Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

[VICE] Jerry_Menoss


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

#1
Menoss.

Menoss.

    Praridenęs kamuoliukų...

  • Užblokuotas
  • 1.891 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000

1. Patirtis žaidime skaičiuojant laiku Nuo 2014 metų

2. Išsilavinimas realiame gyvenime Vidurinis

3. Facebook paskyra/skype paskyros nickname (nebūtina viešai) prisistatyme

4. Ar šiuo metu žaidžiate LSG serveryje? Ne, padaręs pertrauką nuo samp.

5. Kodėl norite prisidėti prie LSG Radijos? Dar vasarą buvau LSG radijos moderatorius, tačiau esant mažam radijos kolektyvui, teko būti pašalintam, kadangi nebebuvo darbo.. :D 

7. Ką žadate įnešti į kolektyvą? Perrinksite ar žadate palikti senąjį? Žinoma, jog palikti senąjį, bet nepagailėti pareigų naujiems žaidėjams.

8. Galbūt sugalvojote naująją santvarką radijai? Jei taip - pasidalinkite mintimis. Šiuo metu dar apie tai negalvoju.

9. Esate buvę LSG Radijos DJ/Prižiūrėtojų? Kaip ir minėjau, buvau radijos moderatorius.

10. Ar buvote kada nors valde kažkokį tai projektą? Jei kalbame apie Radijos projektą, tai taip, turėjau kitame serveryje sukūręs radijo stotį serveriui.

11. Kokias pareigas turi vykdyti viceprezidentas? visų pirma, manau meilė ir atsidavimas radijai, darbas dėl jos. Vėliau aktyvių, turinčių idėjų, nebaikščių DJ rinkimas, kurie sudaro visą kolektyvą, na, ir moderatoriai, kurie padeda viceprezidentui, kuomet to labiausiai reikia.

12. Papasakokite apie save kaip apie realią asmenybę.Net nežinau ką pasakoti. Daug kas mane pažįsta, žino mano gerus/blogus bruožus. Esu atsakingas, improvizuojantis žmogus, mėgstu būti tuo, kad galėčiau kitiems padėti, paremti. 


  • 0

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

 

 

      


#2
S.Brook.

S.Brook.

    Rimtas patarėjas

  • Forumo dalyvis
  • 544 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Armija.
  • VIP:Nėra:/
  • XP:47200

už mldc ciuvas, draugišas padedantis ir duodantis šaibu :)


  • 0

#3
Guest_Kadash_*

Guest_Kadash_*
  • Svečias

Vienas iš rimčiausiu kandidatų kolkas į šį postą. Kiek laiko žinau tave, žaidžiu, žaidžiau, visad buvai gan rimtas žmogelis, susitvarkydavai su pareigomis, manau radijoje kiptik tiksi ir atliksi viska tinkamai. Už.


  • 0

#4
Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

    *Serverio Kritikas*

  • Forumo moderatorius
  • 2.350 Pranešimai

Patvirtinta, patekai į kitą etapa. :) Ką reikės padaryti bus paskelbta forume. 


  • 0

pMPq359.png

O0AkBeT.jpg

8yy2CsB.jpeg





1 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 1 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)