Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

S.Curry į glob modus =D

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
36 atsakymai į šią temą

Apklausa: S.Curry į glob modus =D (36 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Imam =D?

1. Prabalsavo Taip taip (27 balsai(-ų) [75.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 75.00%

2. wtf ne (9 balsai(-ų) [25.00%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 25.00%

Balsuoti

stephenas

stephenas

✪𝔾𝕆𝔻✪

• Forumo dalyvis
  • 3.590 Pranešimai
  • Gyv. vietakur atsibundu ten ir bunu
  • Darbas:pokeris
  • VIP:always
  • XP:1337
Sveiki, tiesą pasakius į šias pareigas pildyti niekada nežadėjau, nes nė trupočio nesigaudžiau forume bei jos sistemoje, bet laikui bėgant, gaunant kelias pareigas man labiau prasivėrė akys ir manau būčiau gan geras forumo moderatorius todėl atsidūriau čia.
Serveryje žaidžiu jau penkeris metus, draugai vadina Curry bet pilnasis slapyvardis Stephenas_Curry. Per jubiliejinius metus buvau ir nuveikiau:
Gaisrinės direktorius - tai buvo mano pirmosios pareigos, nepradėjau nuo moderatoriaus nes forume kaip ir mynejau buvau visiškai žalias. Kaip pirmosios pareigos jos man reiškė daug ką, tad buvo daug motyvacijos. Įkūriau baltąjį rancher'į, keičiau bei pridėjau taisykles, laikiau gerą aktyvumą ir didelį darbuotojų skaičių. Buvau pašalintas dėl 2/2, pirmoji klaida buvo durna - dm hp kick'as, nemanau, kad dėl 3 įtrenkimų reikėjo kickinti, bet tebunie. O lemtingasis 2/2 buvo irgi dėl durnos klaidos, išsprūdo žodžiai.
Gatvės moderatorius - visgi po direktiriaus norėjau kažko naujo, tai būtų moderatorius. Dažnai kūriau lenktynes kurių dabar tiek kiek dykumoje vandens, pridėjau keletą taisyklių, bet pagrindas buvo aktyvios lenktynės.
Naujokų verbuotojų moderatorius - pildžiau, nes patiko moderatoriai susyję su žaidimu, kadangi forumas buvo man sunkusis darbas. Šiuo moderatoriumi didžiuojuosi labiausiai, neturėjau procentų, bei išbuvau metus laiko poste. Pakeičiau begale taisyklių, aktyviai tikrinau nuotraukas dalinau dideles algas, kad būtų noro verbuoti.
Gaujos kovų moderatorius - nieko nenuveikiau, nes nespėjome su kolega įgyvendinti to, ko norėjome. Ir šiaip buvo pranešta, kad bandys forumo moderatoriai nuversti mane kaip tik išeis todėl ilgai neišgyvenčiau šiame poste.
Skelbėjų direktorius - daug plušau kol gavau šį direktorių, buvau rinkimuose, vėl pildžiau anketą užėmęs antrąją vietą rinkimuose, bet gaves pareigas nebeturėjau daug noro, kadangi jis visas dingo kol gavau pareigas. Aišku ką norėjau tą padariau, lenktynes, raudonąjį washington'ą, bet galėjau ir geriau.
Modifikacijų moderatorius - sukūriau modifikacijų temą kurioje lengviau rasti norimą modifikaciją, bei padėjau žaidėjams dėl modifikacijų. Tuo metu neįvertinau savo pareigų, mintyje buvo pokeris, pinigai, todėl gaudavau ban'us, gailiuosi dėl to, nes dar daug ką galėjau nuveikti.
Teisėsaugos direktorius - viena iš svarbiausių pareigų mano žaidimo istorijoje. Gan greitai pabostantis direktorius bent jau man, nes labai nervindavo tie patys klausimai, floodas per atrankas. Kandidatūroje įkūriau slaptąją armija, dadėjau taisyklių, kitas keičiau, daug darbo dėjau kai atsirado atnaujinimai, nes tai lietė ir mano darbą. Prižiūrėjau firmą, kūriau treniruotes, visada turėjom ginklų sandelį. Gavęs procentų dėl nežinojimo, nes buvau dar žalias, praradau norą vėl stengtis, po biškį vėl kopdamas laiptais gavau skundą, kuris buvo visiškai nesuprastas merų, nes tada kaltas nebuvau, čia ir baigės visas noras kažką įrodyti, bet tai davė man geriausią pamoką forumo vandenyse.
Esu dar daug smulkių dalykų nuveikęs, bet to nelaikau pasiekimais, ir nė biškį nesigailiu praradęs pareigas, nes ką norėjau - tą padariau.
Gavęs šias pareigas labiau stengsiuosi gyvinti uždarytas veiklas, kaip z-loto, giveaway ir kitą.. Nepamiršiu top 5 pagal reputacija forumo veidų, įamžinsiu juos, teiksiu prizus ir suteiksiu jiem didesnių galimybių, kad ir kitiems būtų noras kauptis reputaciją keliant vaizdo įrašus ar panašiai, tai irgi gyvintu forumą. Beabejo prižiūrėsiu forumą, kadangi esu dažnai prisijungęs prie interneto platformos.
Manau nevardinsiu koks mano vardas, kur gyvenu nes tai visiškai nėra svarbu. Dažnai mėgstu pasiduoti kai viskas klostosi blogai, bet visada bandau žiūrėti į geriausią situaciją ir turėti vilties viską atstatyti. Esu draugiškas, visada duodu šansą susibendrauti, o pats nelabai mėgstu lysti tiem kurių visiškai nepažystu. Noro būsenoje būnų rimtas, o kartais ne, žiūrint į situaciją. Mėgstu papezėt nesąmonių, nes žaidimas man nėra tai kur aš turėčiau būti susikaupęs, rimtas, nes žaidžiu savo malonumui, visad gavęs pareigas bandau surimtėti, bet nepasikelti ar panašiai, nes mėgstu tvarką savo prižiūrimose pareigose. Tai tiek.

