Peršokti prie turinio

Sveiki atvykę į Los Santos Gyvenimas forumą!
Užsiregistruokite ir gaukite prieigą prie visų forumo dalių. Užsiregistravę Jūs galėsite kurti temas, rašyti komentarus, dalinti reputacijos taškus, susirašinėti privačiai, rašyti būsenos atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Ši žinutė bus paslėpta, kai Jūs prisijungsite.
Prisijungti Registruotis
Nuotrauka

Bmw VS Mercedes-Benz


  • Užrakinta tema Tema yra užrakinta
27 atsakymai į šią temą

#1
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

BMW 530i M-PAKET

$_20.jpg

 

Mercedes-Benz C 280 Avantgarde AMG-Style *Voll*

$_20.jpg

 

 

 

 

abu kainuoja 15k euru, nieko neperku dar, tiesiog noriu daugumos nuomones, fb pamoina klaust.. isivaizduoju komentarus jei prasyciau audi su bmw palygint. Man idomu ka galvojat apie bmw ir apie mercedesa, esu ne viena labai gera ir brangu bmw vairaves, buvo malonu, negaliu pasigirt kad gera mersa vairavau.. pasakokit


Šį pranešimą redagavo Tomas Vokietis: 14 kovo 2018 - 21:26

  • 1


#2
Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

Deagle🦜 Johnny🦜 Deagle🦜

    Auksarankis

  • Forumo moderatorius
  • 3.594 Pranešimai
  • Deagle#8859
  • VIP:Taip
  • XP:260,000
  • 2022 Metų moderatorius:Žaidimo pagalba & Gidai

Čia manžinos kovos dėl markių. Asmeniškai imčiau BMW. Ir prieš kitus geriau vairuot, ir pačiai širdžiai maloniau :D Be to, jei spalva tokia BMW kaip foto, tai žiauriai sick. I love it.


  • 0


#3
L.Nos

L.Nos

    Autoklubo tėvas

  • Garbės moderatorius
  • 2.745 Pranešimai
  • Gyv. vietaAlytus
  • Darbas:Motomanas
  • VIP:Yra yra
  • XP:115.000
  • lukucis8

mano nuomone abi masinos tikrai geros. apie bmw dazniausiai geri atsiliepimai ir pats ''fanas'' esu, vienintelis minusas kad brangios dalys dazniausiai buna. o mercedesa kaip masina visad gerbiau ir gerbsiu. tokia chill ji, pati pirma masina kur dave pavairuot buvo butent mercedesas ;D. realiai gal net merca imciau, bet aisku jei megsti greiti tai imk bmw.


  • 0

Paveiksliukas

Paveiksliukas

Paveiksliukas

If you do not believe in yourself, no one will do it for you - Kobe Bryant.


#4
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

kelintu metu betmenas ir ar benzas/saliarka?


Šį pranešimą redagavo Česka: 14 kovo 2018 - 21:58

  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#5
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000
2007 dieselis
  • 0


#6
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

ties komfortu, bent  man e60 buvo patogus sedet tiek gale tiek uz vairo minusas, kad ant vairuotojo dureliu langu nuleidimo knopkes ir t.t. hujovai padarytos turesi ranka sukiot visa laika. jei neklystu ant situ reikia dirzus dazniau keist, jei masina buvo draskyta tai hemorojus su sankaba bus. ir siaip vokieciuos cia normali rinkos kaina uz 530d 15k?


  • 1
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#7
Robk3

Robk3

    Rimtas

  • Veteranas
  • 429 Pranešimai
  • Gyv. vietaVilnius

bemwe geriause masina pasaulyje, geresniu masinu uz bmw nera


  • 1

#8
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

ties komfortu, bent  man e60 buvo patogus sedet tiek gale tiek uz vairo minusas, kad ant vairuotojo dureliu langu nuleidimo knopkes ir t.t. hujovai padarytos turesi ranka sukiot visa laika. jei neklystu ant situ reikia dirzus dazniau keist, jei masina buvo draskyta tai hemorojus su sankaba bus. ir siaip vokieciuos cia normali rinkos kaina uz 530d 15k?

