Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Michael_Cobretti(Marius_Lomani) i direktoriu

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
14 atsakymai į šią temą

Apklausa: Michael_Cobretti(Marius_Lomani) i direktoriu (7 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Taip, ne?

1. Taip cheateris bet mldc bus (1 balsai(-ų) [14.29%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 14.29%

2. Nea, kadangi as spausdamas tau ne irodau kad esu nesunrendes vaikas 13metu (6 balsai(-ų) [85.71%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 85.71%

Balsuoti

E39 M5 V8

E39 M5 V8

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 240 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas - Lietuvos širdis, Vilnius - lenkų sostinė
  • Žinomas kaip:Cheateris
  • XP:420
MICHAEL COBRETTI i sklbėjų direktoriaus postą!!!

Sveiki draugai ir nedraugai, žaidime vadinuosi MICHAEL COBRETTI , labiau žinomas kaip Marius_Lomani. Šiame projekte esu surinkes nei daug nei mažai, 50k. Žaidžiu maždaug trejus metus, tačiau nieko gero nesu pasiekes kol kas. Taip šiame serveryje esu turėjas tikrai ne vieną ir ne du banus kaip kitį, pas mane banų kiekis skaičiuojamas jau manau keletą šimtų,ar netgi daugiau ir visį už ,,cheat,, neslėpių buvau cheateris, bet keičiuosi kadangi pagalvojau, nėra verta gauti banų ir taip gadinti reputaciją toliau, gal dar ir norisi kartais pacheatinti, taip kad visas servas verktu, bet susilaikau nuo šios idėjo ir taip neslėpių kad buvau ir dar kažkieno akyse esu cheatris, bet as nesistengių pakeisti tu žmonių nuomonės kurie sieke, kad nardyčiau jiems.
Esu turėjas:
Vagių direktorių (X) kartų.
Dylerių direktorių (X) Kartų.
Baikerių direktorių (X) kartų.
Naujokų verbuotojas (2x) kartų.
Gaisrinės direktorius (+-24h).
Atėjas į šį direktoriaus postą, sieksiu igyvendinti keletą, o gal ir daugiau sugalvotų idėjų. Kurios ženkliai pagyvins darbą skelbejuose, bei jį palengvins, kad ateitu daugiau žaidėjų ir nebūtų tokių dalykų, kad iškvietus skelbėją jis neimtų iškvietimų. Taip bus kelemas labiau koeficientas, nes bus idedama daugiau skelbimų, bus patenkinta daugiau žmonių ir jiem nereikės verkti į /vip chata ,, Ar yra skelėjų?,, ,,Skelbėjaim /imti,,
Algų dienomis skelbimų kainas padaryti (mėlyna 500) (raudona 1000), kad visis gave algas, pirktu daugiau skelbimu ir taip kofą labiau pakletų.
Pakoreguotį keletą taisyklių, kad būtų lengviau ir papraščiau dirbti skelbėjuose.
Pakeisti premijų gavimo sistemą, kad būtų daugiau pastangų ją gaunant.
Pakeisti patekima i W-listą, ir pašalinima padarytį, už menkiausią nusižengima būnant darbe, arba jame nebūnant, kad visį laikyturi serverio taisyklių.
Sukurtį taškų sistema kurį lemtu kuris žmogaus tą alga gaus premiją, misijos būtų ne pačios sunkiausios ,,Idėti 20rožiniu skelbimų,, ,,Surinkti 200n.b,, ,,Prasukti 500,, Ir daug kitokių kurias būtų galima sugalvotį ateityje, nes misijų galimą sugalvotą daugybe. Ir daugiausiai taškų sirenkes darbuotojas arba darbuotojai būtų apdovanojamą premiją, o to mėmesio geriausias darbuotojas, būtų apdovanojamas W-listų bei pinigine premiją kruią tikriausiai padengsių is savo piniginės.
Skatinsiu darbuotojus gerinti firmos rekordus.
Daugiau idėjų bus atėjus i postą, tad nieko per daugiausiai jums nepažadų, kad nebūtų taip, kad prižadų kalnus ir nieko nepadarau.
Tai gi dabar apie koeficientą, manau jį galima būtų pakelti iki 300 ir visį atėja į šį darbą taptų milijonieriais, šiek tiek padirbėjus, kad Naudingumo balų kiekis sutiktu su 0,25 santykių tikrai gali kažką išspausti is šio darbo. Šis darbas iš pat saves yra geras, tačiau netike direktoriai nemoka to išnaudoti ir todėl koeficientas nebūna pats aukščiausias kaip tais laikais kai direktorė buvo Camilla_Miio. Darbo racijoje į dieną vieną arba du sykius surengti klausimaniją iš taškų kurie būtų kaupiami kiekviena dieną, nu tam tikrų misijų.
Na tiesa sakant aš nesu gerenis už kitus kandidatus kurie pretenduoją į šį postą, kadangi visi žmonės yra lygus, bet kiekvienas turį gerąją pusę bei blogąją, nes ne visi gali būtui gabus ant to pačio dalykas, dėl to ir esame vadinamį žmonėmis, o ne robotais, nes robotkai praktiškai visį yra vienodį, o žmonės savitiškai skritingį ir įdomus.
Taip, su direktoriais sutinkų tikrai neblogai su Guru_Tugginmypudha :D.
Šiame darbe esu pradirbes tikrai nemažai ir su labai dideliais kiekiais n.b bei min esu, bei esu W-liste.

