Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Rokas_Gibson į Glob. Moderatorius

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

Apklausa: Rokas_Gibson į Glob. Moderatorius (8 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Ar norite mane matyti Glob. Moderatorių tarpe?

1. (4 balsai(-ų) [50.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 50.00%

2. Prieš (4 balsai(-ų) [50.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 50.00%

Balsuoti

™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

<Pasislėpęs Kažkur>

• Forumo dalyvis
  • 1.463 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Nepastovus
  • VIP:Neturiu
  • XP:235000

Rokas_Gibson į Glob. Moderatorius

Taigi sveiki visi šiame serveryje esu žinomas kaip Rokas_Gibson, seni nick: Zygis_Boss ir Zygis_Silver. Mano patirties taškai šiai dienai yra jau virš 210k xp jau čia su jumis esu praleidęs 3metus su pertraukom.

Moderavime patirties turiu nes dabar prižiūriu Žaidimo pagalbos skiltį prieš tai esu moderavęs/tvarkes Lsg radijo skiltį, Mokslo skiltį bei Kompiuterijos skiltį ir kt.

Nuveikti darbai:

1. Transporto direktorius 2x

1 Kadencija pakeičiau keletą dalykų bei buvau sukuręs naujų dalykų kurių dabar jau nebėra tai:

buvo pertvarkytas Black-list, Sukurta rangų sistema, Sukurtas PP šablonas, įvesta keletą naujų taisyklių,

bei buvo sukurtas mano du konkursai darbuotojams bei žaidėjams. 2 Kadencija buvo daugiau ties dirbama taisyklių

pakeitimu kad nesidubliuotų ir naujų įvedimu bei kai kurių dalykų atgaivinimu. Tai pvz: Transporto lenktynės,

Misijos ir k.t.

1.1. Baikerių direktorius 1x

Šiose pareigose buvau tik viena savaite tad kiek spėjau susipažint tiek.

Darbas nereikalauja jokių atnaujinimų tik darbo serveryje.

2. Lsg radijos Viceprezidentas/Moderatorius 2x

Būdamas LSG Radijos Viceprezidentu. Sukūriau: Pagyrimų skiltis,

įkurtas Fondas, Atnaujintos kai kurios temos, bei redaguotos taisyklės. Padėdavau naujiem Dj

prisijungt prie eterio juos supažindinu su viskuo bei apmokindavau.

2.1. Lsg radijos Dj 3x

3. Lsg naujienų redaktorius 1x

Šiose pareigose nieko naujo neįvedžiau jokių pakeitimų nepadariau tik per trumpa buvimo

laikotarpį parašiau 3 ar 4 straipsnius kurie susilaukė dėmesio.

4. Kompiuterijos skilties moderatorius 1x

Turėdamas šias pareigas aš kiek galėdamas padėdavau kitiems jei kokia bėda ar reikia patarimo.

Sukūriau keletą pamokų/gidų kurie naudingi kompiuteriams.

5. Mokslo skilties moderatorius 1x

Turėdamas šią skiltį joje vykdžiau toliau esamą sukurtą kassavaitinį konkursą bei padėjau kam reikėjo pagalbos.

Tai pat buvo pakeistas vienas subforumas kad žaidėjai galėtų laisvai diskutuot apie mokslus.

6. Da nang Boys gaujos vadas.

Dabartiniai darbai:

1. Žaidimo pagalbos skilties moderatorius

Šeip aš pats tai manau kad tinku ir atitinku visus reikalavimus/kriterijus į Glob Moderatorius. Tiesiog čia tik reikia noro ir darbo ir bus viskas padaryta. Apie kitus kandidatus nieko nesakau nes jie ir geri tad jiems tik palinkėčiau sėkmės.

Kodėl Glob. Moderatorius kad galėčiau padėt kitiems pasitaręs su kitais ir be to forume yra daug laisvo laiko. Tai palaikant tvarka skiltyse renkant naujus moderatorius. Toliau skilčių suaktyvinimas ir naujų idėjų ieškojimas.

Tikslai:

1. Padėti suaktyvinti forumą;
  2. Suaktyvinti skiltis;
  3. Prižiūrėti tvarką tarp esamų moderatorių bei jų skilčių.
  4. Suteikti kiekvienam pagalba reikiamu metu.

