Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Gaspa_Federline į skelbėjų direktoriaus postą!

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
46 atsakymai į šią temą

Apklausa: Gaspa_Federline į skelbėjų direktoriaus postą! (50 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Imam ?

1. Prabalsavo Taip, argumentuota nuomonė. (46 balsai(-ų) [92.00%])

Balso procentinis santykis: 92.00%

2. Ne, argumentas. (4 balsai(-ų) [8.00%])

Balso procentinis santykis: 8.00%

Balsuoti

nezinau???

nezinau???

padariau heiterio mocia

• Forumo dalyvis
  • 958 Pranešimai

Anketos šablonas: 

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai.

2. Nuveikti darbai serveryje, forume. Papasakok plačiau, ką būtent juose nuveikei naudingo?
                                         3. Tavo idėjos, kurias privalėsi įgyvendinti atėjus į direktoriaus postą.
                                         4. Kokią veiklą pasiūlysi savo firmos darbuotojams? (Be konkursų).
                                         5. Idėjos, kuriomis didinsi savo darbo koeficientą, darbo kokybę ir palaikysi gerą atmosferą darbe.
                                         6. Įrodyk, kodėl esi geresnis už kitus kandidatus. Kodėl pasirinkai būtent šią firmą?
                                         7. Patirtis darbe. Kokie jūsų santykiai su dabartiniais šios firmos direktoriais, darbuotojais?
                                         8. Papildoma, vertinga informacija, kuri, jūsų manymu, sudomins merą ir anketos skaitytojus.

Sveiki anketos skaitytojai, tikriausiai serveryje mane žinote kaip Gaspa_Federline, senesnieji nickai yra Gaspa_Galante ir Steve_Morello.
Šiuo metu esu sukaupęs 58 tūkstančius patirties taškų, per 5 metus (su pertraukomis), nei daug - nei mažai.

Esu buvęs:
1.Dylerių direktorius 1x
2.Vagių direktorius 1x
3. Baikerių direktorius 4x
4. LSG Fotografas 1x
5. Samdomanas žudikas 1x
Kaip supratote, nesu turėjęs jokių ypatingų nuveiktų darbų, bet visada stengiuosi pasiekti daugiau.

Ką planuoju nuveikti atėjęs į direktoriaus postą?
1. Kelti atlyginimo koeficentą, darydamas akcijas, idėdamas pinigų į darbo fondą, ir liepdamas rinkti nb.
2. Daryti eventus su admin pagalba (šeštadieniais ir sekmadieniais). Prizas būtų pinigų pavidalu, arba taškai.
3. Pakoreguoti kelias taisykles, pataisyti jas, kad būtų aiškesnės.
4. Pakeisti misijas.

5. Prižiūrėti forumą, sutvarkyti temas, atnaujinti jas, ar net sukurti kelias.

Kokią veiklą galėčiau pasiūlyti savo darbuotojams ? Na padaryčiau keletą eventų iš savo pusės, klausimanija ir t.t, kad darbuotojams būtų daugiau motyvacijos dirbti, bei tobūlėti firmoje, ivesčiau mini misijas, kurios būtų lengvesnės, bei paprastesnės.

Priversčiau tiek darbuotojus tiek save aktyviai imti iškvietimus, maloniai bendrauti su visais, pranešti jeigu iškils klausimų.

Nemanau, kad daug kuo esu geresnis už kitus direktorius ar kandidatus, nes jie turi patirties direktoriavime ir panašiai, o šiaip esu aktyvus, daug bendraujantis, kartais supykstantis, bet tai nebūna labai dažnai. Esu griežtas, bet tuo pačiu ir šmaikštus.
Mano santykiai su darbuotojais/kandidatais/firmos direktoriais yra puikus, su jais neturiu pykčių ar panašiai. Na, o dirbęs esu, tikrai labai daug,
nes visada galėdavau pabendrauti su klientais/darbuotojais, pasidalinti mintimis, klausimais ir taip toliau.