labai skirtingai su kainom, nuo daug ko priklauso, sitas bmw pravaziaves 120k km, tokiam varikliui realiai cia niekas :) ir visada nuderet gali tukstanteli koki


  • 0


#9
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

labai skirtingai su kainom, nuo daug ko priklauso, sitas bmw pravaziaves 120k km, tokiam varikliui realiai cia niekas :) ir visada nuderet gali tukstanteli koki

numesk skelbima jei gali


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#10
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

numesk skelbima jei gali

neberadau skelbimo to kaip nuotraukoj, bet radau kita dar geresni varijanta 

https://suchen.mobil...05-ce7c8937db17

 

98k prabegus :D 15k euru, benzas ir minusas kad ne automatas

 

tik ar normalu kad benzo ryja beveik 6 litras uzmiesti?


Šį pranešimą redagavo Tomas Vokietis: 15 kovo 2018 - 18:35

  • 0


#11
Hail Mary

Hail Mary

    Oldschoolas

  • Veteranas
  • 1.151 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipėda
Abu kieme stovi, as asmeniskai betmena emiau, nes tevo mersas baisiai kaprizinga masina ir nenormaliai brangus remontas uz menkniekius, taciau komforto atzvilgiu nepalyginsi, minkstas, stabilus, nera toks astrus. Nezinau, betmenas smagi masina, paspaudei pedala, ta sekunde ir juda, gan ekonomiskas palyginus, pas mane kaip 3.0 d iki 10 telpu, kai klasiokai i e46 po 14-15 pila, geros komplektacijos pas juos eina, tik geras pastebejimas buvo, kad uz 2007 15k moket legit? Lietuvoj uz 15 ledova f10 imt gali. Zodziu, skonio reikalas, ar kietas, astrus patinka ar toks minkstas, lengvas vaziavimas, tik tiek kad man bimbalas su m daug isvaizdesnis

Ai ir tikrai normalu, kad 6 mechanas ryja, su automatu 400km vaziavau 6.5 eme

Šį pranešimą redagavo Liudvis: 15 kovo 2018 - 19:52

  • 0

Hate it or love it


 


#12
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

Abu kieme stovi, as asmeniskai betmena emiau, nes tevo mersas baisiai kaprizinga masina ir nenormaliai brangus remontas uz menkniekius, taciau komforto atzvilgiu nepalyginsi, minkstas, stabilus, nera toks astrus. Nezinau, betmenas smagi masina, paspaudei pedala, ta sekunde ir juda, gan ekonomiskas palyginus, pas mane kaip 3.0 d iki 10 telpu, kai klasiokai i e46 po 14-15 pila, geros komplektacijos pas juos eina, tik geras pastebejimas buvo, kad uz 2007 15k moket legit? Lietuvoj uz 15 ledova f10 imt gali. Zodziu, skonio reikalas, ar kietas, astrus patinka ar toks minkstas, lengvas vaziavimas, tik tiek kad man bimbalas su m daug isvaizdesnis

Ai ir tikrai normalu, kad 6 mechanas ryja, su automatu 400km vaziavau 6.5 eme

nelabai nusimanau apie kainas, kol neperku labai ir nesidomiu :) maciau tik kad skirtingai labai, geras stovis gal, padangos pridetos brangios ziemines ir vasarines, ant galo vistiek nusideri dar kazka. 


  • 0


#13
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

neberadau skelbimo to kaip nuotraukoj, bet radau kita dar geresni varijanta 

https://suchen.mobil...05-ce7c8937db17

 

98k prabegus :D 15k euru, benzas ir minusas kad ne automatas

 

tik ar normalu kad benzo ryja beveik 6 litras uzmiesti?

taip nes mechanas + dabar kaip daro naujus variklius tai pastebejau mersas s coupe jei neklystu 5.5 o mieste iema 14-15l kas yra mazai tokio turio varikliui. bet kodel pusiau odinis salonas? :/


