Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

LUKAS NOS

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
34 atsakymai į šią temą

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas
  • Žinomas kaip:Daletore
  • Darbas:Zvejys
  • VIP:turiu
  • XP:50

ok gg wp, viską supratau! apie aimus supranta tik Daletores ir viskas, visi kiti - nieko nesupranta!!! net nebandykit ginčytis, nes Daletores vistiek įrodys, kad jie teisūs! :).

ok, o jei rimtai tai net nesiginčysiu su jumis nes nematau tikslo ir jūs vistiek šnekat savo. įrodymus pateikiau, išsakiau savo nuomonę kuriai pritarė visa administracija ir paprasti serverio žaidėjai kurie tikrai nusimano tokiuose dalykuose.

im out. peace.

ka tu cia pisi prota pritare garis ir jo subines draugai

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

Garis_

Garis_

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 948 Pranešimai
  • Laimėjo Konkursą:Grand Prix
  • Gyv. vieta17 nr.
  • Darbas:Moneta
  • VIP:900 dienu
  • XP:200000

ka tu cia pisi prota pritare garis ir jo subines draugai

Ooo laukiau kada mane cia ivelsi! TAIP GAL ir nera ten aimo, nes ir pats taip galiu pasaudyt ane, bet sr nepalaikau ne vieno, bet ziauriai juokingai atrodo kai visi tavo argumentai "Valiuksas taip gali", o betkokiu atveju tai atsibanines kimarini gi, nes su nametag pasigavai, ka situo pasieksi papeikimu? Procentu negaus Lukas tikrai uz "neteisinga bana" Sekmes everyone, o manes geriau nevelk, nezadu ir tyngiu as cia jumis kariaut.

• 1
Paveiksliukas

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• Forumo dalyvis
  • 2.258 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Dušmanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000

Ooo laukiau kada mane cia ivelsi! TAIP GAL ir nera ten aimo, nes ir pats taip galiu pasaudyt ane, bet sr nepalaikau ne vieno, bet ziauriai juokingai atrodo kai visi tavo argumentai "Valiuksas taip gali", o betkokiu atveju tai atsibanines kimarini gi, nes su nametag pasigavai, ka situo pasieksi papeikimu? Procentu negaus Lukas tikrai uz "neteisinga bana" Sekmes everyone, o manes geriau nevelk, nezadu ir tyngiu as cia jumis kariaut.

pataisysiu tave, skundas bus atmestas, nes:

1. skundo autorius įžeidinėja administratorių;

2. skundo autorius pats pateikė irodymus kad turi čytus;

3. skundo autorius prašė tik įrodymų kuriuos administratorius ir pateikė;

4. skundo autorius pats pripažino savo kaltę atsibanindamas.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

Pasakiau niekada nesikeikiu kad noriu kad tas jaunuolis pripažintų savo neteisybę ir viskas būtų išpsręsta, nenoriu matyt tokių lempinių banų, niekam nelinkiu gaut baną už tai jog pas tave aimlockas geras... 

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

Garis_

Garis_

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 948 Pranešimai
  • Laimėjo Konkursą:Grand Prix
  • Gyv. vieta17 nr.
  • Darbas:Moneta
  • VIP:900 dienu
  • XP:200000

Pasakiau niekada nesikeikiu kad noriu kad tas jaunuolis pripažintų savo neteisybę ir viskas būtų išpsręsta, nenoriu matyt tokių lempinių banų, niekam nelinkiu gaut baną už tai jog pas tave aimlockas geras... 

Nu tai gerai, prie ko cia as vapsie? Kai sita bana gavai, net nebuvau dar adminas dude..? As suprantu, kad tau atrodo, kad laikau kazkoki pykti ant jusu del visu praeities karu kuriuos turejom, bet zinok taip nera :D Smagu buvo ir viskas, vienodai man kas cia kada ka dare

Šį pranešimą redagavo Garis_: 17 gegužės 2018 - 08:16

• 0
Paveiksliukas

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

pataisysiu tave, skundas bus atmestas, nes:

1. skundo autorius įžeidinėja administratorių;

2. skundo autorius pats pateikė irodymus kad turi čytus;

3. skundo autorius prašė tik įrodymų kuriuos administratorius ir pateikė;

4. skundo autorius pats pripažino savo kaltę atsibanindamas.

