Peršokti prie turinio

Welcome to Los Santos Gyvenimas
Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to create topics, post replies to existing threads, give reputation to your fellow members, get your own private messenger, post status updates, manage your profile and so much more. This message will be removed once you have signed in.
Login to Account Create an Account
Nuotrauka

Arte_Sollid again į skelbėjus

• Užrakinta tema Tema yra užrakinta
7 atsakymai į šią temą

Apklausa: Arte_Sollid again į skelbėjus (11 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Duosit proga?

1. Taip ir parašysiu kodėl. (6 balsai(-ų) [54.55%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 54.55%

2. Prabalsavo Ne ir parašysiu kodėl. (5 balsai(-ų) [45.45%] - rodyti)

Balso procentinis santykis: 45.45%

Balsuoti

Solid'as

Solid'as

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 882 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty
  • Žinomas kaip:Arte_Solid

Sveikas skaitytojau! Tu skaitai, Arte_Sollid anketą į skelbėjų direktoriaus postą su tvirtu sprendimu!

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>

Apie mane:

​ Esu Arte_Sollid prieš tai turėjau Arte_Solid kol kažkas nesugebėjo pavogti ir dar prieš tai buvo Arturas_Butkus. Kolkas nuo grįžimo atgal į serveri neteko užsiimti  pareigom, tai šiuo metu nieko gero nenuveikiau. Ant  šios paskyros turiu surinkęs 43.000 patirties taškų arba kitaip sakant XP. Kolkas kol neturiu pareigu galbūt ne ta žodi ištariu, ar kažką neto padarau, tai atleiskit tiesiog pabosta tapati rutina. Galbūt dabar bus daug norinčiu prieš parašyt, už tai, kad sušaudau be jokio tikslo. Tai vat paraše už galbūt įtrinsit mane į šį postą ir ramiai galėsit žaisti šiame serverį. Dabar apie tikrajį gyvenimą. Tai mano vardas Artūras pavarde žinot. Neperseniausiai suejo 22metai, gyvenu Mažeikiuose.

<><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><>
Mano nuveikti darbai serveryje:

​Direktoriai

1. 3x baikerių direktorius;

​2. 2x transporto direktorius;

​3. 2x dealerių direktorius;

​4. 2xteisėsaugos direktorius;

​5. mechaniku direktorius;

​6. 2x autoklubo direktorius;

7. 2x vagių driektorius;

Kitos serverio pareigos

​1. 2x Administracijos kėdė;

​2. LSG Radijos DJ;

3. Naujokų verbuotojas;

​4. Teamspeak moderatorius;

​5. Modifikacijų moderatorius;

​(Galbūt kažko nepaminėjau nes daug praėjo laiko, tai negaliu viska atsiminti, bet maždaug viska parašiau)

Įdėjos

Skelbimu skiltis.

​​1.1 Siekčiau atgaivinti skelbimų skilti, nes šiuo metu ji visiškai neaktivi, o nors turėtu būti atvirkščiai. Iš tos skilties serverio "Verslininkai" gali pasipelnyti, kad ir pirkdamas/parduodamas betkoki turtą. O ką labiausiai norėčiau padaryti, kad galėtu atsiskaityti bankiniu pavedimu. Dėkim manęs nėra šiuo metų, o ano žmogaus laikas irgi nesutampa su manuoju tai galėtu daryti bankiška pavedima 10000e ir į email parašytu "Parduodu nama 283nr 24lvl su dideliu garažu ar kažką panašaus",(nama būtina palikti atrakinta ir savininkas namo turi but tas, kuris padarė pavedima), tada gavęs pavedima ir jo žinute važiuoju fotografuoti jo namo vidu ir kelių į skelbimu skiltį.

​1.2 Galimybė dažnai tvarkyti savo parduodamus dalykus už papildoma redagavimo kaina.

​1.3 Visi pinigai eis ne į mano kišene jie eis į skelbėju darbo fondą. Būna žmonių neturi pinigu ant uniformos tai bus finansuota, arba sudužo automobilis vėl neturi iš ko susitaisyti ir panašus dalykai. Todėl iš šitų surinktu pinigėliu manau tikrai užtektu pasirūpinti savo darbuotojais, nes nevisuose firmuose atsižvelgia į tai.

​Mėlynasis skelbėjas.