Šį pranešimą redagavo Česka: 15 kovo 2018 - 21:42

  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#14
nnnn

nnnn

    niekada nesikeikiantis

  • Garbės moderatorius
  • 1.601 Pranešimai
  • VIP:Taip
  • XP:77000

taip nes mechanas + dabar kaip daro naujus variklius tai pastebejau mersas s coupe jei neklystu 5.5 o mieste iema 14-15l kas yra mazai tokio turio varikliui. bet kodel pusiau odinis salonas? :/

nezinau toki radau, yra pilna su pilnai odinem sedynem. Tu bemsu vien sito modelio gal 100 puslapiu, ieskot galima iki uzsipisimo :D


  • 0


#15
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

cia net kalbu nera,aisku bmw :D vien del isvaizdos jau verta imt,graziau atrodo,bmw e60 ir taip grazus yra,o dar m paketas grozio prideda daugiau,o mersas tai ka zinau,priekis dar ziurisi,o galas pamoinas kazkoks,apie salona nekalbu,nera net ka lygint.Merso salonas ziauriai hujovai pagamintas.Yra graziu mersu,bet jei lyginant si mersa su situ betmenu,tai aisku betmenas laimi vien del isvaizdos.O toliau jau eina komfortas,epslotacija ir visi kiti dalykai,vienam bus komfortiskiau bemsa vairuot,kitam mersa,o del daliu esu isitikines,jog kainos bei remontai tokie patys.Lietuvoj tokie po 7-12k tai manau uz 15k kaip vokietijoj,tai tikrai verta imt,pagal ju algas,tai cia 15k normali dar kaina turetu skaitytis.


  • 0

#16
Česka

Česka

    -

  • Elitas
  • 8.467 Pranešimai
  • 2021 Metų moderatorius:Forumo adminas!
  • Geriausias 2016 metų:Vagiu direktorius!
  • Laimėjo konkursą:Drift King

cia net kalbu nera,aisku bmw :D vien del isvaizdos jau verta imt,graziau atrodo,bmw e60 ir taip grazus yra,o dar m paketas grozio prideda daugiau,o mersas tai ka zinau,priekis dar ziurisi,o galas pamoinas kazkoks,apie salona nekalbu,nera net ka lygint.Merso salonas ziauriai hujovai pagamintas.Yra graziu mersu,bet jei lyginant si mersa su situ betmenu,tai aisku betmenas laimi vien del isvaizdos.O toliau jau eina komfortas,epslotacija ir visi kiti dalykai,vienam bus komfortiskiau bemsa vairuot,kitam mersa,o del daliu esu isitikines,jog kainos bei remontai tokie patys.Lietuvoj tokie po 7-12k tai manau uz 15k kaip vokietijoj,tai tikrai verta imt,pagal ju algas,tai cia 15k normali dar kaina turetu skaitytis.

kadavantgarde kaip bmw individual skaitosi, tik, kad kaip suprantu ten jau isakrt buna mandresni priciudai sugrusti ir jei neklystu salonas geresnis nei paprastam mb


  • 0
<p class="bbc_center">Untitled-4.gif</p><br><p class="bbc_center">tumblr_mc7hd9nGCr1qarea0o1_500.gif</p><br><p class="bbc_center"><span style="color:rgb(85,85,85);"><span style="font-family:tahoma;"><span style="font-size:10px;"><span style="background-color:rgb(247,247,247);">#2020/03 Never forget</span></span></span></span></p>

#17
Prancuzass

Prancuzass

    PokerioLaureatas

  • Veteranas
  • 1.659 Pranešimai
  • Gyv. vietaKlaipeda
  • Darbas:Pilotas
  • VIP:0
  • XP:0

Imk Elkos Faded bemwa tas tai pzdc 274 KW


  • 0

#18
台州 Taishuu

台州 Taishuu

    Bobas

  • Veteranas
  • 2.178 Pranešimai
  • Gyv. vietaKaunas
  • 2019 Metų Direktorius:Teisėsaugos.
  • Geriausias 2018 metų:Metų populeriausias žaidėjas

cia net kalbu nera,aisku bmw :D vien del isvaizdos jau verta imt,graziau atrodo,bmw e60 ir taip grazus yra,o dar m paketas grozio prideda daugiau,o mersas tai ka zinau,priekis dar ziurisi,o galas pamoinas kazkoks,apie salona nekalbu,nera net ka lygint.Merso salonas ziauriai hujovai pagamintas.Yra graziu mersu,bet jei lyginant si mersa su situ betmenu,tai aisku betmenas laimi vien del isvaizdos.O toliau jau eina komfortas,epslotacija ir visi kiti dalykai,vienam bus komfortiskiau bemsa vairuot,kitam mersa,o del daliu esu isitikines,jog kainos bei remontai tokie patys.Lietuvoj tokie po 7-12k tai manau uz 15k kaip vokietijoj,tai tikrai verta imt,pagal ju algas,tai cia 15k normali dar kaina turetu skaitytis.