Dėkui kad skaitėte mano anketą.
Dėkui už jūsų išreikštas nuomones.
/\ /\ /\ /\ /\ /\ /\
| | | | | | |
KRC TEN BULL SHIT APIE MANE, REALIAI MEGSTU CHEATINTI, NAUDOTI AIMA, IR SIAIP DAUG BMU GAVES IR JIE MANE PRALINKSMINA, BET DIREKTORIUS BUSIU GERAS NENAUDOSIU CHEATU PER MAIN ACC VISI INBICILAI BUS ISMESTI IS DARBI BE GAILESCIO O AS KARALIAUSIU TEN KAIP RAJONO VERCHAS, NES TIK KAUNE GYVENI VERCHAI :)
  • 0

ProstoPoske

ProstoPoske

Chamans

• Forumo dalyvis
  • 1.116 Pranešimai

klaidas griovkasei galėtu su kastuvais kast , prieš, vaikezas aferistas, mėsgalis, nesubrendęs, nemandagus, cheateris, nesuprantantis ką daro

• 0

Rinciukas

Rinciukas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 371 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilalė.
  • Žinomas kaip:Rince
  • Darbas:ner
  • VIP:ner
  • XP:82k
P p p p prieš. Čj pats žinai kodėl
  • 0

Medikų direktorius nuo 2017.10.19 - 2017.12.11

Autoklubo direktorius nuo 2018.01.20 - 2018. 03.05

E39 M5 V8

E39 M5 V8

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 240 Pranešimai

P p p p prieš. Čj pats žinai kodėl

Kad tave bandziau isverst?
  • 0

Justas_Sniokaitis

Justas_Sniokaitis

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 181 Pranešimai
  • Gyv. vietaRŪKINU MĖSAS MAFUS
  • Žinomas kaip:RŪKINU MĖSAS MAFUS
  • Darbas:RŪKINU MĖSAS MAFUS
  • VIP:RŪKINU MĖSAS MAFUS
  • XP:5000

Prieš Lomaniams! ne tau drk postas, aferistas, nedraugiskas

• 0

E39 M5 V8

E39 M5 V8

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 240 Pranešimai

Prieš Lomaniams! ne tau drk postas, aferistas, nedraugiskas

Aik tu aferiste neissivystes nekalbek to ko nezinaj, sakai ne lomaniam taciau praktiskai visi esam tureje drk o tu ne
  • 0

Valiuks

Valiuks

viras

• Forumo dalyvis
  • 3.776 Pranešimai
  • Geriausias 2017 Metų:Šaulys, Gaujos Vadas, Tankistas
  • 2017 Metų Direktorius::Mechanikų
  • Gyv. vietauk
  • Žinomas kaip:Tankas_Bazaras

oho kas gi cia,

https://gyazo.com/7d...872be7ca36d696f

netgi 11 matches, pries

• 0

ezgif-5-f5945f2cec.gif

Justas_Sniokaitis

Justas_Sniokaitis

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 181 Pranešimai
  • Gyv. vietaRŪKINU MĖSAS MAFUS
  • Žinomas kaip:RŪKINU MĖSAS MAFUS
  • Darbas:RŪKINU MĖSAS MAFUS
  • VIP:RŪKINU MĖSAS MAFUS
  • XP:5000

Aik tu aferiste neissivystes nekalbek to ko nezinaj, sakai ne lomaniam taciau praktiskai visi esam tureje drk o tu ne

Tu manes nezinai as jau drk, o lomaniam visada pries, visi arefistai, dviveidziai

• 0

E39 M5 V8

E39 M5 V8

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 240 Pranešimai

Tu manes nezinai as jau drk, o lomaniam visada pries, visi arefistai, dviveidziai

Tu nebent savo tuoleto direktorius nemanau kad daugiau ka pasiektum
  • 0

Rinciukas

Rinciukas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 371 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilalė.

Kad tave bandziau isverst?

Tu nebent savo tuoleto direktorius nemanau kad daugiau ka pasiektum

Va dėl šitų dviejų dalykų.. Bandei nuverst ir dar šitaip elgies. Išmok priimt kritiką, kurią pats užsidirbai visiem tavo žinomais cheatais:]
  • 0

Carmello

Carmello

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 343 Pranešimai
  • Darbas:Kurjeris
  • VIP:Yra
  • XP:65k

Už, Imam visi is klaidu mokomes.

