Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Hail Mary (Louis Vantez)

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

Apklausa: Hail Mary (Louis Vantez) (10 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ahujenai gyvenat?

1. Yo (10 balsai(-ų) [100.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 100.00%

2. Ne (0 balsai(-ų) [0.00%])

Balso procentinis santykis: 0.00%

Balsuoti

Hail Mary

Hail Mary

Oldschoolas

• Forumo dalyvis
  • 1.143 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Sveiki, zinot mane kaip Louis Vantez arba Liudvis Vantez, dabar zaidime, del tam tikru priezasciu, vadinuosi Hail Mary :). Esu buves adminu, mechaniku, transporto ir kroviniu t. direktoriumi, mokslo bei pora kartu gauju kovu/statistikos modu.

Mokslo skilti atgaivinau, jei taip galima pasakyt, su konkursu, kuris buvo vienintele priezastis, del ko ten kazkas ateidavo. Budamas GW/statistikos modu, manrods, nesulaukiau nei vieno nusiskundimo. Darbas vyko sklandziai, naujoves nesamos, tvarka priziurima ir t.t. Bendradarbiaujant tiek su gaujom, tiek su valdzia problemu nekildavo, visad susitvarkydavau, visi likdavo patenkinti.

Zaisti neber laiko, o ir nelabai betraukia, taciau forume apsilankyt megstu, tai kodelgi nenuveikos kazko naudingo... Galeciau pabanint randomus nervininkus, patvarkyt temas, prisidet prie skilciu modu veiklos, turet savo zodi bei nuomone diskusijose ir siaip padet, kam ko reiks.

Mane ko gero visi pazistat, esu vienas ramesniu, per visa laika, kuri zaidziau negavau nei vieno bano, taciau visu turetu pareigu laikotarpy inesdavau kazka naujo, taisydavau ir kurdavau. Patirties man netruksta, zmones pazistu, naudos surasim :).

Dekui skaiciusiems, ka manot?

• 0

Hate it or love it

Blue

Blue

•••••••••••••••••••••

• Serverio administratorius
  • 1.155 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius.
  • Žinomas kaip:Night Blue
  • Darbas:Inkasatoriai
  • VIP:Dviem metam
  • ADMIN:Dar turiu
  • XP:Užtenka

Už, daug patirties turi forume bei moderavime, tikrai susitvarkysi.

• 1

AO8w2G0.png?1

Migle Freedom

Migle Freedom

KASP

• Forumo dalyvis
  • 412 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Migle_Freedom
  • Darbas:Nėra
  • VIP:Nėra
  • XP:100 000 XP
  • soul_of_freedom_1

Už! Draugiškas, bendraujantis, sėkmės! ;)

• 3

Leave :death:

KMqCO3N.png

5XsUMQW.png

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)