Šį pranešimą redagavo Stephen'as: 25 balandžio 2018 - 19:34

• 0

Marko Popovich

Marko Popovich

love is a drug, and I only get bad trips

• Garbės moderatorius
  • 4.377 Pranešimai

prieš, nes denzelis liepė,jau taip graudusforumo valdzioj,nesi pasiruoses tokiom pareigom

• 0

tumblr_mugmfpLHQY1sjvnm3o1_500.gif

Cesar Cielo

Cesar Cielo

palikes

• Forumo dalyvis
  • 2.096 Pranešimai

Uz, nes jo vardas Steponas, o Steponas yra kietas vardas

• 0

Swimming is my SPORT

The pool is my HOME

The water is my FRIEND

Pretenduoju tapti serverio administratorium 2 karta, savo nuomone gali isreiksti cia

https://www.youtube....h?v=9LSyWM2CL-U

2a a a

2a a a

padariau heiterio mocia

• Forumo dalyvis
  • 962 Pranešimai

pries nes uz, sekmes

• 0

db96e51e6485f2b8f8fa6bc3cd72a58f481.bmp

Shawn Cocaine

Shawn Cocaine

• Forumo dalyvis
  • 2.719 Pranešimai
uz, gud idea, pasiruoses!
  • 0

Remeza

Remeza

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 227 Pranešimai
Jo uz geras
  • 0

ProstoNyva

ProstoNyva

Nyvantas Driftantas

• Forumo dalyvis
  • 539 Pranešimai

Tebunie už ,mes kažkaip nesutariam ,bet reikia viska gerinti , ir šjp esi netoks durnas kaip primeti, gan su patirtim vaikinas :) palaikau šį kart.

• 0

Yra žmonių, kuriems trumputė akimirka gali suteikti daugiau džiaugsmo, nei kitiems visas jų gyvenimas
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Galimybė įgyvendinti svajonę - štai kas gyvenimą daro įdomų
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------Kiekviena diena kupina pamokų ir paslėptų dovanų.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
87268017dba228820455a2b9d690af48339.gif

Mantis Solid

Mantis Solid

asas

• Forumo dalyvis
  • 1.754 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Solid
  • VIP:Neiperku

Uz draugiskas zmogus (juokauju) 

• 0

Guest_aramax_*

Guest_aramax_*
  • Svečias

uz susitvarkysi ez

• 0

F.Martinez

F.Martinez

В чëм сила, Брат?

• Forumo dalyvis
  • 1.115 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius
  • Žinomas kaip:Frank_Martinez
  • XP:52k

u, nes girdėjaube aimo nepašaudai ir šjp žinau , kad saviems būsi griežtas

• 0

stephenas

stephenas

✪𝔾𝕆𝔻✪

• Forumo dalyvis
  • 3.590 Pranešimai

Uz, nes jo vardas Steponas, o Steponas yra kietas vardas

dekui

Jo uz geras

dekui

Tebunie už ,mes kažkaip nesutariam ,bet reikia viska gerinti , ir šjp esi netoks durnas kaip primeti, gan su patirtim vaikinas :) palaikau šį kart.

dekui, nick?

uz susitvarkysi ez

dekui

dekui

u, nes girdėjaube aimo nepašaudai ir šjp žinau , kad saviems būsi griežtas

dekui

dekui

pries nes uz, sekmes

dekui

uz, gud idea, pasiruoses!

dekui

• 0

Menoss.