• 0

NTA direktorius nuo 2017-10-04 iki 2017-12-08

Transporto direktorius nuo 2018-01-20 iki 2018-04-14

E39 M5 V8

E39 M5 V8

Pažengęs

• Forumo dalyvis
  • 240 Pranešimai

Va dėl šitų dviejų dalykų.. Bandei nuverst ir dar šitaip elgies. Išmok priimt kritiką, kurią pats užsidirbai visiem tavo žinomais cheatais:]

Realiai as byb* dejau ant to drk vistiek negausiu nes serve vyrauja per didele korupcija, nekalbu apie visus bet didele dauguma tuo uzsiema ima i drk savus kurie visiskai nezino ka daro nes vaikiai yra o nrml kandidatam neduoda drk arba laukia kol menka klaidele padarys ir gales atmesti, nes cia reikia atejus i serva turet savu kad kazka gautum, nieko neturesi galesi byb* ciulp* kad gautum, tai manau pirma reiktu servo valdziai pasikeist, o ne man, nes kiekvienas zmogu yra skitingas, o as tiksliai nesiruosiu keistis del kazkokio supis** zaidimo kuris yra laiko praleidimas, o ne real life, kaip keikuriem is jusu tai yra net 70proc aideju :)) Krc sekmes Imbicilai cia, ateisiu jusu pazudyt, o anketa vstk stobaliai atmes :)

• 0

Timati_Robinson

Timati_Robinson

PIRK LEDA

• Forumo dalyvis
  • 1.200 Pranešimai
  • Gyv. vietaPanevėžys
  • Žinomas kaip:Ledu verslininkas/dyrikas
  • Darbas:Ledu dyrikas
  • VIP:Vakar nusipirkau
  • XP:35555

Realiai as byb* dejau ant to drk vistiek negausiu nes serve vyrauja per didele korupcija, nekalbu apie visus bet didele dauguma tuo uzsiema ima i drk savus kurie visiskai nezino ka daro nes vaikiai yra o nrml kandidatam neduoda drk arba laukia kol menka klaidele padarys ir gales atmesti, nes cia reikia atejus i serva turet savu kad kazka gautum, nieko neturesi galesi byb* ciulp* kad gautum, tai manau pirma reiktu servo valdziai pasikeist, o ne man, nes kiekvienas zmogu yra skitingas, o as tiksliai nesiruosiu keistis del kazkokio supis** zaidimo kuris yra laiko praleidimas, o ne real life, kaip keikuriem is jusu tai yra net 70proc aideju :)) Krc sekmes Imbicilai cia, ateisiu jusu pazudyt, o anketa vstk stobaliai atmes :))

tai na.hui pretenduoji jei zinai kad negausi ? Wow amazing logic, ai jo pries
  • 0

​SVEIKI PILDAU Į ADMINISTATORIAUS POSTĄ GALI IŠREIKŠTI NUOMONE  ČIA

Rinciukas

Rinciukas

Rimtas

• Forumo dalyvis
  • 371 Pranešimai
  • Gyv. vietaŠilalė.

Realiai as byb* dejau ant to drk vistiek negausiu nes serve vyrauja per didele korupcija, nekalbu apie visus bet didele dauguma tuo uzsiema ima i drk savus kurie visiskai nezino ka daro nes vaikiai yra o nrml kandidatam neduoda drk arba laukia kol menka klaidele padarys ir gales atmesti, nes cia reikia atejus i serva turet savu kad kazka gautum, nieko neturesi galesi byb* ciulp* kad gautum, tai manau pirma reiktu servo valdziai pasikeist, o ne man, nes kiekvienas zmogu yra skitingas, o as tiksliai nesiruosiu keistis del kazkokio supis** zaidimo kuris yra laiko praleidimas, o ne real life, kaip keikuriem is jusu tai yra net 70proc aideju :)) Krc sekmes Imbicilai cia, ateisiu jusu pazudyt, o anketa vstk stobaliai atmes :)

Sakai reikia savų, kad ką nors gautum serveryje? Aš pats po metų pertraukos su nauju nick'u atėjau, niekas manęs nepažino, net negirdėjo apie mane, nei apie mano preitus nick'us. Žaidžiau sąžiningai, be cheatų, nedurniavau ir pasiekiau kelis direktorių postus, nes mokėjau bendrauti:]. Jei tau atrodo, kad reikia savų, kad pasiektum kažką, tai klysti pupuliuk x) ikiukas.

• 1

Serverio Baudejas

Serverio Baudejas

Auksarankis

• Klaidos/Bugai
  • 5.817 Pranešimai

Atmesta... Serverio Taisykliu Nesilaikymas

• 0

Spausk apacioje nuotrauka ir gausi rep'a

627fdf998c3b64af18fc3946e9a4749c.gif

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)