Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Don_Versus - Forumo administratorius

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
11 atsakymai į šią temą

Apklausa: Don_Versus - Forumo administratorius (17 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar esu vertas?

1. Prabalsavo Taip (17 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 100.00%

2. Ne (argumentuoju) (0 balsai(-ų) [0.00%])

Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

Versus

Versus

Instagram - Eitvynuardo

• Glob. moderatorius
  • 2.492 Pranešimai

Tikriausiai nesitikėjot čia pamatyti manęs, bet taip susiklostė, kad daug kas įkalbino vėl sugrįžti ir vėl linksmai leisti laiką kartu.

Taip taip, tikrai nebijau susilaukti tų komentarų kaip "leavinai ir vėl grįžti" ir t.t manau čia jau ne jums turi tai rūpėti, manau kiekvienas turi žinoti ko jis pats nori.

Pradėsiu nuo savo praeities. Kaip žinome mano praeityje buvo viena klaida, kuri sugadino visą reputacija, bet klaidos nėra kelio pabaiga, tai tik šalutinis pagalbininkas tau persvarstyti viską iš naujo.

eikime prie temos tad kodėl pildau čia?

Čia pildau, nes ilgai norėjau atlikti rimtas pareigas forume. O ypač vienas malonumas yra suteikti kitiems žaidėjams pareigas ir stebėti jų kūrybingumą bei pažangas jų srityje. Manau šis postas kaip ir būtų mano sugrįžimas į šį projektą.

Mano patirtis šiame projekte.

1. Z-loto moderatorius - Labai gaila, kad šios skilties bei veiklos nebėra, bet pirmasis sugalvojau akcijas, buvo sukurta tema pavadinimu "Z-loto pakeitimų ataskaitos". Buvo efektyviai bei greitai vygdomi lošimai.
  2. Naujokų verbuotojas - Šias pareigas turėjau du kartus ir jose sekėsi tikrai puikiai. Stengiausi nepraleisti nei vieno naujoko iš akių. Kiekvienam stengiausi padėti.
  3. Mechanikų direktorius - Tai mano pirmasis direktoriaus postas, šio posto laukiau daugiau kaip 6 mėnesius. Per tą kadenciją padariau labai daug. Įkūriau rangų sistemą, prie kurios vargau labai ilgai ir stengiausi, kad viskas eitusi kaip per sviestą. Sukūriau "Direktorių ir darbuotojų sąrašą", "Mechanikų premijų ataskaitos". Taip pat buvo sukurtas naujas race ir apskritai visada ieškodavau naujovių, stengdavausi padėti darbuotojams bei atsakyti į jų klausimus. Visada būdavo išmokamos algos ir pravestos atrankos.
  4. Medikų direktorius - Po Mechanikų direktoriaus norėjau išbandyti kažką rimtesnio, tad nuėjau į Medikų firmą. Šioje firmoje buvo viskas ko jai reikia tad buvo labai sunku sugalvoti kažką naujo. Bet buvo sukurtas "Mėlynasis medikas". Visada stengdavausi atlikti direktoriaus pareigas t.y pervesti visada laiku algas, pravesti atrankas bei prižiūrėti darbuotojų darbą.
  5. Korespondentas - Labai mėgstu rašyti, skleisti naudingą informaciją tad pamaniau, kad šios pareigos būtų kaip tik man. Per šį laikotarpį spėjau parašyti tris interviu/straipsnius. Pirmasis straipsnis buvo pavadinimu "Interviu Administratorių rutina serveryje" šis http://lsgyvenimas.l...eryje/ interviususilaukė daug dėmesio. Antrasis mano darbas buvo "Straipsnis Žaidėjų elgesys serveryje"  http://lsgyvenimas.l...esys-serveryje/ su šiuo straipsniu buvo sulaukta kritikos bei gerų komentarų. Trečiasis mano straipsnis bei interviu buvo "Kas bus sekantis Meras?" http://lsgyvenimas.l...ekantis-meras/  Šias pareigas turiu iki šiol ir tikrai nenoriu jų palikti tad laukite tolimesnių mano darbų!
  6. Lsg Fotografas - Mėgstu naudotis fotoaparatu serveryje tad nusprendžiau prisijungti prie fotografų ir pastebėjau, kad tai šauni grupelė. Yra sukurta viena tema pavadinimu "Don Versus - nuotraukų albumas #1" kurioje yra mano nuotraukos iš serverio. 
  7. Nuotraukų moderatorius - Šių pareigų teko laukti apie 9 mėnesius. Jų labai norėjau, nes buvo sulgavota labai daug veiklų šiai skilčiai. Kai gavau pareigas tą pačią dieną ėmiausi darbų. Veikla einasi sklandžiai, neaktyvios temos yra rakinamos, o taisyklių nesilaikantys asmenys yra baudžiami tam tikra bausme. Sukūriau du aktyvius žaidimus kurie susilaukia didelio susidomėjimo. Vienas žaidimas susilaukia nuo 100 iki 400 peržiūrų. Žaidimus stengiuosi darykit kiekvieną dieną po vieną ar net po du žaidimus. Esu išrinktas mėnesio geriausiu moderatoriumi.
  8. Transporto direktorius - Kaip ir kiekvienas direktorius prižiūri savo firmą ir stengiasi ją tobulinti tad tą patį stengiuosi daryti ir aš. Visad laiku išmokamos algos, pravedami paaukštinimai bei atrankos.
  9. Redakcijos Administratorius - Redakcijoje esu jau daugiau kaip 3 mėnesius. Pamačiau, kad yra ieškomi Administratoriai nusprendžiau pabandyti parašyti anketą į korespondentų Administratoriaus pareigas. Parašęs privačią anketą Ruzui po kiek laiko pastebėjau, kad mane išrinko Administratoriumi. Gavęs šias pareigas iškart ėmiausi darbų. Forume skelbiau, kad yra ieškomi korespondentai ir pan. Kiekvienam korespondentui yra bandoma padėti ir tobulėti su interviu bei straipsnių rašymu.​​
  10. Serverio administratorius - Šis postas buvo didžiausias mano įvertinimas. Buvo didelė garbė prisidėti prie šio projekto bei prižiūrėti tvarką serveryje. Aišku posto pabaiga nebuvo ideali.