​Jeigu galvojat kodėl būtent mėlynasis tai atsakysiu jums tuoj pat. Mėlynasis dėlto, kad bus mėlynas automobilis kuris važinės po miestą ir dalins ne rožinius skelbimus, o dalins mėlynus jie būs nemokami kaikuriam žaidėju skaičiui. Jis nevažiuos pagal iškvietimus jis važinės tiesiog po Los Santos miestą jums reikės jį susirasti patiems. Kiti baltieji dalins skelbimus savikaina. Finansavimas tikrai nebus būtinas, jei kas finansuosiu iš savo algos.

​Rekordai visu laikų, Mėnesio.

​Yra kaikur užsistovėję jau iš senu laikų minutes ir naudingumo balai kuriuos pagerinti jau taip sunku.. Tiesiog galbūt būtų įmanoma vienoj skiltį laikyti "Visu laiku" tie kurie jau stovi iš seniai ir "Mėnesio rekordai" Nes ateina nauji žmonės, pamato rekordus nieko nesugeba pasiekti ir vienas kitas belieka žmogus šiame serverį toliau. Ankščiau buvo papraščiau pagerinti rekordus, kad ir pagal N.B 10m neturėjo vertės, o dabar 100k kitiems kaip tas 10m. Po to tuoj pačioj temo rašyčiau apačioj: 2018 Sausio mėnesio ir taip visus mėnesius į apačia. Taipat šiuo sprendimu paskatynčiau žmones būtį aktyvesniais, surinkti daugiau N.balų.

​Atranku vedimas - Korupcijos mažinimas.

​Atrankos būtų vedamos skelbėju bazėj (jų būdelėj) Tada mano manymu būtu sumažinti korupcija. Dabar jei direktorius sėdi kokioj gaujoj, gaujos narys paklausia kuriam name bus atranka ir jis atsako ankščiau laiko, o kiti serverio žaidėjai (naujokai) neturi progos spėti nuvažiuoti, nes jau prie namo tam tikras žmogeliu kiekis stovi. Nedaryčiau pagrindinėj ligoninėj ar kur kitur. Norėčiau, kad žmonės rinktus darbo offise, būtų maloniau žiūrėti,o ne kur kitur. Manau taip būtų sumažinta korupcija draugu atžvilgiu ir kitais dalykais.

Naudingumo balų tvarkymas - derinimas.

Taigi kuri bėda yra aktuali skelbėjuos, kad tu be savo finansavimo ten neišgyvensi, tai todėl reikia daryti išvada. Šiandien aš sėdžiu ten su 64min ir 6n.b, o kur reikia 100min (25) n.b kaip man yra kliūtis čia dirbti ir kaikuriems kitiems žmonėm. Klausiat kodėl? Todėl, kad yra priimta daugiau žmonių nei reiktu šioj firmoj arba tiesiog neišderintas n.b skaicius. Atrankų diena buvo 15 žmonių prisijungusiu, o gal ir daugiau nebesekiau skaičio ir per laimingają valanda buvo gal 7 iškvietimai išviso, tai man klausimas kaip pasidalinti naudingumo balu skaičium? kaip dirbti, kad nereikėtu iš savo kišenės imti pinigus?? Ir klausimas kaip dirbti tokiems žmonėms kaip aš(noliferiams) kai naktį iškvietimu nėra, tai aš turiu eit miegot ar kaip čia? manau įdėją serverio yra išlaikyti kuo didesni kiekį žmonių serverį, o ne tai, kad laukt kada tu turėsi progos spėt nuvažiuot aptarnaut žmogų, neduog dieve dar koks keybinderis darbe bus kuris visada paims per 2sec, tai praktiškai ir neapsimoka man dirbti čia ir nevienintelis čia toks darbas, kur balai neišbalansuoti. Sutinku malonu kai dideli kofai, bet kai pagalvoji, kad tu pats iš savo kišenės įdėjei virš 20k, kad liktum darbe tai nežinau. Mano manimų reikėtu mažinti naudingumo balų skaičių iki 20. Paskui atsižvelgt į žaidėja, į jo pastangas kai nėra tu iškvietimu, Tiesiog mano manymu reikia gerai prisėst prie šios temos ir gerai apsvarstyti sistemas ir kitus dalykus kuriuos galėtume labiau suderinti. Nes 25n.b kainuoja 12k iš 100minučiu tu gausi 22k daugiausiai tai reiškia, kad šio darbo kofiecentas yra 100e? Aišku tie kurie laikysis taisyklių jie negaus papildomu n.b nes žmonės susiranda "sava skelbėja" kuris jam daro savikaina. Todėl norėčiau išspręsti šita problema. Taigi mano galutinis sprendimas būtų toks, kad reikia mažinti šiektiek n.b skaičių, labiau atsižvelgt į darbuotojus kaip stengias, kuokiu laikotarpiu žaidžia ir panašiaim, o ne iškarto sakyt va tau trūksta kažkiek balu, be algos krisi ir panašiai. Kita išvada tai, kad galbūt reikėtu  daryti darbuotoju limitą, nes ant didelio kieko tikrai iškvietimu nebus tiek ir žmonių nebežaidžia kaip seniau po 300+ tai, kodėl dabar balu reikia rinkti žymiai daugiau? Seniau reikėdavo iki 15 daugiausiai kiek pamenu. Arba tiesiog daryti kokia nors išvada, kad ir tie žmonės kurie gali pražaist daugiau nei 800min, turėtu tam tikru nuolaidu n.b, nes jis tikrai žais, ne vien piko metu, kai daugiau iškvietimu serveri. Žmogus žais ir vakarais ir rytais, kai žaidžia keletas žmonių. Aišku čia tik mano nuožiūra, viska reikėtu derinti su aukštesne valdžia, nes rimtas sprendimas kuris gali daug ką pakeisti.

