Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

pd pikn benas_ocetter


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

#1
KanKel

KanKel

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 214 Pranešimai
  • Darbas:autoklubas
  • VIP:taip
  • XP:4k beveik
  • Kan_Kankel

1. Jūsų Vardas_Pavardė.Antonio_Delavaro
2. Data.2018 10 09
3. Kokią serverio taisyklę pažeidė? (Citata iš taisyklių)40.   Už pd piktnaudžiavimą galima bausti:

          a. Kai teisėsaugininkas panaudoja šaunamąjį ginklą prieš nekaltą civilį;
          b. Kai teisėsaugininkas naudoja komandas, kurių nederėtų naudoti realioje sulaikymo operacijoje(pvz. tam tikrų žmonių
              atrakinimas, išteisinimas ar star sumažinimas;
          c. Kai buvęs teisėsaugininkas tebeturi tarnybinius ginklus ir juos naudoja;
          d. Kai pareigūnas yra "korumpuotas", atlikdamas darbą apsvarsto ar nesikerta su jo interesais(nebaudžia draugo ar pnš).

4. Foto / video įrodymas.https://imgur.com/a/N6OQV8A
5. Įvykio aprašymas - komentaras ( nebūtina ).


  • 0

#2
Ben'Ocetter

Ben'Ocetter

    Mapping

  • Veteranas
  • 831 Pranešimai
  • XP:windows


Vadovaudamasis taisyklėmis
3. Negalima dirbti vairuojant nedarbinį transportą.(1/1)
69. ​Dirbant privaloma turėti darbo arba VIP ginklus. (1/2)
aš tau nieko nedariau, nes neturėjau darbinio transporto bei ginklų, be ginklų dirbti negaliu. Žinoma, surakindamas irgi neturėjau ginklų, bet turėjau tuo metu dar pakankamai pinigų ant ginklų, po kiek laiko buvau nužudytas ir liko tik 180LT, už kuriuos neišeina nė vieni ginklai, kviečiau bendradarbius, bet niekas neėmė, po to kai paleidau, pastebėjau, kad jų ir nebuvo, bet šios video dalies neturiu. Žinoma, padariau klaidą, kad paleidau, bet nieko kito negalėjau padaryti ir manau nė vienas nenukentėjo.
 


  • 0

Mano mapp darbų galeriją gali pamatyti paspaudęs ant nuotraukos!
OD49kLR.png

Teikiu mappinimo paslaugas - spausk ant nuotraukos dėl tolimesnės informacijos!


#3
KanKel

KanKel

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 214 Pranešimai
  • Darbas:autoklubas
  • VIP:taip
  • XP:4k beveik
  • Kan_Kankel

ta 3 taisykle sako kad gali dirbt peskom :D 


  • 0

#4
Ben'Ocetter

Ben'Ocetter

    Mapping

  • Veteranas
  • 831 Pranešimai
  • XP:windows
Buciau dirbes peskom, nebuciau galejes taves nuvezti i kalejima, nes su patriotu ten privaziuoti neina, ta vieta yra "prieinama" todel buciau gaves skunda uz "musima". Nebuvo jokios galimybes man taves nuvezti i kalejima, nebent tik uzmusti, bet uz tai irgi butu buves skundas. 🙂
  • 0

Mano mapp darbų galeriją gali pamatyti paspaudęs ant nuotraukos!
OD49kLR.png

Teikiu mappinimo paslaugas - spausk ant nuotraukos dėl tolimesnės informacijos!


#5
KanKel

KanKel

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 214 Pranešimai
  • Darbas:autoklubas
  • VIP:taip
  • XP:4k beveik
  • Kan_Kankel

Buciau dirbes peskom, nebuciau galejes taves nuvezti i kalejima, nes su patriotu ten privaziuoti neina, ta vieta yra "prieinama" todel buciau gaves skunda uz "musima". Nebuvo jokios galimybes man taves nuvezti i kalejima, nebent tik uzmusti, bet uz tai irgi butu buves skundas.

7.8. Važiuojant į bombos padėjimo operaciją bei teisėsaugos pastato užgrobimo metu;

8. Mušti šaudyti galima tik tada, jeigu (piktnaudžiavimas = įtraukimas į juodąjį sąrašą privalomi įrodymai už kokį pažeidimą pareigūnas nušovė civilį)(1/1)

8.1. Asmuo priešinasi suėmimui (įtariamasis turi būti nesurakintas);
8.2. Asmuo dalyvauja pabėgime iš kalėjimo (įtariamasis turi būti nesurakintas);
8.3. Nusikaltėlis nemoka baudos būdamas uždaroje patalpoje / vandenyje / kitoje vietoje, kur neįmanoma jo įsodinti, ir nepaklūsta pareigūno reikalavimo išeiti į pasiekiamą vietą; (Privaloma pasidaryti įrodymus, jog žaidėjas buvo perspėtas išeiti į pasiekiamą vietą)
8.4. Asmenys teisėsaugos sandėlio teritorijoje bando užimti teisėsaugos ginklų sandėlį (įtariamieji turi būti nesurakinti);
8.5. Ginant bombos padėjimo operaciją, teisėsaugos pastato užgrobimo metu, susišaudymų malšinimui, žaidėjų / grupuočių / gaujų, mieste ar užmiestyje.

8.6. Į Inkasatorių, kuris plauna pinigus ir/arba į žmogų, kuris turi pinigų maišą.

8.7. Žmogus buvo gaudomas ir įvažiavo į kažkurio sandėlio teritoriją. (o jei žmogus buvo rastas sandėlyje, su star, turite paprašyti išvažiuoti ar išeiti iš sandėlio teritorijos, jei nevykdo nurodymų galite nušauti).

8.8. Asmuo yra užimtoje zonoje (pvz: gauja užima pd pastatą, tuomet visi ten esantys gali buti šaudomi).


  • 0

#6
Ben'Ocetter

Ben'Ocetter

    Mapping

  • Veteranas
  • 831 Pranešimai
  • XP:windows
Butent, kad butum dejas skunda, kad nekvieciau pd motociklo, kad neskridau su lektuvu ar koki kita sh. Butum sugalvojes. Remiausi 3. Ir 69. Taisyklemis, todel nieko nedariau, viskas.
  • 0

Mano mapp darbų galeriją gali pamatyti paspaudęs ant nuotraukos!
OD49kLR.png

Teikiu mappinimo paslaugas - spausk ant nuotraukos dėl tolimesnės informacijos!


#7
KanKel

KanKel

    Pažengęs

  • Užblokuotas
  • 214 Pranešimai
  • Darbas:autoklubas
  • VIP:taip
  • XP:4k beveik
  • Kan_Kankel

Butent, kad butum dejas skunda, kad nekvieciau pd motociklo, kad neskridau su lektuvu ar koki kita sh. Butum sugalvojes. Remiausi 3. Ir 69. Taisyklemis, todel nieko nedariau, viskas.

zinai kad yra toks dalykas kaip pvz sako nueik prie duru kai buni pastate o cia as buvau hp turejau eit prie borto ir tada gali must jei nera kolegu supranti ?:D 


  • 0

#8
smokepurpp

smokepurpp

    pavargau

  • Senbuvis
  • 1.103 Pranešimai
  • Geriausias 2018 metų:Baneris!

Atmesta, darbuotojas įkėlė įrodymus, o ten matosi, kad jis privalėjo tave atrakinti, nes bendradarbiai nepriemė iškvietimo ir jis neturėjo kitos išeities.


  • 1

Some niggas make millions, other niggas make memes





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)