Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Ring Of Elysium [BR]


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

#1
Onii-Chan

Onii-Chan

    Autoklubas forever <3

  • Senbuvis
  • 857 Pranešimai
  • Darbas:Autoklubas <3
  • XP:50.000
  • Ravell_Nos
  • Laimėjo konkursą:Geriausias vietovių ieškotojas
  • OhoCherry

Ring Of Elysium yra battle royale žaidimas.

Battle Royale- Kaip tam tikras žmonių kiekis nusileidžia į sala, kurioje turi ieškoti ginklų ir visokių kitų reikiamų dalykų išgyventi.

Taip pat kad visus žmones suvestų į patį žaidimo centra yra toks dalykas kaip zona kuri mažėja, jai esi ne zonoje tu miršti.

 

7qDozgJ.png

 

Žaidimas yra skirtas PC platformai ir jis yra nemokamas.

Šitas žaidimas užima tik 5GB tai neužtruks ilgai parsisiūskit ir išbandykit.Žaidimas dar naujas, bet visi žmonės mano kad jis gali būt aplenks PUBG.Taip pat nereikia labai gero kompiuterio.

 

 

Šita žaidima žaidžiu tik antrą dieną, bet jis man patinka. (Jai norit pažaist pridėkit OhoVysn1a)

Žaidimas atrodo gražiai, yra lietus,žaibai ir t.t, ir geriausias dalykas kad nereikia turėti gero kompiuterio kad šita žaidima galėtumėt žaisti. Taip pat nenoriu girtis, bet jau ir esu aš laimėjas žaidima ;) (Žaidimas yra pubg ir h1z1 mixas)

 

tSNe3mh.png

 

Žaidima instaliavimas nėra 2 mygtūkų paspaudimas, tai nėra sunku, bet užtrunka biški laiko.

 

Jums reikės:

https://sourceforge....ce=typ_redirect

 

1.Parsisiunčiat Garena app (užsiregistruojat ir t.t)

2.Garenos ape pasikeičiat regijona i Thailand (kad būtų žaidimas ir galime uždėti siustis žaidima)

3.Dekstope turėtumėt turėt Garena appa, paspaudžiam dešinį pelės klaviša ir 'open file location'

4.Atidare turėtumėt matyt Garena.exe (arba tiesiog Garena) faila paspaudžiam dešinį peles klaviša ir 'create a shortcut'

5.Tada dekstope turėtumem matyt Garena - Shotcut , nueinam į properties ir yra Target (ir ten labai didelis tekstas) tai paciam gale padarom tarpa ir iklijuojam -toggleapp 32838

(kitam stepui jau reikia turėti žaidima instaliuota tai palaukit jai dar neparsiuntė)

6.Parsisiunčiam procces hackerį ir isijungiam Ring of elysium. Tada kai isijungiat žaidima pasileidžiat procces hackerį ir pačioj pabaigoj turėtumėt matyt (Europa_client.exe) spaudžiam dešinį pelės klaviša ir nueinam į properties.

7.Tada turėtumėt matyti Procces ir command line (ilgas tekstas) Dešinėje command line yra toks kai priartinimo ženkliukas paspaudziam jį ir turėtų išmest labai ilga teksa, nusikopijuojame.

8. Nuėje į dekstopa sukuriam nauja text dokumentą ir text dokumentę 2 kartus paspaudžiam enter ir gryžtam į pradžia, parašom @echo off ir tada einam i pačia pabaiga ten kur paspaudėt enterius (nespaudžiam enter tiesiog su rodyklem į pabaiga) ir iklijuojame ilga teksta. Tada reik išsaugoti, bet saugoti reikia su .bat galune tai galit rašyt pavadinimas.bat (saugokit į dekstopą) ir tada tiesiog ijungiam ta dalyka dekstope ir viskas galite žaisti.

 

Manau viską gerai paaiškinau tai sekmės žaidime.

 


Šį pranešimą redagavo Onii-Chan: 15 balandžio 2018 - 10:14

  • 3

Mano buvusios pareigos.

Autoklubo direktorius.

Z-LOTO moderatorius.

Nuotraukų/GFX moderatorius. (✔)

LSG tinklaraščio korespodentas.

Naujokų verbuotojas apie 3 kartus.

LSG Radijos DJ 2 kartus. (✔) (DABAR ESU PLS)

LSG tinklaraščio fotografas 3 kartus.(✔)


(✔) - Dabartinės


Pildau į Autoklubo direktorių (ČIA).



Paveiksliukas


#2
Smitis🦜

Smitis🦜

    GOD LEVI

  • Veteranas
  • 1.339 Pranešimai
  • Gyv. vietaParadise Island Siauliai
  • Darbas:Survey Corps
  • VIP:Taip
  • XP:beveik 2k
  • Dragunas

roe>pubg


  • 1

PermaBan - 2017-05-22

 

https://i.gyazo.com/...8fa53ef5d95.png

 

3aabc57da6ffc955ee3d564a3f8af7d6.gif

 

 


#3
Molten'as

Molten'as

    Rimtas

  • Senbuvis
  • 396 Pranešimai

sori žaidimas per lengvas

mlc4OQX.jpg


  • 1

RO2Nu9F.png

 

 

Pretenduoju į autoklubo direktorius, išreikš savo nuomone čia:

https://www.lsgyveni...i/#entry1307933





0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)