Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Marius.Clayton || Link Skelbėjų ---

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
2 atsakymai į šią temą

Apklausa: Ar pavyks jam (2 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar pavyks jam?

1. Taip, Pakomentuosiu apačioje (0 balsai(-ų) [0.00%])

Balso procentinis santykis: 0.00%

2. Ne, Pakomentuosiu apačioje (2 balsai(-ų) [100.00%])

Balso procentinis santykis: 100.00%

Balsuoti

Ma.Clayton

Ma.Clayton

Naujokas

• Forumo dalyvis
  • 9 Pranešimai
  • Žinomas kaip:ateis laikas ir sužinosi

Prisistatymas!

Sveiki Aš esu 15Penkiolikos Marius, kitaip Marius_Clayton Turiu žaidimo patirtiės 74.OOO žaidimui esu atidavęs 6-šešerius metus kurie buvo labai įdomus :)

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>><><><><><><><><><>

Tikslai atėjus į skelbėjus!

Pakeisčiau kelias taisykles ir mėginčiau jas įgyvendinti.

Įvesčiau savo tvarką, malone atmosferą į darbo racijoje bei ne darbo metu tarp darbuotojų.

Be problemų praveščiau Algas/Atrankas.

Didinčiau ko geriau koficienta.

Pridėčiau daugiau taisyklių.

Labai atidžiai žėčiau į kiekvieną skundą.

Atidžiai žiūrėčiau forumą.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>><><><><><><><><><>

Įdėjos!

Ketvirtadieniais-Sekamdieniais padaryčiau: ",Greitasis Skelbėjas," paiškinsiu:

Skelbėjas priema iškvietimą viskas normaliai ten pasako viską ir parašo skelbėjas šiandien ",GreitasisSkelbėjas,"

Ir šiandien viskas nemokamai!

Dar Padaryčiau Klausimanijų racijoj PVŽ:Parašau Pirmas parašęs į Darbo racija Skelbėjai the best ir pirmas parašęs gaus 1+ Tašką.

Būtų dar pirmas įsėdęs pas manę į automobilį laimi 1.5OOServerio Valiutos Bus įvairiai.

Didinčiau koficienta: PVŽ: Darbuotojas pradirbęs 400minučių/ ir 200NB gaus 1O.OOO Serverio Valiutos.

Ateityje bus rangų sistemą.

Įrodyk, kodėl esi geresnis už kitus kandidatus. Kodėl pasirinkai būtent šią firmą!

Aš nesakau kad aš geresnis mes visi lygūs Kaip pasirinkau šią firmą:

Žodžiu važinėjau po LS-Miestą iškviečiu Skelbėjus ir klausiu kiek melynas? jis atsako 600 aš jam paduodu jis paskelbia viskas normaliai nueinu į skelbėjus žiūriu viskas įdomiai padaryta imu iškvietimus ir bandau didinti Koficienta nuo tada aš pradėjau mėgt iskelbėjus.

Sekmės Visiem

Pagarbiai Marius_Clayton

• 0

Rovero

Rovero

Skelbėjas 2018

• Forumo dalyvis
  • 1.521 Pranešimai
  • Gyv. vietaJungtinės Karalystės, Piterboras.
  • Žinomas kaip:Gvidas Rovero
  • Darbas:Skelbėjų direktorius
  • VIP:Yra
  • XP:180,000

Anketa skurdi, realiai išvardijai ką tiesiog daro jau ir taip direktoriai, įdėjos atsiprašant kvailokos, nenaudingos. Pradėk nuo paprastesnių darbelių, pasirodyk, kad sugebi kažką. Dar ne laikas tau į direktorius, na, bet čia tik mano nuomonė.

• 0

CeQdPjo.png

karinutte

karinutte

Teta Karina

• Merė
  • 1.311 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius, Lithuania
  • Žinomas kaip:Karinute_Anette
  • Darbas:Skelbėja
  • VIP:YRA
  • XP:100.000
  • @karinutte

Anketa skurdi, realiai išvardijai ką tiesiog daro jau ir taip direktoriai, įdėjos atsiprašant kvailokos, nenaudingos. Pradėk nuo paprastesnių darbelių, pasirodyk, kad sugebi kažką. Dar ne laikas tau į direktorius, na, bet čia tik mano nuomonė.

+ forumo taisyklių nesilaikymas. Atmesta.

• 0

Savo geriausius sugebėjimus paversk ginklu, kuris padėtų Tau pasiekti geriausių rezultatų.

8e1771473451bc3b7555e35851d33d56666.jpg

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)