Truputį apie mane, tai esu iš Panevėžio, šiuo metu einu užsiiminėju kulturizmu, mokausi, esu draugiškas, bei atsakingas.
Sekmės bei susimatysime žaidime! :)

4d1267fbacc61e55a0f82c44ba16ec00669.gif

Atnaujinta 2018-05-02. :)

Šį pranešimą redagavo Gaspa Federline: 04 gegužės 2018 - 12:48

• 1

db96e51e6485f2b8f8fa6bc3cd72a58f481.bmp

^CrAzY^

^CrAzY^

SeNeLiS

• Užblokuotas
  • 557 Pranešimai
  • Gyv. vietaViva La Vilnius
  • Žinomas kaip:Robis
  • VIP:Biški
  • XP:Neužtenka

Busiu pirmas, sekmes kandidate gauti pareigas, aš visada už esi geras žmogutis sekmes:)

• 1

RoBiS CrAzY

Miguel'Garcia

Miguel'Garcia

👑Furistas👑

• Forumo dalyvis
  • 561 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda

Prieš, susitvarkyk savo bendravima tada kažkur pretenduok ;)

• 0

LKB7Fbk.png

ProstoPoske

ProstoPoske

agurku paštetas

• Forumo dalyvis
  • 1.199 Pranešimai
  • Gyv. vietaPamiršau

ką žinau, be nuomonės, bet turėk tą už, neutralus toks sakyčiau žaidėjas

• 0

459nr zjbs hata

Papartiz

Papartiz

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 523 Pranešimai
  • Gyv. vietaLA
  • Žinomas kaip:Partis Mapartis
  • Darbas:drug dealer
  • VIP:gucci gang
  • XP:55000 XP
Uz, nes esi draugiska, atsakinga,rami asmenybe. Palaikau.
  • 0

6810d8dfad81f5d08cb0f6ec4fd221ad456.gif

Gerardisss

Gerardisss

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 302 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Pokeristas
  • Darbas:Ner
  • VIP:Aisku
  • XP:200000
Už , nes pokery 1m nulosiau , pasigyriau
  • 0

Paveiksliukas

Mantis Solid

Mantis Solid

asas

• Forumo dalyvis
  • 1.728 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Solid
  • VIP:Neiperku

Uz nes ne pries

• 0

Sebastian

Sebastian

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 471 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Didžiausia mesa serveryje
  • VIP:Neiperku nupirkit.
  • XP:420

Už nes mldc draugiškas.

• 0

Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas jų gyvenimas.

EnXztG7.png
pJLSs8X.png

Ningen no jinsei

Ningen no jinsei

verta stengtis?

• Sportas
  • 2.726 Pranešimai
  • Gyv. vietaOlandija.
  • Žinomas kaip:Aurimas

už draugiškas, linksmas žmogelis, užvakar turėjom gera pokalbį :D, tad sėkmės pretenduojant.

• 1

aimas

aimas

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 70 Pranešimai
  • Darbas:Aimo kursų dėstymas

Už , draugiškas, atsakingas, mandagus , anketa nelabai ilga bet svarbu kad aiški. Sekmės

• 0

Prancuzass

Prancuzass

Adminas

• Forumo dalyvis
  • 1.138 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Žinomas kaip:Francas
  • Darbas:Baikeris
  • VIP:100d
  • XP:46k

mldc draugiskas, negaila euru pagarba su galva mldc judi.

• 1

6278b20b23f5a3f7a3c7459679515c38497.png

Įmanoma? Taip? Ne? O ką galvojate jūs?

https://lsgyvenimas....administracija/

Randy_Robinson

Randy_Robinson

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 803 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Žinomas kaip:Randy_Robinson
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra
  • XP:47k
Žinoma už, labai aktyvus, draugiskas, mandagus. sėkmės!
  • 1

Stifler

Stifler

Malka

• Skelbėjų direktorius
  • 1.599 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Lsg Bomžiūra
  • XP:230.000+

tikrai esi stipriausias kandidatas is dabar. Bet pacios pirmos idejos skaitant anketa galetum parasyti kaip tu tai padarysi. Pvz kaip tu suaktyvinsi ta darba, kaip ta kofa padidinsi ir tt. Anketa ne is paciu ilgiausiu todel tikrai tai galetum dar parasyti ir tokia anketa butu didesne dar prie to paties. Kiek maciau apleistos forume kitos temos, koficientu suvestines ir tt viskas kas forume tai nezinau, is savo patirties sakau kaip budavau direktorius zaidime budavau ir nebudavo ka veikt todel galedavau susitvarkyti su forumu laisvai, skelbeju direktoriai nera tokie uzimti, bei siulyciau prirasyti daugiau ideju tai pvz Del tu skelbimu kainu, pakeisti kaip seniau. Nu ir aisku po to priziureti kad laikytus zaidejai, cia nera sunku tiesiog patarciau ataskaitas atslepti kuriose zaidejai gali kelti skundus uz skelbimus daromus savikaina. O taip anketa is ties visai gera, puikus kandidatas, bei as tiesiog visuomet uz senus veidus kurie neturejo direktoriaus pareigu, o dabar is vis bet kas gauna todel butinai tave palaikau ir sakau sekmes. Nezinau ar pasinaudosi mano patarimais ar ne tau sprest :D gl dar karta ;)

