Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

perpostinu


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
4 atsakymai į šią temą

#1
Vasquezas

Vasquezas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 44 Pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Olandas_Vasquez
2. Užblokavimo priežastis. 2/2
3. Tikslus laikas ir data. kada gavai ban: 22:53
4. Foto/video įrodymas, kad jūs nekaltas. fotke pries gaunant ban butina pasidaryt ir nufotkint kaip gavai bana:turiu kai tik uzbanintas :D nesitikejau bano nes mane taip pat saude
5. Situacijos aprašymas. O cia gali parasyt bet ka kas buvo ir kaip krc stovejau as prie pgr ligonines I mane atsitrenke rasvildas ar koks jo ten name sove man I koja 2kart nuariau paimt guno tuo momentu mane sustabde pareigunas ir tas rasvildas pradejo saudit mano masina sumokejas bauda nuvariau I taisykla sutvarkiau savo masina pagavau ta rasvilda tas izeide mane tada jam 3 kart soviau I masina jis islipo ir toliau pradejo izeidineti tada sove man 2 kart paslepe guna ir pradejo sakyt tuoi kickas pareis tai ka man stovet ziuret kaip I mane saudo ir atsiprasant kaip lo*ui stovet jis turi daugiau xp zaidzia siam server daugiau ir skriaudzia zemesnius :D tai kodel jam dm hp nesove uz mano saudima o man po 5 kulku kirto 2/2 :D kai skaiciau taisykles nemaciau nieko panasaus I dm poker tai nesitikejau ir kicko tikiuosi atsizvelgsit jok esu dar naujokas 2 savaites losiu ir nezinojau tokiu taisikliu kaip dm poker ka man privaziuoti prie savo hatos mane susaudis ir saukit jus man dm hata :D sorriukas uz toki isireiskima bet cia totali nesamone mane saudo jokio kicko as susaudau sauna bana Gero varako :)


  • 0

#2
Jay ^^

Jay ^^

    Rimtas

  • Forumo dalyvis
  • 278 Pranešimai
  • Darbas:GSF garazas groovam padangas keiciu
  • VIP:YRA
  • XP:DAUG

Turi kelt ten kur keliai tema ir kai parasiai '' perpostinu '' parasyk Lukas_Maja. O jai neturi nuotraukos tai deja atmes bet patariu jai ateini zaisti musu serveryje paskaityk serverio taisykles. 


Šį pranešimą redagavo I.Molotkov: 29 liepos 2018 - 22:50

  • 0

WMoYwt7.gif

1adff90ab630bc246a4c0a84614c6987821.png

 


#3
Vasquezas

Vasquezas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 44 Pranešimai

tame ir prikolas atiusk kur parasyta kad dm poker :D
 


  • 0

#4
Vasquezas

Vasquezas

    Dalyvis

  • Senbuvis
  • 44 Pranešimai

parasyta svarbiuose vietose bet deja jis nebuvo svarbioi vietoi jis nuo poker kokiu 30 metru bv ant kelio vps :D
 


  • 0

#5
Sethas

Sethas

    Auksarankis

  • Veteranas
  • 4.660 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas
  • VIP:Kartais
  • XP:pakankamai
Cia forumo unban apeliacijos. Lock
  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)