Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Try again administration Vaidaz_Wingstonz|Edit 2018/06/13|

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
78 atsakymai į šią temą

Apklausa: Ar duodame naujiems veidams? (88 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Duodam Naujiems veidam niekuom neiskiriantiems žmonėms?

1. Taip (74 balsai(-ų) [84.09%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 84.09%

2. Ne (14 balsai(-ų) [15.91%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 15.91%

Balsuoti

♣♣ V.Wingstonz ♣♣

♣♣ V.Wingstonz ♣♣

♣ I GOT LOVE ♣

• Forumo dalyvis
  • 769 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai da best
  • Žinomas kaip:Vaidaz_Wingstonz
  • Darbas:Privatus medikas
  • VIP:Turiu
  • XP:120000

rdoI6nv.gif

ANKETA Į ADMINISTRATORIAUS POSTĄ
6YtSkNL.png
Sveiki skaitytojai daug labai neprisižadesiu ir neplanuosiu, nes kaip sakoma Dievas juokiasi is tavo planu, o jie kartais neivyksta, čia ir vėl aš Vaidaz_Wingstonz.
Vaidaz_Wingstonz Vaidaz_Tujamo Mark_Noteberg Denzel_White Mark_Wingstonz Denzel_Wingtonz Mateo_Gudadze 
Patikrties taškų turiu tikrai ne mažai net gi 100,000xp tukst. Serveryje žaidžiu irgi nemažo kai apie 3 -4metus.

ryEYJHS.png

• Buvęs baikerių direktorius 3x.
  • Buvęs vagių direktorius 2x.
  • Buvęs dealerių direktorius 1x.
  • Daugkartinis naujoku verbuotojas.
  • Buvęs TS moderatoriis.
  • Buvęs radijos DJ 1x.(prie Roko_Gibsono)
  • Rebel's Crew klubo narys.
  • United-Drivers narys.
  • Medikų direktorius.
  • Autoklubo direktorius dwHQEXo.png
  • Na kaip ir kiekvieno administratorio darbas tai gaudyčiau čyterius,bugerius..
  • Palaikoma tvarka, didelis indelis bei atsakingumas ties pagalbos prašymais, kitų žmonių stebėjimais bei aišku LSG konstitucijos / vip kodekso pažeidėjais. Padėti naujokams susipažinti su serverių supažindinti ko negalima naudoti serveryje ir t.t.
  • Didesnis aktyvumas, naudos serveriui siekimas, naujovių ieškojimas, nes realiai pabodusi ta pati rutina norisi naujovių, o ne viem tas minutes virinti
  • Viską išmokęs bei apsipratęs su administratoriaus komandomis pradėčiau dirbti būtų vygdomi eventai, o eventai būtų tokie: 1x1, tm dm Na kaip ir visi adminai 2x2 stunt, race, šuolis su parašutu, laivų lengtynės ir futbolą bėgimas bulių kautynės ir pan. bus vykdomi jei tik bus norinčių dalyvauti. -
  • Laisvu laiku ieškoti serverio klaidų/bugų kad būtų įdomiau žaisti ir žaidėjais nesiskųstu serverių .
  • Manau galėčiau prižiūrėti kokia skilti.
  • Na manau daug nereikia čia prižadėti,
  • Manau dar Su laiku tikiuosi, kad atsiras stulbinančių tikslų, bet dabar pagrindinis tikslas yra tik gauti šias pareigas ir jose apsiprasti, sužinoti kas kaip veikia, kokios sistemos ir panašiai. Kaip sakoma viskas su laiku 
  • nes geriau nieko daug nežadėti, nei prižadėti daug ideju ir nieko nedaryti,vėl šudas gaunasi. Manau tikslu dar ateis su laiku praleistu administracijoje
  •  

Ir šiaip tesiog kiekvieną dieną žaisdamas norisi padėt administracijai ( kai pamatau tikrai pranešiu)pagaut ar tai kokį čyteri, ar kuris pažeidinėja vip taisyklės ar netinkamas nickas . Todėl galvoju velniop ir aš pabandysiu pagaliau gauti šias pareigas, bei tapti vienu iš serverio prižiūrėtojų.