/Prieš

Kodėl rašom į komentarus

• 0
Paveiksliukas

Nušauk mane

Nušauk mane

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 231 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Demons
  • XP:23k

Tikrai vertas UŽ

• 0

Poškė

Poškė

neprakaituok

• Teisėsaugos direktorius
  • 1.742 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Darbas:korumpuotas policajus
  • VIP:T41P
  • XP:virš 75k

Be nuomonės, radijoj padėdavai viską, viskas buvo liux, atėjei i transporto drk ir ten buvai vien dėl to kad vieta užimt, iškart pasikėlei belekiek

• 0

Xi7EtxQ.png

TppX4YX.png

UJwiICH.png

Menoss.

Menoss.

Praridenęs kamuoliukų...

• Forumo dalyvis
  • 1.733 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Žinomas kaip:čyteris
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000
  • saidas.menoss

Susitvarkysi mano nuomone, sekmes.

• 0

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

Miguel"Garcia

Miguel"Garcia

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 342 Pranešimai

uz, dabartiniam mod tvarkais puikiai tad su šituo taip pat susitvarkysi, sekmės ;)

• 0

Miguel"Garcia

796770f4bca28cb36746ba12c6854bee516.gif

​Miguel"Garcia

Migle Freedom

Migle Freedom

KASP

• Forumo dalyvis
  • 412 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Migle_Freedom
  • Darbas:Nėra
  • VIP:Nėra
  • XP:100 000 XP
  • soul_of_freedom_1

Esi daug ką nuveikiąs serveryje, tad tikrai vertas šių pareigų. Sėkmės! ;)

• 0

Leave :death:

KMqCO3N.png

5XsUMQW.png

J u o z a s

J u o z a s

E l i t a s

• Forumo administratorius
  • 7.800 Pranešimai

As pabusiu pirmas ir parasysiu pries. Gal kaip ir zmogus esi visai nieko is vienos puses ziurint, bet is kitos puses ziurink labai dar kitos zmogus... Ka turiu omeni? Prie manes sneki kitaip, bet uz nugaros sneki dar kitaip... kitaip paemus ir pasakius uz nugaros metai peilius, bet kaip taip reikia pasneketi angeliukas buni tam kartui... Is kur istraukiau toki dalyka? Zinai toki dalyka zodis ne zvirblis? tai va... ir ten pat ir istraukiau serveryje zaidzia tikrai daug zaideju, ir jie man kartas nuo karto issipasakodavo apie tave ir apie kitus zaidejus, plius as nesu aklas ir kurcias, kad to nematyciau ar negirdeciau...

Kitas dalykas yra toks, kad man nepatiko tavo darbas kaip zaidimu skiltyje, atrodo lyg zmogui reikia skubios pagalbos... bet ji nebudavo skubiai suteikta, ir zmogus neturedavo pasirinkimo ir budavo tema pats autorius uzrakindavo... As kalbu dienos metu pagalba skubia, ne nakties metu... Kaip as Glob Moderatorius buvau, sunku buvo tave pasigauti, tiek skypeje tiek zaidime arba net paciame forumo... kartais kaip dingdavai tai galvodavau kad del sampo kazka pasidarei ar kazka... ignoruodavai mano zinutes bei kitus dalytus, kol nepradedavau grazinti procentais uz neatlikta darba... 

As nieko nesakau apie direktorius ka is ju turejai, nes neziurejau kaip tu vadovaudavai tose firmose... Bet man uzteko pamatyti kaip forumo tu vykdydavai savo veikla, kuri tikrai mazai nebuvo... pasiziurek pvz kaip su susitvarkytai su glob moderatoriumi, jeigu tu dabar tiesiai sviesiai pasakius, nesuspeji padeti zmonems forumo skiltyje pas tave, kurioje tu esi atsakingas... Tiesiog neuztenka parasyti temoje uzrakinta ar kazka tokio, ar numesti kokia nors taisykle pacituota, kad praejo tam tikras dienu skaicius "2 dienos" ar tiesiog numesta tema... Neatsakingas kitaip sakant zmogus esi... Aisku ne man cia spresti ar tu gausi ar ne... bet mano tokia nuomone apie tave, ir manau tikrai daug kas sutiks, apart tavo draugeliu  :morning1: 