Mano pažintys su valdžia.

Labai šaunu, kad po įvykio visi serverio bičiuliai nenusisuko ir vis dar yra išlaikomi pokalbiai. Su valdžia sutariu gerai tik su kaikuriais nebėra toks aktyvus bendravimas.

Mano idėjos skiltyje.

Manau kaip ir kiekvieno forumo moderatoriaus pareiga yra griežtai prižiūrėti tvarką forume, prižiūrėti tvarką forumo skiltyse, aktyviai bei atsakingai rinkti naujus moderatorius.

Informacija apie mane.

Amžiaus ir t.t nerašysiu, nes tai yra beprasmiška. Esu flegmatikas tad sprendimus priimu atsiklausdamas bei neskubėdamas, mėgstu tikslumus, užtikrintumą. Nemėgstu daryti skubotų, neapgalvotų veiksmų. Esu kūrybinga asmenybė tad ne kiekvienas mane supranta.. 

Jei jau būčiau išrinktas forumo moderatoriumi, tai tikrai labai nustebčiau bei jausčiausi vėl priimamas atgal į serverio kolektyvą. Tikrai neliečiau ašarų forume ar dar kitur jei nebūčiau išrinktas, nes konkurentai yra ypač stiprūs. Laukimas - tai tikrai nėra mano priešas esu labai kantrus tad tai man nepakištų kojos.

Šį pranešimą redagavo Versus: 19 balandžio 2018 - 06:46

• 3

Z-LOTO Moderatorius nuo 2016-09-10 iki 2016-11-10.

Naujokų verbuotojas 2x.

Mechanikų direktorius nuo 2016-12-18 iki 2017-03-11

Medikų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-08-03

Korespondentas nuo 2017-06-13 iki 2018.xx.xx

Fotografas nuo 2017-07-31 iki 2018.01.31

Nuotraukų Moderatorius nuo 2017-08-21 2018.01.31

Transporto direktorius nuo 2017-08-24 iki 2017.10.25

Lsg Redakcijos Administratorius nuo 2017-09-06 iki 2018.11.14

Serverio Administratorius nuo 2017.10.12 iki 2018.01.31

Pasiūlymų skiltis nuo 2017.10.30 iki 2018.01.31

Glob. Moderatorius nuo 2018.04.25 iki

LSG laikraščio administratorius nuo 2018.11.14 iki

Subbota

Subbota

Ekspertas

• Forumo dalyvis
  • 1.304 Pranešimai
  • Gyv. vietacyprus
  • Žinomas kaip:arnold stary
  • Darbas:.
Uz,aktyvus,draugiskas,vertas.
  • 1

