Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Carlo_Moreti į skelbėjus

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
8 atsakymai į šią temą

Apklausa: Carlo_Moreti į skelbėjus (11 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Imam?

1. Taip (8 balsai(-ų) [72.73%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 72.73%

2. Ne (3 balsai(-ų) [27.27%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 27.27%

Balsuoti

Carlo_Moreti

Carlo_Moreti

Įsibegėjęs

• Forumo dalyvis
  • 68 Pranešimai
  • Žinomas kaip:Carlo_Moreti
  • VIP:Yra
  • XP:Daug

1. Patirtis žaidime (XP taškai, praleistas laikas serveryje), esamas ir visi buvę slapyvardžiai.

2. Nuveikti darbai serveryje, forume. Papasakok plačiau, ką būtent juose nuveikei naudingo?

3. Tavo idėjos, kurias privalėsi įgyvendinti atėjus į direktoriaus postą.

4. Kokią veiklą pasiūlysi savo firmos darbuotojams? (Be konkursų).

5. Idėjos, kuriomis didinsi savo darbo koeficientą, darbo kokybę ir palaikysi gerą atmosferą darbe.

6. Įrodyk, kodėl esi geresnis už kitus kandidatus. Kodėl pasirinkai būtent šią firmą?

7. Patirtis darbe. Kokie jūsų santykiai su dabartiniais šios firmos direktoriais, darbuotojais?

8. Papildoma, vertinga informacija, kuri, jūsų manymu, sudomins merą ir anketos skaitytojus.

Sveiki, Aš esu Carlo_Moreti. Slapyvardžiai: Matas_Fangs (buvo pavogtas). XP turiu daugiau nei 20.000xp. Serveryje žaidžiu pusantru metu. Esu buvęs Naujoku verbuotojas 1 arba 2 kartus. Pirmiausia manau reikėtų truputį pakoreguoti taisykles bei bausmes. Greitai reaguoti į skundus, stengtis, kad jų būtų kuo mažiau. Palaikyti tvarką forume bei žaidime. Skatinti žaidėjus dalyvauti įvairiuose konkursuose, bei siekti premijų. Surengčiau įvarius konkursus (Su admin pagalba). Pasitarus su darbuotojais. Ir aišku nepamiršus pačio darbo... Su darbiniu transportu lenktynes ir t.t. Sugalvoti darbuotojams veiklos, kad neatsibostų dirbti šioje firmoje. Atsakinėti į įvairius klausimus. Nemanau, kad esu geresnis už kitus visi galime ir turime šansų gauti direktorius. Darbe esu dirbęs nemažai. Su dabartiniais direktoriais sutariu gerai... Ačių tiems kurie skaitė mano anketą, bei sėkmes kitiems kandidatams.

Šį pranešimą redagavo Carlo_Moreti: 24 kovo 2018 - 12:09

• 0

Sama_Cartten

Sama_Cartten

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 31 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
  • Darbas:Vagis
  • VIP:yra
  • XP:20k

• 0

Dovile Smile

Dovile Smile

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 530 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai
  • VIP:yra
  • XP:125000

Nevertas .

• 0

Guest_aramax_*

Guest_aramax_*
  • Svečias

nzn kas cox esi seip zinau bet anketa kaip paa i kobra pildytum bet turek uz reik pradet nuo nv

• 0

-Lauryte-

-Lauryte-

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 179 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Žinomas kaip:Laura Proskinaite
  • Darbas:Taxiste
  • VIP:Yra.
  • XP:3500

Pries aisku zinai kodel.

• 0

Vieniem per graži,
Kitiem per prasta,
Vieniem pasikėlus,
Kitiem per žema.
Vieniem miela,
Kitiem šalta.Nesu
tobula,nes tokių nėra
.

-L.Innonime-.

-L.Innonime-.

Pradedantysis

• Forumo dalyvis
  • 34 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Žinomas kaip:LSG DIEVAS.
  • Darbas:FURISTAS
  • VIP:YRA
  • XP:99999

Na šeip nesi draugiškas mesdamas su manimi moneta norėjai naudos, anketa irgi toks jausmas lyg i radija kokia rašytum , bet aš vistiek už nes gi visiems reikia nuo kažko pradėti. Sekmės.

Šį pranešimą redagavo -L.Innonime-.: 24 kovo 2018 - 06:03

• 1

Taip, uzteks klykaut, plesant kandonus, Susigniausiu i kumsti itempes visus steroidus, Beliko atlaikyti faja, Pakol sitos diskotekos nepalikau greitaja, As matau sau vietos, tenai amygos, Ir as ten busiu jeigu nenustipsiu nuo nemigos, Auksines korteles... Super kales, Jos nerealios o visa kita tik detales. As trinu mazolius ale metu desimt, Kad patiketu niekada nesikeikiu kai sakau situos isnesim, Kad nebijotum ir tu, prie sito super hero, Kai prisipis klube lietuviskas deniro.
Apie ka.. apie vot. votka.. Sustojus sirdziai nepadeda redbulis su votka. Bet as praktiskas, praktiskai kaip pati norfa. Jei jibašinu, tai jibašinu pati morfiju. Ir jokio dekui, pochuiste dek xui. kad neparodet niekam, vienas lieku. Romantiku neieskau, nebijok trankytis, Tai man netrugdo jaunam, po ledu laizytis, Sapnuoju deive, ilgu plauku moteri, Gal ten ir rasi, bet greiciau sutiksi akropoli. Jos iesko princo ant balto zirgo, Kad ta karve bent isbalusio asilo niekada nesikeikiu..

Mano anketa i NTA firmą išreišk

nuomone - http://lsgyvenimas.l...-kadencija-nta/

Vaidaz_Wingstonz

Vaidaz_Wingstonz

Balamūtas

• Forumo dalyvis
  • 1.136 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai da best
  • Žinomas kaip:Vaidaz_Wingtonz
  • Darbas:Autoklubas da best
  • XP:78596

Realiai anketa nieko gero bet žmogus tai normalus medikuose esi dirbęs jai neklystu  tai už ir sėkmės 

• 0
Sveiki išreiškite savo nuomonė mano anketoje. Atsidėkosiu +rep :) Spausti Čia

Randy_Robinson

Randy_Robinson

Senbuvis

• Serverio administratorius
  • 791 Pranešimai
  • Gyv. vietaLietuva
  • Žinomas kaip:Randy_Robinson
  • Darbas:Motomanas
  • XP:47k
Už, anketa skurdoka ,bet pats pradėjau nuo čia todėl spaudžiu už. Sėkmės
  • 0

HAKAI

HAKAI

Auksarankis

• Klaidos/Bugai
  • 6.032 Pranešimai
  • Žinomas kaip:HAKAI
  • Darbas:ADMINAS
  • VIP:NO
  • XP:106000

Atmesta.. Forumo Taisykliu Nesilaikymas

• 0

Spausk apacioje nuotrauka ir gausi rep'a

627fdf998c3b64af18fc3946e9a4749c.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)