Va pasakyk čia kad tavo banas buvo neteisingas ir daugiau už tai jog geras žmogaus aimlockas tu nebaninsi. ir aš atstosiu. matau tu čia labai šiki į batą.

O dėl įžeidimu nemanau kad kur tave įžeidžiau, tik pasakiau kad šūdus šneki.

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

Nu tai gerai, prie ko cia as vapsie? Kai sita bana gavai, net nebuvau dar adminas dude..?

Gari, sakei nenori pyktis, nu ir nesipyk, tau nereik būt adminu kad tu duotum įtakos tokiem šūdam, visi gerai tai žinom :DDD

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• Forumo dalyvis
  • 2.258 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Va pasakyk čia kad tavo banas buvo neteisingas ir daugiau už tai jog geras žmogaus aimlockas tu nebaninsi. ir aš atstosiu. matau tu čia labai šiki į batą.

O dėl įžeidimu nemanau kad kur tave įžeidžiau, tik pasakiau kad šūdus šneki.

aš tave pilnai suprantu, gal ir nečytinai, bet aš manau kad čytinai ir savo nuomonės nesiruošiu keisti. pats esu gavęs banus kai net nečytinau, ir būtent už aimą, va radau kelis video:

antram video labai panaši situacija, kai bandau flickint ant žmogaus kaip ir tu, ir spėk ką - unbano negavau.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

aš tave pilnai suprantu, gal ir nečytinai, bet aš manau kad čytinai ir savo nuomonės nesiruošiu keisti. pats esu gavęs banus kai net nečytinau, ir būtent už aimą, va radau kelis video:

antram video labai panaši situacija, kai bandau flickint ant žmogaus kaip ir tu, ir spėk ką - unbano negavau.

Kame esmė žmogau, tu todėl ir turi pripažinti kad buvai neteisus, nes pats esi gavęs už tai baną, tau patiko? NE, man irgi nepatinka, tu pripažink tai ir viskas užrakinu tema, man čia garbės reikalas.

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• Forumo dalyvis
  • 2.258 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Kame esmė žmogau, tu todėl ir turi pripažinti kad buvai neteisus, nes pats esi gavęs už tai baną, tau patiko? NE, man irgi nepatinka, tu pripažink tai ir viskas užrakinu tema, man čia garbės reikalas.

ok, aš tau galiu pasakyti, kad banas nebuvo tvirtos nuomonės (mano) ir reikėjo pasitarimo su kolegomis kurie man pritarė ir tada nusprendžiau tave užbaninti. tai realiai čia 50/50. šaudai tikrai įdomiai ir bent jau man užneša į aim'ą.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

ok, aš tau galiu pasakyti, kad banas nebuvo tvirtos nuomonės (mano) ir reikėjo pasitarimo su kolegomis kurie man pritarė ir tada nusprendžiau tave užbaninti. tai realiai čia 50/50. šaudai tikrai įdomiai ir bent jau man užneša į aim'ą.

Tau geriau ant neteisingo bano sakyt, jog tu užbaninai teisingai, nei pripažint kaltę, neprašau atsiprašyt, gerai kad stengiesi prigaut, bet prašau pasakyk kad tai buvo neteisingas banas.

Tavo kolegos galbūt nelabai įsigilino, jiem niekada nesikeikiu paziurejo pamate kad gerai saudo tomukas sakė banink, tokia jų ir nuomonė... Taigi nieko jiem nebus jei tu mane užbaninsi, bus tik tau :D

Šį pranešimą redagavo Dallu^^: 17 gegužės 2018 - 08:47

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• Forumo dalyvis
  • 2.258 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Tau geriau ant neteisingo bano sakyt, jog tu užbaninai teisingai, nei pripažint kaltę, neprašau atsiprašyt, gerai kad stengiesi prigaut, bet prašau pasakyk kad tai buvo neteisingas banas.

ok žiūrėk, sakai tau rūpi garbė, tai wtf tu gi pats žinai kad nečytinai, negi tau rūpi kitų nuomonė, kurie vadins tave čyteriu? (jeigu taip apskritai bus) pats žinai tiesą kad nečytinai ir viskas. o dabar jeigu aš pripažinsiu kad čia blogas banas pats galiu gaut už tai procentų ir dar pats savo reputaciją susigadinti, kad baninu už nieką...