George_Ezra

George_Ezra

Auksarankis

• Forumo dalyvis
  • 3.541 Pranešimai
  • Gyv. vieta239nr LABAI GERA HATA UŽEIKIT KAS NETURI NAMU
  • Žinomas kaip:Valera Crazy
  • Darbas:Furistas
  • VIP:yra
  • XP:70k

Zinom, kad uz  esi draugiskas, aktyvus malonus zmogus sekmes pretenduojant

Šį pranešimą redagavo «««VALERA CRAZY»»»: 18 balandžio 2018 - 21:56

• 1

Paveiksliukas

Poškė

Poškė

neprakaituok

• Teisėsaugos direktorius
  • 1.739 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Darbas:korumpuotas policajus
  • VIP:T41P
  • XP:virš 75k

ramus, bendraujantis, malonus. Aš už, sėkmės

• 1

Xi7EtxQ.png

TppX4YX.png

UJwiICH.png

ヴァイダス

ヴァイダス

Moderatorius./Direktorius.

• Vaizdo medžiagos
  • 2.184 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai da best
  • Žinomas kaip:Vaidaz_Wingstonz
  • Darbas:Gaisrininkas.
  • VIP:Turiu
  • XP:169000
  • Shaco420
Tikrai tau uz mwdiku drk buvai saunus zmogus ir siaip seni veidai gerai uz sekmes
  • 1

pretenduoju i administracija nuomone gali isreiksti paspaudes >> CIA<<< uz nuomone +rep

Guest_Augutis_*

Guest_Augutis_*
  • Svečias

Geras, talentingas bei kuribingas zmogus, turintis ideju kurias tikrai igivendins, sakau uz ir sekmes

• 1

Bradley Beal

Bradley Beal

Turintis ką pasakyti

• Forumo dalyvis
  • 2.038 Pranešimai
  • Gyv. vietaPGR. hotelis
  • XP:111000
Pats laikas grįžt, už
  • 2

Menoss.

Menoss.

Praridenęs kamuoliukų...

• Forumo dalyvis
  • 1.733 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Žinomas kaip:čyteris
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000
  • saidas.menoss

Nežinau kaip dabar, tačiau seniau, kol bendraudavom, buvai labai puikus, draugiškas žmogus. Linkiu tokiu pat išlikti bei gauti šias pareigas, sekmės.

• 2

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

Versus

Versus

Instagram - Eitvynuardo

• Glob. moderatorius
  • 2.492 Pranešimai

Ačiū visiems už nuomones, labai smagu matyti, kad vis dar mane prisimenate ir palaikote.

• 0

Z-LOTO Moderatorius nuo 2016-09-10 iki 2016-11-10.

Naujokų verbuotojas 2x.

Mechanikų direktorius nuo 2016-12-18 iki 2017-03-11

Medikų direktorius nuo 2017-05-13 iki 2017-08-03

Korespondentas nuo 2017-06-13 iki 2018.xx.xx

Fotografas nuo 2017-07-31 iki 2018.01.31

Nuotraukų Moderatorius nuo 2017-08-21 2018.01.31

Transporto direktorius nuo 2017-08-24 iki 2017.10.25

Lsg Redakcijos Administratorius nuo 2017-09-06 iki 2018.11.14

Serverio Administratorius nuo 2017.10.12 iki 2018.01.31

Pasiūlymų skiltis nuo 2017.10.30 iki 2018.01.31

Glob. Moderatorius nuo 2018.04.25 iki

LSG laikraščio administratorius nuo 2018.11.14 iki

Jamar

Jamar

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 268 Pranešimai
  • Darbas:Mechanikas
  • VIP:Neribotas
  • XP:Pakankamai

už nes draugiškas

• 1

Seth.Curry

Seth.Curry

Veteranas

• Forumo dalyvis
  • 1.510 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Action_Jackson
  • Darbas:NTA
  • VIP:TAI AIŠKU
  • XP:DAUGIAUSEI
Už esi draugiskas rimtas padedantis zmogus. Palaikau
  • 1

Deividas_Ruzas

Deividas_Ruzas

*Serverio Kritikas*

• Elitas
  • 2.058 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Deividas_Ruzas
  • Darbas:Furistas
  • VIP:Yra

Anketa labai tokia "wow" tiesiog, puiki. Tikiuosi, tai ką parašėi bus įvykdyta. Tikiu, kad stengėsi ir nori pasirodyti iš geros pusės. Patvirtinta, bandomasis laikotarpis 1 mėn. 

• 1

Paveiksliukas

Paveiksliukas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)