Bandis raso:

Bet ant kiek matosi , koks mazvaikis esi , nes ziuri tik i ta grozi =D Tu betmenu ant kiekvieno kampo , bloga beziureti. Mano nuomone : visapusiskai MB. Turiu tam tikra pavyzdi : Garaze stovi x6 emkinis ir Mb e350 , as tik noriu su mb varyti , nes jauti nezmoniska komforta bei malonuma , kai tuo tarpu x'se jauties kaip kibire , be abejones , tai yra visureigis , turi buti kiestesne bei M apdaila dar labiau privercia zmone varvinti seiles del to. As tau buvau kazkada taip siules pasiziureti Mb w212 , vairuojama seimoje ji 6metus , nic nieko dar nebuvo subyreta kas yra keista , bet vel gi , cia yra kiekvieno nuomone , pacukai vis pasiliks prie "betmenu" , nes nera sedeje uz mersu vairo :)
  • 0

PaveiksliukasPaveiksliukas


#19
svecias....

svecias....

    Rimtas patarėjas

  • Pažengęs
  • 555 Pranešimai
  • Gyv. vietaРоссия

Bandis raso:

Bet ant kiek matosi , koks mazvaikis esi , nes ziuri tik i ta grozi =D Tu betmenu ant kiekvieno kampo , bloga beziureti. Mano nuomone : visapusiskai MB. Turiu tam tikra pavyzdi : Garaze stovi x6 emkinis ir Mb e350 , as tik noriu su mb varyti , nes jauti nezmoniska komforta bei malonuma , kai tuo tarpu x'se jauties kaip kibire , be abejones , tai yra visureigis , turi buti kiestesne bei M apdaila dar labiau privercia zmone varvinti seiles del to. As tau buvau kazkada taip siules pasiziureti Mb w212 , vairuojama seimoje ji 6metus , nic nieko dar nebuvo subyreta kas yra keista , bet vel gi , cia yra kiekvieno nuomone , pacukai vis pasiliks prie "betmenu" , nes nera sedeje uz mersu vairo :)

perduok bandziui:

 

nu tai gerai,mazvaiki,ka tu apie masinas gali zinot kai tau tevai audi nupirke yra ir daugiau nieko.Kiekvienam savaip,gi jeigu grazi masina be abejo tu pirksi ja,man grazus betmenas as ji ir imciau ir nesvarbu ar ant kiekvieno kampo ar ne,koks man skirtumas,nori zmones tegul vazineja,ka as uzdrausiu :D kaip tik smagu yra gatvemis pamatyti ta pati automobili,nezinau su kokiais tu xsais vazinejai,greiciausiai su senais kur is kebulo jau nieko nebelike yra,nes man tai komforto pilnai pakako ir siaip bmw komfortiskas automobilis pripazintas yra savo gaminamais metais,tai apie kokius tu cia kibirus sneket gali nesuprantu as :D arba istiesu vaikas esi,kuris tik audi savo tevu nupirkta vairuoja arba atsilupelis kuris xsa vairavo su sulauzytu kebulu


  • 0

#20
MarozasKietas2

MarozasKietas2

    Naujokas

  • Forumo dalyvis
  • 12 Pranešimai

niekada nesikeikiu gali ateit ir klaust vaiku nuomoniu apie masinas. Nuvaziuoji ir pavazineji, paziuri. Cia viso labo sugalvojo p.y.daras diskusija padaryt. Apgailetini tokie klausimai. Kas gali atsakyt kuris geresnis, kai ne vienas komentatorius sitos masinos neturejo ir pasizymi googles info?


  • 0




0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)