Šį pranešimą redagavo Arte_Sollid: 23 balandžio 2018 - 09:27

• 0

Mixon

Mixon

dok cigareta

• Forumo dalyvis
  • 370 Pranešimai
  • Darbas:pech kuris
  • VIP:algos neperwede
  • XP:pem k
Grasino susidoroti del zaidimo dabar bijau iseiti i lauka, pries
  • 0

Paveiksliukas

Vaidaz_Wingstonz

Vaidaz_Wingstonz

Balamūtas

• Forumo dalyvis
  • 1.136 Pranešimai
  • Gyv. vietaMažeikiai da best
  • Žinomas kaip:Vaidaz_Wingtonz
  • Darbas:Autoklubas da best
  • VIP:Yra
  • XP:78596

Aš palaikau rimtas žmogus daug turejes postu ir šiaip Mažeikietis už ir sėkmės

• 0
Sveiki išreiškite savo nuomonė mano anketoje. Atsidėkosiu +rep :) Spausti Čia

Valiuks

Valiuks

viras

• Forumo dalyvis
  • 3.881 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Žinomas kaip:Tankas_Maus
del to kad saudziau, siule susitikt kad galetu mane peiliu nudurt
  • 0

ezgif-5-f5945f2cec.gif

Solid'as

Solid'as

Senbuvis

• Forumo dalyvis
  • 882 Pranešimai
  • Gyv. vietaMayty
  • Žinomas kaip:Arte_Solid

del to kad saudziau, siule susitikt kad galetu mane peiliu nudurt

:D:D:D:D Matos, kad juodo humoro nesupranti bet nvm :)

Grasino susidoroti del zaidimo dabar bijau iseiti i lauka, pries

O iskur tu tai istraukei tai nezinau, tu save gal uz valiuka palaikei ar kaip cia? 17meciu neskriaudziu tai ramus buk ;DDD iseik i lauka pagaliau /leidimas mixon iseiti i lauka xD

• 0

Valiuks

Valiuks

viras

• Forumo dalyvis
  • 3.881 Pranešimai
  • Gyv. vietauk
  • Žinomas kaip:Tankas_Maus

:D:D:D:D Matos, kad juodo humoro nesupranti bet nvm :)

O iskur tu tai istraukei tai nezinau, tu save gal uz valiuka palaikei ar kaip cia? 17meciu neskriaudziu tai ramus buk ;DDD iseik i lauka pagaliau /leidimas mixon iseiti i lauka xD

juodas humoras :D ka tu ten ir nudurtum, geriau eitum daugiau pavalgyt nes toks kudas kad pirmokai tave stumdo
  • 0

ezgif-5-f5945f2cec.gif

Cesar Cielo

Cesar Cielo

I think imma die alone inside my room

• Forumo dalyvis
  • 1.612 Pranešimai
Esi sakes, kad turi balta korta, nemanau, kad mums serveryje tarp direktoriu reikia psichiskai nestabilaus zmogaus.
  • 0

Swimming is my sport

The pool is my home

The water is my friend

Pretenduoju i teisesaugos direktoriaus pareigas. Nuomone galite isreiksti cia

Pasisveikinkit, gi nesikandzioju :> 

Guest_aramax_*

Guest_aramax_*
  • Svečias

jo mesa esi pasikeites kazkox vafil paziurejus i tavo praeiti kazkiek geresnis buvai pamenu apmokei mane zaist serve, o dbr paziurek i save pries

• 0

0 vartotojai(-ų) skaito šią temą

0 nariai(-ių), 0 svečiai(-ių) ir 0 slapti(-ų) nariai(-ių)