaito šita tai atsiminkit kad negalima kalbėti su nusikalteliais kuriuos veži i jaila nes tai pd pikn taip pat negalima važiuojant 15 sekundžių kažkur pasukinėti vairo turi važiuoti būtinai tiesiai nes tai yra taip pat pd pikn nu ir žinoma jeigu pasirinksi ne ta jaila nu tarkim netyčia pasirinksi jaila kuris yra toliau ir i jy veši nusikalteli tai yra labai blogai nes tai pd pikn atsiminkit! ir jokiu budu nemeginkite parašyti nu užduoti nusikalteliui klausima "o gal paleist?" nes tai yra irgi pd pikn nesvarbu ar paleisit ar ne negalima net parašyti.

tai va cia musu protingiausio serverio žaidejo Smoke_Purpp logika prašome susipažinkite su jo logika :)


Šį pranešimą redagavo Nasir☆: 21 lapkričio 2018 - 00:11

  • 0

#4
paulys123

paulys123

    Dalyvis

  • Forumo dalyvis
  • 35 Pranešimai

nezaiskit samp nes tai yra pd pikn :D :D :D :D


  • 1

#5
Kipras Easy

Kipras Easy

    Iškalbingiau už 1000 žodžių

  • Veteranas
  • 6.806 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:b
  • VIP:t
  • 2022 Metų geriausias:Lošėjas.
  • Geriausias 2020 metų:Populiariausias žaidėjas
  • Geriausias 2019 metų:Meras.
  • Rekordų savininkas:Poker is my life, Rich, Game over

uz tokius dalykus tikrai nera duodamas ban uz pd piktn. unban.


  • 0

Paveiksliukas





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)