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

ok žiūrėk, sakai tau rūpi garbė, tai wtf tu gi pats žinai kad nečytinai, negi tau rūpi kitų nuomonė, kurie vadins tave čyteriu? (jeigu taip apskritai bus) pats žinai tiesą kad nečytinai ir viskas. o dabar jeigu aš pripažinsiu kad čia blogas banas pats galiu gaut už tai procentų ir dar pats savo reputaciją susigadinti, kad baninu už nieką...

Už ką procentu, gi visi tau pritarė, tai abejotina situacija, už tokį dalyka procentu neduos tau, tu tik man pasakyk kad tai buvo abejotina bet neteisinga. Aš esu žmogus kuris eina iki galo ir ieško teisybės iki galo.

• 0

Paveiksliukas

GSF DIOS

L.Nos

L.Nos

Geriausias dušmanas

• Forumo dalyvis
  • 2.258 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus

Už ką procentu, gi visi tau pritarė, tai abejotina situacija, už tokį dalyka procentu neduos tau, tu tik man pasakyk kad tai buvo abejotina bet neteisinga. Aš esu žmogus kuris eina iki galo ir ieško teisybės iki galo.

nu aš tave suprantu, bet kitiems nuolaidos jokios nebuvo daromos. aš nečytinau, bet unban negavau, teko pačiam atsibaninti ir taip vos nepraradau tuo metu turėto direktoriaus. norėjau ieškot teisybės kaip ir tu ir dėjau papeikimus dar kartą, kad viską išnagrinėtų būtent Benas. dėkui jam, kad unbaną gavau, nes jis ten neįžvelgė jokio aimo ir net nekilo joks įtarimas, kad galėčiau čytinti. taip išsaugojau savo direktorių, taip tu gali išsaugoti ir savo garbę. jeigu manai, kad gali įrodyti kad nečytinai - kovok iki galo, lauk ką nuspręs pats Antonesas ar net Benas. aš nieko prieš, bet nesiruošiu prisipažinti, kad suklydau. tu nesi niekuo išskirtinis, kad turėčiau pripažinti savo klaidą, kurios turbūt net nebuvo.

• 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Dallu^^

Dallu^^

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.167 Pranešimai
  • Gyv. vietaSkuodas

nu aš tave suprantu, bet kitiems nuolaidos jokios nebuvo daromos. aš nečytinau, bet unban negavau, teko pačiam atsibaninti ir taip vos nepraradau tuo metu turėto direktoriaus. norėjau ieškot teisybės kaip ir tu ir dėjau papeikimus dar kartą, kad viską išnagrinėtų būtent Benas. dėkui jam, kad unbaną gavau, nes jis ten neįžvelgė jokio aimo ir net nekilo joks įtarimas, kad galėčiau čytinti. taip išsaugojau savo direktorių, taip tu gali išsaugoti ir savo garbę. jeigu manai, kad gali įrodyti kad nečytinai - kovok iki galo, lauk ką nuspręs pats Antonesas ar net Benas. aš nieko prieš, bet nesiruošiu prisipažinti, kad suklydau. tu nesi niekuo išskirtinis, kad turėčiau pripažinti savo klaidą, kurios turbūt net nebuvo.

Karočia tu čia vartais per aplinkui, kam trugdyt Antoneso, Beno laiką dėl kažkokio nieko, jie tikrai čia nesiruoš ateit rimtai žiūrėt ateis pamatys, kad pataikiau daug kulkų sakys aimas, čia garantuoju, jo toks supratimas.

Dėl tavės karočia tu esi niekam tikes adminas, nes bijai suklyst, bijai pripažint savo klaida nes bijai procentu ( kūrių čia net nebūtų) mes nesame robotai, galime padaryt klaidas, bet tai mokėkime jas ir pripažinti. Aš gi pripažinau kad WH turiu, nebuvau ant tiek įžulus kad prašyčiau unban, bet kas liečia aim, tai niekada nenoriu kad kažkas galvotu kad aš aiminu, nes pats visada visada juos gaudžiau ir lakiau juos už šiukšles.

Rakinu, temą nes savo galima sakyt pasiekiau, jei tu pradėjai abejot savo banu, reiškia jis ir buvo neteisingas bet tiesiog, tavo baimė, ir tas nevykęs išsigalvojimas neleidžia tau pripažint savo kaltės. Ačiū už dėmesį susitiksim dar kitoSE temoSE.

• 3

Paveiksliukas

GSF DIOS

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)