Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis

Artee Solid


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

#1
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

1. Jūsų Vardas_Pavardė.Auris Yagami
2. Užblokavimo priežastis.Pd piknv
3. Tikslus laikas ir data.2018 10 21
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas.https://imgur.com/a/PRfroB0
5. Situacijos aprašymas.Na taip, dabar nesupratau už ką čia ban'as man.Važinėju sau su Screamu, taip žinau kad jis turi star'u ir yra surakintas, aš su juo važinėjų ir gaunu ban'a.Visu pirmą, negalėjau jam nieko daryti nes buvau be darbinės mašinos, visad su dviračiu prisijungęs nuo pradžių važinėjų, visu antra tai, kodėl čia kažkoks pd piknv? Jei ir teisingas reasonas, maximum iš darbo turėčiau būti išmestas ir viskas =D O to negalėtų būti nes esu spec bury, ir turėčiau gauti 1/2 tik.


  • 0

#2
Randominis Vaikas

Randominis Vaikas

    Cyteris Nemokantis Cytint

  • Senbuvis
  • 606 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevežys
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Yra yra
  • XP:40k

Sveikas, kadangi esu tas kuris screama itariau ir turiu video ir esu liudininkas su irodymais ir galiu komentuoti čia.       

40.   Už pd piktnaudžiavimą galima bausti:
          a. Kai teisėsaugininkas panaudoja šaunamąjį ginklą prieš nekaltą civilį;
          b. Kai teisėsaugininkas naudoja komandas, kurių nederėtų naudoti realioje sulaikymo operacijoje(pvz. tam tikrų žmonių
              atrakinimas, išteisinimas ar star sumažinimas;
          c. Kai buvęs teisėsaugininkas tebeturi tarnybinius ginklus ir juos naudoja;
          d. Kai pareigūnas yra "korumpuotas", atlikdamas darbą apsvarsto ar nesikerta su jo interesais(nebaudžia draugo ar pnš).
Jei tiksliau pažeidei D punkta.

  • 0

#3
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

Ir kaip aš jo nebaudžiau ?:DDD Gi tiesiog įsėdo g ir pabėgau, fsio? GI NEDIRBAU, BUVAU BE DARBINĖS, BE GINKLŲ. DIDŽIAUSIA KOKIA GALĖJO ATSITIKTI BAUSMĖ TAI IŠMETIMAS IŠ DARBO , BET TAISYKLĖS RAŠO , JEI ESI SPEC BURY TAI KURIOS TAISYKLĖS BŪNA 1/1 TAI JUM GALIOS 1/2 VISKAS.peace 


  • 0

#4
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

Ir kaip aš jo nebaudžiau ?:DDD Gi tiesiog įsėdo g ir pabėgau, fsio? GI NEDIRBAU, BUVAU BE DARBINĖS, BE GINKLŲ. DIDŽIAUSIA KOKIA GALĖJO ATSITIKTI BAUSMĖ TAI IŠMETIMAS IŠ DARBO , BET TAISYKLĖS RAŠO , JEI ESI SPEC BURY TAI KURIOS TAISYKLĖS BŪNA 1/1 TAI JUM GALIOS 1/2 VISKAS.peace 

Ačiū dievui, kad neparašiai jog spec būrio darbuotojas turi gaut 1/2 kick iš admino. 
O jei rimčiau, tai kiti žmonės gauna banus už tai, kad paleidžia su /ant komanda, o tu šiuo metu pavogei iš bendradarbio surakinta žmogų + vilkėjiai aro uniformą. Teisėsaugos darbuotojai laisvalikių negali užsiimti nusikalstamą veikla tai nepradėt čia kurt nesamonių. 


 


  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#5
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

O tai palauk, ar aš jį atrakinau ?:D Ar aš jį isodinau? Gi jis įsėdo g, ir nuvažiavau aš.PD PIKNV sąvokoje nėra apibrėžta taisyklė, jei pavogi nuo bendradarbio nusikaltelį gauni ban'a =D.Jei būčiau piknaudžiavęs komandomis PD tai jo, sutikčiau su ban'u.O dabar maximum kas galėjo atsitikti, tai kaip ir sakiau išmetimas iš darbo/1/2 ispėjimas.


  • 0

#6
Solid'as

Solid'as

    Asas

  • Užblokuotas
  • 1.111 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty

 d. Kai pareigūnas yra "korumpuotas", atlikdamas darbą apsvarsto ar nesikerta su jo interesais(nebaudžia draugo ar pnš).

 

Tu ne tik, kad jo nebaudei, bet ir padėjai jam pabėgti nuo policijos + naudojai darbini skiną, plius mano video matos ką tu rašinėjies su scream. 
Būtų darbuotojas matęs, kad esi ne kolega ir būtų surakinęs, kad nespėtum pabėgt, o dabar pasijemiai ir išvežiai. 


  • 0

c571d2cef0c3d8dad28c1f2b1fc58dc1994.gif


sig.php?name=Artee_Solid

#7
Guest_vistienos kepsnys_*

Guest_vistienos kepsnys_*
  • Svečias

Aš negalėjau jo bausti, nes man darbo taisyklės draudžia, KAD PRIEŠ PRADEDANT DARBA BŪTI SU GINKLAIS(KO AŠ NETURĖJAU) IR BŪTI SU DARBINIU TRANSPORTU(KO AŠ IRGI NETURĖJAU) Tai va, o kaip aš tau naudojau ta darbini skin'a ;D Gi jis tau imuniteto neprideda, ir dar karta pasikartosiu, kad MAXIMUM BAUSMĖ ČIA GALĖJO BŪTI IŠMETIMAS IŠ DARBO, O NE niekada nesikeikiu BAN'AS


  • 0

#8
Bradley Beal

Bradley Beal

    1337

  • Garbės moderatorius
  • 3.185 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • Geriausias 2018 metų:Eventų rengėjas
TAU TAISYKLĖS DRAUDŽIA PRADĖTI DIRBTI, BET TAU JOS JOKIU BŪDU NELEIDŽIA UŽSIIMTI NUSIKALSTAMA VEIKLA, KĄ TU IR PADAREI. Tavo darbas kaip tik yra stabdyt nusikalstamą veiklą, o tu pasielgei priešingai.
  • 2

#9
Yomato Kamihara

Yomato Kamihara

    Piktas

  • Serverio administratorius
  • 4.570 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva Italia
  • Geriausias 2019 metų:Administratorius
  • Geriausias 2018 metų:Karjera & Administratorius !

Atmesta


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)