4MAErKR.png
Nežinau, ar esu geresnis už kitus kandidatus, niekada to nesakau, visi turime šansų patekti čia, ar tu stengsiesi ar tu nesistengsi. Aišku stengtis visuomet reikia būnant Administatoriu ir pildant anketą į juos.
ir šiaip manau visi turime lygius šansus gauti administratorių. Daugiau nėra ir ką sakyt čia tik Antonesui rinktis.

:UNCwXvE.png
Esu žmogus mėgstantis pabendrauti, draugiškas, malonus bei paslaugus. Niekada nemėgstu žmonių kurie ignoruoja, todėl pats toks nesu linkęs ignoruoti , manau mane retai pamatysite išjungus telefoną nebent kai esu afk būsenoje. Tačiau mano blogoji charakterio savybė yra ta, jog mane labai nervina, kai žmogus nesupranta labai elementaraus dalyko, kuris man atrodo paprastai suprantamas. Augau ir gyvenu - Mažeikiuose Esu Andrius dabar man 17 metų. Prisipažystu esu gavęs kelis banus ir kelias permas forume tai manau viskas baigsis ir nesikartos tai :D
.

. Nepamirškite, kad kiekvieno jūsų nuomonė man yra svarbi! Komentaruose laukiu argumentuotų nuomonių, o jei neturi ko pridurti, tiesiog prabalsuok apklausoje. Širdingai jums tariu ačiū.

Su pagarba, - V.Wingstonz

Šį pranešimą redagavo Butomis: 19 birželio 2018 - 03:33

• 3

Pretenduoju į administratoriaus postą, nuomone galit išreikšti čia https://lsgyvenimas....ministratorius/

Taip pat pretenduoju į autoklubo direktorius nuomonė gali išreikšti čia https://lsgyvenimas....s-2-kadencijai/

Wingstonz""

Wingstonz""

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 503 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • VIP:yra
  • XP:125000

Sistas mldc ! uz imi gl.

• 1

Cesar Cielo

Cesar Cielo

Reformed

• Forumo dalyvis
  • 1.393 Pranešimai
  • Darbas:padariau
  • VIP:heiterio
  • XP:mocia
Pries, ne viena karta jau rasiau kodel, nematau tikslo dar karta aiskint
  • 0

Swimming is my sport

The pool is my home

The water is my friend

Pretenduoju i sporto skiltes moderatoriu. Nuomone gali isreiksti cia

Pasisveikinkit, gi nesikandzioju :> 

Juozas Torreto

Juozas Torreto

Auksarankis

• Elitas
  • 5.701 Pranešimai
pries nebeslepk temu kaip mazas vaikas ir t.t parodyk kazka vertingo kazkur... nera vietos niekur neatsakingai iska darai irt.t kiekviena tema i modus paslepi jeigu tik vieta atsiranda kitoje skiltyje...
  • 0

SPAUSK ANT NUOTRAUKOS IR PAMATYSI KAS BUS

3995c5d705b33232415b30c4c90c63fe.png

follow me

follow me

play

• Gidai
  • 1.205 Pranešimai
  • Gyv. vietaSiauliai
  • Žinomas kaip:Brett_Sobolev
  • Darbas:Darbas
  • VIP:VIP
  • XP:XP

uz draugiskas

• 1

SoqdVQ5.png

ProstoPoske

ProstoPoske

Chamans

• Forumo dalyvis
  • 1.095 Pranešimai

už, malonus, bendraujantis, padedantis, sėkmės

• 1

Vidas Toretto

Vidas Toretto

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 671 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Darbas:va
  • VIP:t
  • XP:45.000

Uz.Mldc.

• 1
<p>

Ivar The Boneless

Ivar The Boneless

padariau heiterio mocia

• Forumo dalyvis
  • 924 Pranešimai

Uz, labai graziai sutvarkyta anketa, malonus, bei idomus zaidejas.