Menoss.

Praridenęs kamuoliukų...

• Forumo dalyvis
  • 1.733 Pranešimai
  • Gyv. vietaKėdainiai.
  • Žinomas kaip:čyteris
  • Darbas:Bedarbis
  • VIP:Nera
  • XP:107.000
  • saidas.menoss

Taip, aš esu už tave! Draugiškas, suprantantis humorą žmogus, pareigingas. Linkiu sėkmės.

• 0

" Jei ringe arba už jo ribų krenti - nieko blogo. Blogai, jei ir lieki parkritęs. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

" Čempionais tampama ne sporto salėse. Čempioną pagimdo tai, kas slypi žmogaus viduje - troškimai, svajonės, tikslai. "

- Muhammad Ali.

----------------------------------------------------------

-------------

Cheba

Cheba

Auksarankis

• Forumo dalyvis
  • 4.801 Pranešimai
  • Gyv. vietaLSG

Palaikau , visai normalus esi palikes. 

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Poškė

Poškė

neprakaituok

• Teisėsaugos direktorius
  • 1.739 Pranešimai
  • Gyv. vietaŽemaitija
  • Darbas:korumpuotas policajus
  • VIP:T41P
  • XP:virš 75k

o curi ;d dwj laikai kardana, sėkmės už visi žino kodėl

• 0

Xi7EtxQ.png

TppX4YX.png

UJwiICH.png

.l.

.l.

aš draugiškas

• Forumo dalyvis
  • 2.511 Pranešimai
  • Gyv. vietaNetoli Vilniaus
  • Žinomas kaip:Tavo Mama
  • Darbas:$$$$$$
  • VIP:.l.
  • XP:82k

Gavai drk uztenka tau.

• 0

Jurgis

Jurgis

I’m Kidding

• Apie viską
  • 1.500 Pranešimai
  • Gyv. vietaPlung

Visa laik mėsom už sėkmes nedraugiškas nemėgsta išgerti.

• 0
Buk mano geriausias draugas paspausk išreišk nuomonė - https://lsgyvenimas....as-aka-medikai/

Hehiukas

Hehiukas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 295 Pranešimai
  • Gyv. vieta2017 Metu Pokeristas
  • Žinomas kaip:2017 Metu Pokeristas
  • Darbas:2017 Metu Pokeristas
  • VIP:2017 Metu Pokeristas
  • XP:9999

tu niekada nesikeikiu isvso ahujelinai tai pd direktoriu tai moda tai admina jam niekada nesikeikiu tau niekada nesikeikiu as uz

• 0

stephenas

stephenas

✪𝔾𝕆𝔻✪

• Forumo dalyvis
  • 3.590 Pranešimai

Taip, aš esu už tave! Draugiškas, suprantantis humorą žmogus, pareigingas. Linkiu sėkmės.

dėkui senyzai

Palaikau , visai normalus esi palikes. 

dėkui ;)

o curi ;d dwj laikai kardana, sėkmės už visi žino kodėl

xd dėkui seni

Gavai drk uztenka tau.

neuztenka 

Visa laik mėsom už sėkmes nedraugiškas nemėgsta išgerti.

dėkui :dd

tu niekada nesikeikiu isvso ahujelinai tai pd direktoriu tai moda tai admina jam niekada nesikeikiu tau niekada nesikeikiu as uz

XDDDDDD dekui

• 0

Cheba

Cheba

Auksarankis

• Forumo dalyvis
  • 4.801 Pranešimai
  • Gyv. vietaLSG

Nenenenene, pasirodė jau normalus normalus buvai, bet pasirodo ten tik nardymas buvo dėl direktoriaus. Kai gavai direktorių visus ten mėsom vadini racijoje, nevertas būti forumo moderatoriumi su tokiu mandagumu . Prieš

• 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

stephenas

stephenas

✪𝔾𝕆𝔻✪

• Forumo dalyvis
  • 3.590 Pranešimai

Nenenenene, pasirodė jau normalus normalus buvai, bet pasirodo ten tik nardymas buvo dėl direktoriaus. Kai gavai direktorių visus ten mėsom vadini racijoje, nevertas būti forumo moderatoriumi su tokiu mandagumu . Prieš

wtf pries drk as tau saibu nedaviau ir dabar neduodu kodel as pagal tave buvau normalus? 

o siaip savo pasaku gali nesekt visi zinom kad duodi pries nes as tau i admin pries parasiau idomus zmogus esi labai :DD bet aciu

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)