Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Shawn Cocaine Glob x)

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
3 atsakymai į šią temą

Apklausa: Shawn Cocaine Glob x) (9 nariai(-ių) jau prabalsavo)

duodam tą šansa.

1. Už, palaikau visom keturiom! (8 balsai(-ų) [88.89%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 88.89%

2. Prieš, dar nepasiruošęs! (1 balsai(-ų) [11.11%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 11.11%

Balsuoti

S h a w n a s

S h a w n a s

1 3 3 7

• Forumo dalyvis
  • 635 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda, Lietuva.
  • Žinomas kaip:Shawn Cocaine
  • Darbas:Ledų pardavėjas.
  • VIP:Yra
  • XP:
  • Snep - Erikas008

gloibsl-01_1.png

Sveiki visi, žaidime esu vardu Shawn Cocaine, turbūt mane visi tokį ir pažįstat, turiu sukaupęs beveik 90.000 tūkstančių patirties taškų t.y xp, ir egzistuoju projekte nuo 2013 metų, beveik nuo pačios pradžios, bet jau serveris buvo tuo metu įsivažiavęs.

Esu buvęs gaujų kovos moderatorius, gatvės lenktynių, bei naujokų verbuotojų moderatorius, visur sekėsi puikiai, tik su naujokų verbuotojais, nelabai, gavęs pareigas, tapačia diena jas prašvilpiau, kaip sakant, kažkam panieštėjo rankos, kad pildžiau viena diena ankščiau, nei galėjau, mano suteiktas šansas nuplaukė į vandeni, kurio aš iki dabar nesusigražinu. Mano turėtos pareigos žaidime tai, autoklubo direktorius, mechanikų direktorius, transporto direktorius, daugkartinis nelegalių darbų direktorius, daugkartinis naujokų verbuotojas, pasiūlęs kelis pasiūlymus serveriui, kurie iki dabar yra šiame projekte.

Dėl ko pildau į glob moderatorius, dėl ko čia sudomino mane ši skiltis? Na pasakysiu tiesiai šviesiai, šiame serveryje tikrai forume, mažai esu ko pasiekęs, aiškus, turėjau 3 moderatorius, bet tai nesvarbu, na siekiu kuo aukštesnių pareigų, šias pareigas užimt norėčiau tikrai, esu aktyvus forume, dažnai žiūriu kitas skiltis, skaitau komentarus, ir žiūriu, kur kas gal nusižengė, čia viena dalis, o kita, kad šiame darbe, reikia atsakingo, pareigingo, nusimanančio žmogaus, toks aš ir esu, todėl čia užpildžiau, ir tikrai būtų noras užimti šias pareigas. 

Manau mano pagrindinis dalykas, jeigu tapčiau Glob moderatoriumi, tai prižiūrėti visas skiltis, rinkti atsakingus moderatorius, bei juos stebėti po padidinuojamu stiklu, už gerą darbą skiltyje, būtų įteikiamos šiokios tokios premijos, tai būtų paskatinimas dirbti gerą, bei atsakingą darba, o ne malti šūda kaip sakant.

Šį pranešimą redagavo Shawnas Cocainas: 04 lapkričio 2018 - 14:33

• 0

0VOXKyz.jpg

ГΣЯMΛ

ГΣЯMΛ

𝒶𝓅𝒾𝑒 𝓋𝒾𝓈𝓀𝒶

• Forumo dalyvis
  • 2.340 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lietuva
  • Žinomas kaip:Germa_Verchas
  • Darbas:Vaiku psichologines analizes centras
  • VIP:saudom penkiese su vginklais ir jauciames kieti
  • XP:6 inches

Nieko pries tave asmeniskai neturiu, bet sitos pareigos ne tau. Glob'ais buna zmones, tikrai nusipelne forumui.

• 0

khadira

khadira

• Forumo dalyvis
  • 887 Pranešimai

Net nežinau. Manau Esi Vertas. UŽ

• 0

Sethas

Sethas

Auksarankis

• Serverio administratorius
  • 3.999 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Seth
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai

atmesta ban frm

• 0

Darbo liaudies atstovas!

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)