• 0

db96e51e6485f2b8f8fa6bc3cd72a58f481.bmp

Tatoras

Tatoras

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 41 Pranešimai

už nes gers vaiks sueinam ir žinau nepasikels gaves admina

• 0

♣♣ V.Wingstonz ♣♣

♣♣ V.Wingstonz ♣♣

♣ I GOT LOVE ♣

• Forumo dalyvis
  • 769 Pranešimai

pries nebeslepk temu kaip mazas vaikas ir t.t parodyk kazka vertingo kazkur... nera vietos niekur neatsakingai iska darai irt.t kiekviena tema i modus paslepi jeigu tik vieta atsiranda kitoje skiltyje...

Taip tavo teisybe kad elgiausi vaikiškai ir tai nespepsiu bet manau daugiau čiudu nebus nes jau užkniso tos nesamonės

Pries,gauni bana anketa slepi,gauni pries rakini,kam tokie zaidimai,visad pries.

Sveikas ir tau. Sakai gaunu banus? Viena bana gavau ir tada paslepiau anketa bet dėkuj už tavo nuomonė :)

• 0

Pretenduoju į administratoriaus postą, nuomone galit išreikšti čia https://lsgyvenimas....ministratorius/

Taip pat pretenduoju į autoklubo direktorius nuomonė gali išreikšti čia https://lsgyvenimas....s-2-kadencijai/

Ningen no jinsei

Ningen no jinsei

as neturiu koju

• Administratorius
  • 2.197 Pranešimai
  • Geriausias 2017 Metų::Juokdarys.
  • 2017 Metų Direktorius::Autoklubo
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Žinomas kaip:Aurimas

Return to admin? Okey okey tu gristi i adminus, tai cia gaunasi kad tu jau esi buves adminu? Kaip sekesi pirma karta papasakok man labai idomu, pries per daug anksti tau cia, anketa kas 1 savaite keiciasi paslepi ir vel kita parasai nezinau. 

• 0

nnBlADg.png

KTb0lEL.png

34iYv4t.gif

♣♣ V.Wingstonz ♣♣

♣♣ V.Wingstonz ♣♣

♣ I GOT LOVE ♣

• Forumo dalyvis
  • 769 Pranešimai

Return to admin? Okey okey tu gristi i adminus, tai cia gaunasi kad tu jau esi buves adminu? Kaip sekesi pirma karta papasakok man labai idomu, pries per daug anksti tau cia, anketa kas 1 savaite keiciasi paslepi ir vel kita parasai nezinau. 

Pakeisiu ta pavadinima nesunku man paspausti redaguoti migtuka,Tu sakai man per anksti ane?. O tau nebuvo per anksti? Nieko tu irgi gero nebuvai pasiekes  aš toks pats žaidėjas tai nieko tu nuo manęs nesiskeri tik dabar tu turi admina ir t,t  kodėl kas savaite sakai keičiasi?. Jai pakoreguoju anketa ir kai atmeta antones vėl nauja parašau jau keičiasi :) Ir šiaip Auri neisižeisk kad pasakiau kad savus imi i Armija nes preita alga mus su Lauris apgavai sakei 150nb i armija ane? o nejemiai Tiesiog nukripau nuo temos nu karočia prašau neatsakyk i šita atsakyma :) P,s Visi turim savo nuomonė ir visiems neitiksim ir šiaip pasikeitei gaves tokias pareigas :)

ir šiaip Aurimai pačiam irgi ne karta buvo atmesta anketa tai nereikia čia prikaisioti :)

Šį pranešimą redagavo Jessy.W: 03 gegužės 2018 - 12:06

• 0

Morettiz

Morettiz

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 105 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Žinomas kaip:P3RMA
  • Darbas:P3RMA
  • VIP:Nėra
  • XP:P3RMA
Anketa man patinka bet ne tik anketa draugiškas aktyvus ir mldc esi sėkmės už
  • 0

"J.Cocaine*

"J.Cocaine*

Pažengęs

• Nepatvirtintas
  • AkisAkisAkisAkis
  • 108 Pranešimai
  • Gyv. vietaLSG
  • Žinomas kaip:James_Cocaine
  • Darbas:Bomzas
  • VIP:nop
  • XP:51k

Šaunolis puikus žmogus, pasitikintis, ne bailys, draugiškas. Didelis UŽ. Sekmes (;