• 1

nezinau???

nezinau???

padariau heiterio mocia

• Forumo dalyvis
  • 958 Pranešimai

tikrai esi stipriausias kandidatas is dabar. Bet pacios pirmos idejos skaitant anketa galetum parasyti kaip tu tai padarysi. Pvz kaip tu suaktyvinsi ta darba, kaip ta kofa padidinsi ir tt. Anketa ne is paciu ilgiausiu todel tikrai tai galetum dar parasyti ir tokia anketa butu didesne dar prie to paties. Kiek maciau apleistos forume kitos temos, koficientu suvestines ir tt viskas kas forume tai nezinau, is savo patirties sakau kaip budavau direktorius zaidime budavau ir nebudavo ka veikt todel galedavau susitvarkyti su forumu laisvai, skelbeju direktoriai nera tokie uzimti, bei siulyciau prirasyti daugiau ideju tai pvz Del tu skelbimu kainu, pakeisti kaip seniau. Nu ir aisku po to priziureti kad laikytus zaidejai, cia nera sunku tiesiog patarciau ataskaitas atslepti kuriose zaidejai gali kelti skundus uz skelbimus daromus savikaina. O taip anketa is ties visai gera, puikus kandidatas, bei as tiesiog visuomet uz senus veidus kurie neturejo direktoriaus pareigu, o dabar is vis bet kas gauna todel butinai tave palaikau ir sakau sekmes. Nezinau ar pasinaudosi mano patarimais ar ne tau sprest :D gl dar karta ;)

ka galiu pasakyti, puikiai argumentuota nuomone, aciu, pasinaudosiu tavo patarimais.

• 0

Jonas_Gold

Jonas_Gold

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 339 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai da best
  • Žinomas kaip:Andrius/Vaidaz_Wingstonz
  • Darbas:Bedarbis
  • XP:82.000
Atsimenu tave su steve nicku tada buvai normalus esam dirbe abu armijoje ir sutardavom gerai uz ir sekmes :)
  • 1

Pretenduoju į administatoriaus postą išreišk nuomonė papaudęs ant nuotraukos 

3bNt15c.png

Pretenduoju i naujokų verbuotoja gali išreikšti nuomonė čia http://lsgyvenimas.l...albą-naujokams/

Capo Crimine

Capo Crimine

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 441 Pranešimai
  • Gyv. vieta@@@@
  • Žinomas kaip:C.Crimine
  • XP:13***

Man asmeniškai nepatinki, esi nedraugiškas įžeidinėji ir panašiai, prieš

• 0

Capo Crimine

859cd6843e9dc59fdd0c29c7a34145af964.gif

nezinau???

nezinau???

padariau heiterio mocia

• Forumo dalyvis
  • 958 Pranešimai

Man asmeniškai nepatinki, esi nedraugiškas įžeidinėji ir panašiai, prieš

Sakai izeidineju, gal numest kaip as bendrauju su tavim ir kaip tu su manim ? :) Pats sakei, kad rasai man pries, vien del to, nes as tau kazkada pats paspaudziau pries, tai ir irdodo viska apie tave :)

Šį pranešimą redagavo Gaspa Federline: 11 balandžio 2018 - 06:17

• 0

☆ L.Marquez ☆

☆ L.Marquez ☆

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 298 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Sanchajaus vierchas
  • Darbas:Gaisrine
  • VIP:Yea
  • XP:127k
  • @420

Nu tai palibuomu už,tikrai draugiškas,pades kom gales,prikolistas,tik mažiau gerk rugšta pieną,ir turesi ta direktorių jei nepragersi ;) 

Šį pranešimą redagavo Lee_Marquez: 11 balandžio 2018 - 03:54

• 0

@Juze@

@Juze@

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 580 Pranešimai

UZ malacius yra :)

• 1

Calvin'Boss

Calvin'Boss

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 404 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Žinomas kaip:Calvin_Boss
  • Darbas:Medikas
  • VIP:Nėra
  • XP:40000
Už, maladec bachurelis ;) tik tokius i posta imti:D
  • 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)