• 1

Spausk nuotrauka ir gausi free rep

YOGYsZn.png

™Rokas G™(Zygis)

™Rokas G™(Zygis)

<Pasislėpęs Kažkur>

• Forumo dalyvis
  • 1.463 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • Darbas:Nepastovus
  • VIP:Neturiu
  • XP:235000

As pabusiu pirmas ir parasysiu pries. Gal kaip ir zmogus esi visai nieko is vienos puses ziurint, bet is kitos puses ziurink labai dar kitos zmogus... Ka turiu omeni? Prie manes sneki kitaip, bet uz nugaros sneki dar kitaip... kitaip paemus ir pasakius uz nugaros metai peilius, bet kaip taip reikia pasneketi angeliukas buni tam kartui... Is kur istraukiau toki dalyka? Zinai toki dalyka zodis ne zvirblis? tai va... ir ten pat ir istraukiau serveryje zaidzia tikrai daug zaideju, ir jie man kartas nuo karto issipasakodavo apie tave ir apie kitus zaidejus, plius as nesu aklas ir kurcias, kad to nematyciau ar negirdeciau...

Kitas dalykas yra toks, kad man nepatiko tavo darbas kaip zaidimu skiltyje, atrodo lyg zmogui reikia skubios pagalbos... bet ji nebudavo skubiai suteikta, ir zmogus neturedavo pasirinkimo ir budavo tema pats autorius uzrakindavo... As kalbu dienos metu pagalba skubia, ne nakties metu... Kaip as Glob Moderatorius buvau, sunku buvo tave pasigauti, tiek skypeje tiek zaidime arba net paciame forumo... kartais kaip dingdavai tai galvodavau kad del sampo kazka pasidarei ar kazka... ignoruodavai mano zinutes bei kitus dalytus, kol nepradedavau grazinti procentais uz neatlikta darba... 

As nieko nesakau apie direktorius ka is ju turejai, nes neziurejau kaip tu vadovaudavai tose firmose... Bet man uzteko pamatyti kaip forumo tu vykdydavai savo veikla, kuri tikrai mazai nebuvo... pasiziurek pvz kaip su susitvarkytai su glob moderatoriumi, jeigu tu dabar tiesiai sviesiai pasakius, nesuspeji padeti zmonems forumo skiltyje pas tave, kurioje tu esi atsakingas... Tiesiog neuztenka parasyti temoje uzrakinta ar kazka tokio, ar numesti kokia nors taisykle pacituota, kad praejo tam tikras dienu skaicius "2 dienos" ar tiesiog numesta tema... Neatsakingas kitaip sakant zmogus esi... Aisku ne man cia spresti ar tu gausi ar ne... bet mano tokia nuomone apie tave, ir manau tikrai daug kas sutiks, apart tavo draugeliu  :morning1: 

Idomi tavo nuomonė. Bet jei sakai kad manęs skype ar kažkur kitur nerandi tai čia tas kad mes visiškai nepažįstami pats esi ne kartą mane ignoravęs. Jei su savo skiltimi tai ten būna kad labai jau įdomių tų pagalbų prašų. Kurios net kartais kaip pasižiūri tokios juokingos. Plius pats žinai koki nesąmoningi skype grupei būdavo floodai. Būtų reikėje labai manęs būtum radęs ir privačiai. Bet dėkui už tokią išsamią nuomonę.

• 0
Paveiksliukas

Cheba

Cheba

Auksarankis

• Forumo dalyvis
  • 4.802 Pranešimai
  • Gyv. vietaLSG

Pamenu, senai, kai dar bausdavau visus už ket-n būdamas teisėsaugoje, tai tave pagavau nubaudžiau, tu mane visaip išvadinai kaip begalėjai, priverkei gal visus penkis kibirus ašarų, ir nuo to laiko iki dabar dar tebebuvai ant manęs užsisėdęs. Nemanau, kad turėtų tokie verkšlenantis dėl betkokio menkniekio žmonės užimti globalaus moderatoriaus pareigas. Sory, bet aš esu apie tave susidaręs blogą nuomonę. Prieš.

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)