• 1

Šniukšiu kiekviena vakara (:

Mantaz_Wingstonz

Mantaz_Wingstonz

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 153 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Mantaz_Wingstonz
  • Darbas:Skelbejas
  • XP:130k

už sekmes gaunant pareigas

• 0

*L.Preston*

*L.Preston*

Pokeristas

• Forumo dalyvis
  • 834 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Žinomas kaip:Larry_Preston
  • Darbas:Inkasatorius
  • VIP:Jou
  • XP:100.000
  • @jonasdom111
Už, malonus draugiškas žmogus.
  • 0

Naujokų verbuotojas - nuo 2016.12.04 iki 2016.12.08 ; 2016.12.15 iki 2017.01.15; 2018.01.16 iki 2018.02.06

Z-Loto moderatorius - nuo 2017.02.07 iki 2017.03.17

Mechanikų direktorius - nuo 2018.03.21 iki 2018.03.28

Mechanikų direktorius - nuo 2018.04.22 iki 2018.05.20

Rebel's Crew narys - nuo 2018.05.29 iki 2018.08.03

LSG naujienų redakcijos korespondentas - nuo 2018.06.01 iki 2018.08.02

!Krzyska!

!Krzyska!

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 83 Pranešimai
  • Gyv. vieta!Boston!
  • Žinomas kaip:Krizzy_Boom
  • Darbas:Kontra
  • VIP:Turiu !
  • XP:30k

uz labai draugiskas sekmes :D

• 0

Boliukas

Boliukas

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 574 Pranešimai
  • Gyv. vietaKedainiai
  • Žinomas kaip:Boliukas
  • Darbas:Ecodumas
  • VIP:Yra
  • XP:105k
Už toks ramus neutralus gl
  • 0

Baikerių direktorius 3x
Vagių direktorius 4x
Dealeriu direktorius 7x
Naujokų verbuotojas 2x
LSG radijos DJ 1x
Mechaniku direktorius 1x
Teamspek modas 2x 

Romka_Bazaras

Romka_Bazaras

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 228 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Žinomas kaip:Romka
  • Darbas:Taros surinkimas
  • VIP:Not anymore
  • XP:80k

Serveriui tikrai trūksta padedančių admininstratorių, o tu kaiptik esi toks, už, sekmės.

• 2

Look at the sky tonight, all of the stars have a reason
A reason to shine, a reason like mine and I'm fallin' to pieces
Look at the sky tonight, all of the stars have a reason.

Ningen no jinsei

Ningen no jinsei

as neturiu koju

• Administratorius
  • 2.197 Pranešimai
  • Geriausias 2017 Metų::Juokdarys.
  • 2017 Metų Direktorius::Autoklubo
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Žinomas kaip:Aurimas

Pakeisiu ta pavadinima nesunku man paspausti redaguoti migtuka,Tu sakai man per anksti ane?. O tau nebuvo per anksti? Nieko tu irgi gero nebuvai pasiekes  aš toks pats žaidėjas tai nieko tu nuo manęs nesiskeri tik dabar tu turi admina ir t,t  kodėl kas savaite sakai keičiasi?. Jai pakoreguoju anketa ir kai atmeta antones vėl nauja parašau jau keičiasi :) Ir šiaip Auri neisižeisk kad pasakiau kad savus imi i Armija nes preita alga mus su Lauris apgavai sakei 150nb i armija ane? o nejemiai Tiesiog nukripau nuo temos nu karočia prašau neatsakyk i šita atsakyma :) P,s Visi turim savo nuomonė ir visiems neitiksim ir šiaip pasikeitei gaves tokias pareigas :)

ir šiaip Aurimai pačiam irgi ne karta buvo atmesta anketa tai nereikia čia prikaisioti :)

Tai kad baxure kas tau sakė kad jus ims į armija? iš manęs tokiu žodžiu nebuvo ir nebus, ir mano anketa buvo 1 karta atmesta, bet blogai tai nelabai suprantu kur čia reikėtu pavartoti " ne karta " :DD, ir kad per anksti tai tikrai taip.

• 0

nnBlADg.png

KTb0lEL.png

34iYv4t.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)